Jump to content
IGNORED

Co z muzyką?

skynyrd

Recommended Posts

Też się kiedyś zastanawiałem nad kwestią czy określonym poglądom politycznym czy światopoglądowi można przypisać konkretne rodzaje czy gatunki słuchanej muzyki?Jest to sprawa bardzo skomplikowana i indywidualna i sądzę,że nie ma takiej zależności.Natomiast faktem jest,że często ludzie słuchający tego samego gatunku muzycznego potrafią się pokłócić na śmierć i życie w temacie muzycznym właśnie.Tak więc muzyka nie zawsze łagdodzi obyczaje czego najlepszym przykładem jest nasze forum.

Rozumiem.I to potwierdza moją tezę.Przecież Dylan to lewak,hipis,ćpun i Żyd.To gdzieś w jego muzyce musi być.Ty reprezentujesz zupełnie inne wartości ( choć może w młodości było inaczej) i to ci nie przeszkadza.I chyba tak jest.Choć stereotyp podpowiadałby,że słuchasz np. country!Kolejny dowód na to,że należy unikać stereotypów.

to do skynyrda

Właśnie - w muzyce nie występuje ideologia. Występują tylko kiepscy wykonawcy.

Nie mógółbym słuchać połowy muzyki poważnej :)

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Eszkimosem. Na Aktarktydzie jestem rebe

Przecież Dylan to lewak,hipis,ćpun i Żyd

Słucham Kiss mimo, że żydzi i grywali w hełmach z symbolem raczej mało żydowskim.

Choć stereotyp podpowiadałby,że słuchasz np. country!

Czemu Country wystarczy Southern Rock ;)

Z Hołdysa:

"Mam natomiast mały żal do Janka Pospieszalskiego, bo to jest mój przyjaciel, który już raz próbował mnie agitować. Mówił: „Montujemy paczkę przeciw czerwonym, czekamy na ciebie”. I ja go pytałem: „Dobra, rozjebiemy bolszewików. A co potem?” A Jaś mi na to: „Nieważne. Najpierw musimy ich ro***bać”. Pytałem więc, dlaczego mnie agituje przeciw komuś, a nie za czymś porządnym. Zapytałem, czy rzeczywiście popiera ten program. On, który ma zaszyty esperal, który ma wiele problemów z kobietami, jak każdy z nas, z domem, z rodziną. Nawet z Bogiem. Grzeszymy jak sk***ysyn. On, który miał swego czasu prywatną firmę konfekcyjną i z tym wszystkim popiera radykalny ruch związkowy o chrześcijańskim rodowodzie? I co gorsza, dość beztrosko wciąga w to innych? Nie chciałbym, aby tak się stało, ale możliwe, że kiedyś trzeba będzie zapytać Jasia, dlaczego wpędził kraj w taki kanał. To nie są żarty. A tu, jak na ironię, cały rock świata wywodzi się z nastrojów lewicowych. Rodzi się w bólach, w krzywdzie."

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.