Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz słuchawkowy HA-2013. Poskładaj razem z nami.


Robertinus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po to zadaje to pytanie żeby nie wywalać kasy w błoto,tak to wiadomo że mogę w nieskończoność składać tylko po to żeby się przekonać,to tak jak byś ludzią (LUDZIOM) kazał kupować samochod aby się przekonać czy jest niezawodny nie doradzajac im nic na jego temat

Do kogo to było?, proszę cytować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to zadaje to pytanie żeby nie wywalać kasy w błoto,tak to wiadomo że mogę w nieskończoność składać tylko po to żeby się przekonać,to tak jak byś ludzią kazał kupować samochod aby się przekonać czy jest niezawodny nie doradzajac im nic na jego temat

Nie wiem jak to ujac, powiem wiez szczerze,

Nie badz smieszny, czego oczekujesz ? Moze powinienem na szybko poskladac to na tpa przesluchac, zdac ci reacje i jeszcze cie w d... oooops w reke cie pocalowac ?

Zejdz na ziemie.

Przepraszam za moj ton wypowiedzi, ale takie stawianie pytania a tym bardziej jego argumentacja przekracza granice dobrego smaku,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BB84, podaj linka do kondensatorów, które chciałbyś zastosować.

Tylko nie szalej z pojemnością, 10mF wystarczy.

 

Tak pytam, bo co prawda Jermy obiecał, ale zastanawiam się jakie zwiększanie tych kondensatorów ma uzasadnienie.

 

Takie np.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Posiadam wysokoskuteczne kolumny i chciałbym sprawdzić z nimi HA, dlatego 22000uF. Może w przypadku słuchawkowca nie będzie radykalnych zmian, w przypadku kolumn z pewnością. Nie kosztuje to wiele, a projekt staje się uniwersalny, czyli zgodnie z założeniami ... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie np.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Posiadam wysokoskuteczne kolumny i chciałbym sprawdzić z nimi HA, dlatego 22000uF. Może w przypadku słuchawkowca nie będzie radykalnych zmian, w przypadku kolumn z pewnością. Nie kosztuje to wiele, a projekt staje się uniwersalny, czyli zgodnie z założeniami ... ?

 

Założenia są takie, by napędzać słuchawki, a niejako przy okazji - tak, jak Jeremy - np. monitorki na biurku komputerowym.

Od pędzenia zestawów głośnikowych są Ugody i inne forumowe, przeznaczone do tego celu wzmacniacze mocy.

 

Wcześnie ktoś pisał o tym, że płytki są duże, teraz Ty chciałbyś wymusić ich powiększenie, jak mamy zaspokoić oczekiwania wszystkich, potencjalnych uczestników zamówienia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można jeszcze zmienić pinout tranzystora FET1 - tak by dało się zastosować 2SK389?

Uzasadnienie: do zaproponowanego układu będą pasowały pojedyncze trany np 2sk170 oraz LSK389 posiadający długie wyprowadzenia.

Do obecnego układu nie sposób zaaplikować 2sk389, które mają sztywne i zbyt krótkie wyprowadzenia, a których jeszcze sporo jest na "rynku" i w tzw "szufladach".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Luiis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie np.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

cemu takie drogie

 

tutaj masz w sam raz tanie i dobre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

jeremy pamiętaj o mnie jak by jakieś zamówienie było to mnie zapisz jutro wybywam na dwa tygodnie urlopu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez cezar504
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cemu takie drogie

 

tutaj masz w sam raz tanie i dobre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Założenia są takie, by napędzać słuchawki, a niejako przy okazji - tak, jak Jeremy - np. monitorki na biurku komputerowym.

 

10000uF to mało do pędzenia jakichkolwiek monitorów. Istnieją kolumny, którym wystarczy 5-10W, a nóż HA okaże się w takim przypadku nirwaną. Powiększenie pcb o 1 cm to aż tak dużo ? jeśli mówicie A (dajecie mocniejsze przekaźniki) powiedzcie również B ;)

 

cezar504

 

To są 15-tki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez BB84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można jeszcze zmienić pinout tranzystora FET1 - tak by dało się zastosować 2SK389?

Uzasadnienie: do zaproponowanego układu będą pasowały pojedyncze trany np 2sk170 oraz LSK389 posiadający długie wyprowadzenia.

Do obecnego układu nie sposób zaaplikować 2sk389, które mają sztywne i zbyt krótkie wyprowadzenia, a których jeszcze sporo jest na "rynku" i w tzw "szufladach".

