Skocz do zawartości
IGNORED

Muzycy Disko Polo - Wielki Powrót


Pankracyk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JacekMadera

(Konto usunięte)

Kurna, przecież ten "artysta" ani nie umie śpiewać, ani nie ma głosu ani nawet nie wygląda... naprawdę ludzkość upadła tak nisko?

Niestety tak... Między innymi dzięki naszym kochanym mediom, wszechobecnej komercji...

 

A niejaki Piotr K. od "Jest już ciemno..." umiał śpiewać? Miał ciekawy głos...? Może wyglądał bardziej jak "człowiek z miasta"... Ta muzyka nie była pokroju disco polo? Oczywiście, że nie, bo tam nie było keyboardów, była "żywa" perkusja, gitary, po prostu rock! ;-)

Niektórzy nie przyjmują do wiadomości, że na co dzień słuchają muzyki niewiele bardziej wartościowej od disco polo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Niektórzy nie przyjmują do wiadomości, że na co dzień słuchają muzyki niewiele bardziej wartościowej od disco polo...

 

To smutna prawda.

Przez ostatnie kilkadziesiąt lat zatarto wiele wzorców estetycznych i ludzie sami nie wiedzą co jest dobre i wartościowe.

Teraz potrzeba aby ktoś im powiedział co mają słuchać.

Na przykład pan w telewizorze albo licznik na youtube.

 

 

Może dla równowagi:

http://www.youtube.com/watch?v=TxDry9umpuA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

(Konto usunięte)

Niestety tak... Między innymi dzięki naszym kochanym mediom, wszechobecnej komercji...

 

No w tym przypadku chyba nie.

Tego dziadostwa raczej stacje komercyjne nie grały. To net napędził im fanów.

Czyli trzeba niestety pogodzić się z faktem że taki mamy ogólnie dominujący trend w społeczeństwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kupowanie odslon na youtube , ostatnio glosno bylo Justinie Bieberze , Shakira i duzych wytworniach ktore wykupuja kilka milionow odslon na youtube zeby byc lepiej widocznym na YouTube , niestety kto ma kase ten rzadzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan metalu, a w szczególności progresywnego black metalu muszę powiedzieć, że piosenka "Ona tańczy dal mnie" jest całkiem niezła, ale...

...jest jeszcze lepsza. Wprawdzie ta muzyka ma dużo minusów, ale jak ktoś chce, to w każdego rodzaju muzyce można je znaleźć. Jak chociażby w przypadku progresywnego black metalu trudność w odbiorze, skupienie i czas potrzebny aby pojąć o co w tej muzyce naprawdę chodzi. Do auta wolę Weekend, do wódki także.

 

A jak komuś stylistyka disco polo nie odpowiada niech nie słucha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie zrozumiales tematu . To nie jest reklama zespolu plastkiowego Weekend , to raczej zwrocenie uwagi na to że " Polskie Gówno " znowu robi kariere niestety . Jesli sluchasz tego chociazby w samochodzie to nie swiadczy dobrze o Twojej inteligencji , raczej jej nie posiadasz .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znów mordobicie...

 

Jak to ktoś powiedział:

Czasami ludzie potkną się o prawdę. Ale prostują się i idą dalej, jakby nic się nie stało.

 

Nie podtykajmy nóg, to niepotrzebne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie zrozumiales tematu . To nie jest reklama zespolu plastkiowego Weekend , to raczej zwrocenie uwagi na to że " Polskie Gówno " znowu robi kariere niestety . Jesli sluchasz tego chociazby w samochodzie to nie swiadczy dobrze o Twojej inteligencji , raczej jej nie posiadasz .

 

 

Brawo za trzezwe myslenie ! Nie wiem co trzeba zażyć żeby mówić że można tego posłuchać.Jakbym został z 1 płyta i zestawem audio takiego bandu na bezludnej wyspie to najszybciej drażniłbym małpy puszczając tą płytą zajączki .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie sobie nie zdaja ze Disko Polo to maszynka do zarabiania pieniedzy , wystarczy spojrzec na youtube ...

 

 

wyslij SMS z 3,86 a dostaniesz to jako dzwonek

 

producent zespoly Weekend w 50 najbogatszych ludzi na swiecie

 

swoja drogą ale by byla siara gdyby np siedzac w Filharmonii z wlaczonym telefonem i nagle by ktos zadzwonil .....

