Skocz do zawartości
IGNORED

htpc mały komputer do multimediów zamiast laptopa


lorecci

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jednak wiatraki generują hałas, no paczpan. Przypominam, że to forum audiostereo. Tu ludzie słyszą różnice między kablami usb. Przykro mi to mówić, ale nie odnajdujesz się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze generuja halas, ale mozna go zminimalizowac przez wytlumienie w odpowiedno skonstruowanej obudowie. Pozatym jak caly komputer pobiera ~15W to wiatrak moze pracowac na bardzo niskich obrotach.

 

Chetnie jednak poznam sposob na pasywnie chlodzony i5 w obudowie typu net top.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTPC nie potrzebuje i5, choć są i5 z TDP 35W ale szkoda wydawać na to środki, to nie ten target. Lepiej dołożyć do DAC

HTPC nie słuzy do mielenia setek GB surówek video w HD ani do grania w najnowsze tytuły gier. Od tego są konsole

 

Polece Ci zapoznanie sie z wydajnościa (nie w syntetycznych testach dla gamerów) najnowszych celeronów intela z TDP 35W, (CPU i GPU) i jakimkolwiek systemie zainstalowanych na SSD, nawet windows.

Mam z tym styczność na codzień i dla plików audio do 24/192 i video HD o strumieniu ~30mbps nie ma to znaczenia przez jaki to przechodzi procesor.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MacMini nie jest chłodzony pasywnie. Po drugie kto mówi o odzyskiwaniu czegokolwiek? Myślałem, że mowa tu o htpc, a nie o odsprzedaży na rynku wtórnym.

 

Mac mini nie jest chłodzony pasywnie, ale go nie słychać. A jeśli się nie sprawdzi, to mam się potem z tym bujać i sprzedać za bezcen ? nie stać mnie na takie eksperymenty. Do mediów mam media player Netgear na procku Sigma, idzie wszystko na nim, blu-ray ripy po 50GB w 1080p itp. Chodzi mi o dobrze brzmiący transport plików do daca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputerów jest dużo i tyle będzie opinii:)

W związku z tym, że odtwarzanie pików przez sieć powoli staje się standardem, to będziemy mieli coraz więcej takich rozmów. Trzeba sobie jasno ustalić, jaki jest cel odtwarzacza.

 

Jak tylko muza, to nie ma potrzeby dużej mocy obliczeniowej, bo to nic nie daje

Uruchamiają się procesy w tle, to wprowadza zakłócenia do dźwięku i koniecznie musi być pasywny i bez video.

 

Jeżeli video, to potrzebna jest już jakaś moc obliczeniowa, zaraz wchodzi 4K i nie na wszystkim to pójdzie.

Ale na wszystkim "jakoś" pójdzie:)

 

Nie chcę się wymądrzać, ale:

do muzy potrzebujemy na sprzęt 100PLN (terminal) plus DAC 2-10K PLN

do video potrzebujemy na sprzęt ok 2K PLN

 

z moich testów sprzętu wynika, że niestety intel słabo radzi sobie z obrazem na małych płytach głównych,

choć zawsze byłem fanem intela

no chyba, że postawimy windowsa, ale jaki to ma sens, jak jest linux

 

ciekawy jestem waszych opinii

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy Intel celeron na Haswel z HD graphics za 40$ przy dekodowaniu i odtwarzaniu materiału z blureya z 30mbps pochłania do 30% grafiki, oba rdzenie po kilka procent.

Taki sam procek przy FLAC/WAVE 24/195 to 1~2% jednego z rdzeni.

Pakuje od jakiegoś czasu różne intele w płyty ITX i do HTPC uważam jak znalazł

Procek Ram Płyta ok 500zł

+ Zasilacz, tu są rózne szkoły, ale i za 100zł mamy zasilacz

+Obudowa, tu już kto co lubi. Jeden wsadzi to w blaszaka, karton po butach, czy metalowe pudełko po piernikach, inny musi mieć pasywne chłodzenie i coś co nie będzie straszyć stoją przy TV ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)

ale intel ma 24p bug.

