Skocz do zawartości
IGNORED

Linuxowe granie


Lucky

Rekomendowane odpowiedzi

Orientujecie sie czy system mozna postawic na raspberry pi?

Daphile działa na i386/amd64

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrócę do kwestii współpracy daphile z kartą wifi USB Linksys WUSB600N-EU.

Karta jest podłączona do terminala Fujitsu S-550. Zasilacz oryginalny. Do komputera podłączony jest konwerter Hiface Evo i dalej przez AES/EBU do DAC-a Audio GD. I są zakłócenia - muzyka się rwie, pływa, słychać jakieś trzaski.

Jeżeli jednak pominiemy konwerter hiface i terminal Fujitsu podłączymy bezpośrednio do USB w DAC, zakłóceń nie ma.

Przy kablowym połączeniu sieciowym problemu z jakością odtwarzanej muzyki nie ma, jednak subiektywnie rzecz biorąc, połączenie z użyciem konwertera Hiface Evo wydaje się brzmieć lepiej. Dlatego chciałbym ten konwerter zachować, jednocześnie jednak móc korzystać z wifi.

Problem jest jak widać z jednoczesnym podłączeniem karty USB wifi (z TP-Linkiem jest podobnie) i konwertera Hiface na jednym kontrolerze USB.

Czy to sprawa zasilania terminala Fujitsu? Jeśli tak to jaka alternatywa?

A może odrębny kontroler USB na PCI? Tylko czy konieczny jest ten PPA za 450 zł?!

Czy jak już się uparłem przy wifi, to karta na PCI?

Co o tym myślicie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem Daphile na PC HP nx-9020 z pendrive i zacząłem porównywać jakość odtwarzanych plików FLAC z odtwarzaniem na Foobar2000 i u mnie jakość na Foobar2000 jest nieco lepsza ale zauważalna. Podpowiedzcie mi co muszę przestawić i jak w Daphile żeby odtwarzał jak na Foobar2000 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co kolego nie działa z mdac-iem dokładnie?

Ja używam już z pół roku terminal z daphile i mdac i wszystko lata.

 

Działa, ale "pyka" non stop.

Jaki masz firmware w MDAC i który to daphile?

 

lol niezły kalambur z konfigurajcą Emila

 

I to na dwóch kompach, laptopie dell i intel nuc, tego ostatniego kupiłem specjalnie do daphile:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem Daphile na PC HP nx-9020 z pendrive i zacząłem porównywać jakość odtwarzanych plików FLAC z odtwarzaniem na Foobar2000 i u mnie jakość na Foobar2000 jest nieco lepsza ale zauważalna. Podpowiedzcie mi co muszę przestawić i jak w Daphile żeby odtwarzał jak na Foobar2000 ?

 

Musisz skoczyć do monopola po sześciopak, albo jeszcze lepiej - po 0,5l

Opróżnij, zapuść jeszcze raz muzyczkę z Daphile i wszystko się ułoży :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że postawię Daphile jako jedyny system na dedykowanym komputerze, czy w przypadku zaniku napięcia i jego przywrócenia, system sam się uruchomi? Interesuje mnie headless komputer, bez monitora, klawiatury itd., sterowanie programem z IPedzia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku zaniku napięcia żaden komputer sam się ponownie nie uruchomi po czym zacznie startować system.

(przynajmniej ja nie słyszałem o takim wynalazku)

 

Jest nowa wersja Daphile - zmiany raczej kosmetyczne, ale jest jedno świetne usprawnienie dla użytkowników Spotify - można wyłączyć replay gain!

Advanced Media Server Settings -> Advanced -> Spotify (i tu odchaczyć pole "Volume Normalisation")

Sprawdzone, działa :D

 

Poza tym jest jedno usprawnienie, które może zainteresować użytkowników z większą płytoteką:

  • Speed improvements, check eg. Advanced Media Server Settings -> Advanced -> Performance ->
  • Database Memory Config for large music libraries

Mógłby to ktoś przetestować i napisać jak się sprawuje?

Z opisu rozumiem, że jest to jakaś optymalizacja dla komputerów z pamięcią RAM większą od 2GB, która przyspiesza skanowanie folderów z muzyką?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku zaniku napięcia żaden komputer sam się ponownie nie uruchomi po czym zacznie startować system.

(przynajmniej ja nie słyszałem o takim wynalazku)

 

Jest nowa wersja Daphile - zmiany raczej kosmetyczne, ale jest jedno świetne usprawnienie dla użytkowników Spotify - można wyłączyć replay gain!

