Skocz do zawartości
IGNORED

Tani wzmacniacz do .... porady dla poczatkujacych


marsins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jorkers, 23 Maj 2009, 20:40

 

>hehe robicie mi checi na takiego rotelka to co w nim mi sie podoba to ze ma toroid

 

Toroid to i ma moj amp ktory teraz na allegro stoi za 350zl. Rowniez na sankenach. Tez sie zastanbawiam na kupnem jakiesgos wzmakka i tez tak patrze ba tego rotela. Moze bym zakupil i sprawdzil jak to gra...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A PMA-655R

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jest taki zly? Sluchal go ktos? Ma choc cos troche wspolnego z 1055R?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal735r, 25 Maj 2009, 17:08

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

rafal735r

25 Maj 2009, 17:08

O mnie » Ignoruj » PW »

stat: 572 / 525 / 10

 

A PMA-655R

http://www.allegro.pl/item634414632_rewelacyjny_denon_pma_655r_pilot_komplet_gwa...

 

Jest taki zly? Sluchal go ktos? Ma choc cos troche wspolnego z 1055R?

 

 

Najwieksze g... jakie wyprodukowal Denon. Muli przytyka sie i gra kompletnie bezplciowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

discomaniac71, 25 Maj 2009, 18:51

 

disco, ze swojej praktyki jak byś ocenił na tle konkurencji Cambridge Audio? szczególnie modele CA 740A oraz nowo pojawiający się CA A 650A? Pod jakie aktualne budżetowe klocki byś je porównał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość czubsi

(Konto usunięte)

Witam !

Tak czytam i przerażony jestem ... Wszyscy jak zwykle do gardeł sobie skaczą. Co do sansui to powiem tak : Denonów 700 AE 500 AE 1500 AE itd ... słuchało wiele osób i jak grają to wszyscy wiedzą ale na miłość boską nie stawiajcie obok tego Sansui bo to zupełnie co innego ! Denon jaki by cudowny nie był to zawsze będzie budżetowy tranzystor i tak właśnie brzmi Sansui z kolei (mówię o wysokich modelach) to sprzęt adresowany dla wymagających. Większość Was nie słuchało i nie zna tego sprzętu więc niech się po prostu nie odzywa. jestem za tym by o Sansui nie pisać wcale bo jak czytam "znafcuf" to mnie po prostu szlag trafia ! Sansui AU-G99X Disco , AU-X901 AU-X701 AU-X911DG, cała seria topowych + serie 907 to sprzęt z klasą i ponadczasową ideologią tworzenia urządzeń audio. Dla tych co uważają, że takie AU 717 719 itp były lepsze powiem tylko tyle : popatrzcie i porównajcie schematy - wyjdzie Wam ni mniej ni więcej prosty wniosek : toż to to samo topologicznie tyle że nowsze mają bardziej wyrafinowaną konstrukcję o niebo lepsze komponenty i zdublowany tor.... Jak można pisać takie durnoty że te stare to było coś a nowsze do dupy ??? Co do wymiany elektrolitów to powiem tak : U mnie na starych kondach Sansui zdetronizował drewnopodobne Denony i czy to się komuś podoba czy nie po wymianie kondów i dokonaniu tuningu pod kątem AU-alpha 907 sr**ą po nogach wszyscy co u mnie byli i słyszeli a ze proszą teraz o anonimowość to już inna sprawa ...- i tyle w temacie ! Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>U mnie na starych kondach Sansui zdetronizował drewnopodobne Denony i czy to się

>komuś podoba czy nie po wymianie kondów i dokonaniu tuningu pod kątem AU-alpha 907 sr**ą po nogach

>wszyscy co u mnie byli i słyszeli

 

Nie chcialbym byc wtedy z wami, pomimo tego ze podobno ten twoj sansuJ tak ladnie brzmi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość czubsi

(Konto usunięte)

