Jump to content
IGNORED

kolumny podstawkowe za ok. 3000zl

Marcin_49996

Recommended Posts

Witam wszystkich bardziej doswiadczonych i obeznanych 2 kwestiach audio. Nastal czas na zmiany a mianowicie tymczasowo pewnie znowu okolo roku wyprowadzam sie na inne mieszkanie gdzie bede mial mniejszy salon anizeli dotychczas a mianowicie 4.6X4.2, co za tym idzie moje podlogowki sa za duze(swans diva 6.2f) i ida w opakowanie i do schowka. Teraz zwracam sie z pytaniem do Was...szukam podstawkowych, uzywanych, ktore prezentuja styl ala sonus faber concerto(jak dla mnie wizualna bajka), ktore zagraja dzwiekiem dynamicznym z lekkim wykopem, bron Boze ocieplonym i przymulonym, definitywnie po ciemnej stronie mocy (cos w stylu dali+rotel), jednoczesnie bardzo detalicznym wrecz analitycznym(cos w stylu dali+denon), nie wiem jak to okreslic fachowo po "waszemu" ale kocham dzwiek perkusji nawet gdyby reszta miala na tym ucierpiec...bedzie to gralo pod (nie zbesztajcie mnie z gleba za to bo stesknilem sie za tym charaktetystycznym brzmieniem i chce na troche przynajmniej do niego wrocic) denonami dcd+pma 1500ae chyba ze uda mi sie dostac w deutschlandi za rozsadne pieniadze wiekszych denonskich braci z serii 2000ae...moje tymczasowe typy to narazie (jeszcze nie odsluchane):

Usher 718

Sonus faber concerto

I bylbym wdzieczny za dalsze sugestie.

Guest Synthax

(Konto usunięte)

Może Audiovector M1 Signature.. Słuchałem ich u znajomego. Grają mocno, czytelnie ale nie są jakieś bezuczuciowe.

zapomnialbym dodac jeszcze ze slucham bardzo roznorodnej muzyki, od rocka, punkrocka po dubstep i dnb, czesto tez slucham muzyki typowo wokalnej a ostatnio katuje kawalki wokalistki Nneka...a i zdaje sobie sprawe ze podstawkowe raczej do dubstepu i dnb sie nie nadadza...takze tym prosze sie nie sugerowac.

Może Audiovector M1 Signature.. Słuchałem ich u znajomego. Grają mocno, czytelnie ale nie są jakieś bezuczuciowe.

ciezko mi sie do tego przyznac ale jesli chodzi o podstawkowe stawiam PRAWIE na rowni design z dzwiekiem...a te audiovectory nie wygladaja zachwycajaco jednakze dziekuje za sugestie

Wszystko spoko jednakze oddalamy sie od poczatkowego zalozenia ze kolumna ma zachwycac jak wymienione przezez mnie dwie swoim designem.

O gustach sie nie dyskutuje :) czyli co dla jednego piekne dla drugiego obrzydliwe.

Ps Niech mnie ktos poprawi ale Sonus faber concerto to sie w Dubstepie chyba nie sprawdzi...

• Użytkownicy+

Salon masz i tak dość spory, może spróbuj zastosować inne kable (Nordost, lub rodzimy

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ) lub zmień daca na jaśniej grającego np. Mytek.

Nie znam kolumn, które by spełniały Twoje kryteria. Może znajdziesz coś w klubie

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

• 2 months later...

Polecam coś z Focala- może uda Ci się gdzieś wyrwać Electrę w tej cenie (ale pewnie jeszcze z serii przed "Be"). No i oczywiście JBL Ti1000, których sam używam. Bardzo wszechstronne, dość detaliczne (z racji tytanowej kopułki), wybitna stereofonia i uderzenie jak z podłogówek. Za 3k znajdziesz bez problemu na znanym portalu.

Usher 718 i można zakończyć poszukiwania

trudno tutaj się nie zgodzić, oczywiście jeśli poszukujemy pośród kolumn używanych, może przy odrobinie szczęścia nawet 719 by się trafiły

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.