Advanced Media Server Settings -> Advanced -> Spotify (i tu odchaczyć pole "Volume Normalisation")

Sprawdzone, działa :D

 

Poza tym jest jedno usprawnienie, które może zainteresować użytkowników z większą płytoteką:

  • Speed improvements, check eg. Advanced Media Server Settings -> Advanced -> Performance ->
  • Database Memory Config for large music libraries

Mógłby to ktoś przetestować i napisać jak się sprawuje?

Z opisu rozumiem, że jest to jakaś optymalizacja dla komputerów z pamięcią RAM większą od 2GB, która przyspiesza skanowanie folderów z muzyką?

 

 

Ta opcja była od dawna w LMS i działała jak należy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku zaniku napięcia żaden komputer sam się ponownie nie uruchomi po czym zacznie startować system.

(przynajmniej ja nie słyszałem o takim wynalazku)

Przepraszam, nie znam się na komputerach, więc dopytam. Taki komputer musi cały czas być na stand by, wybudzić go mogę ze zdalnego sterowania (smartfon) tak, jak mam w Squeezeboxie? Co w przypadku gdy wyłączę i włączę zasilanie (urlop itd.) trzeba podpinać pod monitor itd, czy wystarczy zdalne uruchomienie. To dla mnie o tyle istotne, że w pokoju gdzie słucham muzyki nie mam żadnego monitora/TV a wypinać wszystkie kable i latać z grajkiem, żeby się podpiąć pod monitor, to trochę mało funkcjonalne, szczególnie dla innych domowników.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku zaniku napięcia żaden komputer sam się ponownie nie uruchomi po czym zacznie startować system.

(przynajmniej ja nie słyszałem o takim wynalazku)

 

To co robi komputer po włączeniu zasilania zależy od możliwości jego BIOS-u i ustawień w nim zawartych. U mnie np. normalnie się to konfiguruje w ustawieniach zasilania:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Spotkałem też komputery, które miały firmowo ustawiony jakiś stan bez możliwości zmiany. W pracy mam taki, co właśnie odpowiada pełnym włączeniem na powrót zasilania. Wygodne, bo włączam go z listwy.

 

Przepraszam, nie znam się na komputerach, więc dopytam. Taki komputer musi cały czas być na stand by, wybudzić go mogę ze zdalnego sterowania (smartfon) tak, jak mam w Squeezeboxie? Co w przypadku gdy wyłączę i włączę zasilanie (urlop itd.) trzeba podpinać pod monitor itd, czy wystarczy zdalne uruchomienie. To dla mnie o tyle istotne, że w pokoju gdzie słucham muzyki nie mam żadnego monitora/TV a wypinać wszystkie kable i latać z grajkiem, żeby się podpiąć pod monitor, to trochę mało funkcjonalne, szczególnie dla innych domowników.

 

Zupełnie nie wiem po co podpinać monitor do ponownego uruchomienia. Wystarczy nacisnąć przycisk na obudowie :) I już, standardowo zabootuje daphile, więc po jakimś czasie potrzebnym na start będzie osiągalny z sieci/zdalnie. Nie ma też potrzeby trzymać go włączonego/standby cały czas. W końcu by słuchać muzyki wystarczy go normalnie włączyć, odczekać minutę na start i połączyć się ze smartfona. Po zakończeniu słuchania można wyłączyć - przez przeglądarke na smartfonie, albo z przycisku na obudowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta Dafilka jak piszecie też ripuje :)

Jednak nie będę kupował napędu, mam już 2;)

Pany jaki fajny sposób na ripy CD z windowsa, może foobarem? Do flacka wystarczy, są lepsze formaty / sposoby?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ciągłe zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Działa, ale "pyka" non stop.

Jaki masz firmware w MDAC i który to daphile?

 

I to na dwóch kompach, laptopie dell i intel nuc, tego ostatniego kupiłem specjalnie do daphile:)

 

Daphile stoi na terminalu futro Fujitsu. Co miesiąc aktualizuję system jak wychodzi i na żadnej wersji nie miałem pykania.

Soft w mdac sprawdzę jak będę w domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To co robi komputer po włączeniu zasilania zależy od możliwości jego BIOS-u i ustawień w nim zawartych. U mnie np. normalnie się to konfiguruje w ustawieniach zasilania:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Spotkałem też komputery, które miały firmowo ustawiony jakiś stan bez możliwości zmiany. W pracy mam taki, co właśnie odpowiada pełnym włączeniem na powrót zasilania. Wygodne, bo włączam go z listwy.