 

strach pomyslec :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inteligencji mi starczy, aby muzykę, która zajmuje mnie w prawie 100% (zaznaczyć tutaj warto, że miałem styczność z gatunkami muzycznymi o wiele bardziej zajmującymi niż progresywny black metal) zarezerwować sobie na część dnia, w których te 100% uwagi faktycznie mogę poświęcić. Muzyka, którą lubię nie sprawdza się:

1. Jeżeli prowadzę samochód (progresywny black metal zbyt mnie dekoncentruje, a jako osoba zajmująca się prowadzeniem pojazdów mechanicznych w sposób nieamatorski zdaję sobie doskonalę sprawę, że nie mogę sobie na to pozwolić).

2. Do "picia wódy" (wolę uwagę poświęcić znajomym niż muzyce).

3. Do wyrywania blach (uprawiając seks wolę czerpać przyjemność z seksu niż ze słuchania muzyki), ale preferuję tutaj inne gatunki muzyczne niż disco polo.

 

Faktem jest, że zasiąść sobie w pokoju odsłuchowym i przesłuchać płytę Weekend-u się nie da. Tak samo nie nadaje się to do kontemplacji w filharmonii. Rozpatrując przeboje Weekend-u w kategoriach muzyki jest to po prostu chłam i nie da się tego ukryć.

 

Bardzo Was widzę mierzi nazywanie disco-polo muzyką, że ktoś zarabia na tym pieniądze, że ktoś w ogóle tego słucha. Nie chcecie - nie słuchajcie, nikt Was do tego nie zmusza. Nazywajcie sobie to "Polskim Gównem", albo jeszcze inaczej jak chcecie. Niczego to nie zmieni. I tak większość populacji nie jest w stanie w ogóle pojąć muzyki, której ja słucham, ani tego czego Wy słuchacie.

 

A swoją drogą ciekawe, dlaczego jeszcze w tym wątku nikt nie nazwał progresywnego black metalu gównem i nie wsadził mnie do jednego worka z disco polowcami? Z resztą, tak samo mnie to by dotknęło jak nazwanie disco polo gównem.

 

Jedyne o czym świadczą Wasze wypowiedzi to ograniczeniu Waszych ciasnych umysłów i klapkach na oczy, które sobie sami założyliście. Nie ma się czym chwalić. Nie zapomnijcie, że gdyby każdy słuchał tego co Wy, to Wy stalibyście się pospólstwem i "wielbicielami schabowego".

 

PS. Żeby nie było niedomówień iloraz inteligencji mam na poziomie, którego wstydzić się nie muszę, wykształcenie także całkiem nie złe, i nie jestem od wielu lat nastolatkiem.

 

Ona tańczy dla mnie (Chuck Norris version):

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Chuck zrobił ten sam błąd co Wy robicie, zbyt mocno się wsłuchał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy prawdziwy mężczyzna na dysce zająłby się dupami, i znów Weekend-owi by się upiekło. A w tle by leciało "Ona tańczy dla mnie",znając polskie dyskoteki kilkukrotnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki cytat z komentarzy do Weekend-owego przeboju:

 

"Z discopolo jest jak z waleniem konia: każdy to lubi, ale nikt się nie przyznaje."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon1977 chcący, czy nie chcący zrobił "coming out"! :o)

 

Fan progresywanego black metalu słuchający w aucie disco polo... no, no, no... niezłe jaja!

 

Świat nigdy nie przestanie mnie zadziwiać...

 

Musiałem użyć wielu wieokropków, aby wyrazić swą zadumę ;o)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako wyksztalcony pijanista klasyczny , nigdy nie bede sluchal disko polo hop , wrecz jesteme wrogiem takiego cuś , bo to tylko oglupia spoleczenstwo , kilka debili o wygladzie pederasty w okularach robia kariery , wielkie pieniadze jednoczesnie oglupiajac Polski naród , z takim Polskim gównem trzeba walczyc , tym bardziej ze mam dyplom szkoly muzycznej a taki dyplom daje mi mozliwosc wypowiadania sie w kwestii muzyki wiec sie wypowiadam , precz z tym gównem Polskim

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się, ale to chyba zalicza się do disco polo ;) , bo na pewno nie disko hehe

 

Marcin Miller & Basta - Malyna

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
...oglupiajac Polski naród...
Nikt nikogo nie ogłupia. Naród jest po prostu głupi. A właściwie to mały odsetek narodu jest na tyle wykształcony muzycznie lub po prostu świadomy, aby słuchać czegoś bardziej skomplikowanego niż discopolo, zaczynając chociażby od metalu.

