Skocz do zawartości
IGNORED

nieudana proba zamachu


mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

 

A co w tym sprzecznego???

Jak się osacza schizofrenika i urządza prowokacje - o czym wspomina sam prokurator, to trzeba być przygotowanym na konsekwencje zrobienia z niego bohatera narodowego.

 

Osacza, dobre sobie...

A te dwa paluszki to pewnie prowokatorzy mu odgryźli w POwskich kazamatach.

Polityczne wątki na wykładach przebrani za studentów Modowicz z Rapackim prowokowali.

 

Żona to pewnie podstawiona agentka, może ta sama co Blidzie pistolet "odbierała". Odbierała i przykładała jak góral ciupagę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paluszki to jeszcze nie przestępstwo, bądźmy poważni w argumentach ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie największym ćwokiem całej tej komedyj, przez swoje propozycje dot. ochrony menażerii z Wiejskiej, stał się Borusewicz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stał się Borusewicz

 

Ależ bez tej raczej tragifarsy stał się byl i pracuje nad sobą w tym temacie usilnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest problem wybrać inną władzę demokratyczną ?

 

Jest problem. Póki głosy wyborcze będą zliczały ruskie serwery, to jest problem.

Rzeczywisty problem. Bo nawet lemingom coraz bardziej otwierają się oczy.

 

Żona to pewnie podstawiona agentka, może ta sama co Blidzie pistolet "odbierała". Odbierała i przykładała jak góral ciupagę.

 

Z żonami różnie bywa - przypomnij sobie "Total Recall". Także - z góry nie wykluczam. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a temu dalej sie nie poprawiło.Ciagle widzi jakies oczy i jakies lemingi.A Myszki białe??? Jest problem. Póki głosy wyborcze będą zliczały ruskie serwery,>>>>jest problem bo nalezy zawiadomic sluzby w iralndii ze pracuje tam i ma kontakt z ludzmi osoba niezrownowazona emocjonalnie ...a moze..gorzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Kochani!

 

Zabieracie głos a nie wiecie o co chodzi. Facet był chemikiem i różne takie pewnie sobie sam robił a na pewno trzymał.

Te 4 tony to ilość która sobie facet wyliczył a nie aktualnie posiadał. Nie jest to jakaś abstrakcja, Timothy McVeigh miał w furgonetce ok. 2,3 tony. Jaki garaż w Oklahoma City???

Przecież furgonetka została zaparkowana przed budynkiem. Garaż to był w WTC.

Kierowałem się tym wpisem z Wikipedii

"McVeigh, który sam przywiózł ciężarówką bombę wypełnioną

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , ważącą około 2300 kg pod

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kierowałem się tym wpisem z Wikipedii

"McVeigh, który sam przywiózł ciężarówką bombę wypełnioną

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , ważącą około 2300 kg pod

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ."

 

To "pod" to w sensie potocznym typu "wysadź (z auta) mnie pod teatrem". Samochód zaparkował przed budynkiem. Fala wybuchowa spowodowała zniszczenie części kolumn nośnych wskutek czego zawaliła się fasada budynku.

 

Z wiki ale amerykańskiej:

"At 9:02 am CST, the Ryder truck, containing in excess of 4,800 pounds (2,200 kg)[65] of ammonium nitrate fertilizer, nitromethane, and diesel fuel mixture, detonated in front of the north side of the nine-story Alfred P. Murrah Federal Building."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem. Póki głosy wyborcze będą zliczały ruskie serwery, to jest problem.

 

 

Pierwsze słyszę , żeby serwery zliczały .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "pod" to w sensie potocznym typu "wysadź (z auta) mnie pod teatrem". Samochód zaparkował przed budynkiem. Fala wybuchowa spowodowała zniszczenie części kolumn nośnych wskutek czego zawaliła się fasada budynku.

 

Dziękuję za info - pomyliłem się.

Tak czy owak w całą historię nie wierzę. Jeżeli ABW pracowała nad tym człowiekiem przez rok to mogła mu wmówić wszystko, zwłaszcza jeżeli nieszczęśnik był nieco zaburzony - dobry psycholog może coś takiego zrobić bez żadnego problemu. Moim zdaniem to była próba poprawy notowań rządu, sejmu i prezydenta przez "wkręcenie" tego nieszczęśnika. Dla mnie szczególnie żenujące są popisy prokuratury (NB prokuratury krakowskiej) pokazującej parę książek i jakieś wykopki pamiętające I Wojnę Światową oraz fragmenty lampy błyskowej produkcji radzieckiej. Szkoda mi tego Brunona K., bo w moim odczuciu jest on ofiarą ludzi od PR rządu, służb specjalnych i prokuratury. Swoją drogą takie nagłośnienie tej hecy może być naprawdę groźne - prawdziwi terroryści (np. islamscy) będą mieli sporo cennych wskazówek postępowania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie jest generalnie szkoda ciebie.

 

w moim odczuciu.I jest to grozne bo islamisci moga pomyslec ze w polsce zyja sami idioci i latwo bedzie ich zaatakowac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet w TVN sie smieja z "zamachu"....przed chwila w "czarno na bialym" podali ze granat pokazywany przez prokurature to pusta wydmuszka treningowa....wypuscili 4rech "niedoszlych wspolnikow" a nie byli oni tajniakami....

 

Jak zwyke sie to KUPY NIE TRZYMA :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już myślałem ,że ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet w TVN sie smieja z "zamachu"....przed chwila w "czarno na bialym" podali ze granat pokazywany przez prokurature to pusta wydmuszka treningowa....wypuscili 4rech "niedoszlych wspolnikow" a nie byli oni tajniakami....

