Skocz do zawartości
IGNORED

nieudana proba zamachu


mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się partyjny działacz nazywa Nicpoń to nic dziwnego że spadnie.

 

To na cholerę prezes go przyjął , wcześnie miał inne nazwisko ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym ze generalnie UB była lepsza bo wsadzila braci dopiero PO wysadzeniu hali we wroclawiu.

 

z tym ze przez lata nikt o tym nie wiedzial.Wtedy to byyyyła demokracja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czester, ja w przeciwieństwie do ciebie znam te czerwone szmaty z PO i z PIS. Mniej więcej po równo. Oni są jak gówno które zawsze na wierzch wypływa.

W partii władzy wojewodują sobie teraz ludzie którzy w 1981 list do tow. Breżniewa podpisywały z podziekowaniem za poparcie stanu wojennego.

 

Ale to przecież ty twierdzisz ze nie ma problemu z wyborem lepszych. Więc dlaczego ich jeszcze nie wybrałeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zupełnie przypadkowo tak się złożyło, że prokurator z Krakowa w podzięce dla ABW poprosił o niezmniejszanie im uprawnień śledczych. Czyli niechcący wyjawił powód szumu wokół tej sprawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W partii władzy wojewodują sobie teraz ludzie którzy w 1981 list do tow. Breżniewa podpisywały z podziekowaniem za poparcie stanu wojennego>>.bardzo interesujace moze nazwiska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te czerwone szmaty z SLD?? umkly uwagi czy raczej celowo.

A te czerwone SLD nie nie udają, że nagle stali się liberałami albo narodowcami kościelnymi.

 

Poza tym Brunon K. niczego nie chciał obalać. Jedynie przyśpieszyłby ewolucje polskiej sceny politycznej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zupełnie przypadkowo tak się złożyło, że prokurator z Krakowa w podzięce dla ABW poprosił o niezmniejszanie im uprawnień śledczych. Czyli niechcący wyjawił powód szumu wokół tej sprawy.

co generalnie nie ma znaczenia bo przepisy odn ABW sa na etapie zmian i to w druga strone.A pan prokurator moze po prosbie.Ale czujny demokrata od razu czuje....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VPoza tym Brunon K. niczego nie chciał obalać. Jedynie przyśpieszyłby ewolucje polskiej sceny politycznej..>>>>..nieeee ze w leeepsza.

 

jak sie ktos przyzwyczaji do swojej demokracji to trudno mu sie zmienic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to przecież ty twierdzisz ze nie ma problemu z wyborem lepszych. Więc dlaczego ich jeszcze nie wybrałeś?

 

Wybrałem lepszych ( ale nie wiąże z tym jakiś nadziei ) , głosowałem na silniejszego od prezesa , po to żeby nie doszedł do władzy i widzę , że jeszcze pójdę na wybory , a celem moim będzie pokrzyżowanie planów prezesa .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co generalnie nie ma znaczenia bo przepisy odn ABW sa na etapie zmian.Ale pan prokurator moze po probie.

Generalnie to jestes głupi jeśli nie widzisz powodów nagłośnienia takich spraw na głosujących nad zmianami uprawnień ABW.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym ze ty nie wiesz co to jest demokracja a ciagle ci wraca stare.Skoro czerwoni z sLD moga byc to czemu reszta jest gorsza.

 

Generalnie to jestes głupi jeśli nie widzisz powodów nagłośnienia takich spraw na głosujących nad zmianami uprawnień ABW.>>>generalnie to jestem glupi ...ale nie chory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem lepszych ( ale nie wiąże z tym jakiś nadziei ) , głosowałem na silniejszego od prezesa , po to żeby nie doszedł do władzy i widzę , że jeszcze pójdę na wybory , a celem moim będzie pokrzyżowanie planów prezesa .

Niestety, wybierałeś jak zwykle "mniejsze zło" zamiast większe go dobra. Wygrali leserzy, łapówkarze i czerwone szmaty przeflancowane do Partii Władzy bo wiedziały jak zagłosuj a wszystkie "czestery" mając taką doskonałą reklamę negatywną w postaci PIS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Brunon K. niczego nie chciał obalać. Jedynie przyśpieszyłby ewolucje polskiej sceny politycznej.

 

Takie przyśpieszenie można nazwać faszyzmem , a rozważając teoretycznie gdyby podejrzany był inspirowany przez kogoś , to w momencie zamachu prezesa nie byłoby w otoczeniu wybuchu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro czerwoni z sLD moga byc to czemu reszta jest gorsza.

bo reszta udaje tych którymi nie są. Tak samo jak udawał w czasach PRLu żeby sobie tylko dupę przytulić do partii która akurat a danym momencie ma największe szanse objęcia urzędów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wybierałeś jak zwykle "mniejsze zło" zamiast większe go dobra. Wygrali leserzy, łapówkarze i czerwone szmaty przeflancowane do Partii Władzy bo wiedziały jak zagłosuj a wszystkie "czestery" mając taką doskonałą reklamę negatywną w postaci PIS

 

Widocznie ulegam reklamie , taki jestem i mam prawo głosu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie przyśpieszenie można nazwać faszyzmem , a rozważając teoretycznie gdyby podejrzany był inspirowany przez kogoś , to w momencie zamachu prezesa nie byłoby w otoczeniu wybuchu .

Gówno można nazwać twarogiem tylko co z tego wynika? Gdyby był inspirowany, bo jak wiemy zamach to PIS - może Ziobro mu szeptał do ucha??? Roczek aresztu wydobywczego i ptaszek wszystko wyśpiewa :-)

Koledzy wcześniej już stwierdzili że zamach to PO - więc się może dogadujcie przy jakimś okrągłym stole tak po rycersku na zgromadzeniu zakutych łbów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czestery" mając taką doskonałą reklamę negatywną w postaci PIS.

