Skocz do zawartości
IGNORED

O polskiej młodzieży, szacunku do służb porządkowych i pokoleniu JP.


bady

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja czy milicja to już odrębny temat. wszędzie sa ludzie i kolesiostwo, które broni nawet takie bestie. Człowiek czasem chce dobrze ale nie da się

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 15 Czerwca 2013 - personalny atak
Ukryte przez misiomor, 15 Czerwca 2013 - personalny atak

To ja raczej współczuję twojej rodzinie.

Pewnie będzie cię musiała utrzymywać póki będzie jeszcze na siłach to robić.

 

A co ma muzyka do utrzymywania? Na razie chodzę do technikum więc póki co jestem na utrzymaniu - TAK o dziwo :O Ale niestety muszę Ci zmartwić bo jak najszybciej chcę się usamodzielnić. Napisze teraz coś mądrego więc się nie załam "Muzyka jest tylko muzyką, a idioci to kur** idioci!" Z przykrością muszę to stwierdzić, że przez twoją postawę bardzo mnie wukr*** i jesteś tym idio***, nie lubie strasznie takich osób jak ty - zadufanych w sobie i co to nie oni zrobili/ powiedzieli zawsze mają rację. Czasami warto się przełamać i zrobić coś nowego. Nie piszę tego złośliwie po prostu taką już będę miał opinie o Tobie taką jaką ty masz i Hip-Hopowcach. ;) Ty masz prawo obrzucać Rap wyzwiskami to i ja mam Ciebie. :]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Masz prawo no i nic nie zrobię tylko przez takich ludzi jak ty w Polsce dzieje się to co widać. Zero tolerancji do dobrej muzyki.

 

Dobra muzyka to termin względny aczkolwiek są gatunki które nie niosą w sobie żadnych treści poza buntem przeciwko wszystkim i wszystkiemu. Takim gatunkiem jest rap i współczesny hip hop.

A co takiego dzieje się w Polsce czemu winien jest rochu? Owszem, panuje powszechny kult głupoty i każdy byle ciemniak może być artystą a przynajmniej za takiego się uważać. Bo ma komputer ze złomu i pirackie oprogramowanie. Do tego tworzy coś co uważa za „muze” a banda niedouczonych jemu podobnych klepie go po ramieniu. Potem pójdzie na wyższą uczelnię bo to teraz „trendy” ale koniecznie prywatną bo z państwowej by go wykopali. Będzie płacił i będzie wymagał. Po studiach z magistrem w kieszeni będzie miał problemy z poprawnym pisaniem w rodzimym języku. Spróbuj mu zwrócić uwagę – zareaguje agresją. A wszystko dlatego że całe życie był pod kloszem. Jak kipiał agresją w budzie powinien dostać wp***dol od kolegów tak jak to kiedyś bywało ale rodzice stwierdzili że ma ADHD i zrobili z niego dziecko specjalnej troski. Za problemy z nauką wylądowałby kiedyś w szkole specjalnej. W nowoczesnej szkole stwierdzili że ma dysleksję i dysgrafię. I znowu był pod kloszem. Tylko że tak nie można całe życie. Wcześniej czy później dowie się w końcu że jest idiotą.

 

rewolucja czy to w muzyce, modzie czy innych aspektach życia trwa.

I gdzie ta rewolucja? Odkopywanie starych kawałków? 2/3 współczesnych „hitów” to nagrania które już były. Odgrzewany kotlet nie smakuje już tak jak świeży. Twórców wnoszących cokolwiek można policzyć na palcach jednej ręki. Na moim podwórku jest to zaledwie kilka kapel progresywnych i parę elektronicznych. Ale elektronikę grają dziś wszyscy. Szkoda że tak kaprawo. To co najlepsze w muzyce już było. Lata 60-te a przede wszystkim 70-te. Można mieć ogromną frajdę odkrywając na nowo King Crimson, Genesis, Yes czy ELP. Nikt do współczesnej muzyki elektronicznej nie wniósł tyle co Kraftwerk. Nazwy można mnożyć.

