Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz słuchawkowy


tomwox

Rekomendowane odpowiedzi

EF5,delikatnie mówiąc jest średniej klasy(opinie branżowej zachodniej prasy bez entuzjazmu),Schiit LYR i owszem,sprzęt najwyższych lotów.Niestety,póki co w Polsce niedostępny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EF5,delikatnie mówiąc jest średniej klasy(opinie branżowej zachodniej prasy bez entuzjazmu),Schiit LYR i owszem,sprzęt najwyższych lotów.Niestety,póki co w Polsce niedostępny.

Sprawdź PW,moją ostatnią odpowiedź.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad jestes? Zaniedlugo w Katowicach bedzie spotkanie - mozesz posluchac m.in. HE5LE i BP.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

The Protagonist DAC by McGyver, Dynaco ST35, Hifiman HE5LE:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.O EF5 piszą różnie w zachodniej prasie.Dlatego chciałem zasięgnąć języka bezpośrednio od posiadacza EF5..W każdym razie któryś z nich EF5 lub LYR kupię na pewno.Pozdrawiam.Tomek

P.S.Jestem z okolic Lublina.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Cie sklonilo do wyboru HE4?

Pytales w Earmanii o Lyra? Jesli Ci sie bardzo podoba to po co kombinowac? Chyba, ze cos Ci nie pasuje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

The Protagonist DAC by McGyver, Dynaco ST35, Hifiman HE5LE:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem LYRa z EF5 bezpośrednio na HE-6 i są to wzmacniacze podobnej klasy, choć z LYRa da się wyciągnąć więcej, bo można zmienić lampy na lepsze. Nie rozumiem także stwierdzenia, że LYR jest niedostępny w Polsce? Chyba, że akurat w danym momencie, bo dystrybutora przecież ma. Co więcej już niedługo (przypuszczalnie przed AudioShow) pojawi się też nowy słychawkowiec Schiita Mjolnir, acz kosztujący sporo więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moim skromnym zdaniem wzmak słuchawkowy Hifiman EF-5 to staszna kicha, a już na pewno nie powinien grać ze słuchawkami Hifiman HE5, HE6...

Po prostu nie potrafi ich wysterować... Wiem bo miałem taki zestawik na odsłuchach. Dźwięk mały, bez "wagi" równowaga tonalna przesunięta do góry pasma. Strasznie sucho i po kilku chwilach męcząco. Gałka odkręcona na 80 procent a słuchawki ledwie grają. Nie słuchałem z innymi słuchawkami może gra w innej konfiguracji lepiej. Czekam na Schiit Lyr gdyż nabyłem He-500 które zdecydowanie lepiej jest wysterować niż inne modele tego producenta. Ale na pewno na pewno nie kupię wzmacniacza dedykowanego uważam że jest po prostu bardzo przeciętny i zaniża poziom słuchawek. He 500 grają z poczciwym "prosiaczkiem" (Musical Fidelity V.2) i dźwięk jest zgoła inny nazwijmy w miarę poprawny ale sądzę że z tych słuchawek można wycisnąć znacznie więcej więc czekam na Lyr-a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś musiało być nie tak z tym egzemplarzem, to w końcu, do momentu powstania EF6, był dedykowany wzmacniacz tego producenta nawet do HE6, z wysterowaniem których radził sobie bardzo dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moim skromnym zdaniem wzmak słuchawkowy Hifiman EF-5 to staszna kicha, a już na pewno nie powinien grać ze słuchawkami Hifiman HE5, HE6...

Po prostu nie potrafi ich wysterować... Wiem bo miałem taki zestawik na odsłuchach. Dźwięk mały, bez "wagi" równowaga tonalna przesunięta do góry pasma. Strasznie sucho i po kilku chwilach męcząco. Gałka odkręcona na 80 procent a słuchawki ledwie grają. Nie słuchałem z innymi słuchawkami może gra w innej konfiguracji lepiej. Czekam na Schiit Lyr gdyż nabyłem He-500 które zdecydowanie lepiej jest wysterować niż inne modele tego producenta. Ale na pewno na pewno nie kupię wzmacniacza dedykowanego uważam że jest po prostu bardzo przeciętny i zaniża poziom słuchawek. He 500 grają z poczciwym "prosiaczkiem" (Musical Fidelity V.2) i dźwięk jest zgoła inny nazwijmy w miarę poprawny ale sądzę że z tych słuchawek można wycisnąć znacznie więcej więc czekam na Lyr-a.

