Skocz do zawartości
IGNORED

system stereo do 2500 zł +- 500 zł


marcelinho24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za sugestię. Wstępnie wytypowałem kilka wzmacniaczy w cenie ok 1000zł:

Cambridge Audio Topaz AM10

Marantz PM5004 (regularnie pojawią się w cenie 1,5k ale znalazłem za tysiąc)

Pioneer A-30

Yamaha A-S300

Denon PMA-520AE

 

Czy któraś z propozycji będzie górować nad konkurencją (np. ten Marantz, który zwykle jest sporo droższy). Mała wysokość wzmacniacza będzie dodatkowym atutem (ale nie kosztem jakości dźwięku).

 

Jakie głośniki dopasować (żeby nie przekroczyć za całość 3k, chociaż bliżej 2,5k za zestaw będzie miło). Czy szukać kolumn podłogowych czy wystarczą podstawkowe (sam pokój jest niewielki - 13m2, doliczając otwartą kuchnię 22m2). Sofa do słuchania będzie oddalona ok 2.5m od sprzętu, ze względu na rozmiary pomieszczenia nie będę miał możliwości odsunięcia kolumn od ściany (oczywiście kilka centymetrów wchodzi w grę).

 

Gdzie ew. warto udać się w celu posłuchania / dobrania sprzętu w aglomeracji Katowickiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuje opini :

 

Co zagra lepiej :

 

Mini Harman Kardom Mas 101

czy

YAMAHA R-S300 + Monitor Audio BX2

czy

PIONEER SX-20 + Monitor Audio BX2

 

mógłby ktoś się wypowiedzieć ?

 

z góry dzięki

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszystko łączysz z Monitor Audio BX2. Jest wiele lepszych kolumn w tej cenie. Jak dla mnie zestaw mini Harmana odpada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lenczus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

składając zestaw stereo i mając około 2500 pln na wydanie i nie chcąc mocno przechodzonego sprzętu - polecam zestaw DENON serii 510. W tej kwocie uważam, że nie ma lepszego zestawu.

 

Na początek przygody z Hi-Fi polecam bardzo. Sam tak zacząłem i nie żałuję, że nie kupiłem np. PianoCrafta , czy mocno przechodzony sprzęt......

 

Do powyższego zestawu polecam Monitor Audio MR4 - uwierzcie, gra to dobrze i spokojnie nagłośni 20-25 m2.

 

Polecam zajrzeć tu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

- #1368 czeka idealny zestaw stereo dzięki któremu można do 2500 zł. coś konkretnego już złożyć.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szmola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kolumny podałem jako przykład. Chodziło mi o informację czy mini Harmana zagra porównywalnie do zestawów ze zwykłym (tanim) amplitunerem + niedrogie kolumny całość (2000zł) bo tyle Harman kosztuje i tyle mam na wydaniu.

 

Ten zestaw Denona odpada zupełnie ze względu na brak radia.

 

Harman najbardziej przemawia do mnie wielkością i cyfrowym wejściem optycznym

(nie mam miejsca zupełnie żeby coś postawić przy TV z jednej strony drzwi z drugiej ściana :)

 

(chciałbym amplituner postawić na półce nad TV a ona ma 30 cm głębokości a kolumny powiesić nad TV pod tą pułką, tu znowu miejsca jest na 30cm wysokości)

 

ale jak ten Harman zupełnie odpada to się muszę zastanowić co z tym fantem zrobić ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kebziunt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym amplituner

- amplituner nie zagra tak jak wzmacniacz

 

 

odpada zupełnie ze względu na brak radia

- ja mam podpięty dekoder TV do wzmacniacza ( są przecież stacje radiowe ) i tym sposobem mam w swoim zestawie stereo - "radio"

 

 

- a najlepiej jeśli już chcesz radio to trzeba kupić sobie odtwarzacz sieciowy np. ten Denon

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

i wtedy to dopiero będziesz miał radio :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten odtwarzacz sieciowy mi się podoba ale on ma cenę jak prawie cały mój budżet :).

 

(a tak z ciekawości : czy wogóle opłacałoby się pakować w DENON serii 510 biorąc pod uwagę że głośniki mogą mieć max 30cm wysokości i jeżeli tak to jakie głośniki?)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestię. Wstępnie wytypowałem kilka wzmacniaczy w cenie ok 1000zł:

Cambridge Audio Topaz AM10

Marantz PM5004 (regularnie pojawią się w cenie 1,5k ale znalazłem za tysiąc)

Pioneer A-30

Yamaha A-S300

Denon PMA-520AE

 

Czy któraś z propozycji będzie górować nad konkurencją (np. ten Marantz, który zwykle jest sporo droższy). Mała wysokość wzmacniacza będzie dodatkowym atutem (ale nie kosztem jakości dźwięku).