Michał, 2SK170 wejdą bez problemu, a 2SK389 są gorsze od LSK pod względem szumów.

Inna sprawa, że ciasno na płytce, a i tak będziemy dla chętnych sprowadzali LSK389 z Japonii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BB84 wiem że to 15-tki. w zupełności wystarczy jak dasz odpowiednio mocny transformator to wszystko będzie hulać aż miło(imprez domowych chyba nie chcesz na nim robić) a brak basu może być spowodowane złym ustawieniem głośników.

ja nie narzekam na brak basu w moich miśkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez cezar504
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, niedobrze :) znowu będzie lutowanie - poprzedni gra wyśmienicie , ale próbujmy. W końcu trzeba dążyć do ideału. Szacunek za włożony trud.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że ciasno na płytce, a i tak będziemy dla chętnych sprowadzali LSK389 z Japonii.

Te akurat ostatnio byly z UK od przedstawiciela,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) :-) pewnie i tym razem z tego samego zródla postaramy sie je pozyskac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do obecnego układu nie sposób zaaplikować 2sk389, które mają sztywne i zbyt krótkie wyprowadzenia, a których jeszcze sporo jest na "rynku" i w tzw "szufladach".

 

Osobiście nie widziałem już dawno "oryginalnego" 2SK389. Jest tego sporo na ebay'u ale żaden z nich nie wydaje się nawet leżeć obok oryginału. Jest dosłownie parę ofert od sprzedawców którzy mogą mieć towar oryginalny ale koszt jest większy niż LSK389 w tym wypadku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie boli że nie upakuję większych kondów bo napędzanie monitorków raczej na razie jakoś mnie nie interesuje, może dlatego że na razie nie mam ich w planach... Ale wiadomo, wzmak ma być niby uniwersalny ale z naciskiem na słuchawki. Jak ktoś będzie chciał na pewno będzie w stanie go zmodować. Zawsze można większe kondy wpakować i podlutować pod płytkę kablami jak się nie zmieszczą. Niektórzy koledzy maja spore wymagania i jeszcze że tak powiem naciskają... A mnie gryzie sumienie że poprosiłem o 2-5mm pod kluczowe elektrolity :>

 

BTW na pewno piszę się na pełen komplet ale nie wykluczam zastosowania kilku elementów które że tak powiem dobiorę sam, mam hopla na punkcie poprawiania :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

STACJONARNY: PC->NFB 1.32->HA2013 MOBILNY: HTC 10->CCA C16/FiiO FH5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy koledzy maja spore wymagania i jeszcze że tak powiem naciskają...

 

Kto naciska ? od biedy można wstawić 15000uF średnicy 30mm, tragedii nie ma ;)

 

Pytanie czy uda się podnieść moc do około 15-20W.

 

Edit #37 "nuż" ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez BB84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to zadaje to pytanie żeby nie wywalać kasy w błoto,tak to wiadomo że mogę w nieskończoność składać tylko po to żeby się przekonać,to tak jak byś ludzią kazał kupować samochod aby się przekonać czy jest niezawodny nie doradzajac im nic na jego temat

pisze się "ludziom", a HA do tpa6120, ma się jak ogień i woda i takie pytanie jest po prostu nie na miejscu..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie boli że nie upakuję większych kondów

 

Pozwolilem sobie zajrzec do datasheetów kilku rodzajów kondensatorów, oto moje zestawienie wymiarów dla roznych napiec.

 

47uF /35/50/63

 

Elna Sylmic 10/10/10

Elna sylmic2 10/10/10

Elna cerafine 10/10/10

Nichicon FG 8/8/10

Nichicon KZ 25V-10/50V-10/100V-12

 

100uF/35/50/63

 

Elna Sylmic 10/12/12

Elna sylmic2 10/12/12

Elna cerafine 10/12/12

Nichicon FG 10/10/10

Nichicon KZ 25V-10/50V-12/100V-16

 

Mysle ze miejsca dla tych 8 kondensatorów tj 47 i 100u w ukladzie jest zatem dosc sporo, uwzgledniajac napiecie zasilania mozemy smialo w wielu miejscach wsadzic wieksze odpowiedniki, na wyzsze napiecia

 

Nie da sie dogodzic wszystkim, i uwzgledniac kazdego widzimi sie, Projektujac pcb treba przyjac pewne sztywne ramy, zmiany wielkosci jakie wprowadzilismy (na +) uwzgledniaja wlasnie inne serie kondensatorów wzgledem oryginalu co wiecej np w miejsce c1, c2 mozna smialo wmontowac 47uF o srednicy 12mm, nie wiem czy ktos produkuje wieksze.

