Skocz do zawartości
IGNORED

kable głośnikowe


lukasz19833

Rekomendowane odpowiedzi

Gość StaryM

(Konto usunięte)

Audiomuliniumnovy tez za 200zł nowej nie kupi więc StaryM, nie kombinuj :)

Ja nie kombinuję. Kombinujesz ty. Jak zwykle "bogosłyszący". Działania pozorowane, pseudo-dyskusje, pseudo-rady, pseudo-przekonywanie. A jak przychodzi do konkretów to zmykacie frywolnym truchtem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70 za metr bez konfekcji. To może sobie kupić co najwyżej 2x1m + jakieś wtyczki. Będzie miał monitory bardzo bliskiego pola.

cennik to jest dla naiwnych,zaprzyjażnieni klienci dostają rabaty,solidne...wtyczki nie są do niczego potrzebne.Jak kolega dojrzeje do zmiany to rzeczowego Kimbera włoży do kolumn-bo to jest naprawdę niezła rzecz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi pasuje stary AudioQuest Midnight.Pokazało się kilka ogłoszeń, może warto????

No ale są lepsze propozycje.Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co ty zaproponujesz za 200 zł? A co powiesz o wygrzewaniu kabli? Zdaje się, że byłeś w tej mierze sceptykiem lub wręcz nawet ateistą.

Ja juz zaproponowalem przewod porzadnie wykonany, w pelnym ekranie, ktory fajnie brzmi, bynajmniej dla mnie. A wygrzewac to mozna grzejniki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

cennik to jest dla naiwnych,zaprzyjażnieni klienci dostają rabaty,solidne...wtyczki nie są do niczego potrzebne.Jak kolega dojrzeje do zmiany to rzeczowego Kimbera włoży do kolumn-bo to jest naprawdę niezła rzecz.

A co trzeba zrobić, by się zaprzyjaźnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

Ja juz zaproponowalem przewod porzadnie wykonany, w pelnym ekranie, ktory fajnie brzmi, bynajmniej dla mnie. A wygrzewac to mozna grzejniki.

Już ci napisali inni słyszący, że Audionova to szajs. A dlaczego wątpisz w sens wygrzewania kabli? W końcu nie napisał tego tekstu Józio spod budki z piwem, ale jest to na stronie producenta. Wątpisz w jego rzetelność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maestro, żałosne to jest wpieprzanie kogoś w Audionove.

Z równym skutkiem można podłączyć głośniki sznurem od prodiża. Te druty powinny być sprzedawane na receptę dla chorych na ADHD.

No to wal kolejne bzdury bez pokrycia ze te kable ida z Chin. Ja powiem krotko, nie wiem gdzie sa produkowane, a jezeli nie wiem to nie klapie geba bez pokrycia po forum. Dla mnie dobrze spelniaja swoja role. Moonwalk to chyba jedyny drut w tej kwocie porzadnie wykonany, z ekranem, oplotem i solidna konfekcja.

 

Widze ze jak narazie potrafisz tylko mielic bez sensu. Jestes taki guru to zaproponuj cos kolerze, a wybierze sobie sam co chce. A ataki sobie odpusc, bo twoje zdanie nt. Audionovy obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny snieg.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

Widze ze jak narazie potrafisz tylko mielic bez sensu. Jestes taki guru to zaproponuj cos kolerze, a wybierze sobie sam co chce. A ataki sobie odpusc, bo twoje zdanie nt. Audionovy obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny snieg.

No panowie słyszący, uzgodnijcie jakieś wspólne opinie, bo się nieprzyjemnie robi. Z Chin to chyba już wszystkie kable i wtyczki idą, ale nie o to chyba chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ci napisali inni słyszący, że Audionova to szajs. A dlaczego wątpisz w sens wygrzewania kabli? W końcu nie napisał tego tekstu Józio spod budki z piwem, ale jest to na stronie producenta. Wątpisz w jego rzetelność?

Wygrzac to mozna ew membrane w nowej kolumnie, ktora jest sztywna i potrzebuje troche pracy zeby sie "ulozyc" zeby pokazac swe pelne mozliwosci. To jak docieranie silnika. A teksty producentow mnie calkowicie nie obchodza, bo kazdy ma cos na swoim sumieniu. Czy to Audionova, Kimber czy bimber. Bazuje zawsze na swoich uszach. A ataki na Audonove byly tu juz dawno wlasnie za kolorowe opisy, potem ktos krzyknal ze to kable z chin i tak wszyscy teraz to powtarzaja. Mi to wisi skad one pochodza, a gloszacym te teorie radze podpiac i posluchac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie słyszący, uzgodnijcie jakieś wspólne opinie, bo się nieprzyjemnie robi. Z Chin to chyba już wszystkie kable i wtyczki idą, ale nie o to chyba chodzi.

To moze niech wszyscu nie slyszacy uzgodnia swoja opinie? Nie manipuluj, bo to sie tez robi nudne i denne. Po raz kolejny mam wrazenie jakbys zaraz napisal ze wszystko brzmi tak samo. W sumie przeciez sam przyznales ze nie syszysz nawet zmian wzmacniaczy to nie wiem czemu zabierasz glos nt. kabli skoro gluchys jak pien. Juz to pislalem- to jak rozmowa z niewidomym o kolorach.