 

 

Do listy wzmacniaczy którą wymieniłeś dopisałbym NADa C316BEE który na początek będzie świetnym wyborem zwłaszcza przy gatunkach muzycznych które wymieniłeś. Jeżeli chodzi o kolumny do zestawu polecam Monitor Audio BX2 lub jeżeli zależy Ci na dużym basie Monitor Audio MR4.

 

W przypadku pytań jestem do dyspozycji. Gdybyś był przypadkiem w Warszawie to również zapraszam na odsłuch takiego zestawu.

 

Ok dzięki za pomoc spróbuję znaleźć w Warszawie jakiś salon który posiada wymienione 3 modele i je odsłucham.

 

Dzięki i pozdrawiam

 

PS. Dalsze wskazówki mile widziane :)

 

Jeśli lubisz jasną górę i czasem grasz głośniej to na pewno warto posłuchać Magnatów 675 oraz proponowanych wyżej MR6.

 

Twoje Onkyo śmiało poradzi sobie z tymi kolumnami.

 

Jeśli chcesz posłuchać tych kolumn w Warszawie to zapraszam do nas :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na poczatku witam wszyskich serdecznie.

Pokój 22 m2

kwota 2000zł, góra 2500 zł

Zwracam sie z prośbą o pomoc w wyborze zestawu stereo kolumny + amplituner

Słucham róznej muzyki poczawszy od rocka, rapu, elektronika, chilou,t house, troche popu,

Oczywiscie radio z ampli bedzie grało, chce podłaczyć tv do niego oraz laptopa oraz w przyszłości gramofon

Pczatkowo jezeli chodzi o kolumny to skłanialem sie ku jamo s606 lub taga tav 606, ale im wiecej czytałem tym bardziej nie wiem czy to dobry wybor

co do ampli to juz kompletnie nie wiem jaki przez ten gramofon.

Prosze o wasze konkretne propozycje.

Ponizej plan pokoju

Zaznaczenie planowanego postoju kolumn widoczne jako brazowe kwadraty.

57mj.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz poświęcić funkcjonalności pokoju i nie możesz zmienić umeblowania to nie ładuj kasy w drogi sprzęt. Przy takim rozstawieniu jak na planie to co byś nie ustawił to dobrze brzmieć nie będzie. A im większe kupisz kolumny, tym będzie gorzej.

 

Akustyki nie oszukasz.

 

Przemyśl to:

 

- lewa kolumna upchnięta całkiem w róg

- kolumny zbyt blisko siebie

- sofa za daleko od kolumn i pod ścianą

 

W takich warunkach to używany zestaw za 500zł to max co jest sens kupować.

 

Będziesz tego słuchać siedząc na taborecie koło okna ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Forum przeglądam od jakiegoś czasu ale dopiero teraz zdecydowałem się na zakup pierwszych klocków na początek przygody ze stereo. Polećcie proszę za jakimi wzmacniaczami z drugiej ręki najlepiej się rozglądać.

 

Zestaw ma grać w pokoju ok 14m2(docelowo ok 30m2), a muzyka to praktycznie wszystko: od rocka przez disco lat '80, pop, po współczesne "hity" radiowe.

 

Generalnie śledzę dość na bieżąco allegro i z tego, co mnie zainteresowało na ten moment jest:

CA A1

CA A5

Denon PMA 250

NAD 310

Luxman L-215

Luxman L-3

 

Który z nich byście polecali i dalczego.

 

Co do ceny to wiadomo, że im mniej tym lepiej ale jeżeli, któryś z tych wzmacniaczy jest waszym zdaniem z jakiegoś powodu lepszy od pozostałych i warto dołożyć trochę grosza to proszę o opinię.

 

Mile widziane są oczywiście również propozycje od innych producentów.

 

Co do głośników to raczej jakieś podstawkowe, tylko pytanie jakie? Oczywiście w zależności, który wzmacniacz...

Tannoy M1, Elac EL 55, Monitor Audio Bronze BR1, B&W DM-302, Heco Victa 300 czy może "polować" na jeszcze coś innego?

 

Proszę o pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez PatLove
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam z racji tego że jestem nowy tutaj na forum i trochę zielony jeśli chodzi o sprzęt audio, mam prośbę o pomoc w wyborze zestawu stereo.

Trochę już czytałem na forum ale nie mogę nic konkretnego znaleźć na moje pytania.

A wiec poszukuje zestawu stereo, który będzie stał w pokoju ok 20m2, głównie będzie służył mi do słuchania muzyki, czasami jakis film.