 

, ale to nie wina czesterów tylko prezesa , to jest dar z niebios dla PO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo reszta udaje tych którymi nie są. Tak samo jak udawał w czasach PRLu żeby sobie tylko dupę przytulić do partii która akurat a danym momencie ma największe szanse objęcia urzędów.

a moze wymienisz w PRLu jakichs komunistow.Zabawne...

 

pomin gomolke jako zwyklego idiote.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gówno można nazwać twarogiem tylko co z tego wynika? Gdyby był inspirowany, bo jak wiemy zamach to PIS - może Ziobro mu szeptał do ucha??? Roczek aresztu wydobywczego i ptaszek wszystko wyśpiewa :-)

Koledzy wcześniej już stwierdzili że zamach to PO - więc się może dogadujcie przy jakimś okrągłym stole tak po rycersku na zgromadzeniu zakutych łbów.

 

Co mnie koledzy i ich stwierdzenia , ja nie dogaduję się z nikim co mam napisać .

Straciłeś panowanie nad sobą , puściły Ci nerwy ? Ten zamachowiec to najprawdopodobniej frustrat , ale ludzie mogli zginąć .

 

Niestety.

Nie wybierałeś się czasem do sejmu w "otoczeniu wybuchu" ???

 

Niestety dla jednych , a stety dla drugich .

Nie nie wybierałem się , nie wiedziałem o zamachu i dacie , a do Warszawy mam daleko .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Brunon K. bohater narodowy" :-)

 

"Pierwszy człowiek który powiedział "NIE" reżimowi"

 

W nagłówku obraz Brunona K. stylizowany na prace A. Warhola

 

W tym kontekście trochę dziwi że zwrócił na to uwagę prawicowy Dziennik Polski

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Przecież Brunon Czyściciel z ich stronnikami też chciał zrobić porządek :-)

 

Ten zamachowiec to najprawdopodobniej frustrat , ale ludzie mogli zginąć .

Najprawdopodobniej schizofrenik w dodatku podkręcony przez agentów ABW. Zginąć mogli politycy, gzie tam zaraz ludzie. Wybralibyśmy nowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Brunon Czyściciel z ich stronnikami też chciał zrobić porządek :-)

 

, chciał ale jest wolność słowa więc piszą , ale ja nie widzę w tym artykule niczego dziwnego , ten tekst raczej uspakaja bombowe nastroje społeczeństwa .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

 

Co poniektóre wpisy skłaniają mnie do głębokiej zadumy.

 

Z jednej strony niektórzy uwazają, że Brunonowi należy się medal bo miał całkiem niezły pomysł a z drugiej uważają, że facet jest ofiarą grubymi nićmi szytego spisku. I jakoś nie czują że sens ma albo jedno albo drugie.

 

To zupelnie jak z zamachem w Smoleńsku - "samodzielnie" myślący uważają, że Rosjanie jednocześnie rozpylili mgłę, hel, zakłócali GPS, podali złe dane meteo, współrzedne i czas.

W tym czasie specjalny samolot latał i mieszał powietrze i wysyłał impulsy elektromagnetyczne.

Wszystko to przebiegli zbrodniarze robili tak tylko pro forma bo przecież na pokładzie już tykały bomby. Dla pewności dwie. Myślę że prawosławni zamontowali trzy (Boh trojcu lubit') ale jedna nie wypaliła albo Błasik jej wybuch wziął na zaimpregnowaną chwilę wcześniej klatę. Ponieważ samolot był opancerzony część załogi która przeżyła została uprowadzona na Syberię a resztę dobito na miejscu. Dowody sfałszowano, świadków wymordowano, część tak na wszelki wypadek. Część rozpito na wiele lat na przód.

 

Rozochocony takim sukcesem Putin postanowił iść za ciosem i niskobudżetowy sequel pierwszej serii opchnął Tuskowi. I tak to się kreci :-)...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej schizofrenik w dodatku podkręcony przez agentów ABW. Zginąć mogli politycy, gzie tam zaraz ludzie. Wybralibyśmy nowych.

 

Nie jesteś wstanie mnie zdenerwować pisząc to o czym tak naprawdę nie myślisz .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co poniektóre wpisy skłaniają mnie do głębokiej zadumy.

 

Żartujesz ;)

 

Dobrze się stało, że gościa przymknęli jeśli jest prawdą to co się pisze, mówi i jeśli miał zamiary ale nawet taka menda jak Breivik jak widać zasługuje na proces.

Tak więc poczekajmy na proces bo chyba nie mamy polskiego Guantanamo póki co.

Jedno mnie tylko martwi, czy ta sprawa nie stworzy pretekstu do zmiany niektórych przepisów i wprowadzenia pewnych restrykcji wobec obywatela, permanentnej inwigilacji, donosicielstwa itp. rodem z PRL.

 

Zdaje się, że takie obawy to był straszak przed PiS. No cóż świat się zmienia, polityk nie człowiek i nie świnia swój rozum ma.

 

Wyjdzie, że taki muls z jego własną oswojoną inteligencją i paziem wladzem będą mogli tutaj pisać ale tylko dlatego, że służby i tak nie zrozumieją o czym piszą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony niektórzy uważają, że Brunonowi należy się medal bo miał całkiem niezły pomysł a z drugiej uważają, że facet jest ofiarą grubymi nićmi szytego spisku. I jakoś nie czują że sens ma albo jedno albo drugie.

A co w tym sprzecznego???

Jak się osacza schizofrenika i urządza prowokacje - o czym wspomina sam prokurator, to trzeba być przygotowanym na konsekwencje zrobienia z niego bohatera narodowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos kiedyś próbował to samo z Sawicką i nie wyszło...nie została bohaterką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.