Skocz do zawartości
IGNORED

Sting - The Last Ship


Violet

Rekomendowane odpowiedzi

ilu dyskutujacych tyle opini .Warto tą płytę kupić czy nie ?. Jego The Best jest u mnie pozycją nieśmiertelną , mam już trzecią reedycje ale to wydanie juz chyba z przed 20 lat . Duzo krytyki tu pada ale mi np. koncert Berliński w wydaniu BD bardzo przypadł do gustu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem dwa razy.

Kwestia gustu, ale myślę, że warto.

Pojechałem do Empiku i kupiłem ..................... Pink Martini. Stinga powinno się mieć , jest to artysta bezprecedensowy. Opinie z forum narzucają artystom typu Knopfler , Plant , Methaney celebrowanie wokól swoich dokonań z początku kariery . To jest bezsensowne , każdy człowiek a tym bardziej artysta chce się rozwijać , nie powielać tych samych schematów . Przypisanie Januszowi Gajosowi twarzy Janka Kosa jest niesprawiedliwe , aktor stworzył wiele kreacji na dużo wyzszym poziomie artystycznym choć masy będą go kojarzyć z ta jedną rolą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna płyta. Nie petarda, ale bardzo solidna. przede wszystkim nie chaotyczna, jak wiele dokonań Stinga, o czym pisałem wcześniej. Klimaty irlandzkie mi nie przypadły do gustu, ale to mniejszość na tej płycie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tym bardziej artysta chce się rozwijać

 

Niewątpliwie to prawda ale gorzej jeśli artysta raczej się zwija artystycznie i wpada w twórczą niemoc, a wraz z nim słuchacz..często z bólu.

 

Niewątpliwie najlepsza płyta Stinga od lat ale cóż z tego, posłuchać można i nie tyle krytykować co żałować, że raczej to uwiąd artystyczny na najwyższym poziomie.

 

 

Szkoda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi. Płyta niezbyt ciekawa. Liczyłem na więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Folklor tu , folklor tam. Tylko nie zacznij się znowu niezdrowo ekscytować jak przy Harbetach.

 

Słuchaj Magnepan, nie łaź za mną po różnych wątkach, tylko zajmij się rozwojem swoich bzdur w zakładce muzyka.Jak nie rozumiesz słowa pisanego w języku polskim , to napiszę w łacinie:odpier**l się waćpan ode mnie i przestań mnie nękać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do niedawna prześladowałeś mnie i prześladujesz innych nadal.Muzyka to nie bzdury jak piszesz ale chciałbyś choć w niewielkim procencie znać i mieć to co znam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Muzyka to nie bzdury jak piszesz ale chciałbyś choć w niewielkim procencie znać i mieć to co znam.

Yes master, zadowolony?pamiętaj ,że mam w archiwum twoje obelżywe maile i jak się nie odczepisz to to zgłoszę.Mam dość twoich impertynencji i zaczepek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PopMatters daje ocenę 7/10:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Mi ten album całkiem podoba się, ale nie tak bardzo jak produkcje The Police i kilka następnych solowych Stinga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PopMatters daje ocenę 7/10:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Mi ten album całkiem podoba się, ale nie tak bardzo jak produkcje The Police i kilka następnych solowych Stinga.

 

porownywanie The Police do solowego Stinga to chyba troche naduzycie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę tak: jestem fanem Policjantów wiadomo lata młodości itd... Pierwsze płyty Stinga bardzo OK, jednak odgrzewanych kotletów oraz dziwnych fascynacji Kydryńskiego (to ten, który kilka lat temu w jakimś wywiadzie powiedział że nie ma w Polsce fanów jazzu, jedynym jest on) mam dosyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem to wydawnictwo, bo oprócz tego ,że słucham Stinga to kolekcjonuję Jego płyty. Odsłuchałem 2 razy; świetnie nagrana płyta, świetnie wyeksponowany głos, a że twórca stworzył ( nie pierwszy raz ) coś innego odmiennego od dawniejszego reperuaru.....no cóż, taka wola Twórcy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Witam,

Kupiłem to wydawnictwo, bo oprócz tego ,że słucham Stinga to kolekcjonuję Jego płyty. Odsłuchałem 2 razy; świetnie nagrana płyta, świetnie wyeksponowany głos, a że twórca stworzył ( nie pierwszy raz ) coś innego odmiennego od dawniejszego reperuaru.....no cóż, taka wola Twórcy

Tak głoś jest nagrany w bardzo bliskim planie,co daje niesamowity efekt obcowania z Twórcą jakby bez pośrednika w postaci elektroniki.Płyta bardzo przyzwoita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.