Chciałeś być fajny ? Może zabawny ? Jeśli tak to Ci nie poszło. Forum jest po to by mówić o własnych odczuciach również w formie i treści, która niesie ze sobą informację bez związku z ogólnie rozumianą polszczyzną. Informacji (wiarygodnych) na temat Sansui jest jak kot napłakał a dzięki takim zwolennikom (głównie posiadaczom-co wpływa bezpośrednio na zwolennicyzm)jak m.inn. Ty mają dziś kolejną Yamahę , Denona Sony itd. wierząc, że lepiej nie można. Ja jestem po tym wszystkim i ten etap mam za sobą dlatego się odzywam w wątku, który dla założyciela może dać nową jakość słuchania muzyki a gdy Ty nabędziesz podobną wiedzę i doświadczenie do mojego zapewne wychylać się więcej nie będziesz ... Pozdrawiam wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Mysle ze wpis powyzej powinien byc sygnalem dla doswiadczonych forumowiczow zeby nie udzielac zadnych rad zalozycielowi watku. Bo i po co? Skoro ma sie w ten sposob "odwdzieczyc". Ten wpis jest tylko potwierdzeniem mojego poprzedniego o tym ze nie warto sie udzielac bo niektorzy i tak zawsze beda wiedziec lepiej. Zero szacunku. Do tego przy byle roznicy zdan beda grozic pobiciem tak jak to juz mialo miejsce na tym forum kilka razy. Zreszta te grozby sa tylko grozbami bo przy bezposredniej konfrontacji i tak konczy sie na chowaniu glowy w piasek. A szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzicie takie powiazanie

 

pioneer a-777 lub 757 i kolumny paradigm monitor 11v5 w pokoju 25m2

 

wogule jak by sie mogl zgrac pionek z szalonymi paradigmami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak urazilem twojego Sansuja? Bardzo mi przytkro, ale nie ja tocze piane w kazdym watku. Juz widze ze wogole nic napisac nie mozna. Czy ja napiasalem ze wiem lepiej? Nie dopowiadaj se sam paru zdan. Po drugie wkurzyl mnie wpis tego goscia powyzej, ktory rzuciul sie odrazu jak ze wsieklizna i wyskoczyl z tym hi-endowym sansujem podsumowaujac ze reszta to szajs. Nie przesadzajmy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co dyskutowac, najlepszy jest i tak MusicAngel :) i koniec...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Nie nie uraziles. Zamiast pitolic na forum przejdz sie i posluchaj czegos co da ci jakies pojecie o audio. Wczoraj przez ponad 3 godziny odsluchiwalem dwie znakomite konfiguracje: Accuphase E 350 + DP 500 i to samo DP 500 + C 280 i P 5000. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość czubsi

(Konto usunięte)

rafal735

 

To było pod moim adresem ? A gdzie ja napisałem, że na Sansui świat się kończy ? Argumentów Ci brakuje ? Bądź duży. Zresztą szkoda gadać - po co zadajesz pytanie skoro nie chcesz znać alternatywy ? Przemyśl to sobie i nie obrażaj innych bo ja tego nie robię ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Sorry o zawale nie o zylce ale na jedno wychodzi. Tak czy tak bylo to wymierzone w roznice wieku.

 

rafal735r

26 Maj 2009, 15:28

O mnie » Ignoruj » PW »

stat: 573 / 531 / 10

 

A co ja napisalem ze on zle gra? Nie skacz tak bo zawalu dostaniesz. Nie obrazam twojego cudnego Sansuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>To było pod moim adresem ? A gdzie ja napisałem, że na Sansui świat się kończy ?

 

No nie napisales, ale z twojej agresywnej wypowiedzi tak wynikalo. Dlatego nieco zazartowalem se z niej, bo mnie tym bardziej zniechecila do jakiegokolwiek odlsuchu sansui. Po drugie w moim przypadku odlsuchy nie wchodza w gre, tylko kupno. I nie chce zeby bylo tak ze zakupie cos za 800zl a okaze sie ze gra gorzej od tego ampa, ktorego nikt nie zna i nie ma o nim pojecia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Tak czy tak bylo to wymierzone w roznice wieku.

 

A skad ja mam wiedziec ile ty masz lat?? Jestes chyba za bardzo uwrazliwiony. Nie mierze nikogo z poziomu wieku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male sprostowanie. Wszystko gra gorzej od Sansuj.

Skad mam wiedziec czy gorzej czy nie? Dlatego chce zaczerpnac informacji kogos kto ma jakiekolwiek porownanie. Jeszcze niedawno one chodzily po 800zl, teraz raptem stanialy mylac wielu ludzi ze to jakis najnizszy szajs, ktory nie ma nawet porownania z jakimis wzmakami za 800zl czy 1000zl. I ja wlasnie chce zeby ktos mi to udowodnil. Przy zakupie jakiegos kredensu za 800zl jego odsprzedaz zwiaze sie z przynajmniej 40% stratą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Moze zrob mu oltarzyk najlepiej.

 

No moze i zrobie, widzisz taki jestes osluchany, a nie slyszales ani jednego DRA-x35R.

 

PS. Nie wiem kto teraz zachowuje sie chamsko lub/i niekulturalnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.