Skocz do zawartości
IGNORED

Test wkladek gramofonowych


Gość StaryM

Test wkładek gramofonowych  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która wkładka brzmi najlepiej?



Rekomendowane odpowiedzi

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Szkoda że nie możemy głosować również na najgorzej brzmiący sampl. To by wyglądało ciekawie na słupku wykresu . Teraz mogę tylko napisać co mi się nie podobało a tak było by czego na białym. W sumie szkoda ,że ankieta jest anonimowa bo byłoby jeszcze ciekawiej nieprawdaż?

 

Jak anonimowa jak głosowałeś na numer 1. Sądzisz, że jaka wkładka ci się najbardziej podobała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to sie stało, że akus głosował i na 3 i na 6 ? sie pytam ja ??? Hę?

W.

W totolotka też można kupić dwa kupony a ta nasza zabawa trochę mi przypomina loterię. Kierując się zasadą "pierwsza myśl najlepsza" odhaczyłem nr 6 bo chyba najwierniej oddała charakter tego nagrania a po chwili zastanowienia dołożyłem nr 3 bo najprzyjemniej się jej słuchało. Tak czy inaczej to tylko zabawa. Wyszukiwanie różnic w poszczególnych prezentacjach może przyprawić o ból głowy, a tego nikt chyba nie chce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W totolotka też można kupić dwa kupony a ta nasza zabawa trochę mi przypomina loterię. Kierując się zasadą "pierwsza myśl najlepsza" odhaczyłem nr 6 bo chyba najwierniej oddała charakter tego nagrania a po chwili zastanowienia dołożyłem nr 3 bo najprzyjemniej się jej słuchało. Tak czy inaczej to tylko zabawa. Wyszukiwanie różnic w poszczególnych prezentacjach może przyprawić o ból głowy, a tego nikt chyba nie chce.

 

dzieki :-) Jeżeli lotomat naszego konkursu na to zezwala, to nie mam pytań i wszystko Ok :-)

 

Tylko jaki w tym sens? Jakiś dowcipniś mógłby powciskać wszystkie a to odbiera sens naszej zabawie. Również zmieniać swe decyzje w zależności od np. polarności innych głosów. Za pomocą usuń mój głos i głosowaniu na inna wkładkę.

Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

Faktycznie w wygląda na to, że z jakiegoś powodu można głosować na więcej niż jedną wkładkę. Coś zrobiłem nie tak podczas ustawiania ankiety, ale nie mam możliwości poprawy. Dlatego tylko proszę, aby glosować wyłącznie na jedną wkładkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

3. Wkładka Excel ES-70S z igłą eliptyczną- nieużywane wkładki chodzą na ebay w okolicach 150-250zł, sprzedawcy nie piszą nic o szlifie igły.

Ceny Excelów są zwykle bliższe 250 zł niż 150. Mam na myśli NOS. Domyślnie były tam igły ze szlifem sferycznym. Wiem to, ale nie mam na to potwierdzenia w Wikipedii, w Google też o tym nie piszą, więc można to przyjąć lub odrzucić. Igieł ze szlifem eliptycznym obecnie nie ma na Ebay. Igła eliptyczna kosztowała mnie ok 120 zł, a może ciut więcej. Igły sferyczne można dostać po ok. 80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja żałuję Maćku, że nie ma w konkursie Stantona 500 i Szczura 91, lub 75 :-) byłoby pełniej w tej grupie a i wyniki bardziej zaskakujące :-)

Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość wieslaw119

(Konto usunięte)

Test, jego wyniki mogą być najwyżej rozrywką, tymczasem widzę, że już Stary podkręca klimat, już wstawki o słyszących kable.

Stary, a co jak masz pierdyknięte pre, grzebane, grające dziwnie, też trzeba poznać charakter wkładki?

Co to znaczy, że regulowałeś VTA? Wkładałeś podkładki nad wkładkę? Ale zmieniałeś w takim razie rezonans ramienia i już masz wynik zabawowy.

Jedna wkładka nowa, inna styrana godzinami pracy, nie wypacza wyników?

Proszę więc zbytnio nie podjeżdżać pod słyszących kable :)

 

I w dodatku test odbyl sie na nie AdFontes ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

A ja żałuję Maćku, że nie ma w konkursie Stantona 500 i Szczura 91, lub 75 :-)

 

Szkoda , bym użyczył 91.

Laik komputerowy ze mnie ,nie mogę jakoś pobrać plików , zatem nie mogę wziąć udziału w teście .:(

 

Pozdrówko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szkoda , bym użyczył 91.

Laik komputerowy ze mnie ,nie mogę jakoś pobrać plików , zatem nie mogę wziąć udziału w teście .:(

 

Pozdrówko.

Nie żartuj, przecież to jest proste.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

W pierwszym poscie trzeba kliknac myszka. Nie martw sie. Tez nie moglem szybko znalezc. Mysle, ze nie przeczytales pierwszego posta w calosci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej tak:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

naciskasz prawym klawiszem myszy na wybranym pliku i wybierasz "zapisz jako..."

 

i leci kabarecik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najeżdżasz na plik mychą, klikasz prawym klawiszem myszy i przechodzisz do opcji "otwórz za pomocą..."

(co masz do odtwarzania muzyki? Winampa czy foobara) a jak nie masz to możesz ściągnąć sobie tu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) (Winamp)

lub

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) (Foobar)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że już koledzy pomogli, ja wcześniej nie mogłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

post-38867-0-28934800-1397325061_thumb.jpg

Rydzu, musisz po otwarciu adresu mieć listę plików. Każdy z nich klikasz prawym klawiszem myszy. I wybierasz z menu coś o podobnym brzmieniu, jak na załączonym obrazku.

Po zapisaniu na dysk będziesz mógł to odtwarzać.

 

Sprawa druga. Pisałem już, że bardzo bym chciał stworzyć bazę różnych wkładek, która choć trochę może pomóc tym, którzy będą wybierać wkładkę dla siebie. Szczególnie początkującym. Więc jeśli ktoś chciałby i mógłby udostępnić mi wkładkę, byłoby bardzo fajnie, bo tę bazę plików umieszczę na stronie i będzie tam ona dostępna dla chętnych.

Do rydza pozwolę sobie zwrócić się na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem ściągnąć tych plików przez Firefoxa,

 

Usuń tego Firefoxa i zainstaluj ponownie. Ja korzystam tylko z Firefoxa i to w Windowsie XP. Może masz go gdzieś "uszkodzonego" i dlatego tak się dzieje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.