Miałem dokładnie takie samo wrażenie,że ten wzmacniacz nie daje rady z tymi słuchawkami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie takie samo wrażenie,że ten wzmacniacz nie daje rady z tymi słuchawkami

 

Nie tyle nie dawał rady co grał bardzo sucho.

 

Nie wiem dlaczego posiadacze ortodynamików nie poszukują wśród tanich ok.30-50 watowych

 

wzmacniaczy głośnikowych.

 

HE5, 6 grają dobrze np. z Gainclonem, NAD-em C315, 2030 (trochę szumi- po ominięciu rezystorów).

 

I pewnie z wieloma innymi.

 

Swoje ortoyamahy napędzam czasami SYMASYM-em .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam LYRa który napędza He-500. Jeden z moich najlepszych zakupów audio, w swojej cenie killer... Wymiana lamp pozwala na tanie (60 - max 400,- pln) kształtowanie dźwięku, i nie są to zmiany kosmetyczne. Z moimi Hifiman'ami podoba mi się bardziej od Violectric V200, MF HPA-1 czy Burnson HA-160. Potrafi wysterować sporo słuchawek np. Audiotechnika W5000 albo Sennheiser'ami HD800, które z lampami Jan Philipsa 6922 i LYRem tworzą świetny duet.

Z He-500 tworzy dla mnie combo, które pozwala zapomnieć o dalszym poszukiwaniu dźwięku. Cieszę się muzyką!

 

P.S.

Przy okazji dodam, że pady (welur, skóra) w He-500 również znacznie wpływają na dźwięk ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"To co teraz, ha?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

O! już nie mogę się doczekać Lyr-a. Szkoda że dystrybutor tak go reglamentuje. Jednego nie rozumiem tani i bardzo dobry do pewnych konfiguracji a niedostępny....szkoda ale poczekam....Na razie gram na prosiaczku stare urządzenie ale bardzo zacne, nie jest to może hi-end ale bardzo muzykalny i pełna frajda ze słuchania. Wolę słuchać niż analizować. Mam prośbę proszę napiszcie jakie lampki polecacie do Lyr-a podajcie ewentualnie linka gdzie je nabyć....

Następne pytanie:

Czy Ktoś z Kolegów gra na Lyr+Bifros +HE5-500, i jaki IC to spina? Ja chcę na tym grać muzę z kompa.....oczywiście format bezstratny nie koniecznie hi-res. Gatunek każdy od popu po jazz. Z kompa za odtwarzacz robi Amara wersja na Mac OS. Polecam ten odtwarzacz warto kupić koszt 180 e, ale w porównaniu do iTunes gra o kilka klas lepiej pod każdym względem.

Jeszcze raz proszę o Wasze typy lamp do Lyr-a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz bawić się lampkami posłuchaj trochę tych z którymi przyjdzie LYR.

Nie wiem jaki dźwięk lubisz, w każdym razie z moich doświadczeń => LYR + He500.

Jak źródło CA840C lub czasem DAC M2Tech + Powe.r Supply Palmer + HiFace Evo z Evo Supply i Evo Clock z Evo Supply (taki max. wypas od M2techa ;-) ).

 

1. Jan Phillipsy 6922 - dobrze z welurowymi padami dźwięk detaliczny i dynamiczny. Trochę mała scena. Pady ze skóry za mało basu, sucho, analitycznie

 

2. JJ - skórzane pady -ciężko, słabsza dynamika, grają średnicą i trochę słabym basem. Sympatyczne do zmysłowych wokali. Welurowe pady - słabo

 

3. Siemensy - dobry dźwięk na skórzanych i welurowych. B. dobra przestrzeń, dużo powietrza, kontrolowany bas. Na welurowych więcej basu, na skórzanych lepsza przestrzeń i bardziej doświetlona góra. Co kto lubi.

 

4. 6BZ7 - miałem dołączone do LYRa. Na początku rzuciłem się na inne lampy. Teraz wróciłem do 6BZ7. Bardzo je lubię w połączeniu ze skórzanymi padami. Bardzo duża przestrzeń, kontrolowany bas, zmysłowa średnica, dobra dynamika i prat plus niemęcząca (ale wystarczająco detaliczna) góra.