 

Czy trzeba z czymś walczyć? Chyba nie, wszystko jest w porządku. Mi osobiście wystarczy, jak moje dzieciaki proszą aby im Iron Maiden włączyć. A na lekcjach muzyki w szkole z tego co pamiętam i tak nikt nie uważał.

 

 

Fan progresywanego black metalu słuchający w aucie disco polo... no, no, no... niezłe jaja!

 

Świat nigdy nie przestanie mnie zadziwiać...

Gdybyś uważniej przeczytał to zorientowałbyś się, że słuchać a słuchać to dwie różne sprawy. Słucham muzyki, której lubię, gdy mogę się jej całkowicie poświęcić. A w aucie wystarczą mi skoczne melodie. Może to być rock, pop, choć do auta preferuję melodyjną i prostą w odbiorze muzykę z lat 80-tych. Ale nie wstydzę się przyznać do disco polo. Z tym, że sposób użytkowania muzyki (?) który wykonuję będąc w aucie ze względu na bardzo małe poświęcenie uwagi trudno tak naprawdę nazwać słuchaniem muzyki. Może raczej słyszeniem muzyki? Tak słyszę, że coś sobie leci, ale właściwie to tego nie słucham.

 

W ramach testu zasiadłem sobie na fotelu, zapuściłem "Ona tańczy dla mnie" i spróbowałem posłuchać. To tylko Trzy minuty, ale ciężko było nie wyłączyć, pomimo wpadającej w ucho melodii... ale o wszystkich wadach disco polo już pisaliście, powtarzać nie ma potrzeby.

 

Sprawiacie wrażenie ludzi inteligentnych. Proszę o szczerą odpowiedź na proste pytanie: czy bylibyście w stanie słychać swojej ulubionej muzyki (np. kontemplować koncert w filharmonii) jednocześnie... rozwiązując test na inteligencję?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj się nimi , oni tak zawsze , oczywiscie rozumiemy ze jadac samochodem skoczne rytmy niezpowalają zasnąc , moze to i dobry sposob , puszczasz sobie denerwującą piosenke zeby nie moc zasnac , my to rozumiemy

 

audiofile nigdy sie nie przyznaja ze sluchaja polo rock hop siup polski gniot , muzycy podejrzewam tez , ja smuce na fortepianie i zawsze bede walczyl z kiczem jakim jest disko polo rock hop siup polski gniot , nawet misie zrymowalo

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie disco - polo

ten filmik przedstawia jak jest widziane przez niektorych :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Nic nowego tu nie przeczytałem, nic co by mnie zaskoczyło. Żenujące jest to jaki poziom intelektualny tutaj niektórzy prezentują. Rzeczowo:

1. Nie słuchałem nigdy disco polo

2. Nie słucham disco polo

3. Nie rozumiem disco polo

4. Może będę słuchać disco polo

5. Dzielenie muzyki na taką i sraką jest pozbawione sensu, każdy kto używa tego forum, coś powinien o tym wiedzieć.

6. Polska to wolny kraj, każdy może robić to czego prawo nie zabrania. Ktoś nagrał sobie pioseneczkę, która stała się hitem. Skąd tyle nienawiści w Was? Przecież można jej nie słuchać.

7. Czy sądzicie że ten utwór ma elementy wiejskie, że się tak wyrażę, jest wynikiem niskiego ilorazu inteligencji autora? Tak? Sądziecie że lider zespołu weekend jest poprostu wieśniakiem? Śmieszne, że tak myślicie - to mówią ludzie, którzy rzekomo "nie słuchają tego co im media podsuwają" haha. A włąśnie taka ocena sprawy świadczy o tym, że pięknie wpadacie a target oponentów którzy klikają w inny link i kupują "coś lepszego". Wszystko jest produktem. Jesteście produktem nawet wtedy gdy nic nie kupujecie, bo zostawiacie informacje o sposobie eksploracji danych.