Muzyka słucham różnej, przeważnie: dance, trochę elektronicznej, polskiego rocka czasami Nirvana, Metallica.

Z tego co wyczytałem na forum wybrałem takie kolumny:

 

1.Kef c5

2.Taga Harmony Azure F-60

3.Magnat quantum 655

4.Magnat quantum 555

5.Tannoy V4

6.Mission MX4

7.Monitor Audio MR4

 

I teraz pytanie, które z nich były by najlepsze? oraz prosił bym o dobranie jakiś wzmacniacza /amplitunera. Mój budżet to ok 2500 +- 200zl oczywiście sprzęt może być używany.(Myślałem o nowych kolumnach a używanym wzmacniaczu, oczywiście jak była by okazja to i mogę kopic używane kolumny)

Z góry dziękuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie,

Od jakiegoś czasu z żoną planujemy zakup jakiegoś dobrego sprzętu grającego do salonu z aneksem kuchennym. Na wstępie powiem, że nie jesteśmy audiofilami ani wytwornymi słuchaczami muzyki. Sprzęt ma grać czysto, barwnie i miękko 

Słuchamy wszystkiego „po trochu”, głównie muzyki rozrywkowej.

Pierwotnie miało być to kino domowe z głośnikami 5.1 jednak pomysł upadł, gdyż budżetowe amplitunery kina domowego grają sucho, bez barwy, pudełkowato w stereo. Po wstępnych odsłuchach zestawów Kina domowego (odsłuchaliśmy pioniera vsx 527, onkyo tx 414 z kolumnami Taga 606) postanowiliśmy więc odsłuchać wzmacniacz stereo plus kolumny frontowe (odsłuchaliśmy wzmacniacz Denon pma 520ae z kolumnami Heco Victa 701). Wzmacniacz grał o wiele lepiej w muzyce niż ampli tuner kina domowego. Nie rozumiem tylko zapisów mocy, gdyż wzmacniacz Denon 520 ma tylko 2x 45 watt rms przy 8 omach a pioneer vsx 527 w stereo ma 2x108 watt przy 8 omach wg. Testu Audiostereo…

Po odsłuchach postanowiliśmy więc wybrać jakiś budżetowy wzmacniacz lub amplituner stereo z kolumnami frontowymi. W grę wchodzi tylko nowy sprzęt z gwarancją.

Amplitunery:

-Denon pma 520ae cena ok.800zł

-Yamah a-s 300 cena ok. 1050zł

-Yamaha RS 500 cena ok. 1150zł

-Pioneer a-30 cena ok.1100 zł

Kolumny głośnikowe(3 Drążna konstrukcja)

-Heco Victa 701 cena ok. 1250zł(2 szt.)

-Quadral Qunittas 505 ok. 1500 zł(2szt.)

-Tonsil Maesto II 180/Maestro S cena ok. 1650zł(2 szt.)

-STX FS 250n – cena ok. 1600zł(2 szt.)

Salon ma 34 m2 z aneksem kuchennym, miejsce odsłuchu ok. 20 m2.

Osobiście skłaniałbym się do zestawu Yamaha RS 500/AS 300(mają wyjście subwoofera) plus zachwalane na forach internetowych i teście AV STX FS-250n(problem jest tylko w odsłuchu, gdyż pod Warszawę nie uśmiecha mi się jechać) jednak konfiguracja ta będzie ok. 1000zł droższa od konfiguracji Denona z Heco Victa 701, która nie zabrzmiała źle podczas odsłuchu.

Może ktoś słyszał na żywo ww. kolumny wraz z ww. wzmacniaczami/amplitunerem na żywo. Osobiście słyszałem tylko Denona z Heco i bardzo ładnie ten zestaw grał. Reszty niestety nie.

Pytanie czy warto dokładać ok. 1000 zł i kombinować z inną konfiguracją, czy może pozostać przy Denon plus Heco.

Jeżeli macie inne pomysły to proszę pisać 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup tego Denona z Heco. Wszystkie te propozycje są tak słabe że aż głowa boli. A jeżeli coś Ci się spodobało - to KUPUJ - bo w tej branży rzadko kiedy trafia się tanio na dobry dźwięk. Jeżeli więc taki znalazłeś - to kupuj i nie wymieniaj po żadnym pozorem !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te propozycje są tak słabe że aż głowa boli.

 

To zaproponuj lepszą propozycję w kwocie do 3000zł kolumny plus wzmacniacz:) (oczywiście sprzęt nowy)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję NADa 315 lub 316 z kolumnami STX MX 140. Kolumny są mocne, dynamiczne i wystarczająco muzykalne. Za resztę kup kilka ulubionych płyt i będziesz zadowolony ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję NADa 315 lub 316 z kolumnami STX MX 140

 

Przemyśleliśmy i postanowiliśmy wybrać kolumny podstawkowe plus wzmacniacz stereo.

