Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  67 członków

Gigawatt Klub
IGNORED

Klub Gigawatta


StereoLife
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam LC-2 EVO do wszystkich swoich zabawek i jestem zadowolony. Nie testowałem droższych zasilających a z innych marek tylko tańsze więc mało to miarodajne porównanie. Średnio pomogłem 😉 

ATC SCM150SL // NAIM NDX 2 + NAIM XPS DR + Furutech DPS - 4.1// Musical Fidelity M8Pre + 3 x M8s-500s + 4x GigaWatt LC-2 EVO// GigaWatt PF-2 EVO + Enerr Transcenda Ultimate// Albedo Monolith Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 1.07.2022 o 15:51, imbryk82 napisał:

Czy ktoś porównywał  LC-2 EVO i Solid Core Audio No. 1 pro? Zastanawiam się nad wyborem sieciówki do mojego Yaqina MS90B.

Może nie na temat, ale jak jestem przed kupnem to zawsze coś.

Ja listwę mam PF-1 evo, którą zasilam LC-3. Do sprzętów mam LC-1 MK, a do końcówki LC-1 evo. Zauważyłem, że jak zamieniłam w preampie LC-1 MK3 na Solid Core Audio Power No. 2 Premium, na średnicy głosy zrobiły się mniej nosowe. Nie wiem jak by się zachował jak bym zasadził LC-2 lub ten nowy Powersync Plus, może akurat to delikatne przyciemnienie by było a nosowatość by zniknęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, piotrek7 napisał:

Mimo, że to klub Gigawatta, proponowałbym coś z Oyaide lub Acrolinka Leggenda. Kable Gigawatta raczej nie przyciemnią niczego 

A którego Acrolinka masz obsłuchanego?

Mam np. OYAIDE Tunami NIGO v2 + wtyki Oyaide C-037/P-037e zrobiony w Audiotop i nie jestem z niego zadowolony. Wprowadza taką dziwną nerwowość w dźwięku i nie jest to detaliczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, krzysztof.filipak napisał:

Mam np. OYAIDE Tunami NIGO v2 + wtyki Oyaide C-037/P-037e zrobiony w Audiotop i nie jestem z niego zadowolony. Wprowadza taką dziwną nerwowość w dźwięku i nie jest to detaliczność.

Jesteś chyba pierwszą osobą, która tak scharakteryzowała Tunami. We wszystkich znanych mi mi przypadkach ten kabel dociążał i uspokajał granie. Może w Audiotop coś nabroili w czasie konfekcji? Sprawdź od dystrybutora. Może się okazać, że to będzie zupełnie inny kabel

57 minut temu, krzysztof.filipak napisał:

A którego Acrolinka masz obsłuchanego?

Najniższy w katalogu. Miałem go tylko wypożyczonego bo w pierwszej kolejności chciałem kupić kable głośnikowe (oczywiście Acrolink). Na zasilanie przyjdzie czas w dalszej kolejności. Bardzo fajny, wyrównany kabel. 

Ogólnie kable serii Leggenda to takie typowe "miedziaki" w najlepszym wydaniu. Przy neutralnym lub jasnym systemie sprawdzają się bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Witam.

Czy ktoś z Klubu porównywał listwy Gigawatta do Oyaide MTS czy Enerra lub innych ? Słuchałem Oyaide i była to listwa jakby "oczyszczająca "brzmienie . Może nie rozjaśnia ale więcej pokazuje, daje więcej informacji i powietrza. Ciekaw jestem Acoustic Revive ale jest sporo droższa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Panowie gdyby ktoś był chętny to mam do oddania za banknoty 😃:

- kabel zasilający GigaWatt PowerSync Plus 1,5m (pełen komplet fabryczny) 700 PLN

- kabel zasilający GigaWatt LC-1 Evo 1,5m (pełen komplet fabryczny) - 500 PLN

ATC SCM150SL // NAIM NDX 2 + NAIM XPS DR + Furutech DPS - 4.1// Musical Fidelity M8Pre + 3 x M8s-500s + 4x GigaWatt LC-2 EVO// GigaWatt PF-2 EVO + Enerr Transcenda Ultimate// Albedo Monolith Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Panowie trochę poprawiam sobie zasilanie zabawek audio. Nie wiem finalnie jak wypadną testy ale pewnie będę miał do oddania za gotówkę ze  2szt z posiadanych 5 zasilających 1,5m Gigawatt LC2-Evo w stanie jak nowe. Pudło, folia, fabryczne rzepy, plastikowe zaślepki na wtyczki. Pełen komplet fabryczny. Zakup 2022r w Q21 i Koris. Cena za sztukę 1300 PLN. Zapraszam 😊

ATC SCM150SL // NAIM NDX 2 + NAIM XPS DR + Furutech DPS - 4.1// Musical Fidelity M8Pre + 3 x M8s-500s + 4x GigaWatt LC-2 EVO// GigaWatt PF-2 EVO + Enerr Transcenda Ultimate// Albedo Monolith Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.