 

Zupełnie nie wiem po co podpinać monitor do ponownego uruchomienia. Wystarczy nacisnąć przycisk na obudowie :) I już, standardowo zabootuje daphile, więc po jakimś czasie potrzebnym na start będzie osiągalny z sieci/zdalnie. Nie ma też potrzeby trzymać go włączonego/standby cały czas. W końcu by słuchać muzyki wystarczy go normalnie włączyć, odczekać minutę na start i połączyć się ze smartfona. Po zakończeniu słuchania można wyłączyć - przez przeglądarke na smartfonie, albo z przycisku na obudowie.

Dzięki kolego, swoją drogą przewrotny masz nick :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Daphile stoi na terminalu futro Fujitsu. Co miesiąc aktualizuję system jak wychodzi i na żadnej wersji nie miałem pykania.

Soft w mdac sprawdzę jak będę w domu.

Mdac wersja v0.99/v0.97.

Innych nie wgrywalem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały przegląd apek do obsługi Daphile (Squeezebox) z poziomu Androida.

 

Squeezebox: Oryginalna apka Logitecha.

Zalety: działa wszystko łącznie z WIMP-em, darmowa

Wady: wolna, lubi zamulać np. z długą listą ulubionych utworów. Ma trochę błędów, np. nie da się z niej wyjść jeśli nie nawiąże połączenia z serwerem. Po prostu sobie wisi. Czasem mieszają się jej języki i część jest po polsku, część po angielsku.

 

Squeezer: chyba opensource,

Zalety: darmowa, szybka (ma cache), dość wygodna

Wady: nie obsługuje aplikacji, więc działa tylko to co jest w standardzie (lokalnie). Przez to dla mnie odpada, bo brak obsługi WIMP-a. Jeśli inną apką doda się utwory z WIMP-a, to nimi może sterować, ale nowych sama nie znajdzie.

 

 

Squeeze Controller:

Zalety: darmowa, ma swój styl inny niż wszyscy

Wady: jakaś taka niewygodna nawigacja, nie polubiłem się z nią, nastawiona na pliki lokalne

 

 

Squeeze Commander:

Zalety: bardzo szybka, dość wygodna choć można lepiej

Wady: płatna (15 zł) choć warta swojej ceny, by działał WIMP wymaga dokonfigurowania, inaczej widzi utwory, ale nie da się ich uruchomić. Trzeba wejść z niej w ustawienia serwera i ustawić, by serwer nie olewał kliknięć w strumienie gdy ma coś na liście (niestety nie pamiętam jak to się po angielsku pisało).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o najlepszej apce Orange Squeeze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o najlepszej apce Orange Squeeze

 

Nie mogłem zapomnieć czegoś czego nie znam :) Napisz coś o tym jak sobie radzi z aplikacjami jak WIMP czy Shoutcast.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co robi komputer po włączeniu zasilania zależy od możliwości jego BIOS-u i ustawień w nim zawartych. U mnie np. normalnie się to konfiguruje w ustawieniach zasilania:

 

Dzięki za info - całe życie człowiek się uczy :)

Najzwyczajniej w świecie przeoczyłem tę opcje w UEFI.

Sprawdziłem i okazało się, że nawet moja płyta posiada ten ficzers :D (MSI Z77 Mpower)

 

Trzeba by sprawdzić, czy terminale Fujitsu, HP obsługuję auto power on

 

Zrobiłem mały przegląd apek do obsługi Daphile (Squeezebox) z poziomu Androida.

 

Squeezebox: Oryginalna apka Logitecha.

Zalety: działa wszystko łącznie z WIMP-em, darmowa

Wady: wolna, lubi zamulać np. z długą listą ulubionych utworów. Ma trochę błędów, np. nie da się z niej wyjść jeśli nie nawiąże połączenia z serwerem. Po prostu sobie wisi. Czasem mieszają się jej języki i część jest po polsku, część po angielsku.

 

Squeezer: chyba opensource,

Zalety: darmowa, szybka (ma cache), dość wygodna

Wady: nie obsługuje aplikacji, więc działa tylko to co jest w standardzie (lokalnie). Przez to dla mnie odpada, bo brak obsługi WIMP-a. Jeśli inną apką doda się utwory z WIMP-a, to nimi może sterować, ale nowych sama nie znajdzie.