 

5. Amperex - no właśnie... Kto mi powie? :-) Mam wielką ochotę na te lampy!

 

 

Jeżeli chodzi o IC to różnice są bardzo łatwo wychwytywane. Miałem Ixosa (nowy ~ 500,-pln za 0.5m). Po wymianie na Transparent Music Link Super ( nowy ~ 2.500,-pln 1m), dźwięk przeniósł się na dużo wyższy poziom. Kontrola i zejście,barwa basu, piękna otwarta średnica, detaliczna góra, rozdzielczość i wielkość sceny znokautowały Ixosa. Zresztą co ja piszę, przecież sporo osób nie słyszy różnicy kablach.... ;-)

 

W każdym razie to moje odczucia. Oczywiście Twoje preferencje mogą być inne od moich. Tak ,czy siak - nie kupuj w ciemno, zawsze wcześniej posłuchaj.

 

Pozdr.

 

P.S.

Nie wiem ile czasu używasz He-500 a one pokazują co potrafią po 150-200h. Już po 50h nie jest źle, ale później...... :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"To co teraz, ha?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o które amperexy pytasz? bugle-boy, zwykłe? z jakich lat? tak jak wino; róźne roczniki róźnie grają

 

Klasą są telefunkeny z lat 60-tych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj. Ale Kolega pojechał...rzeczywiście wypasik, czy warto taki DAC i całą resztę podpinać do w sumie budżetowego wzmaka jakim jest LYR ? Dac M2Tech to pewnie Young, bardzo ciekawe urządzenie,,,, i tu się zapytam...:

- czy ta baterka rzeczywiście wyciąga na tyle dźwięk że to słyszymy bezapelacyjne, (za 3500,-) wolę ewidentnie coś słyszeć niż ma mi się wydawać że słyszę...

- czy :Evo z Evo Supply i Evo Clock są warte prawie 5.000 ?

 

Jak Oceniasz upgrade , bez którego można się obyć , oczywiście pomijając DAC. Czy jest wart tej kasy???? Jak dużo traci dźwięk bez tego upgrade.

Na razie posłucham Bifrosta, taniutki ten DAC ale za te pieniądze bardzo rzetelny, co do DAC też myślałem o M2Tech Young ale ...mam na oku jeszcze 2 inne urządzenia. Pierwszy to DAC Audio Note 2.1 ver. Signature KIT, w porównaniu do już złożonego o 100 procent tańszy jakieś 7k oraz rozmyślam jeszcze o AMR777 to CD+DAC z którego możemy korzystać..cena ok 14k, AMR mogę posłuchać u dystrybutora we Wrocławiu już u niego kupiłem kiedyś Manleya ale Audio Note to już cięższa sprawa...

 

Proszę napisz kilka słów o przetworniku, zegarze i baterce M2Tech na ile poprawiło to dźwięk , czy Twój DAC po USB gra na tyle gorzej że wybuliłeś prawie 5k i jeszcze 3,5k na zasilanie do DAC ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj. Ale Kolega pojechał...rzeczywiście wypasik, czy warto taki DAC i całą resztę podpinać do w sumie budżetowego wzmaka jakim jest LYR ? Dac M2Tech to pewnie Young, bardzo ciekawe urządzenie,,,, i tu się zapytam...:

- czy ta baterka rzeczywiście wyciąga na tyle dźwięk że to słyszymy bezapelacyjne, (za 3500,-) wolę ewidentnie coś słyszeć niż ma mi się wydawać że słyszę...

Tuning DACa + zasilacz liniowy to koszt 1500zł. Pozostałe 2000zł efektywniej ulokujesz np. w okablowanie, bo porządny zasilacz nie daje ujmy względem baterii. Younga trzeba ogarnąć w środku, żeby grał jednoznacznie dobrze. Wie to dystrybutor, wiem i ja, bo też z nim robiłem.

- czy :Evo z Evo Supply i Evo Clock są warte prawie 5.000 ?

A czy wyprowadzenie sygnału muzyki z komputera przez USB jest warte 5000zł? Zobacz ile kosztują kombajny do odtwarzania plików, gwarowo zwane strumieniowcami. Przerzucasz na nie muzykę i jesteś uniezależniony od komputera. I tu znowu pozostała kasa "zagra" lepiej w innym miejscu, np. na wyższym modelu słuchawek albo wzmacniacza słuchawkowego. Takie np. HE-6 to liga wyżej niż HE-500. Np. w moim przypadku nie było mowy o zatrzymaniu się na dłużej przy HE-500.

 

Jak ma być DAC Schiit, to od razu Gungnir. Jest porównanie na head-fi. Ten wyższy model to jest dopiero rasowe granie. Zresztą DACów do wyboru jest ogólnie zatrzęsienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o które amperexy pytasz? bugle-boy, zwykłe?