 

BTW: seasonic'a jakby co mam na upych

 

Z mojego punktu widzenia (też mam problem)

- tanie terminalne tylko pod audio bo często brakuje im złącz cyfrowych

- XBMC na gotowych dystrybucjach linuksowych warto szybciej sprawdzić, ja tego nie zrobiłem i gdy miałem już poskładany komputer z napędem BR etc się bardzo zawiodłem. Nie dość że nowe płyty BR są bardzo dużym wyzwaniem to obraz generowany przez jednostkę mi się nie podobał (szumy, darki, kontrast), możliwe że to tymczasowe problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja długo szukałem odpowiedniej płyty ITX, która da odpowiedni obraz pod XBMC

A jak znalazłem, to okazało się, że nie tylko ja ją wyczaiłem i teraz trudno kupić:)))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem "obraz" z kilku płyt ITX

i pod Linuxem najlepiej podobał mi się z grafy ATI

 

Wcześniej używałem DUNA HD Smart H1

i na niektórych płytach wyglądało lepiej, a na niektórych gorzej,

testowałem na projektorze w domu, ale to zawsze może być odczucie subiektywne

 

ja optymalizowałem pod krawędzie w obrazie i szybkość obrazu

ale podkreślam, że to kwestia gustu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)

hmm czyli mówisz że różnice są odczuwalne zależnie od tego jaka grafika na pokładzie ? zniam znowu z czymś wyskoczę (bo ostatnio mam wrażenie że za dużo się ze wszystkimi kłócę) to muszę to przemyśleć, mam wątpliwości.

 

Ja XBMC miałem na 2 kartach, GF7600GS i radek hmm 7870 czy jakąś tak z tym że drugi był podpięty tylko pod 22'' monitor więc trudno to uwzględnić w porównaniu. Jako materiał testowy obrałem sobie 1 plik mkv z bitrate 37.4Mbps. Pierwsze uruchomienie na TV 42'' ... qrde to tak szumi ? ... zmiana systemu na windows.. lepiej. Finalnie blu ray film odtworzył najlepiej, kolory były najlepsze, szumów praktycznie brak a ostrość na przyzwoitym poziomie.

 

Ogólnie moje teorie co do zaopatrzenia w audio / video pomieszczenia odsłuchowego legły w gruzach, to co miało być proste okazało się nie tak proste a efekt był poniżej poziomu jaki oczekiwałem. Powoli staje się zwolennikiem rozwiązań które kiedyś zwalczałem ... no nic trudno tylko krowa zdania nie zmienia a głupota prędzej czy później wyjdzie bokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem "obraz" z kilku płyt ITX

Ale płyty ITX pod intela już nie mają "graf"

Wszystko teraz siedzi w procesorze.

Znaczenie ma już tylko nadajnik DVI HDMI DISPLAY PORT i VGA.

Sądzisz że tu jest ukryty szczegół w różnicach wyświetlanego obrazu..?

Ja też robiłem testy zewn graf, i faktycznie obraz na ATI jest nieco inny niż na NVidi, monitor SPVA FHD 24" projektor FHD DLP, ale póki grafika w prockach intela nie musi tworzyć tekstur z gier, bardzo ładnie radzi sobie z materiałem Video M2TS.

 

Kolega się podzieli swoim doświadczeniem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)

jak rozumiem m2ts masz już odszyfrowane i lecisz z dysku ? czy bezpośrednio z napędu ?

 

a jak masz ogarniętą kwestie programową ? może u mnie nie była to wina samego XBMC (chociaż na forach ludzie dość sporo o tym pisali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia czy M2TS leży na dysku czy na płycie BD.

Dla nowoczesnych procesorów intela to jest bułka z masłem o ile poprzednie CPU i GPU mozna było ustawić na minimum 1,6Mhz procesor i 650Mhz GPU tak od Haswel można je zblokować na 800Mhz CPU i 350Mhz dla GPU wszystko normalnie płynnie idzie dla max rozdzielczości na jakiś pracuje taki sprzęt czyli 1920x1200 i 60hz.

