Skocz do zawartości
IGNORED

system stereo do 2500 zł +- 500 zł


marcelinho24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Creek a50 jest OK. Myślałem że jest za drogi bo rozmawiamy o wzmacniaczach za 500 zł ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez justas32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość duża. To są wzmacniacze do różnej muzyki, choć oczywiście oba grać będą bardzo dobrze i poprawnie odtwarzać muzykę. Jeżeli ich bezpośrednio nie porównasz, nic nie stracisz. Po prostu przyzwyczaisz się do charakteru dźwięku. Creek zdecydowanie do łagodniejszej muzyki, bo w gęstych aranżacjach może się zgubić. Denon da radę z każda muzyką, ale nie da tak ciekawej góry i tego specyficznego i naprawdę przyjemnego charakteru

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuję bardzo za pomoc, jest naprawdę cena. Uświadomiłem sobie właśnie,że na tym etapie Denon czy Sony są w zupełności wystarczjacymi i odpowiednimi.

 

W temacie DACa. Jakaś alternatywa dla Musical Fidelity VDAC? Mało ofert, USB jest pod współpracę z Windowsem z tego co czytam, a ja mam Maka i nie mam jak przesyłać przez bluetooth...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Kazumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam Yamaha - AX700, lecz niestety coś ostatnio słyszę trzaski któregokolwiek pokrętła, czy guzików nie nacisnął słychać trzaski szczególnie na prawym kanale. Żeby tego było mało, to czasami jeszcze totalnie zanika dźwięk w prawym kanale lub całkowicie prawa i lewa kolumna.

Chciałbym zapytać się czy opłaca się kupować coś niedrogiego powiedzmy sam wzmacniacz do 1300/1400 zł ale nowy... jakoś nie chce mi się kupować używek wraz z nowymi kolumnami MAGNAT QUANTUM 675 na kolumny kwota do 1800 zł za parę, chyba że coś lepszego zaproponujecie. Audiofilem jakimś nie jestem, ale chce mieć coś lepszego niż głosniki 5.1 czy tam 20.1 ;) z pc. Yamaha jest podpięta pod PC.

Rozważam opcję YAMAHA RX V377 lub TX-SR333. Wiem, że to nie wzmacniacze a amplituner`y.

Sprzęt głownie będzie podpięty pod PC, ewentualnie TV, głownie muzyka - Trance, klubowa, hip hop, i po części w sumie każdy inny rodzaj muzyki.

 

Lub czy warto bawić się w odnowę tej Yamahy.

 

Pokój ma 3.20 x 3.50 wysokość 2,20 +/-10 cm. Jest duże prawdopodobieństwo, że ściana działowa będzie wyburzana, więc pokój zyska dodatkowe trochę ponad 2 metry długości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jakie przewody do tego zestawu

Miedziane, 2,5 mm, markowe, max do 35 zł za metr.

- jakie CD?

Do ilu zł ?

Lub czy warto bawić się w odnowę tej Yamahy.

To co chcesz czy możesz kupić zagra słabo - a wydasz sporo pieniędzy. Naprawa tej Yamahy to ok 200 zł. Ja bym naprawiał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub czy warto bawić się w odnowę tej Yamahy.

Nie zaszkodzi Clean Tronic- Valvoline

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Po bardzo długiej przerwie mam nadzieję znowu wrócić do słuchania muzyki.

Mój stary sprzęt (Diora plus kolumny Mildton) odstaje od moich oczekiwań w związku z tym chciałem prosić o pomoc w doborze nowego zestawu.

Słucham muzyki klasycznej, głównie kameralnej ale również symfonicznej i opery.

Jako źródło posłuży gramofon i stary odtwarzacz CD (wymiana w przyszłości)

Pokój w którym będę słuchał ma niemal 20 m2 niestety ustawienie sprzętu nie będzie optymalne.

Poniżej schemat, na czerwono zaznaczyłem miejsce na kolumny. Nieznaczne odsuniecie od ściany będzie możliwe, ale radykalne przemeblowanie nie tym razem (meble cyrkulują co kilka lat a żonaci znają przyczynę ;-).

