Jump to content
IGNORED

Odsłuch magnetofonowy

Guest rochu

Recommended Posts

Guest rochu

(Konto usunięte)

Gdzieś przepadł wątek Discomaniaca, zakładam zatem wątek niniejszy.

Od dawna istnieje pomysł aby w ramach cyklicznych odsłuchów, odbywających się u mnie, porównać jak największą ilość decków.

Nie będę kadził i zwodził więc tylko powiem tyle. Jest chata, jest czas, są możliwości - czas to wreszcie zrobić.

Miejsce spotkania znajduje się ok 2 km od Krakowa, w pobliżu zjazdu z autostrady A4 w Balicach.

Termin jest do wyboru - 22 lutego względnie 1 marca.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o informację, który termin bardziej pasuje.

Guest rydz

(Konto usunięte)

Takie odsłuchy odsłuchy , nic poza tym .

Bo niby co , przykładowo 4 magnetofony różnych klas , szpulowe ? kasetowe ? będziecie nagrywać ? kalibrować ? potem odtwarzać i oceniać ?....na koniec napisze ktoś na forum który najlepszy ? hi.

A czy to muszą być odsłuchy z cyklu audiofilskich? Może warto się spotkać , posłuchać fajnej muzyki, pooglądać fajne magnetofony i pogadać o swoim hobby. Bez ocen, typowania najlepszych itd.

Pzdr

Witam!!! ja jestem za jak dla mnie termin obojętny bardzo chętnie się spotkam w miłym gronie.Pozdrawiam

Guest rydz

(Konto usunięte)
<br />A czy to muszą być odsłuchy z cyklu audiofilskich? Może warto się spotkać , posłuchać fajnej muzyki, pooglądać fajne magnetofony i pogadać o swoim hobby. Bez ocen, typowania najlepszych itd.<br />

No i właśnie o tym napisałem :)

<br />Takie odsłuchy odsłuchy , nic poza tym .<br />

Witam.

Ja się pojawię. Przytargam Sony TC-K730ES oraz szpulowca: Tascam 32. Swoją drogą słucham właśnie sobie z 730`stki i żeby tak u ludzi grało... z CD/Winylu... 21 luty mi pasuje.

>>pmcomp

Błagam Cię, wypowiadasz się w tematach o których chyba nie bardzo masz pojęcie. I tak za każdym razem. Na winylu chyba też raczej nie masz pojęcia... Także daj sobie tutaj spokój.

Dlaczego ludzie nie mogą się spotkać? Tak po prostu? Prawo tego zakazuje?

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest rochu

(Konto usunięte)

Panie i Panowie.

Zapraszam 1 marca (sobota) tak od 17-tej w górę.

Miejscowośc nazywa się Cholerzyn, jest 2 km od granicy Krakowa i ok. 4 km od zjazdu z autostrady A4 w Balicach.

Osoby, które nie były jeszcze na odsłuchach u mnie proszę o PW - podam namiary i prześle mapę dojazdu.

Wiadomo już jakie decki będą ?

Od nastu dni jestem pod ogromnym wrażeniem Sony 750ES .

Dzisiaj przyszły do decków Qedy Performance ( nie będę przesadzał z kablami do decków ) i nagrywając / odtwarzając na tych kablach różnica między oryginałem ( po XLR Eqilibrium Turbine ) a kopią ( RCA po tym Qedzie ) na Sony Metal XR naprawdę nie jest duża !

Mam też 870ES wizualnie jak nowy , niestety wraca do sprzedawcy . Ma problemy z nagrywaniem metalek a jakość brzmienia jest bardzo , bardzo niska .

• 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.