Rewolucja w modzie? Większość współczesnych trendów i kolekcji uważanych za bardzo ambitne nawiązuje do stylu lat 50-tych, 60-tych czy 70-tych.

Owszem cyfrowa rewolucja w fotografii sprawiła że pojawiła się masa fotobżdziutków pokazujących swoje foteczki na fejsbuczku czy portalikach „specjalistycznych”. W rzeczywistości są to nic niewarte gnioty czasem kopie starych wydań Vogue’a uważane za wielką sztukę. Z fleszykiem na ryjka panny pozującej z miną sr**ącego kota na pustyni. Ale to takie proste a to wielka sztuka. I te portaliki: maxmodels, megamodels, gigamodels, srajmodels, szczajmodels i inne. Żeby nie być gołosłownym podaję link do "portfolio tygodnia" : http://www.maxmodels.pl/modelka-zadyma.html i najbardziej żałosnego wykwitu w/w "modelki" czyli w kucki na wsi przy autku bez rąk i bez nóg: http://www.maxmodels.pl/modelka-zadyma/portret-zdjecie-947557.html Do tego te okrzyki zachwytu: cudne, boska aż się rzygać chce. Od razu widać znajomość rzeczy.

Rewolucja w innych aspektach życia? Gigantyczne bezrobocie i najgorsze rządy od 24 lat. Niedawno dowiedzieliśmy się że wszystko co wydaliśmy na OFE szlag trafił. Tymczasem 6 milionów poszło lekką rączką na Madonnę i tylko milion na ochronę prezesa. O rozroście administracji nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za naszych czasów, panie dzieju... Jak my byliśmy młodzi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra muzyka to termin względny aczkolwiek są gatunki które nie niosą w sobie żadnych treści poza buntem przeciwko wszystkim i wszystkiemu. Takim gatunkiem jest rap i współczesny hip hop.

A co takiego dzieje się w Polsce czemu winien jest rochu? Owszem, panuje powszechny kult głupoty i każdy byle ciemniak może być artystą a przynajmniej za takiego się uważać. Bo ma komputer ze złomu i pirackie oprogramowanie. Do tego tworzy coś co uważa za „muze” a banda niedouczonych jemu podobnych klepie go po ramieniu. Potem pójdzie na wyższą uczelnię bo to teraz „trendy” ale koniecznie prywatną bo z państwowej by go wykopali. Będzie płacił i będzie wymagał. Po studiach z magistrem w kieszeni będzie miał problemy z poprawnym pisaniem w rodzimym języku. Spróbuj mu zwrócić uwagę – zareaguje agresją. A wszystko dlatego że całe życie był pod kloszem. Jak kipiał agresją w budzie powinien dostać wp***dol od kolegów tak jak to kiedyś bywało ale rodzice stwierdzili że ma ADHD i zrobili z niego dziecko specjalnej troski. Za problemy z nauką wylądowałby kiedyś w szkole specjalnej. W nowoczesnej szkole stwierdzili że ma dysleksję i dysgrafię. I znowu był pod kloszem. Tylko że tak nie można całe życie. Wcześniej czy później dowie się w końcu że jest idiotą.

 

 

I gdzie ta rewolucja? Odkopywanie starych kawałków? 2/3 współczesnych „hitów” to nagrania które już były. Odgrzewany kotlet nie smakuje już tak jak świeży. Twórców wnoszących cokolwiek można policzyć na palcach jednej ręki. Na moim podwórku jest to zaledwie kilka kapel progresywnych i parę elektronicznych. Ale elektronikę grają dziś wszyscy. Szkoda że tak kaprawo. To co najlepsze w muzyce już było. Lata 60-te a przede wszystkim 70-te. Można mieć ogromną frajdę odkrywając na nowo King Crimson, Genesis, Yes czy ELP. Nikt do współczesnej muzyki elektronicznej nie wniósł tyle co Kraftwerk. Nazwy można mnożyć.

Rewolucja w modzie? Większość współczesnych trendów i kolekcji uważanych za bardzo ambitne nawiązuje do stylu lat 50-tych, 60-tych czy 70-tych.