 

Moje typy to:

Yamaha A-S500 lub

NAD C316BEE lub

Rotel RA-10

Z kolumnami:

Monitor Audio MR4 lub Castle Knight 3

 

Uprzedzę pytania dlaczego sprzęt nowy a nie używany wyższej klasy – bo ten po prostu jest, a w mojej okolicy używanego w dobrym stanie nie znalazłem a nie chcę kupować bez sprawdzenia.

 

Czy to ma sens i który z tych zestawów będzie optymalny?

Czy w takich warunkach usłyszę pozytywną różnicę tymi zestawami a ultra tanim Denon DCD-520AE + PMA-520AE + Pylon Audio Pearl 25.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w takich warunkach usłyszę pozytywną różnicę tymi zestawami a ultra tanim Denon DCD-520AE + PMA-520AE + Pylon Audio Pearl 25.

Zdecydowaną różnicę pomiędzy tymi Denonami na plus usłyszysz z Rotelem RA-10, jednakże nie z tymi kolumnami. Do niego Dali, Tannoy, Dynaudio, takie które mają tekstylne tweetery. Mogą być też Roth Audio Oli 40, to dość tanie zestawy, ale przyznam szczerze, że bardzo efektowne. Potrafią pozytywnie zaskoczyć, do Rotela mogą być.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

 

Niestety ze względu na ustawienie blisko ściany odpadają kolumny z tylnym bas refleksem. Tak przynajmniej piszą znawcy na tym forum.

Pokój ma 4,55 na 4,44 m wysokość 2,7 m.

W rogu pokoju frontem do przeciwległej ściany z narożnikiem (kanapa i fotel) umieszczona jest komoda ze sprzętem AV a po jej bokach ustawię kolumny, to 1/3 pokoju, 1/3 okno - stół - kominek i 1/3 kredens i drzwi.

Meble art deco gruby dywan, zasłony i rośliny.

W sumie ustawienie fatalne.

Po rozsunięciu kolumn na 170 cm jedna będzie niemal dotykać ściany. Znajomy który również słucha muzyki mówił ze w takim ustawieniu najlepiej byłoby zastosować monitory, ale powierzchnia pokoju 20 m2 zbyt duża, nie mówiąc o tym że nie będą pasowały do wystroju.

W związku z tym wybór wąskich kolumn.

Wiem że w takich warunkach cudów nie osiągnę ale mam nadzieję że jakiś zestaw budżetowy przyjemnie zagra.

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i propozycje zestawu.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ze względu na ustawienie blisko ściany odpadają kolumny z tylnym bas refleksem. Tak przynajmniej piszą znawcy na tym forum.

 

Ja bym tego tylnego bas refleksu nie demonizował, zawsze można go mniej lub bardziej przytkać gąbką. Poza tym w przypadku tańszych zestawów ustawienie kolumn przy ścianie daje dźwięku właśnie kopa. Można też we wzmacniaczu lub w ampli regulować niskie tony ( zazwyczaj).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wskazówkę,

 

Będę miał nieco większy wybór głośników.

W przyszłym tygodniu wybieram się posłuchać kilku zestawów.

Niestety, nie zdołam przesłuchać wszystkiego, w związku z tym kolejne pytanie w jakich konfiguracjach najlepiej odsłuchać sprzęt?

W moim zasięgu finansowym są następujące wzmacniacze:

Rotel RA-10; Cambridge Audio Topaz AM 10; Yamaha A-S 500; Marantz PM 5005; Denon 520; NAD C316BEE i NAD C326BEE.

oraz kolumny:

Mission MX 3; Pylon Audio Pearl 25; Mission MX 4; Indiana Line Nota 550; Boston Acoustic A250; Magnat Quantum 655; Monitor Audio MR4; Roth Audio Oli RA4; Roth Audio Oli 40; Audio Academy Phoebe III i Castle Knight 3.

Dzięki koledze sittek wiem że do Rotela pasuje Oli Roth.

Ale jak połączyć pozostałe w sensowne zestawy do odsłuchu?

Istotnym kryterium jest dla mnie możliwość cichego słuchania muzyki bez szumów.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie wzmacniacze już nie szumią, cicho można słuchać na każdym, niestety przy tej półce cenowej wszystkie wzmacniacze nie zachwycą przy niezbyt głośnym słuchaniu. Albo będą eksponować płaski dźwięk albo dowalą podbitym basem. Neutralności bym nie szukał w nich aczkolwiek wielu gdy słyszy neutralny wzmacniacz to twierdzi, że to nie dla niego, zbyt technicznie.