 

A mnie gryzie sumienie że poprosiłem o 2-5mm pod kluczowe elektrolity :>

Dobrze ze poprosiles, bo byla to jedna z ciekawszych i majacych sens zmian jakie zostaly nam zaproponowane,

 

Podobnie sie ma sprawa duzych kondensatorów tj. a,b, zostaja 30mm, kto chce wieksze bedzie musial zrobic to poza pcb, tak jak zreszta robi sie to w duzych klockach, projekt zaklada w tym miejscu 10m, i tego bedziemy sie trzymac,

 

Nieco bolesny temat kondensatorów chyba mamy juz zatem za soba :-)

Pozdrawiam milej nocy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy Panowie z tymi kondensatorami 22mF ? Pewnie fajnie to wygląda ale bez przesady ?

Nawet taka ugoda ma 10mF i styka a wy chcecie 22mF

Co do płytki

Hmmm nie chce wbijać kija w mrowisko

Ale głónym problemem jest spasowanie PCB do jakieś obudowy ? I owa obudowa jest na ogół największym problemem :) w całej konstrukcji

Gdyż ile przecietny eleketronik płytke zamówi bo ma wybór, to obudowa hmmm stoi przeszkodą

Do czego zmierzam ...

A jeśli by tam zaprojektowac komplet ?

Tj obudowa - pod to PCB - kompletna z wszelkimi bajerami ? tj reg głośnosci ? (ewentualnie prosciuta selekcja weść) np z 3-wejścia ?

Oczywiście podnosci to koszt kompletu ale w grupie po prostu taniej ....

Oczywiście będą tacy którzy nie będa chcieli obudowy .....

Jesli by coś takiego zrobić było by to pierwszy projekt pod klucz tj kompletny KIT .jeśli tak to można nazwać

Jak co to mogę pomóc mam jednego gostka co tnie laserkiem takie obudowy ..... z nierdzewki szlifowane nie trzeba malować ....

Ja bym narysował obudowy i je robił .....

Jeśli co pisać ,,,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli by tam zaprojektowac komplet ?

Tj obudowa - pod to PCB - kompletna z wszelkimi bajerami ? tj reg głośnosci ? (ewentualnie prosciuta selekcja weść) np z 3-wejścia ?

Ale super pomysł. Może radiatory na zewnątrz jak w dużych wzmacniaczach? Po co mają elektrolity sie nagrzewać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba nie wiecie o czym mówicie, na tym forum to trudniejsze od wyslania czlowieka w kosmos :-)

 

Odnosnie tego jak pcb jest zaprojektowane, to jest ono wlasnie zaprojektowane w ten sposób aby mozna bylo je zamontowac przy radiatorze, w dowolny sposób, jesli radiator bedzie wystarczajaco wysoki mozna to nawet zrobic kladac pcb na nim,

 

Odnosnie zasilania, mysle ze tak jak poprzednio zamowienie na trafo po przedyskutowaniu jego parametrów bedzie organizowane w watku,

 

Osobiscie proponuje przyjac dosc tradycyjny i sprawdzony model organizacji tematu, startujemy z pcb, w czasie kiedy pcb bedzie sie produkowac bedziemy realizowac zamowienia na pozostale elementy ukladu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zobaczył taką prototypową obudowę :) I świetny pomysł żeby ewentualnie płytki przymocować do boków, buda musiałaby mieć wtedy ok 100mm wysokości w środku. No i radiatory po bokach. Tak też ostatnio myślałem gdyby trany były na dłuższej krawędzi płytek to mielibyśmy obudowy szerokie na ok 20cm zamiast 30cm jak w obecnej sytuacji ale to już chyba detal :>

 

edit: zapomniałbym o jednej istotnej sprawie, nie było chyba wspomniane: płytki będą identyczne a gdyby te trany miały być po dłuższej krawędzi trzeba by je robić na lustrzane odbicie, trochę tu już zachodu chyba... Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych w projekt oraz pozostałych nim zainteresowanych :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rayfe

STACJONARNY: PC->NFB 1.32->HA2013 MOBILNY: HTC 10->CCA C16/FiiO FH5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też ostatnio myślałem gdyby trany były na dłuższej krawędzi płytek to mielibyśmy obudowy szerokie na ok 20cm zamiast 30cm jak w obecnej sytuacji ale to już chyba detal :>

Nie do konca, obudowa musialaby byc szeroka tylko wtedy gdyby plytki byly na przeciw siebie, ale przeciez moga byc w poziomie lekko obok siebie, lub zupelnie obok siebie, jakby jedna za druga.