Owszem cyfrowa rewolucja w fotografii sprawiła że pojawiła się masa fotobżdziutków pokazujących swoje foteczki na fejsbuczku czy portalikach „specjalistycznych”. W rzeczywistości są to nic niewarte gnioty czasem kopie starych wydań Vogue’a uważane za wielką sztukę. Z fleszykiem na ryjka panny pozującej z miną sr**ącego kota na pustyni. Ale to takie proste a to wielka sztuka. I te portaliki: maxmodels, megamodels, gigamodels, srajmodels, szczajmodels i inne. Żeby nie być gołosłownym podaję link do "portfolio tygodnia" :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i najbardziej żałosnego wykwitu w/w "modelki" czyli w kucki na wsi przy autku bez rąk i bez nóg:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Do tego te okrzyki zachwytu: cudne, boska aż się rzygać chce. Od razu widać znajomość rzeczy.

Rewolucja w innych aspektach życia? Gigantyczne bezrobocie i najgorsze rządy od 24 lat. Niedawno dowiedzieliśmy się że wszystko co wydaliśmy na OFE szlag trafił. Tymczasem 6 milionów poszło lekką rączką na Madonnę i tylko milion na ochronę prezesa. O rozroście administracji nie wspomnę.

 

Uważam podobnie , choć lepiej bym tego nie wyraził , z wyrazami szacunku i uznania , Piotrek .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam to narzekanie na rap , czy tez punk i przychodzi mi na myśl wiele recenzji Niemena drukowanych na przełomie lat 60/70 w PRL-owskich periodykach.

Ta ironia i ta pogarda nazywająca Czesława - Rozwydrzyckim, zamiast Wydrzyckim.

Czy teraz ktoś przy zdrowych zmysłach nazwie Niemena wyjcem, krzykaczem, degeneratem?

PS. Hip hopu i rapu raczej nie słucham, jeśli już to Beastie Boys, czy tez De la Soul

Jest punk i punk, jest Dezerter i Moskwa, jest Defekt Mózgu i Zielone Żabki - niby ten sam gatunek, ale przekaz i jakość troszkę inna.

Na zachodzie też punk rodził się w dwóch środowiskach - robotniczym i studentów akademii artystycznych.

Jeden lubi The Expolited, GBH, inny - Magazine, Wire, czy tez Elvisa Costello

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Czy teraz ktoś przy zdrowych zmysłach nazwie Niemena wyjcem, krzykaczem, degeneratem?

 

Ja.

Jego wokal to kiepska imitacja Czarnych.

Irytująca maniera wykonawcza i do tego debilny wręcz dobór tekstów.

Do dziś pamiętam któryś z festiwali w Sopocie w latach 70-tych gdzie N. pocił się i znęcał nad jednym z ładniejszych wierszy Iwaszkiewicza przy użyciu syntezatorów i własnego wycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja.

Jego wokal to kiepska imitacja Czarnych.

Irytująca maniera wykonawcza i do tego debilny wręcz dobór tekstów.

Do dziś pamiętam któryś z festiwali w Sopocie w latach 70-tych gdzie N. pocił się i znęcał nad jednym z ładniejszych wierszy Iwaszkiewicza przy użyciu syntezatorów i własnego wycia

 

no i podobno za to dostał jacht, którego i tak nigdy na oczy nie zobaczył;-)

to taka jedna z miejskich legend:)

Dla przypomnienia:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co ma Niemen do bandy debili spod bloku ? Którzy zamiast chodzić do szkoły tworzą "muze" buntując się przeciwko temu że nie ma w życiu nic za darmo.

 

Może to , że jeden na milion z tych krzykaczy spod bloku, będzie kiedyś tak ważny w historii naszej kultury jak Niemen.

Wiem, ciężko w to uwierzyć, ale mam nadzieję, że są tu ludzie z wyobraźnią

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja wyobraźnia ewidentnie Cię przerosła ;-)

 

Moja wyobraźnia nie ma tu nic do rzeczy , chcesz czy nie to i tak razem za kilka lat wylądujemy na śmietniku historii, czy tego chcemy, czy też nie:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.