Skocz do zawartości
IGNORED

Aurender W20


marslo

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu przestalem byc grzeczny na pokaz.

 

Nie wiedziałem ,że można być grzecznym na pokaz ?

To tym bardziej stawia Ciebie w złym świetle bo oznacza ,że dotychczasowa kultura wypowiedzi to była tylko maskarada.

 

Co do win miałeś rację i publicznie to na forum przyznałem.

Problem w tym ,że dobre wina z Francji są b.drogie , włoskie są umiarkowanie drogie i równie dobre.

Piję i jedne i drugie.

 

teraz sie nauczysz plikow, przedtem tylko cd. I to wszystko w gratisie.

 

Ja nigdy nie mówię nigdy.

Jak usłyszę pliki grające lepiej od tego co stoi u mnie to nie będę tego ukrywał.

Póki co jeszcze tak się nie stało.

Obecnie słucham DCS -a Vivaldi a w przyszłym tygodniu Rossiniego po RJ45.

I wtedy wszystko będzie jasne dla mnie.

Ty słuchasz Lampizatora i jesteś szczęśliwy więc pozwól innym również cieszyć się z tego co mają.

Wiem ,że mój sprzęt nie ma startu do Twojego.

Trudno , przyjdzie mi jakoś z tym żyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin,

Dlatego jest dokladnie takim samym gl..m jak Srajan.

Bierzesz do testowania topowego cd playera i puszczasz na nim wypalanki z kompa? Testujesz drogiego gramiaka i dajesz mu ortofona za 150 pln?

Come on Marcin:)

 

 

 

Nie wiedziałem ,że można być grzecznym na pokaz ?

To tym bardziej stawia Ciebie w złym świetle bo oznacza ,że dotychczasowa kultura wypowiedzi to była tylko maskarada.

 

Co do win miałeś rację i publicznie to na forum przyznałem.

Problem w tym ,że dobre wina z Francji są b.drogie , włoskie są umiarkowanie drogie i równie dobre.

Piję i jedne i drugie.

 

 

 

Ja nigdy nie mówię nigdy.

Jak usłyszę pliki grające lepiej od tego co stoi u mnie to nie będę tego ukrywał.

Póki co jeszcze tak się nie stało.

Obecnie słucham DCS -a Vivaldi a w przyszłym tygodniu Rossiniego po RJ45.

I wtedy wszystko będzie jasne dla mnie.

Ty słuchasz Lampizatora i jesteś szczęśliwy więc pozwól innym również cieszyć się z tego co mają.

Wiem ,że mój sprzęt nie ma startu do Twojego.

Trudno , przyjdzie mi jakoś z tym żyć.

Nie napisalem, ze moj sprzet gra lepiej od Twojego , tylko ze dzielonka Metronome to nie jest koniec swiata, bo nie gra hires i natywnego dsd.

Jak sobie kupisz ze 100 dobrych wydan hires i dsd i posluchasz na W20 z jednym z topowych dakow przez pol roku, wrocimy do rozmowy . O lampim wszystko wiesz, a puszczales przez niego tylko RB pcm, daj spokoj.

O winach tez mozna gadac dopiero , jak sie je wypije.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jest dokladnie takim samym gl..m jak Srajan.

Bierzesz do tewtowania topowego cd playera i puszczasz na nim wypalanki z kompa? Testujesz drogiego gramiaka i dajesz mu ortofona za 150 pln?

Come on Marcin:)

 

Czyli DAC, który wg recenzenta jest obecnie najlepszym źródłem cyfrowym (wyróżniony przez TAS nagrodą Golden Ear w 2014), z dedykowanym konwerterem uważanym do niedawna za najlepszy to wg Ciebie wkładka za 150pln i niegodny kompan dla W20?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tak , uwazam, ze rownie wazne co jakosc poszczegolnych komponentow jest synergia miedzy nimi.

Inny wzmaki sa najlepsze do kolumn wysokoskuteccznych , inne do tych z efektywnoscia 85 dB.

Inne kable do sprzetu lampowego ,inne do tranow.

Inne daki sa dobre do transportow, gdzi spdif jest na rowni usb , inne do takich , gdzie usb przewyzsza o klase spdif.

Berkeley dac to jest na pewno bardzo dobry sprzet, ale nie do testowania W20.

Czesto nowobogaccy wydaja kupe siana na najdrozsze klocki, a gra ze pozal sie Boze.

Doswiadczony audiofil za mniejsza kase zestawi lepiej grajacy tor.

