Skocz do zawartości
IGNORED

Sprzedawcy audio godni polecenia-Sklepy,dystrybutorzy,producenci.


sly30

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiez ten amsterdamski disaster stanowi rozczarowanie wobec serwisu w TopHIF,Sopot.Przed wyjazdem chcialem sprawdzic dac'a Peachtree.Telefon-nie maja juz w sklepie,sprowadza z innego w naszym pieknym kraju. Poprosilem w piatek o mozliwosc odebrania we wtorek kiedy bedzie mi po drodze z lotniska przed zamknieciem sklepu.Niestety,bylem w Gdansku po 18tej.We srode telefon do sklepu-'mial Pan byc wczoraj,oczywiscie czeka'.Poza tym,w sklepie Panowie znaja swoja oferte,potrafia nakreslic sygnature brzmienia,nagiac cene(tak,to sklep dystrybutora, wiec sa tu moze elastyczniejsi od innych).Bardzo w porzadku jest rowniez Albatros w Gdyni,ktory jest teraz wiekszy i ma szersza oferte niz kiedys,salon odsluchowy.Tu tez o cenie chetnie sie dyskutuje.Takze w Sopocie,dystrybutor Amplifikatora.Nie ma problemu z wypozyczeniem.Znam acz bardzo krotka byla to sposobnosc poznania,salon w Oliwie.Nie porozumielismy sie ani na jote.Szkoda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Dlaczego? Mamy w kraju wielu sprzedawców i ludzie mają z nimi jakieś tam doświadczenia.

Są wśród nich lepsi i gorsi. Człowiek chcący przymierzyć się do zakupu sprzętu może nie mieć

rozeznania gdzie warto się udać a gdzie niekoniecznie a już na pewno nie w pierwszej kolejności.

Tak samo na forach komentuję się opinie o lekarzach czy prawnikach.

Czy sprzedawcy audio to święte krowy?

Zresztą pyskówki i tak są zawsze i wszędzie więc nie ma się co nimi przejmować.

 

Ja sam mam bardzo dobre doświadczenia z 90% sklepów i dystrybutorów audio.

Nie wszędzie zostawiłem kasę ale nawet tam gdzie nie doszło do finalizacji transakcji to jednak

byłem dobrze i miło potraktowany, choćby w krakowskim Ancient Audio, przez Pana Waszczyszyna.

Bardzo miły człowiek o ogromnej wiedzy z dziedziny audio.

I choć w finale tematy o których rozmawialiśmy nie doszły do skutku to mogę tą firmę polecić z czystym

sumieniem.

Ja również mam super doświadczenia w 100% ze sklepami audio,merytoryczna wiedza pana Daniela i magia

pana Artura z MINISTERSTWADZWIĘKU z Radomia ,żeby byla jasność,Są bardzo przyjażnie nastawieni do klienta ,a nie na kasę!!!,Można śmiało wybierać od HI-FI do HIGH-END'U,Z bezproblemowo można odsłuchać sprzęt,sprowadzą na życzenie klienta niemal wszystko.O bardzo atrakcyjnych cenach nie wspomnę,,osobiście wole bezpośredni kontakt,niż