 

Nie znam się dobrze na lampach. Wydaje mi się, że bliżej mi do zwykłych Amperexów bo podobno mają trochę bardziej doświetloną górę. Z drugiej strony kusi mnie magia Bugle-boy o której wszyscy mówią. Roczniki to dla mnie nieznany temat, podobno najlepsze z 50-50 lat i to moja cała wiedza.

 

Proszę napisz kilka słów o przetworniku, zegarze i baterce M2Tech

 

Sam M2Tech to ciekawy DAC. Dla mnie gra analitycznie i dynamicznie, z dobrym pratem i przyzwoitą przestrzenią. Dodanie Power Supply Palmer poprawia w małym stopniu każdy aspekt i w dużym bas (kontrola, zejście, faktura, ilość).

Jeżeli chodzi o wypasiony konwerter USB/Spdif - to jest to wydatek ponad 6.000,- pln. Moim zdaniem nie wart takich kosztów. Wiadomo każdy ma na ten temat inne zdanie. W każdym razie dodanie do Hiface Evo, każdego z klocków czyli Supply Evo, później Evo Clock i do Clocka zasilanie Supply Evo poprawia dźwięk w każdym aspekcie. Są to bardzo małe zmiany (rozdzielczość, przestrzeń, itp), ale dla ktoś kto szlifuje zestaw może nazwać je ogromnymi. Dla mnie konwerter za 6.000,-pln jest bezsensownym wydatkiem, wolałbym to dołożyć do DAC'a który dobrze gra po USB.

 

Takie np. HE-6 to liga wyżej niż HE-500. Np. w moim przypadku nie było mowy o zatrzymaniu się na dłużej przy HE-500.

 

A w moim przypadku He-500 zdecydowanie bardziej mi się podobały niż He-6. :-) To po prostu mój dźwięk! He-6 grzecznie wróciły i nawet przez chwilę nie myślałem o nich, chociaż są rewelacyjnymi słuchawkami. Myślę, że Audeze LCD3 mogą być rozwinięciem dźwięku He-500 i za jakiś (dłuuuuugi) czas dam im szansę.

 

Younga trzeba ogarnąć w środku, żeby grał jednoznacznie dobrze. Wie to dystrybutor, wiem i ja,

 

Jeżeli chodzi o Younga jest po modzie. Nie wiem, czy są różnice do niemodowanego ponieważ z zaskoczenia przysłano od razu modowany. Jeżeli chodzi o mody np. HiFi Evo i innych maluchów nie usłyszałem i zauważyłem! absolutnie żadnej różnicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"To co teraz, ha?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Younga jest po modzie. Nie wiem, czy są różnice do niemodowanego ponieważ z zaskoczenia przysłano od razu modowany. Jeżeli chodzi o mody np. HiFi Evo i innych maluchów nie usłyszałem i zauważyłem! absolutnie żadnej różnicy.

Są różnice. Przerabiałem i słuchałem, więc wiem... po co przerabiałem. ;) Stały klient mi go przysłał na moda, bo miał surowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się dobrze na lampach. Wydaje mi się, że bliżej mi do zwykłych Amperexów bo podobno mają trochę bardziej doświetloną górę. Z drugiej strony kusi mnie magia Bugle-boy o której wszyscy mówią. Roczniki to dla mnie nieznany temat, podobno najlepsze z 50-50 lat i to moja cała wiedza.

 

 

 

Sam M2Tech to ciekawy DAC. Dla mnie gra analitycznie i dynamicznie, z dobrym pratem i przyzwoitą przestrzenią. Dodanie Power Supply Palmer poprawia w małym stopniu każdy aspekt i w dużym bas (kontrola, zejście, faktura, ilość).

Jeżeli chodzi o wypasiony konwerter USB/Spdif - to jest to wydatek ponad 6.000,- pln. Moim zdaniem nie wart takich kosztów. Wiadomo każdy ma na ten temat inne zdanie. W każdym razie dodanie do Hiface Evo, każdego z klocków czyli Supply Evo, później Evo Clock i do Clocka zasilanie Supply Evo poprawia dźwięk w każdym aspekcie. Są to bardzo małe zmiany (rozdzielczość, przestrzeń, itp), ale dla ktoś kto szlifuje zestaw może nazwać je ogromnymi. Dla mnie konwerter za 6.000,-pln jest bezsensownym wydatkiem, wolałbym to dołożyć do DAC'a który dobrze gra po USB.