Mozliwosci budowy jest b wiele, kazdy kto pakowal cos w cos wiecej niz pudelko po butach poradzi sobie z tym bez problemów.

Prosze nie szukajmy problemów tam gdzie ich nie ma :-).

Obudowa to juz ostatni etap budowy jakiekolwiek ukladu, nie zaczynajmy od niej, pozwólmy sobie na to aby na niej skonczyc temat, nie aby od niej go zaczynac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie widziałem już dawno "oryginalnego" 2SK389. Jest tego sporo na ebay'u ale żaden z nich nie wydaje się nawet leżeć obok oryginału. Jest dosłownie parę ofert od sprzedawców którzy mogą mieć towar oryginalny ale koszt jest większy niż LSK389 w tym wypadku.

Domyślam się, że kolega niewiele wie o procesie produkcji tego typu tranów... szczególnie w tak nietypowej obudowie.

Spotkałem się nawet z 2SK389 robionymi dla Sony - z napisem "SONY".

Oferowane na ebayu 2SK to z pewnością egzemplarze archiwalne i nie czepiał bym się liternictwa, bo te naprawdę było przeróżne.

Mam kilka identycznych (z dawnych lat) i gwarantuję że są oryginalne.

O przydatności danego typu tranzystora do konkretnego zastosowania nie zawsze świadczy liczba szumów, a może się mylę.

 

Jeremy, rozumiem, że moja propozycja zalicza się do tych dziwacznych i pozbawionych sensu wiec raczej nie bierzesz jej pod uwagę? ;)

 

p.s. projektując swoje pcb mam podobne dylematy...;D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Luiis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luiis, problem jest w tym ze to jest druk jednostronny, wsadzenie 2 'footprintów' do tak róznych obudów, gdzie pady niestety ale ni jak sie pokrywaja, graniczy wrecz z cudem,

Jestem teraz w pracy i przyjze sie temu wieczorem, ale z tego co pamietam uklad pinów jest kompletnie na opak i ciezko bedzie to zrobic,

Rozumiem twoje stanowisko, jednak sam przyznasz ze 2sk jest generalnie niedostepny, natomiast lsk udalo sie zdobyc bez wiekszych problemów

Wiem te trany tanie nie sa i nie dziwi mnie fakt ze chcialbys je wykorzystac, jednak, musisz tez zrozumiec ze tylko ty jeden je masz a wszyscy pozostali beda zmuszeni skladac to w oparciu o lsk, który jest nawet lepsza jego alternatywa, i którego notabene tez bedziemy zamawiac bo chodz jest osiagalny to jedynie albo z usa albo z uk,

Wyslalem ci tez pw zerknij prosze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przemiłą i rzeczową odpowiedź. Doskonale rozumiem Twoje stanowisko i podzielam Twój realizm w podejściu do tematu,

PW przeczytałem, Dzięki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś udało się ustalić cenę płytek.

 

- Rodzaj laminatu - FR4

- Grubość laminatu - 2mm

- Grubość miedzi - Cu=70um

- Soldermaska - dwustronna

- Opis elementów - jednostrony

- Cynowanie - HAL, z dodatkiem ołowiu

 

Cena jak zwykle zależy od nabywanej ilości i wynosi:

 

- od 12 do 21 sztuk --- 31zł za sztukę

- od 22 do 50 sztuk --- 28zł za sztukę

- 51 sztuk ----------------- 24zł za sztukę

 

Podane ceny zawierają również koszt przesyłki z zakładu do mnie.

 

Komplet stereo to 2 sztuki.

 

Chętnych zapraszam do kontynuacji listy

 

 

 

Lista chętnych na PCB:

 

- Robertinus - 6 sztuk

-

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych na PCB:

 

- Robertinus - 6 sztuk

- zibra - 2 sztuki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

The Protagonist DAC by McGyver, Dynaco ST35, Hifiman HE5LE:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych na PCB:

 

- Robertinus - 6 sztuk

- zibra - 2 sztuki

- czekin1 - 4 sztuki

 

pozdrawiam

 

Lista chętnych na PCB:

 

- Robertinus - 6 sztuk

- zibra - 2 sztuki

- kajo - 2 sztuki

- Demasked75 - 4 sztuki

- czekin1 - 4 sztuki

 

przepisałem bo mi nie odświeża /lol!!/

słabo odświeża

 

sorki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.