 

Z wymienionych wzmacniaczy stawiałbym raczej na Rotela RA-10. Pomimo skromnych wymiarów to naprawdę potężny piecyk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, ze pytac sie na forum jaki ktos poleci zestaw to tak jakby pytac jaka jest najlepsza wersja nadwoziowa samochodu do 20k. Sedan, kombi, a moze kabriolet? Chodzi tu o to, ze kazdy ma inne preferencje brzmieniowe a ich kombinacji nie ma konca... Powiedzmy ze lubisz jasno brzmiace, nienasycone basem brzmienie a ktos Ci poleci zestaw, ktory zagra cieplo i mocnym, soczystym basem bo tak ten ktos lubi. Nie da sie tak doradzic :-) Lepiej poszukaj dobrego salonu najlepiej z uzywanym sprzetem i z salka odsluchowa i sie dowiesz o czym pisze :-) ja do niedawna tez pytalem po forach o polecane zestawy do danej kwoty. Ale im wiecej czytalem tym mniej wiedzialem :-) wkoncu poszukalem i wybralem sie do pasjonata sprzetu stereo i u niego tak naprawde dostrzeglem wszelkie niuanse miedzy graniem roznych zestawow stereo. Tak samo roznice miedzy kablami, kolumny z kolcami, bez kolcow, na granicie, bez granitu. Nawet kladlismy podkladki granitowe na kolumnach aby zmniejszyc rezonans i polepszyc dzwiek! Ostatecznie moj wybor padl na kolumny Pylon Audio Pearl 25 + wzmacniacz Rotel ra-931. I ciekawe kto wogole by polecil taki zestaw :-) No wlasnie - ten zestaw gra tak jak JA chce :-) I Wam wszystkim dobrze radze - wybierajcie tylko pod swoje ucho!

PS. Swoja droga - nowszy generacyjnie i pare stowek drozszy wzmacniacz Rotela w porownaniu do ra-931 zagral teagicznie :-) Pozdro!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się posłuchać Marantza PM 6005, Denon PMA-720 (niestety nie mieli Rotela) i dla porównywania Amplituner Onkyo TX-8050 z kolumnami Indiana Line Tesi 560 i Melodika BL40.

Więcej nie dałem rady.

Dla mnie najlepiej brzmiał Marantz z Tesi 560.

Niestety cena powyżej budżetu.

BL 40 grają ładnie i bardziej szczegółowo od Tesi, ale jak dla mnie w muzyce klasycznej są za ostre.

 

Po tym odsłuchu rozumiem że najważniejsze jest samemu posłuchać, ale uwagi z forum są tym bardziej cenne - nie można przesłuchać wszystkiego, a doświadczenia innych pozwalają uniknąć źle brzmiących zestawień.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim serdecznie. Od pewnego czasu przymierzam się do zakupu swojego pierwszego poważniejszego zestawu muzycznego i co za tym idzie przeglądam oferty, czytam opinie, staram się określić priorytety. Powoli coś się klaruje, ale pomyślałem, że bez rozmowy z bardziej doświadczonymi użytkownikami się nie obędzie. Ale do rzeczy. Obecnie mieszkam w małej (25m2) kawalerce i ten stan pewnie utrzyma się przez najbliższe pół roku, do roku. Sprzęt będę wykorzystywał przede wszystkim do słuchania muzyki (niemal wszystkie gatunki - równie dobrze może to być Led Zeppelin, Swans jak i Burial czy Run The Jewels). Źródła z których jej słucham to głównie internet/komputer (Spotify, flac, mp3), ale równie często płyty winylowe. Zależy mi więc na wejściu phono (obecnie korzystam z jakiegoś bardzo podstawowego, taniego przedwzmacniacza) oraz funkcjach związanych z odtwarzaniem strumieniowym. Zależy mi również na funkcji AirPlay, gdyż aktualnie zarówno komputer jak i telefon, które posiadam są firmy Apple. Z tego co rozumiem mogę przy jej pomocy odtwarzać także Spotify, więc Spotify Connect oferowane przez niektóre sprzęty byłby tylko dodatkiem(?). Proszę mnie poprawić jeśli się mylę. Fajnie byłoby móc podłączyć pod to również PlayStation oraz telewizor.