 

Nasze propozycje to yamaha as 300 plus magnat quantum 673

 

Czy to dobre zestawienie? STX-y ciężko odsłuchać choć też borę je pod uwagę, są 500zł droższe od quantum, pytanie czy są lepsze....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszą propozycją jest Quantum 655 + ta Yamaha. A jeszcze lepszą będzie Quantum 675 + dobry używany wzmacniacz. Lub nowe Magnaty Vector 205 + Yamaha AS 500. Nie kupuj Victy 701. Jest bardzo słaba. Jak już Victa to tylko 702.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Markus77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszą propozycją jest Quantum 655 + ta Yamaha. A jeszcze lepszą będzie Quantum 675 + dobry używany wzmacniacz. Lub nowe Magnaty Vector 205 + Yamaha AS 500.

 

W grę wchodzą tylko kolumny podstawkowe...

Magnat Quantum 673+Yamaha as 300 czy może dopłacić 500 zł do:

STX MX-140+Yamaha as 300??

 

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grę wchodzą tylko kolumny podstawkowe...

 

To kup coś takiego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i do tego ten wzmacniacz:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten wzmacniacz gra na poziomie CAMBRIDGE AUDIO AZUR 351A

Yamaha nawet nie ma polotu do tych dwóch wzmacniaczy.

 

Zagra to kilka klas lepiej od Quantum 673 + Yamaha AS300.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Markus77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie. Poproszony zostałem o doradzenie komuś w wyborze sprzętu audio tak do 2500zł. Założyłem oddzielny wątek który niepotrzebnie ma skomplikowany opis więc muszę go usunąć a uściślić pytanie tutaj.

 

Pokój ma około 30m2 a odpowiednie ustawienie głośników to nie powinien być większy problem. Czyli tak naprawdę szukamy zestawu z dość uniwersalnym brzmieniem skupiając się najbardziej na środkowym paśmie oraz raczej górnym chociaż miłe niskie tony lecz nie mulące są także by się przydały.

Ogólnie repertuar muzyczny jest dość rozbieżny od muzyki instrumentalnej z nuta elektroniki poprzez rock, oraz havy metal, czasem jakaś poezja śpiewana. Śmiało można tu wymienić Stereophonics, Archive, Pink Floyd, Metallica, W.A.S.P, Nightwish, Tina Turner czy z polskich Izotop, Iluzion, Coma, Poluzjanci, Stanisław Sojka. Czesław Niemen.

Obecnie szukając po aukcjach i czytając trochę po forach wybrałem takie wzmacniacze (kolor czarny jest tu bardzo istotny;/ i):

1. Sansui Au 717

2. Rotel RA-980BX

3. Rotel RC-970BX i RB-970BX

4. YAMAHA AX-900

Jeszcze większy problem mam z kolumnami ;/ Z tego co się troszkę orientowałem to wzmacniacz 4 jest bardzo jasny i potrzebował by ciepłych kolumn, Za to 1 niby już bardziej uniwersalnych ale nie do końca wiem jak to z Rotelami czyli 2 i 3.

A powiedzmy że w grę wchodzą raczej kolumny podłogowe lecz jeśli dużo bardziej polecacie podstawkowe i są wstanei nagłośnić pomieszczenie to nie ma problemu.

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił wzmacniacz nr. 2. Ale z pozostałymi też nie ma tragedii.

Kolumny :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór wzmacniacza padł na Sansui Au 717.

Teraz staram się dobrać jakoś do tego używki kolumny ;/ I to najlepiej w miarę szybko je zakupić

Trudno mi powiedzeć co wybrać, oto parę moich propozycji co wy na to ? Tak naprawdę 1500zł to granica ceny ale może się uda namówić na 100-200 dodatkowo ale więcej to wątpię.

1.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

3.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

4.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

5.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Pozdrawiam dziękuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

hej

prośba o pomoc

chciałbym zainwestować jakies 2-2,5k w polepszenie jakości wrażeń odsłuchowych

Posiadany przeze mnie sprzęt to:

Kolumny Pylon Pearl Front 20

Wzmacniacz Nuforce Dia

Player plików flac ASUS O!Play

 

pokój w kwadracie ma 15m2

Muzyka jaką gram niezbyt głośno to pop rockowe kawałki puszczane wyłącznie z plików

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wobec braku porady zapytam inaczej

chce do moich kolumn dokupic:

wzmak rotel-ra 10

arcam rdac

czy ta konfiguracja bedzie ok do muzyki rockowej? zalezy mi na srednicy, cieple przestrzeni i dynamice

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.