8. Słuchacie dokładnie wszystkiego za pośrednictwem mediow, internet to tez medium. Apropo czyjejś wypowiedzi wyżej

9. Jeszcze raz: elementy wiejsckie to sprawa marketingu. Jeden z najbogatszych polaków ma więcej kasy żeby sprawdzić i wiedzieć co się sprzedaje.

10. Oświadczam: każdy kto krytykuje taki utwór bo to jest disco polo, a sam słucha rytmicznej rozrywki - to znaczy że gorzej kojarzy od członków zespołu weekend.

11. Określenia "polskie gówno" to już w ogóle świadczy o beznadziejnej świadomości. A czyje wolisz gówno? Polskie czy jakieś inne? Wszędzie istnieje muzyka rozrywkowa, nazwijmy ją drugiego sortu. Dlaczego mam wybierać jakąś tam, a nie polskie gówno? Bo odważyli się pokazać Panią, która wcale nie ma ładnej buzi i mówić że jest piękna? Mnie to imponuje. Bo każdy klip zachodni będzie miał w tym miejscu piękną lalunię.

12. Dlaczego my Polacy nie potrafimy się wspierać, nawet jeśli produkt jest wątpliwej jakości? No, artyści i intelektualiści, pojedźcie na zachód i zobaczcie jakie tam jest podejście do tych rzeczy i... uczcie się. Jak czytam te żenujące wpisy to rozumiem dlaczego było tyle rozbiorów polski. Bo się śmiejemy z własnej tożsamości, a może raczej jej nie mamy?

Miejcie trochę więcej dystansu do siebie, i więcej zrozumienia jak to wszystko działa.

PANKRACYK,

Wiesz co myślę? Że jesteś chyba jeszcze chłopcem. Zaczynasz wątek sugerując że utwór nie jest zły, a potem kraczesz jak reszta, och w jak mądry sposób! Życzę Ci własnego zdania i więcej odwagi, skoro decydujesz się na forum coś powiedzieć.

Moja ocena utworu:

Kliknąłem go z jakiejś innej strony. Przesłuchałem i nie mogłem uwierzyć. Mówię "co to kur. jest?" :) Melodia średnia, trochę taka skomponowana na siłę, ale nie drażni, brzmienie "uzachodnione" znośne. Ale całość ratuje sposób śpiewania wokalisty i jego tekst. Daje to przekaz niewiarygodnie prosty i dobitny. Czysty głos, jakby cedzący. Jest to ujmujące, tak jak ujmujące jest bardzo proste i dobitne wyrażanie uczuć dziewczynie. I tu mamy paradoks, to co najbardziej krytykujecie, wokal, właśnie jest najważniejszy w tym utworze + wizerunek zwykłej dziewczyny, która nie jest za piękna, ale ponieważ ją kocham to dla mnie jest najpiękniejsza - to jest właśnie doskonałe marketingowo, bo jest niezłe faktycznie - w sensie, robi wrażenie autentycznego. Dlatego ludzie to lubią. I ja zresztą też, mówię to drapiąc się po głowie.

Ktoś wkleił linka z wersją jazzową. To jest właśnie żenada. To znaczy sam utwór jest śmiesznostką, żartem muzycznym. Ale żenujące jest że inni biorą to na serio pisząc "nie można było tak odrazu". Z takich właśnie powodów jest mało dobrego jazzu, a część jego to chłam.

Jeśli mam słuchać jakiejś rihanny czy innej kwoki typu szakira, to już wolę dać zarobić naszym i podoba mi się bardziej. A teraz wracam do najnowszego albumu dead can dance. pozdrawiam. I czytajcie trochę więcej, uczcie się świata. Bo trochę pretensjonalne to wszystko jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem, posłuchałem - to powinno być ścigane z urzędu :)