 

Budżet którym dysponuję to ~3000zł (+absolutnie max 500zł, ale oczywiście wolałbym go nie przekraczać) musi wystarczyć również na głośniki. Póki co podczas moich poszukiwań następujące urządzenia zwróciły moją uwagę i chciałbym zapytać o sensowność takiego wyboru:

 

Yamaha R-N500 - wydaje się posiadać wszystko co mnie interesuje w jednym.

Pioneer N-30 - odtwarzacz sieciowy do którego dobrałbym amplituner lub wzmacniacz:

Pioneer SX-20 (wybór najbardziej budżetowy), Pioneer A30, Yamaha A-S301

 

Nie ukrywam, że te sprzęty odpowiadają mi również wizualnie. Wygląd ma znaczenie, ale nie decydujący. Byłbym wdzięczny za opinie i ewentualne swoje propozycje, ale poparte argumentami za/przeciw. Gdyby padły również propozycje głośników byłbym więcej niż wdzięczny, bo kompletnie się na tym nie znam. Z opinii wyczytanych + cena może Pylon Audio Pearl 20 lub 25 by się nadały? Wiadomo, że trzeba tego posłuchać razem, ale chciałbym chociaż wiedzieć jakim modelom warto się przyjrzeć przysłuchać ;) Z góry dziękuję za wszelkie porady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym zapytać o sprzęt w kwocie do 2500 (z kolumnami)

Kolumny nieduże (monitory) - pokój ok. 12 m2.

Niestety rozmieszczenie mebli itp nie pozwala mi na dobre rozmieszczenie kolumn (ok. 1,2 m. od siebie) dlatego dobrze by było by sygnał na słuchawki w miarę puszczał (mam Creative Labs Aurvana Live! - takie sobie).

 

Zastanawiałem się nad dwoma wariantami:

1. Miniwieża np. yamaha pianocraft lub wzmacniacz/cd/monitory

2. Jakiś sprzęt z ethernetem i odbiór z sieci plików.

 

Płyt nie mam strasznie dużo 200 może z 250 wszystkie mam zrzucone na dysk do flac, kable sieciowe w domu mam rozprowadzone.

 

Chodzi mi o sprzęt nowy obsługiwany z pilota.

 

Jeśli 1 wariant to co bym potrzebował by móc z sieci też odtworzyć?

 

Sprzęt raczej nowy

 

muzyka jakiej słucham - spokojna, trochę muz. poważnej, trochę lekkiego rocka. Muzyki słucham względnie cicho.

 

PS

Jak z basem jest w monitorach - generalnie nie jestem fanem strasznym basów, nie słucham umc umc, ale wolałbym by nie były kolumny całkiem pozbawione basu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecałbym Denona Ceol Piccolo tylko nie z firmowymi kolumnami a z Q Acoustics 2020i. Jest w tym zestawie synergia i brzmienie odpowiadające Twoim potrzebom, niemęczące i nadające się świetnie do cichego słuchania. Poza tym możesz odtwarzać nawet pliki wysokiej rozdzielczości wprost z pendrive'a. Możesz też odtwarzać muzykę przez Wi-Fi, Ethernet itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Systemu Marantza są dość drogie, Ma to być lepsza linia niż Ceole w Denon&Marantz Group.

Fakt są to dobre urządzenia, przyjemne w obsłudze z miłą barwa dźwięku.

 

Szukając czegoś tańszego pownieneś kierowac uwagę na PianoCrafty, jeśli fundusze pozwalają Marantza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sklepie audio i sprzedawca zaproponował pioneer X-HM71/81 - średnio mi się wizualnie spodobała ale nie ważne oczywiście można umówić się na posłuchanie. Akurat tak się złożyło, że byłem w MM gdzie była podpięta ta wieża i sprzedawca widząc zainteresowanie uruchomił ją. Fakt iż zraziła mnie trochę muzyka (coś tam trzeszczącego z mp3, zmienił na muzykę względnie normalniejszą - też nie mój gust ale dało się słuchać - po ściszeniu). Nie słuchałem długo ponieważ dźwięk mi się nie podobał. Może się czepiam ale jest taki jakbym brodził w gorącej zupie pełnej wkładek ;) - nie wiem jak to określić.