4k to jeszcze kilka lat trzeba poczekać a jak wiadomo sprzęt w tym komputerowy jest na dwa lata ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)

To nie ma znaczenia czy M2TS leży na dysku czy na płycie BD.

znacznie ma ogromne ponieważ oryginalna płyta jest zabezpieczona i jej odtworzenie to nie takie hop siup, jedyny działający myk to stare repozytorium i makemkv'a (które też za pięknie nie działa), dlatego zapytałem, miałem nadzieje że udało Ci się okiełznać nowe płyty. Swoją drogą XBMC w końcu mogłoby zacząć wspierać niebieskie krążki.

 

Moc nie ma nic do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie,czy do uzyskania sygnału spdif lepszym rozwiązaniem jest konwerter usb, ale w tańszej wersji,czy karta muzyczna na pci np.audiotrak czy m-audio.dodam że jeśli chodzi o sprzęt to terminal fujitsu-siemens z usb2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTPC to nie jest tylko odtwarzaczem przecież filmów, ale też plików.

A taki plik z filmem jest zawarty na płycie z filmem, jako jeden plik a nie jak za czasów z DVD w 3 czy czterech bo był limit do 1GB.

Taki plik np czy to na windowsie czy na linuxie wyciągamy jak każdy inny z płyty z filmem i wrzucamy do playera i oglądamy

 

Mam szybkie pytanie,czy do uzyskania sygnału spdif lepszym rozwiązaniem jest konwerter usb, ale w tańszej wersji,czy karta muzyczna na pci np.audiotrak czy m-audio.dodam że jeśli chodzi o sprzęt to terminal fujitsu-siemens z usb2.

Dziś to raczej konwerter

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)

HTPC to nie jest tylko odtwarzaczem przecież filmów, ale też plików.

A taki plik z filmem jest zawarty na płycie z filmem, jako jeden plik a nie jak za czasów z DVD w 3 czy czterech bo był limit do 1GB.

Taki plik np czy to na windowsie czy na linuxie wyciągamy jak każdy inny z płyty z filmem i wrzucamy do playera i oglądamy

ja widzę że ty nigdy nie miałeś oryginału w ręce :)

 

BTW: nawet jriver informuje że sam z siebie tego nie ruszy.

MC supports unencrypted Blu-ray playback (eg from Video Authoring packages). To playback Encrypted Blu-ray Discs (eg most Commercially Released Discs), a 3rd Party Blu-ray decrypter is required.

 

AnyDVD HD or DVDFab Passkey are both good options.

http://wiki.jriver.com/index.php/Blu-ray

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asta

witaj w klubie, ja też od niedawna mam terminal SF. Masz postawionego mpd?

Dlaczego chcesz używać spdif? To stary format, lepiej użyć USB.

Karta muzyczna w terminalu nie jest dobra

Myślę, że lepiej zewnętrzny DAC po USB, tylko DAC musi mieć zewnętrzne zasilanie, bo Terminal nie da rady, daje za mało prądu przez USB.

 

Wracając do tematu "obrazu" to

intel ma zintegrowaną "grafe", ale jednak ma:)

ja odnosiłem się tylko do linuxa, bo choć na codzień w komputerze używam windowsa 7, to w sprzętach audio/video wolę linuksa bo jest lekki i "dopasowany" do zastosowań

i ten konkretny linuks openelec

postawiony na ok 10ciu płytach pokazał, że płyty nawet na tym samym osprzęcie chodzą inaczej

Ja to wiąże z tym, że nie ma identycznych płyt w 100%, nawet jak są na tych samych komponentach

Ja zawsze lubiłem płyty Asusa, a tu się nie sprawdziły i lepsza okazała się tańsza płyta,

ale podkreślam, to są moje odczucia:)

 

I jeszcze jedna sprawa. Nigdy w HTPC nie montowałem Blu-Ray

Nie chce mieć w domu "canavia"

Nie demonizuję tego, ale poprostu nie chcę, dlatego Blu-Ray mam stacjonarny sprzed 2010 roku:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma dysk twardy i wiatrak. Dwa urządzenia, w opisie których podaje się hałas przez nie generowany. Sory, ale nie każdy jest głuchy.

