Skocz do zawartości
IGNORED

Enerr acpoint one


akrool

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli co? Firma juź nie produkuje? Zawiesiła działalność?

 

 

Firma działa i z tego co wiem ma się dobrze tylko pracują nad nowymi modelami. A brak obecności na forum? Cóż, nie jednego potrafi to miejsce zmęczyć :)

A na AS Dobermany grały razem z Calyxem Femto w pokoju AbbysSound.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby nie było tak całkiem off top to wszystko co miałem okazję słuchać od Enerr to tak jak opisujecie brzmienie rozdzielcze, dynamiczne, ale z brakami w nasyceniu i barwach.

to ja się dodam - że Powercell - jest super, nic nie modyfikuje, tylko po prostu pokazuje więcej i lepiej niż sieć "sote". A brzmienie głośnikowego Accelerator - zależy w 100% od reszty toru. Jest to bardzo neutralny kabel i jeśli ktoś planuje rozwój systemu a nie ma za dużo pieniędzy na głośnikowy - polecam. Sprawdza się doskonale także w dużo lepszym towarzystwie kablowo-sprzętowym, bardzo ciężko złapać go na "manipulacji" dźwiękiem. Oczywiście nie jest to na pewno poziom kabli ze szczytu oferty SR - ale to nie jest tak, że używając go - ma się jakiś dyskomfort. Absolutnie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez palton, 26 Marca 2013 - wpis nie na temat
Ukryte przez palton, 26 Marca 2013 - wpis nie na temat

Witowa czyli producent głośników Sounddeco, który produkował dla Harpii obudowy wystawił kilka ich modeli, które sami poskładali, żeby odzyskać trochę pieniędzy zainwestowanych w komponenty dla Harpii. Jurek H. wystawił się z chyba ostatnim posiadanym egzemplarzem Dobermannów gościnnie w pokoju bodajże Sound Artu, ale mogę się mylić, pamięć już nie ta:-)

 

Może Pan Jurek powinien nawiązać współpracę z DarkEndem wtedy na pewno mu ZAGRA. Bez obudów rzeczywiście trudno będzie sprzedawać kolumny ale gdyby uczył się od Darkula to wcale nie potrzebowałby obudów, klient sam by sobie je zrobił!

 

Może firma potrzebuje...zasilania?Albo...zasilenia?

W obecnej sytuacji to chyba respiratora. Ciekawe czy w tym roku będzie wędkowanie na jeziorku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Gość amidas

(Konto usunięte)

To ja gwoli krótkiego dokończenia myśli. Skoro miałem Enerra to powiem krótko. Różnic między nim a listwą Gigawatta i w dodatku PF-1 nie usłyszałem. Inaczej. Enerr ani nie polepszył, ani nie popsuł niczego czyli nie wniósł nic co spowodowałoby moje rozterki.

Do tego różnic między sieciówkami Enerra model Symbol a....powiedzmy innymi też nie odnotowałem.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma działa i z tego co wiem ma się dobrze tylko pracują nad nowymi modelami. A brak obecności na forum? Cóż, nie jednego potrafi to miejsce zmęczyć :)

A na AS Dobermany grały razem z Calyxem Femto w pokoju AbbysSound.

 

Nie rozumiem jak niektórzy lubią komuś robić koło "pióra" zawiść, głupota, własna frustracja? Z linku i wpisów klubowych wynika że wszystko OK

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

tomkly rozumiem Twoją miłość do Twoich kolumn w jednym egzemplarzu w ten sposób można pisać, że są najlepsze, wybitne jedyne i niepowtarzalne bo nikt tego nie zweryfikuje :-) Temat tych kolumn omawiałem z Jurkiem kilka razy nie chcę być złośliwy, ale on sam powiedział, że jesteś ślepo w nie zapatrzony bo super Ci się to zgrało w systemie Twoim, ale nowe modele Dobermanna i Monka to wg samego konstruktora wyraźny krok do przodu oraz to, że papier w Luisach nie ma żadnych szans z aluminium w Dobermannie. Jeszcze wtedy Jurek uważał, że dobre(czytaj drogie) podzespoły to droga do celu a rzeczywistość zweryfikowała te spostrzeżenia. Co do upadku Harpii to Jurek ma co robić na tyle, że nie udziela się na forum bo nie ma na to czasu. Ostatnio pokazał zresztą nową wersję Marcusa na forum i będą również inne nowości.

Co do kosztów to przy paczkach za 40 000zł wsadzenie kopułek za 3000zł w detalu (z 1500zł dla producenta kolumn max) nie stanowi problemu nie wpłynie to wiele na cenę i nie o to tu chodzi.