Zgodzisz sie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie transport plikowy powinien pokazać potencjał z każdym DACem. To czy DAC ma wbudowane wejście USB czy jest ono na zewnątrz w postaci konwertera USB-S/PDIF(AES) jest kwestią drugorzędną. Oczywiście pod warunkiem, że oba są odpowiedniej klasy i dysponujemy dobrym okablowaniem. Aurender i tak nie widzi DACa, a sam interfejs USB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zgodzisz sie chyba, ze oddzielny uklad usb audio , zasilany dodatkowo systemem baterii zostal zrobiony w W20 dla osiagniecia optymalnego efektu dzwiekowego?

I ten sygnal ma byc pobrany w rytm pracy asynchronicznego daka usb , a nie przez konwerter usb/spdif, zgodzisz sie? Nie kwestionuje jakosci daka uzytego w tescie, tylko polaczenie daka z W20.

Jesli wszystko gra tak samo , to po kiego grzyba ja kable usb i LAN kupowalem w takiej firmie jcat, znasz ja?:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />To co natychmiast slychac to : dzwiek bardzo rozdzielczy , ale jednoczesnie analogowy, czarniejsze tlo, wiecej planow, lokalizacja instrumentow o niebo lpesza ,scena uporzadkowana, bas zroznicowany i nizej schodzacy, jednym slowem wszystko jest lepsze.<br />I to w rozdzilczosci 16/44,1.<br />Zagrajcie jednak Gregory Porter, Ray Charles czy Diana Krall 24/96 to szczeka opadnie, doslownie.<br />A potem sprobujcie natywnego dsd przez lampizatora albo inny dac ale koniecznie DHT i zrozumiecie, ze czas cd playerow sie skonczyl, nieodwolalnie.<br />
<br />To co natychmiast slychac to : dzwiek bardzo rozdzielczy , ale jednoczesnie analogowy, czarniejsze tlo, wiecej planow, lokalizacja instrumentow o niebo lpesza ,scena uporzadkowana, bas zroznicowany i nizej schodzacy, jednym slowem wszystko jest lepsze.<br />I to w rozdzilczosci 16/44,1.<br />Zagrajcie jednak Gregory Porter, Ray Charles czy Diana Krall 24/96 to szczeka opadnie, doslownie.<br />A potem sprobujcie natywnego dsd przez lampizatora albo inny dac ale koniecznie DHT i zrozumiecie, ze czas cd playerow sie skonczyl, nieodwolalnie.<br />

 

Marslo, piszesz bardzo zasadniczo o swoich doświadczeniach w audio... jak stary audiofil.

Bardzo chciałbym usłyszeć to o czym piszesz, ponieważ nie wiem jaką drogą iść w poszukiwaniu źródła cyfrowego.

Jest jakaś szansa na odsłuch u Ciebie, jak u Starego?

Kultura osobista i takt gwarantowane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że w W20 jest takie wyjście USB Audio, tego nie kwestionuję, ale powtórzę: jego jakość będzie się ujawniała z każdym DACem USB lub konwerterem USB-S/PDIF(AES). Nie ma czegoś takiego jak asynchroniczny DAC, jest tylko asynchroniczny interfejs USB Audio - może być wbudowany w środku urządzenia lub na zewnątrz. Jedno i drugie rozwiązanie ma wady i zalety, ale dla transportu plikowego nie ma to żadnego znaczenia i zewnętrzny konwerter na pewno nie jest czynnikiem ograniczającym.

 

BTW - naczelny Computer Audiophile, portalu na który tak często się powołujesz, też testował kombinację Berkeley Reference DAC + BADA USB z W20 i napisał, że nie zna lepszego DAC-a. Też jest głupkiem? :)

 

PS

Nie napisałem, że każde z ww. rozwiązań gra tak samo :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuje na klate opinie Chrisa. Moje rozumowanie opiera sie na wieloletnich lekturach, ze jitter polaczenia spdif jest o rzedy wielkosci wiekszy od asynchronicznego usb. Ludzie kupuja specjalne zegary, zeby ograniczyc wlasnie jitter.

Niektorzy sadza, ze jesli jitter jest niski, to jego dalsza poprawa nie ma wplywu na dzwiek, inni kupuja oddzielne zegary. Byc moze to jest ten przypadek,ze nie poziom jittera decyduje o dzwieku.

Z Twoja wiedza elektroniczna/ komputerowa nie bede dyskutowal, ale czemu sygnal puszczony z usb audio W20 przez Alpha usb do spdif Berkeley dac ma byc lepszy od tego sygnalu puszczonego dajmy na to do Vivaldiego, C8+ , Lampiego dsd czy Fontanny tego nie kumam. A moza Chris czy Robert ich po prostu nie slyszeli z W20 . Bo ja tak. I jeszcze pare innych dakow, jak wiesz , wszystko z W20.

Mam swoje ograniczenia, jestem ich swiadom, dlatego posypie glowe piaskie i napisze - czy usb , czy spdif, wszystko brzmi tak samo, bo tak slysza Chris i Robert . How:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...z dedykowanym konwerterem uważanym do niedawna za najlepszy...