 

 

 

A w moim przypadku He-500 zdecydowanie bardziej mi się podobały niż He-6. :-) To po prostu mój dźwięk! He-6 grzecznie wróciły i nawet przez chwilę nie myślałem o nich, chociaż są rewelacyjnymi słuchawkami. Myślę, że Audeze LCD3 mogą być rozwinięciem dźwięku He-500 i za jakiś (dłuuuuugi) czas dam im szansę.

 

 

 

Jeżeli chodzi o Younga jest po modzie. Nie wiem, czy są różnice do niemodowanego ponieważ z zaskoczenia przysłano od razu modowany. Jeżeli chodzi o mody np. HiFi Evo i innych maluchów nie usłyszałem i zauważyłem! absolutnie żadnej różnicy.

 

Ja w cenie do 10k (wyżej nie szukałem) nie spotkałem jeszcze DAC-a który by po wejściu USB zagrał lepiej lub porównywalnie do coax-a z dobrym transportem.

 

Konwerter usb/spdif ma b.duży wpływ i niestety te dobre kosztują dużo. Chyba za dużo jak na relację ceny do efektów - kupno konwertera za 6k do daca za 4k można by było uznać za pozbawiony sensu. Tu każdy sam musi stwierdzić czy warto, ale pewnie zależy to głównie od tego czy można sobie pozwolić na zakup.

 

Modowanego Young-a nie porównywałem z niemodowanym ale miałem możliwość porównywać bezpośrednio Calyxa bez i z modami robionym przez GFmod i różnice są wyraźne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są różnice. Przerabiałem i słuchałem, więc wiem... po co przerabiałem. ;) Stały klient mi go przysłał na moda, bo miał surowego.

 

Nie mówię o Twoim modzie, tylko GFmoda. :-) Nie wiem dlaczego tak się działo, ale zarówno ja jak i szwagier (właściciel DACa) nie słyszeliśmy żadnej różnicy i to w dwóch kolejnych modowanych klockach. Przy czym reszta toru to mikroskop (V200/Burnson 160 + HD800 z kablem ALO za 2K).

Naprawę nie było żadnych różnic w dwóch kolejnych modowanych HiFace'ch. Może przez pomyłkę był od razu dostarczony po modzie i porównywaliśmy modowane - naprawdę nie wiem...

 

Konwerter usb/spdif ma b.duży wpływ i niestety te dobre kosztują dużo. Chyba za dużo jak na relację ceny do efektów - kupno konwertera za 6k do daca za 4k można by było uznać za pozbawiony sensu. Tu każdy sam musi stwierdzić czy warto, ale pewnie zależy to głównie od tego czy można sobie pozwolić na zakup.

 

Dokładnie! Nic dodać, nic ująć... Dlatego w przyszłości rozważam porządnego strumieniowca, lub DACa dobrze grającego po USB (np. Teddy Pardo, Calyx, może Nad M51). Na razie jest CA840C, który dzielnie znosił kolejne porównania z coraz bardziej wypasionym M2Techem ( w teście płyta cd z 840C versus plik z Younga)

 

Z mojej strony sorry za OT, reszta w tym temacie na PW, albo oddzielnym wątku.

 

Tu pogadajmy o wzmacniaczach np. LYRze + HiFimanach... ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"To co teraz, ha?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o Twoim modzie, tylko GFmoda. :-) Nie wiem dlaczego tak się działo, ale zarówno ja jak i szwagier (właściciel DACa) nie słyszeliśmy żadnej różnicy i to w dwóch kolejnych modowanych klockach. Przy czym reszta toru to mikroskop (V200/Burnson 160 + HD800 z kablem ALO za 2K).

Nigdy nie modowałem HiFace'a, ale zdarzało mi się V-Link i V-Link II. Operacja tania jak barszcz i skuteczna. Pisałem powyżej o M2Tech Young. Poza tym z dobrych konwerterów dodałbym JK Mk3. BTW Burson to nie mikroskop, a V200 nie słuchałem, ale uchodzi za ocieplony. Jak tam u niego ze szczegółowością to nie wiem. Kabel fabryczny w Sennheiserach jest bardzo dobry, tylko stawia wysokie wymagania źródłu, jeśli założymy dostateczną przeźroczystość wzmacniacza. Ważniejszy mod HD800 to wyjęcie szmatek ze środka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos lampek na wymianę:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

cena przyzwoita

 

wyglądają na oryginały

na innych aukcjach z Chin chyba podróby

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.