 

 

Squeeze Controller:

Zalety: darmowa, ma swój styl inny niż wszyscy

Wady: jakaś taka niewygodna nawigacja, nie polubiłem się z nią, nastawiona na pliki lokalne

 

 

Squeeze Commander:

Zalety: bardzo szybka, dość wygodna choć można lepiej

Wady: płatna (15 zł) choć warta swojej ceny, by działał WIMP wymaga dokonfigurowania, inaczej widzi utwory, ale nie da się ich uruchomić. Trzeba wejść z niej w ustawienia serwera i ustawić, by serwer nie olewał kliknięć w strumienie gdy ma coś na liście (niestety nie pamiętam jak to się po angielsku pisało).

 

Ja poza w/w przetestowałem jeszcze Squeeze Control, który oceniłem w całokształcie na bdb (przede wszystkim jest aplikacją na Android, iOS i Windows Phone), ale ostatecznie zrezygnowałem z tego softu bo nie dało się w nim przewijać muzyki słuchanej przez WiMP (program zamiast przewijać utwór, zaczynał odtwarzać kolejny z listy)

Obecnie używam Squeeze Commander, który imho jest imho bardziej dopracowaną apką do sterowania Daphile (LMS)

Nadmienię przy okazji, że ja nic nie musiałem kombinować w Squeeze Commander aby sterować WiMP'em.

Od razu wszystko działało jak należy.

Najważniejsze zalety Squeeze Commaner:

- bardzo szybka i stabilna praca (bezproblemowa obsługa WiMP, w tym przewijanie muzyki)

- czytelny i dobrze przemyślany interface

- możliwość zalogowania się na www servera LMS, czyli zarządzanie Daphile przez www z poziomu smartfona

- definiowanie orientacji ekranu na stałe (pion/poziom), lub autoobracanie

- możliwość wyłączenia blokady ekranu, czyli wyświetlacz telefonu/tableta nie wygasa po jakimś tam czasie

- opcja automatycznego pauzowania słuchania muzyki w momencie gdy dzwonimy lub gdy ktoś do nas dzwoni (działa również auto wznawianie gdy skończymy rozmawiać)

 

Wady:

- cena (15 pln), chociaż ciężko nazwać wadą wydanie takiego majątku na aplikację sterującą Daphile..

 

Polecam Squeeze Commander bez dwóch zdań, z zaznaczeniem że nie testowałem Orange Squeeze, SqueezePlay czy Squeeze Remote

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange Squeeze jest najszybszy. Ma oczywiście WIMPA i jest przewijanie:). Nigdy się nie zawiesił. Niestety Squeeze Commander, tak. Dlatego mój wybór padł na Orange Squeeze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od ponad miesiąca Squeeze Commander pracuje bardzo stabilnie - zero zwiech :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli nie wygrywałeś firmware innego niż pierwotnie wgrany przez producenta?

Nic nie zmienialem. Z takim softem go otrzymałem.

W sumie to brakuje mi tylko obsługi daphile pilotem mdaca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej mące w temacie (może mie nie pogonicie). Szukając obudowy do j1800 najtaniej znalazłem Chiefteca za stówę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Do piękności tej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) lub origenów mu sporo brakuje ale nie jest tak źle.

Aluminiowa ale martwi mnie trochę grubość 0,6mm. Inne mają 3-3,5mm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ciągłe zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmienialem. Z takim softem go otrzymałem.

W sumie to brakuje mi tylko obsługi daphile pilotem mdaca.

 

Zmieniłem firmware na v99 i nadal pięknie "pyka". Inna inszość, że firmware a10 brzmi lepiej.

Możesz sprawdzić czy u Ciebie nie pyka na a10?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zmieniłem firmware na v99 i nadal pięknie "pyka". Inna inszość, że firmware a10 brzmi lepiej.

Możesz sprawdzić czy u Ciebie nie pyka na a10?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ok. Tylko że już nie dzisiaj. Postaram się jutro potestować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zmieniłem firmware na v99 i nadal pięknie "pyka". Inna inszość, że firmware a10 brzmi lepiej.

Możesz sprawdzić czy u Ciebie nie pyka na a10?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zmieniłem na a10 i w dalszym ciągu dźwięk jest czysty. Tak jak na v.99.

U Ciebie to pykanie słychać tylko na wejściu usb? Na innych wejściach jest ok?

Może jeszcze spróbuj puścić coś z foobar-a pod windowsem.

A to usb to nie jest 3.0?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. albo kupić konwerter USB-SPDIF "Nostromo", który w 100% rozwiązałby problem :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.