A który jest aktualnie uważany za najlepszy? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem ,że można być grzecznym na pokaz ?

 

Ja nigdy nie mówię nigdy.

Jak usłyszę pliki grające lepiej od tego co stoi u mnie to nie będę tego ukrywał.

Póki co jeszcze tak się nie stało.

Obecnie słucham DCS -a Vivaldi a w przyszłym tygodniu Rossiniego po RJ45.

I wtedy wszystko będzie jasne dla mnie.

Ty słuchasz Lampizatora i jesteś szczęśliwy więc pozwól innym również cieszyć się z tego co mają.

Wiem ,że mój sprzęt nie ma startu do Twojego.

Trudno , przyjdzie mi jakoś z tym żyć.

 

Twój sprzęt nie ma startu-bo ma falstart)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Ty masz wszystko najlepsze , no nie ?:)

 

Nie bądż taki grzeczny na pokaz-na plikach sie znam,ze ho,ho-takze nie podskakuj)

Mariusz piszesz takie rzeczy o plikach,a ja ciemny jestem i nie wiem o co Tobie chodzi)

 

Ja wiem , do Twojego nic nie ma startu, bardzo to przezywam .

 

Jak bardzo?

Płaczesz gorzko?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój sprzęt nie ma startu-bo ma falstart)

Wiem i męczę się z tym niemiłosiernie.

Ale codziennie jak jadę do pracy moim Tico w gazie i włączam sobie kolędy w Radio Ma Ryja to odpływam w nirwanie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A który jest aktualnie uważany za najlepszy? :)

 

lamPUCera :)

 

 

Marcin,

How are you?

 

It's been too long since I've checked in.

 

I have to tell you about a new device I just tested tonight and I frankly can't believe it.

 

It's the German made PUC2 Lite. It's a USB converter and will only output to AES.

 

But it's completely killed my Berkelely Alpha USB converter . . . for less than $500 and it's powered by USB no less!

 

 

Talk about counter-intuitive.

 

Gość też gra na DACu Berkeley Reference, a przesiadł się z dCSa. Chciałem spróbować tego DACa, ale normy UE, a konkretnie RoHS nie pozwalają na jego import.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lamPUCera :)

 

 

 

 

Gość też gra na DACu Berkeley Reference, a przesiadł się z dCSa. Chciałem spróbować tego DACa, ale normy UE, a konkretnie RoHS nie pozwalają na jego import.

I karmi je z W20 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i męczę się z tym niemiłosiernie.

Ale codziennie jak jadę do pracy moim Tico w gazie i włączam sobie kolędy w Radio Ma Ryja to odpływam w nirwanie ;)

 

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten dac Berkeley reference, celowo zrezygnowali z wejscia usb, pytanie czy tylko po to żeby zmobilizowac zakupowiczów do zakupu ich konwertera usb/spdif? Pochlebne opinie o tym dacu potwierdzaja jednak, że po spdif ogólnie gra się najlepiej;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy tylko po to żeby zmobilizowac zakupowiczów do zakupu ich konwertera usb/spdif?

Sadze, ze to jest glowny powod.

Pochlebne opinie o tym dacu potwierdzaja jednak, że po spdif ogólnie gra się najlepiej;)

Byz moze, ale na pewno nie z W20.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym zacytował zdanie osób ... Ale obiecałem ,że nie będę siał fermentu.

 

Jeśli obiecałeś, to morda w kubeł, a nie kombinacja wyższego rzędu z piętnastoma niewiadomymi !

To podręcznikowe zachowanie dla strony, która ucieka się do takiej błazenady mającej na celu zdyskredytowanie

interlokutora. W moim środowisku dostał byś liścia bez namysłu, a po namyśle zapewne nie jednego kopa ...

Sorry, ale tego typu wpisy zasługują na napiętnowanie, jeśli ktoś poczuł się urażony, to ... przepraszam.

 

Marslo ma rację, to przekupna banda darmozjadów-recenzentów, którą trzeba demaskować na bieżąco.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Test Aurendera N10, dosc szczegolowy, ze zdjeciami .

Autor pisze miedzy innymi ,ze odpalenie go zajmuje ok 2 minut. Ja swojego W20 trzymam caly czas w pozycji " wstrzymaj " takie standby , wystarczy nacisnac play w aplikacji Conducotr i muzyka gra. Sprzet jest caly czas cieply, system operacyjny nie jest zamykany. Wylaczam tylko jak wyjezdzam na dluzej. Poza wygoda tak jest lepiej dla dzwieku mz.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a aurender N100 to dobry jest?

Nie mam wlasnych doswiadczen, oto test piora John'a Darko.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.