Sprzęt który mam w domu to w porównaniu do tego co słuchałem dużo bardziej mi się podoba (a nie jest to dla mnie jakiś nie wiadomo jaki dźwięk - chciałem coś fajniejszego). Zostałbym pewnie przy tym ale żona chce by było to coś mniejszego (może drogą kompromisu wymienię kolumny i zostanę przy tym co mam, ale nie wiem czy przejdzie bo ona chciałaby pilota). Marantza akurat nie mieli.

Dochodzę do wniosku, że może ja po prostu coś nie tak mam bo skoro ludzie polecają to nie wiem dlaczego mi to nie podeszło.

 

Napiszę co mniej więcej mam to może poradzicie jakieś monitorki do tego bo już sam nie wiem: wzmacniacz to jvc ax-1, cd o ile dobrze pamiętam to Rotel 855, kolumny podłogowe do zmiany na pewno bo dużo miejsca zajmują (bolero 200). Zasadniczo również bym chętnie zmienił bo cd już wiekowy i trochę zdarzy mu się zgubić, wzmacniacz ma uszkodzone ma wejście chyba phono.

 

PS

Jak słuchałem dzisiaj płyty Francis Goya to gitara na mój gust na sprzęcie który mam grała na prawdę bez zarzutu - jakby tak zagrał ten minisystem to by było fajnie. Chciałbym by cena się zmieściła do 2500 max.

 

Dziękuję za odzew :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez opensus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt obecny masz nieciekawy. Chcesz nowy za 2500 z pilotem. Do tego z góry zakładasz ustawienie w którym nic nigdy dobrze nie zagra. Więc to poziom mini wieży i uważam że Pianocraft będzie jak znalazł.

Można by znaleźć w tej cenie dobrze grający sprzęt używany. Ale Ty z góry odrzucasz tą możliwość, sprzęt będzie brzydko wyglądał i niekoniecznie będzie miał pilota + musiałbyś zmienić ustawienie pokoju bo kolumny 1,2 metra od siebie to porażka.

Więc ten Pianocraft wydaje mi się dobrym sprzętem pod Twoje oczekiwania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justas 32 - niewątpliwie masz rację, a jakby mi się udało przekonać żonkę do dalszego rozstawienia kolumn (ok. 3 m) i zmienił lekko wymagania tj. wzmacniacz + cd tradycyjny + jakieś monitory (nie przejdą kolumny podłogowe - ja również uważam że byłyby za duże). I coś do odtwarzania sieciowego niedrogiego np. do 500.

Reasumując - monitory + wzmacniacz + cd do 2500 i jakiś dac czy coś podobnego do 500 z opcją odtwarzania z sieci.

 

Co do sprzętu używanego - nie mam żadnych obiekcji ale ... wiem że nie wybiorę dobrze ponieważ nie znam się na tym co musiałbym wybrać pod swój typ a posłuchać nie będzie jak. Chyba że wybrałbym się do sklepu gdzie sprzedają używki bo są takowe w sumie są jakieś sale odsłuchowe też.

 

Wolałbym nie żałować wydanych pieniędzy :( bo innego sprzętu pewnie sobie nie kupię przez kolejne naście lat

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Pozwolę podłączyć się do tematu.

Obecnie posiadam Amplituner Yamaha RX V667 i podpięty zestaw Harman Kardon HKTS 30. Nie jestem z tego dźwięku zadowolony, może nostalgia za stereo.

Dlatego postanowiłem zakupić coś do 3000 tyś. +/- 500 zł.

Moje typy wzmacniaczy to:

Pionieer A30, ROTEL RA-04 i cambridge audio azur 640a

Co do kolumn już nie mam pojęcia.

Pokój 16m, muzyka głównie radio

Dziękuję za wszelkie rady, ponieważ jestem w tym temacie laikiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionieer A30, ROTEL RA-04 i cambridge audio azur 640a

Ło Jezu ... A czy nie lepiej jest nie kombinować tylko kupić sobie do słuchania radia (!) nową Yamahę Pianocraft ?

To zagra dużo lepiej niż te "wynalazki" i nie trzeba niczego do siebie dobierać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.