Ale jak to jest disco polo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

- to jestem winien :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lian moim zdaniem świetnie zaanalizowaleś ten utwór , bardzo mi sie podoba to co napisałeś , ja napisalem od samego początku że melodyjnie nie jest źle , tylko cała ta otoczka , opracowanie utworu , to wszystko jest zrobionę przez mądrych ludzi , wcale nie wieśniaków , mowi sie ze tekst napisal w ciagu 15 minut , byc moze , ale pozniej ktos wpadl na pomysl zeby zrobic z tego hit , zarobic , wiec zaczela sie cala produkcja i napewno ktos zmienial tekst i muzyke wiele razy , zajmuje sie muzyka od 7 roku zycia i wiem o czym mowe , temat napisalem dlatego zeby z gory nie krytykowac takiej muzyki ale zeby zrobic analize o co chodzilo autorom

tu wszystko jest dopracowane w każdym szczególe , wlozono w to mase kasy , o tym tez pisalem , wokal tego wokalisty jest czysty pozbawiony efektow i nie ma tu wydziwiania i efekciarstwa , jednakże to co w muzyce najgrosze to tworzenie muzyki licząc tylko na zyski , na sprzedaz plyt , to zabija wszystko w muzyce , muzyka jakby nie byla prosta , np :" przespiewki ludowe bawarskie " nie moga byc kostruowane tylko dlatego zeby kasa sie zgadzala , a ja jako muzyk z doswiadczeniem widze to odrazu , specjalnie poczytalem troche o ludziach ktorzy sa w tym interesie , i znalazlem ze producent jest w 1 setce najbogatszych ludzi w Polsce ,

 

generalnie to jest nabieranie ludzi i to mi sie nie podoba , tym bardziej ze wczoraj bylem wyrzucic smieci i kobieta obok ktora tez szla ze smieciami miala tel i ktos do niej zadzwonil , wlasnie odezwala sie ta piosenka jako dzwonek ........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disko Polo to jeszcze nic , teraz pilkarze biorą sie za tworzenie muzyki , Radoslaw Majdan bramkarz zalozyl swoj zespol

 

mysle ze czeka ich wielka kariera , ta muzyka ma naprawde wielki potencjal :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się , czemu Szanowni Koledzy AŻ tak się napinają... Nie pomnę , kto to powiedział (Tuwim lub Brzechwa) : "Radio to wspaniały wynalazek - jeden ruch ręką i nic nie słychać".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim Car Audio jak wyłączę radio automatycznie włącza się CD, a na nim... Weekend! Jaaazdaa, ha, ha, ha!!!

-----

lian i piękna analiza utworu. Prawdopodobnie właśnie tak o polskiej muzyce z "naszych" lat będą pisać w książkach za 100 lat. Bo o wszystkich niedocenianych arcydziełach, odkrywcach, itd., itp nikt pamiętać zapewne nie będzie. Być może to przykre. Ale w sumie to co mnie obchodzi, co będzie za 100 lat? Małe raczej mam szansę się o tym przekonać. O progresywnym black metalu pewnie też nikt pamiętać nie będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Napisano wczoraj, 23:24

W moim Car Audio jak wyłączę radio automatycznie włącza się CD, a na nim... Weekend! Jaaazdaa, ha, ha, ha!!!

-----

lian i piękna analiza utworu. Prawdopodobnie właśnie tak o polskiej muzyce z "naszych" lat będą pisać w książkach za 100 lat. Bo o wszystkich niedocenianych arcydziełach, odkrywcach, itd., itp nikt pamiętać zapewne nie będzie. Być może to przykre. Ale w sumie to co mnie obchodzi, co będzie za 100 lat? Małe raczej mam szansę się o tym przekonać. O progresywnym black metalu pewnie też nikt pamiętać nie będzie.

 

 

 

 

Tak ,masz racje .O Wekendzie za sto lat będą pisać zapewne tacy wrażliwi melomani jak Ty ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda. Wielu wspaniałych, eksperymentalnych i nowatorskich nagrań, którymi raptem kilkanaście lat temu zachwycano się w recenzjach, a ja w kółko słuchałem już teraz nikt nie pamięta. Minie trochę czasu i w ogóle nikt nie będzie pamiętał, że coś takiego jak metal istniało. Nie mówiąc o bardziej ambitnych i mniej popularnych gatunkach muzycznych niż progresywny black metal. Zostanie tylko to, co w radio leciało. Z polskich Weekend, a z zagranicznych Lady Gaga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszę tu duzo mądrych i głebokich słów o durnej i płytkiej muzyce.Ta ,, muzyka'' nigdy nie będzie przypominana nam za wiele lat z innymi wielkimi hitami .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.