 

Sluchajac muzyki generuje byc moze szum na poziomie 15-19 decybeli, ktorych z odlegosci 2-3 metrow nie jestes w stanie uslysze, chyba, ze odsluchy prowadzisz pollezac z uchem przyklejonym do maca lub poprostu masz zmysl sluchu nietoperza - to pewnie efekt picia wiadomo czago, no nie? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widzę że ty nigdy nie miałeś oryginału w ręce :)

 

Pudło kolego ;)

 

Na oryginalnych płytach BD które mam, otwieramy zawartość jakimkolwiek menadżerem/explorerem i mamy katalogi.

Wchodzimy do BDMV, dalej STREAM i wybieramy największy plik i to jest caaaały film.

Reszta to ekstrasy, making off itd.

To nie żadne piractwo, i taki plik odpalamy czy to Splash czy KMP playerem na windzie czy XBMC na OpenELEC.

HTPC niezależnie od systemu, nie odpali nam LEGALNIE płyty BD jedynie tak jak płyty DVD czy CD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sluchajac muzyki generuje byc moze szum na poziomie 15-19 decybeli, ktorych z odlegosci 2-3 metrow nie jestes w stanie uslysze, chyba, ze odsluchy prowadzisz pollezac z uchem przyklejonym do maca lub poprostu masz zmysl sluchu nietoperza - to pewnie efekt picia wiadomo czago, no nie? :)

A z jakiej odległości słychać różnicę miedzy kablami usb? Inna sprawa, ze lozyska wiatraków w twoim świecie sie nie zużywają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I-ran, już nie przesadzaj ;)

Nie mam większych doświadczeń z Makiem mini, ale jest to dość ciche urządzenie, i odtwarzajac muzykę raczej do z 3m nie usłyszysz go bardziej od kabla USB

W HDPC nawet boxowy cooler można podpiąc zamiast do 12V to do 5V i to jest niesłyszalne nawet z 30cm nawet bez odbudowy.

Możesz napisać, owszem że cewki silników collerów czy silników w HDD są nie koszerne..

No bo nie są :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)

Na oryginalnych płytach BD które mam, otwieramy zawartość jakimkolwiek menadżerem/explorerem i mamy katalogi.

Wchodzimy do BDMV, dalej STREAM i wybieramy największy plik i to jest caaaały film.

Reszta to ekstrasy, making off itd.

To nie żadne piractwo, i taki plik odpalamy czy to Splash czy KMP playerem na windzie czy XBMC na OpenELEC.

HTPC niezależnie od systemu, nie odpali nam LEGALNIE płyty BD jedynie tak jak płyty DVD czy CD.

 

zaraz się dowiem że jeszcze m2ts sobie kopiujesz na prawo i lewo.

 

http://www.openelec.tv/forum/13-miscellaneous/30333-openelec-can-it-play-bluray

http://openelec.tv/news/23-development/35-openelec-and-blu-ray-support-the-truth

 

In essence it is an intellectual exercise around the encryption of commercial Blu-Ray discs (which you paid a lot for) that blocks playback on open source projects such as XBMC and OpenELEC.

widzę że jesteś lepszy od samego wydawcy / producenta oprogramowania,szkoda tylko że temat w którym szukałem pomocy olałeś.

 

Dla mnie jesteś guru i miażdżysz system właśnie pokazałeś że przez lata cieszące się popularnością aplikacje typu anydvd , dvdfab są zbędne a kupowali je tylko idioci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chcesz używać spdif? To stary format, lepiej użyć USB.

Karta muzyczna w terminalu nie jest dobra

Myślę, że lepiej zewnętrzny DAC po USB, tylko DAC musi mieć zewnętrzne zasilanie, bo Terminal nie da rady, daje za mało prądu przez USB.