A żeby nie było tak całkiem off top to wszystko co miałem okazję słuchać od Enerr to tak jak opisujecie brzmienie rozdzielcze, dynamiczne, ale z brakami w nasyceniu i barwach.

tomkly rozumiem Twoją miłość do Twoich kolumn w jednym egzemplarzu w ten sposób można pisać, że są najlepsze, wybitne jedyne i niepowtarzalne bo nikt tego nie zweryfikuje :-) Temat tych kolumn omawiałem z Jurkiem kilka razy nie chcę być złośliwy, ale on sam powiedział, że jesteś ślepo w nie zapatrzony bo super Ci się to zgrało w systemie Twoim, ale nowe modele Dobermanna i Monka to wg samego konstruktora wyraźny krok do przodu oraz to, że papier w Luisach nie ma żadnych szans z aluminium w Dobermannie. Jeszcze wtedy Jurek uważał, że dobre(czytaj drogie) podzespoły to droga do celu a rzeczywistość zweryfikowała te spostrzeżenia. Co do upadku Harpii to Jurek ma co robić na tyle, że nie udziela się na forum bo nie ma na to czasu. Ostatnio pokazał zresztą nową wersję Marcusa na forum i będą również inne nowości.

Co do kosztów to przy paczkach za 40 000zł wsadzenie kopułek za 3000zł w detalu (z 1500zł dla producenta kolumn max) nie stanowi problemu nie wpłynie to wiele na cenę i nie o to tu chodzi.

A żeby nie było tak całkiem off top to wszystko co miałem okazję słuchać od Enerr to tak jak opisujecie brzmienie rozdzielcze, dynamiczne, ale z brakami w nasyceniu i barwach.

 

Cóż, może faktycznie nie jestem obiektywny, ale ta kolumna się Jurkowi naprawdę super udała:-) Wg mnie najbardziej z wszystkich. I oceniam to obiektywnie na podstawie doświadczeń w swoim systemie. Co zresztą potwierdzają inne osoby, które u mnie je słuchały. Nie mam powodów, żeby bezkrytycznie chwalić ten produkt, ponieważ nie zamierzam się go pozbywać:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek też chwali brzmienie jakie jest u Ciebie i nigdy nie mówił, że jest to zła kolumna. Zawsze jednak mówił, że w Twoim pomieszczeniu zagrała ta paczka wybitnie co nie oznacza,że inne modele nowe są gorsze. Dodatkowo takie brzmienie Tobie może bardziej odpowiadać niż z innych konstrukcji a powodów może być kilka. Zbudowałeś już pod nie system, przyzwyczaiłeś się itd...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja gwoli krótkiego dokończenia myśli. Skoro miałem Enerra to powiem krótko. Różnic między nim a listwą Gigawatta i w dodatku PF-1 nie usłyszałem.

 

Pzdr.

To dlatego, że Enerr acpoint one to nic innego jak przepakowana do większego pudełka listwa Enerra - tyle że 2x droższa... budowa listwy Enerra po jej rozebraniu była taka sama jak tego kondycjonera, czyli generalnie niewiele i hula wiatr. Jeśli chodzi o brzmienie to może komuś się wpasuje w jakiś przymulony system. Lecz jak dla mnie to urządzenie dało negatywny wpływ - wyostrzało brzmienie, które stało się twarde, wręcz szorstkie. Dodatkowo odchudziło z basu i ogólnej masy. Co ciekawe mój system wcale nie jest jakoś szczegółowy. Aż strach pomyśleć co by się działo w jakimś detalicznym systemie ... pewnie żyletki! Być może dlatego na hi-fi.pl jest już pełno ogłoszeń o sprzedaży Enerr acpoint one.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość amidas

(Konto usunięte)
<br /> Być może dlatego na hi-fi.pl jest już pełno ogłoszeń o sprzedaży Enerr acpoint one. <br />

 

Moim zdaniem powód jest zgoła odmienny. Ostatni test w AV jest niczym namowa do poszukiwań dla tych którzy w takich urządzeniach upatrują poprawę tego co niedopasowane w systemie (kolumny, wzmacniacz). Wszyscy "przekonani" że prąd poprawi jakość muzyki mimo kolumn i by nikogo nie urazić powiedzmy średniej jakości będą szukać takiej okazji. Ci którzy tego się pozbywają dobrze wiedzą co robią i na pewno nie kierują się chęcią podzielenia się czymś przecież tak dobrym !.

 

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość HarpiaAcoustics

(Konto usunięte)

Ponieważ efekt sprzedaży jest dokładnie odwrotnie proporcjonalny do ilości postów na forum nie powinienem nawet dementować wyssanych z palca 100% bzdur jakie wypisuje Pan "tomkly".

 

Zawistników czeka jeszcze mnóstwo frustracji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.