 

..stary matole co ty robisz przy tym audiofilskim stole....?

Czy trzeba nazywac siebie audiofilem gdy sie slyszy ronice miedzy drutem z 50% dodatkiem alu, a porzadnym "miedziakiem'?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

..stary matole co ty robisz przy tym audiofilskim stole....?

Słuchaj no Arku o IQ 45 aka młody matole!

Nie masz nic do powiedzenia, to nie zabieraj głosu. Czy może chciałeś po prostu pokazać swoją nową sygnaturkę? Interes słabo idzie? Może napisz więcej o swoich kabelkach w dziale Sponsorowane. Chyba powinno cię być stać na płatną reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Chin to chyba już wszystkie kable i wtyczki idą

Nie no co Ty , np te wtyki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Cały proces produkcyjny wtyku od projektu do jego wykonania jest dziełem firmy Audionova no i w dodatku 2 lata nad nimi pracowali a to że są kropka w kropkę do chińczyków podobne to chyba czysty przypadek :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

W sumie przeciez sam przyznales ze nie syszysz nawet zmian wzmacniaczy to nie wiem czemu zabierasz glos nt. kabli skoro gluchys jak pien.

O, gratuluję semantyki zbliżającej cię do Yula.

Drogi kolego Rafale. Kiepsko u ciebie z tym czytaniem ze zrozumieniem. Nie napisałem nigdy, że nie rozróżniam wzmacniaczy, ale że różnice nie są tak wielkie, jak mi się niegdyś wydawało i kto wie, jak by to w ślepym teście było. Ergo nie zrozumiałeś wypowiedzi albo łżesz jak przysłowiowa bura suka. Ciekawe skąd u ciebie i Yula ta agresja, frustracja i złość? Przecież świat jest piękny. ;)

 

2 lata nad nimi pracowali a to że są kropka w kropkę do chińczyków podobne to chyba czysty przypadek :)

No ale czy chińskich kabli nie wolno słyszeć? ;)

Ja mam chińskie kable jedne i je bardzo dobrze słyszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no co Ty , np te wtyki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Cały proces produkcyjny wtyku od projektu do jego wykonania jest dziełem firmy Audionova no i w dodatku 2 lata nad nimi pracowali a to że są kropka w kropkę do chińczyków podobne to chyba czysty przypadek :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

No wlasnie, wszyscy psy wieszaja na Audionovie, a prawda jest taka ze od ch... firm korzysta z takich bzdetow. A ich marze nie raz sa kilka razy wieksze niz takiej Audionovy, a jakos nikt sie nie czepia. Nawet przeciwnie.

 

No ale czy chińskich kabli nie wolno słyszeć? ;)

Ja mam chińskie kable jedne i je bardzo dobrze słyszę.

Przeciez kazdy wie ze jestes gluchu jak pien. Zone oszukasz, dzieci oszukasz, ale nas nie oszukasz. Wszystko jest jak na dloni w twoich wpisach. Wystraczy poczytac. Wstydu oszczedz.

 

Pewnie ze swiat jest piekny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było by ok gdyby perfidnie nie kłamali że to ich projekty nad którymi latami pracowali itd bo jak widać ich są co najwyżej nalepki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było by ok gdyby perfidnie nie kłamali że to ich projekty nad którymi latami pracowali itd bo jak widać ich są co najwyżej nalepki.

Tak jak Kimbery i bimbery. Do nich nikt nie ma pretensji. A marze nie raz wieksze niz ta szara Audionova.

 

Może wysraczy...

Jak podłączę chiński kabel do CD i puszczę muzykę, to słyszę bardzo dobrze. ;)

Podobnie jak srebrny DIY i Klotza. :D

Ja jak podlacze chinskie to mi muzyka po chinsku zapier... z glosnika wiec jakby Audionovy byly chinskie to bym slyszal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

No to kolega lukasz19833 już się dowiedział i zapewne wybrał odpowiednie kabelki... ;)

A tak na marginesie, to można całą taką "zabawę" przenieść do świata realnego :)))

Wchodzisz do sklepu np. audio i chcesz o coś zapytać, a tam kolesie z obsługi napierdalają się po pyskach... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

No to wal kolejne bzdury bez pokrycia ze te kable ida z Chin. Ja powiem krotko, nie wiem gdzie sa produkowane, a jezeli nie wiem to nie klapie geba bez pokrycia po forum. Dla mnie dobrze spelniaja swoja role. Moonwalk to chyba jedyny drut w tej kwocie porzadnie wykonany, z ekranem, oplotem i solidna konfekcja.

 

Widze ze jak narazie potrafisz tylko mielic bez sensu. Jestes taki guru to zaproponuj cos kolerze, a wybierze sobie sam co chce. A ataki sobie odpusc, bo twoje zdanie nt. Audionovy obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny snieg.

Ty, nie spinaj się tak misiu bo ci żyła strzeli.

Masz jeszcze jakieś ciekawe produkty tej fajnej firmy? Jakiś kondycjoner czy cuś?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.