bezmyślne kliknięcie w necie,MINISTERSTWODZIĘKU

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ponieważ całe życie mieszkam w Radomiu , wcześniej jeżdziliśmy z kolegami o podomnych zainteresowaniach muzyczno - sprzętowych do WaWy...i o ironio robiliśmy to szybciej niż obecnie /PKP/.....u nas nie było nic z prawdziwego zdarzenia.......aż w miejsce Pewexu powstała " PUZONIKA" . Szybko zyskała liczne grono wiernych fanów , warunki odsłuchu i atmosfera na poziomie . " Chłopaki " pomagali jak mogli i było ok. Po kilkunastu latach owocnych wizyt i długich rozmowach o sprzęcie , akustyce , kablach , itd.....nagle lokal okazał się pusty...........likwidacja . Po kilku miesiącach doszły mnie wieści , że Daniel i Artur ruszyli w nowej lokalizacji /samo centrum ul. Sienkiewicza/.....Odwiedziłem Kolegów i okazało się , że to był strzał w dziesiątkę.....ponad 35 m2 salonu odsłuchowego gustownie przygotowanego akustycznie , drugie pomieszczenie wystawowe plus powierzchnie magazynowe.....Daniel i Artur mają teraz odpowiednie warunki do pracy i znakomity kontakt z kupującymi....sprzęt można zabrać za kaucją ale bez dodatkowych opłat....fachowość na każdym kroku , miły kontakt i jeszcze wiele pozytywnych cech, które przekładają się na dużą liczbę osób odwiedzających Ministerstwo Dzwięku w Radomiu. Życzę Danielowi i Arturowi jeszcze wielu lat takiej działalności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam super doświadczenia w 100% ze sklepami audio,merytoryczna wiedza pana Daniela i magia

pana Artura z MINISTERSTWADZWIĘKU z Radomia ,żeby byla jasność,Są bardzo przyjażnie nastawieni do klienta ,a nie na kasę!!!,Można śmiało wybierać od HI-FI do HIGH-END'U,Z bezproblemowo można odsłuchać sprzęt,sprowadzą na życzenie klienta niemal wszystko.O bardzo atrakcyjnych cenach nie wspomnę,,osobiście wole bezpośredni kontakt,niż

bezmyślne kliknięcie w necie,MINISTERSTWODZIĘKU

 

Bywam i kupuję w Ministerstwie w Radomiu. Chodź muszę dojechać kilkaset kilometrów wolę właśnie TEN salon. Wiedzą , kulturą osobistą , lekkością oraz sposobem prowadzenia rozmowy z klientem Panowie z Ministerstwa Dźwięku w Radomiu mogą obdzielić po równo wszystkie znane mi salony z branży , a i tak będą numerem JEDEN. Świetne warunki do odsłuch , spokój i klimat tego miejsca jest niepowtarzalny .Panowie mają wieloletnie doświadczenie w branży i co jest absolutnym ewenementem ( w branży audio ) klienta traktują jak żywą istotę , nie pieniądz . Na tym polega siła tego eterycznego miejsca do którego zawsze ( niekoniecznie po zakupy ) wracam z wielka przyjemnością . Dobrym pomysłem byłoby organizowanie przez Panów z Ministerstwa w Radomiu szkoleń dla innych salonów - większość powinna się jeszcze wiele nauczyć . Reasumując , na mojej długiej liście zdecydowany faworyt , a potem długo , długo nic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ministerstwo Dźwięku w Radomiu ma już już kilka rekomendacji, dodaję swoją laurkę. Mnie personel sklepu ujął tym, że nie proponował nachalnie transakcji. Przypominam, że zadaniem każdego sklepu jest sprzedaż , a więc z audio asortymentem też. Nie byłem przekonywany, że prawo Ohma jest przereklamowane, i że w kablach dokonują się czary.

Trzymajmy się meritum. Niniejszy temat to: "Sprzedawcy audio godni polecenia-Sklepy,dystrybutorzy,producenci". a nie np.: "Wojna i emigracja".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zapytaj lampy. Lampa bucha to Cię wysłucha! - powiedzonko dziecięce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Bywam i kupuję w Ministerstwie w Radomiu. Chodź muszę dojechać kilkaset kilometrów wolę właśnie TEN salon.

Jestem w szoku - odległość i determinacja kolegi godna podziwu.Dla takiego klienta warto otworzyć sklep audio w miejscu zamieszkania 'timestampa'.

 

Blisko mam do Q 21 i byłem tylko raz. 4 pracowników,sprzedawców ? siedzi w jednym rzędzie, każdy przed swoim laptopem i wszyscy bardzo zajęci tym co mają przed sobą

na ekranie, he he .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.