 

Nie do końca mnie zrozumiałeś,nie chcę używać wbudowanej karty bo wiem że jest cienka,mam daca lampucere mini z wejściem coax/optical i chcę go wykorzystaćdo tego celu,nie wiem czy bede na siłach by postawić w nim tą wersje linuksa,choć kiedyś się bawiłem ale prościejszymi dystrybucjami.Czy pobranie spdif z konwertera usb nie pogorszy się jakościowo jeśli po usb będzie bank danych?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OpenELEC nie uruchomi płyty BD tak jak kiedyś nie można było uruchomić DVD, a jedynie pliki VOB.

Poza tym VOB na płytach z filmami DVD miały ograniczenie wielkości do 1GB wiec na film składało się tych plików od 2 do 5.

Próbowałes kiedyś zmienić rozszerzenie plików VOB na MP4..?

Chyba nie :)

 

 

Tak, pliki M2TS wypluwa też moja kamerka, i też pliki w tym kontenerze można kopiować na prawo i lewo.

XMBC na OpenELEC odpali Ci nawet plik M2TS w ISO w locie na 800Mhz procesorze i 256MB Ram.

Czego jeszcze nie wiemy..?

 

Nie do końca mnie zrozumiałeś,nie chcę używać wbudowanej karty bo wiem że jest cienka,mam daca lampucere mini z wejściem coax/optical i chcę go wykorzystaćdo tego celu,nie wiem czy bede na siłach by postawić w nim tą wersje linuksa,choć kiedyś się bawiłem ale prościejszymi dystrybucjami,

 

Tu masz konwerter USB asynchroniczny i DAC GRATIS w jednym.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Kiedyś broniłem DAC/ADC na PCI/PCIe z Spdif, ale dziś to przeżytek, dźwiękowo powoli też.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)

I jeszcze jedna sprawa. Nigdy w HTPC nie montowałem Blu-Ray

Nie chce mieć w domu "canavia"

wątpię by w napędach 5.25 ona była... po za tym złamana kilka lat temu więc nie wiem czego tu się bać.

 

Próbowałes kiedyś zmienić rozszerzenie plików VOB na MP4..?

Chyba nie :)

nie.. bo po co..

 

Tak, pliki M2TS wypluwa też moja kamerka, i też pliki w tym kontenerze można kopiować na prawo i lewo.

XMBC na OpenELEC odpali Ci nawet plik M2TS w ISO w locie na 800Mhz procesorze i 256MB Ram.

Czego jeszcze nie wiemy..?

oho zaczyna się trąba słonia.. po pierwsze nie mam zamiaru oglądać filmów z Twojej kamery, po drugie dalej nie wiemy jak skopiować plik m2ts z oryginalnej płyty blu ray (podobnie jak i wielu DVD).

 

21:47:58 T:2892499776 ERROR: Open - error probing input format, /var/media/HOBBIT_PART1/BDMV/STREAM/00015.m2ts

21:47:58 T:2892499776 ERROR: ExtractThumb - Error creating demuxer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plikacje typu anydvd , dvdfab są zbędne a kupowali je tylko idioci.

 

Rozmawiasz o BD czy DVD bo Ci się coś deko pomieszało..

 

OpenELEC odpalił mi wszystkie m2ts i inne dziwactwa z wyjątkiem oryginalnych źródeł (czytaj płyty)

Czy użyłeś exploratora/menadżera do wejścia w zawartość płyty BD w napędzie Bluray..?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)

Rozmawiasz o BD czy DVD bo Ci się coś deko pomieszało..

Fastest DVD & Blu-ray copy software from DVDFab.
AnyDVD HD is a Windows software that removes the restrictions of Blu-ray

 

oba posiadają zabezpieczenia przed kopiowaniem więc wsio ryba na którym przykładzie mi to opiszesz, no dvd nie wszystkie ale dość spora część.

 

Czy użyłeś exploratora/menadżera do wejścia w zawartość płyty BD w napędzie Bluray..?

zarówno menadżera jak i odtwarzanie wideo po plikach.

 

Masz wyżej log, jak temat rozgryziesz stawiam browara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy dwa różne sprzęty i różne konfiguracje.

 

xbmc/kmplayer/splash na windows 7 na GPU z celerona 1610T odpalają pliki m2ts, nawet po spakowaniu ich do ISO.

 

xbmc na OpenElec na GPU z celerona G465 również

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.