 

Jak zwyke sie to KUPY NIE TRZYMA :)

prawie jak zamach smolenski..... kupa smiechu

 

ale jak TVN rżal z zamachu smolenskiego to w gdansku nikt sie nie smial.Gdansk ma klopoty komunikacyjne???

 

a moze prund wylaczaja okresami??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak w całą historię nie wierzę. Jeżeli ABW pracowała nad tym człowiekiem przez rok to mogła mu wmówić wszystko, zwłaszcza jeżeli nieszczęśnik był nieco zaburzony - dobry psycholog może coś takiego zrobić bez żadnego problemu. Moim zdaniem to była próba poprawy notowań rządu, sejmu i prezydenta przez "wkręcenie" tego nieszczęśnika.(...) Szkoda mi tego Brunona K., bo w moim odczuciu jest on ofiarą ludzi od PR rządu, służb specjalnych i prokuratury. Swoją drogą takie nagłośnienie tej hecy może być naprawdę groźne - prawdziwi terroryści (np. islamscy) będą mieli sporo cennych wskazówek postępowania

 

Sam Brunon rzeczywiście może być trochę szurnięty. Studenci opowiadali że pół wykładu potrafił przegadać o polityce. Twoja droga zdumiewająca jest postawa władz uczelni bo wygląda że kompletnie ich nie interesuje co robią wykładowcy.

 

Czy Brunon byl ofiarą? Niestety sam się prosił o problemy. Warto pamiętać, że służby zainteresowały się nim dopiero po masakrze Breivika. A ten też nie wyglądał zbyt poważnie dopóki nie zadziałał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem. Póki głosy wyborcze będą zliczały ruskie serwery, to jest problem.>>>>>>.dlugo zastanawialem sie skad te durnoty bierze przedstawiciel mniejszosci polskiej w irlandii.Otoz jest to uwaga rzucona z sali przez widza dyskusji w warszawskich hybrydach nowaka i brauna etc.Uwaga to jest przedstawiona przez mniejszosc polską w irlandyji jako wybitne przemyslenia własne .Pomijając te przemyslenia warto zwrocic uwage na wybitna kondycje intelektualna mniejszosci polskiej...w irlandyji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..] Otoz jest to uwaga rzucona z sali przez widza dyskusji w warszawskich hybrydach nowaka i brauna etc.Uwaga to jest przedstawiona przez mniejszosc polską w irlandyji jako wybitne przemyslenia własne .Pomijając te przemyslenia warto zwrocic uwage na wybitna kondycje intelektualna mniejszosci polskiej...w irlandyji.

 

Nie patrząc na naszych w Irlandii (bo to jednak daleko), więcej uwagi należy się naszym czołowym mącicielom tu, w Polsce. Niejaki Braun ostatnio znów przechodzi sam siebie podżegając do krwawych ekscesów:

"[...] Trzeba wyzwolić się z przesądu, że wybory demokratyczne coś zmienią. (...) - Kule powinny świstać, a mamy kabaret. Bo kolejny przesąd to wiara w pacyfizm. Wiara, że tu można cokolwiek załatwić, jak nie zostaną w sposób nagły, drastyczny wyprawieni na tamten świat z tuzin redaktorów "Wyborczej" i ze dwa tuziny drugiej gwiazdy śmierci mediów centralnych - TVN. Nie wspominam o etatowych zdrajcach ze starego reżimu [brawa na sali]. Jeśli się nie rozstrzela co dziesiątego, to znaczy: hulaj dusza, piekła nie ma. Jeżeli nie karze się śmiercią za zdradę, to co? - pyta Braun.[...]

 

Żeby nie być gołosłownym - od 28 minuty :

 

 

Jeśli nie będziemy takich ludzi ścigali z paragrafu, to wyhodujemy sobie kolejnego polskiego breivika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pełna zgoda, ale najlepsze jest to ze nasz narodowy nieudacznik brevik oprócxz Tuska leje rowniez kaczynskiego majac go za idiote co potwierdził w paru wynurzeniach.Nie wiadomo zatem skad ta nagła miłosc kurduplowatych do naszego nieudacznika..Trudno zyc w kraju gdzie nieudacznik nienawidzi... idiote.

 

a ci panowie powinni byc spedzeni do wyjasnienia i te 48 godzin przesiedziec bez wyjasnien .Bo kogo to w koncu obchodzi co taki braum ma brzuchu.

 

i czy to co gada leci przez rosyjskie serwery.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie doszedłem do czego ten komentarz I kto jest ten gość.Bo jak ja znam pietrzaka to to jakas nedzna imitacja.

 

1,50zł- najwyzej...za okulary.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie doszedłem do czego ten komentarz I kto jest ten gość.Bo jak ja znam pietrzaka to to jakas nedzna imitacja.

 

1,50zł- najwyzej...za okulary.

 

nie pietrzaka a Pietrzaka jak juz...

napisz mu ze jest nedzna imitacja siebie samego...podpisz sie swoim nickiem mysle ze go to tak zalamie ze wiecej juz nic publicznie nie opublikuje...

mulsik...ty bys mogl co najwyzej u niego kury szczac prowadzac a sie za krytyke bierzesz haha...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zamachowiec jak z Pietrzaka satyryk i prezydent , a w zasadzie kandydat na prezydenta . Pietrzak to cienias , za komuny już przynudzał , a po 90 - tym roku pieprzył te same kawałki .

Niektórym gul chodzi , bo nie udał się zamach , gdyby doszło , to by najwięcej psioczyli na nieudolność służb pod rządami rządzących .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.