Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz pod kolumny Pinkbull


ClearSound

Rekomendowane odpowiedzi

PMA-920 cieply, PMA-860 najbardziej dynamiczny, PMA-925R chyba połączenie obu, dobrze zbudowany na dwoch trafach.

 

Zależy mi na czystym, mocnym dźwięku. Dynamika jak najbardziej istotna. Dominujące ciepło, vocal niosący, głęboki bass choć nie na tyle, żeby nie zagłuszyć reszty. Jakby radził sobie jeszcze z pianinem, gramofonem i skrzypcami byłoby cudnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ClearSound -Z tego co piszesz wnioskuję że tak naprawdę nie chcesz zmieniać kolumn na lepsze- i jest Ci obojętne że mają one dudniący bas, wycięty środek i dominujące tony wysokie. Zaufaj mi że żadnym wzmacniaczem tego nie poprawisz, tu już chodzi o to że same przetworniki montowane w tych obudowach nie "grają". Twoim głównym problemem jest dążenie nie do jakość a głośność której nie możesz wydobyć z chińczyka, i prawdę mówiąc takim sposobem jeszcze długo nie usłyszysz jak brzmi dobre stereo.

 

...

Pamiętaj aby przed wrzuceniem kolumn do pieca wykręcić na złom części metalowe (kosze głośnikowe, etc.) jak i kable połączeniowe (w twoim przypadku mogą być dosyć cienkie- w dodatku aluminiowe). Elementy plastikowe jak zaciski, niewyprofilowane tunele stratne- segregujemy osobno lub wrzucamy do kosza na śmieci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ClearSound -Z tego co piszesz wnioskuję że tak naprawdę nie chcesz zmieniać kolumn na lepsze- i jest Ci obojętne że mają one dudniący bas, wycięty środek i dominujące tony wysokie. Zaufaj mi że żadnym wzmacniaczem tego nie poprawisz, tu już chodzi o to że same przetworniki montowane w tych obudowach nie "grają". Twoim głównym problemem jest dążenie nie do jakość a głośność której nie możesz wydobyć z chińczyka, i prawdę mówiąc takim sposobem jeszcze długo nie usłyszysz jak brzmi dobre stereo.

 

...

Pamiętaj aby przed wrzuceniem kolumn do pieca wykręcić na złom części metalowe (kosze głośnikowe, etc.) jak i kable połączeniowe (w twoim przypadku mogą być dosyć cienkie- w dodatku aluminiowe). Elementy plastikowe jak zaciski, niewyprofilowane tunele stratne- segregujemy osobno lub wrzucamy do kosza na śmieci.

 

Kolejny błazen do kolekcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny błazen do kolekcji.

jedyna osoba ktora blazuje w tym watku jest jego zalozyciel

 

kolega dobrze ci radzi a Ty sie unosisz?

po co?

nie ma znaczenia co podepniesz to tych kolumn '

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyna osoba ktora blazuje w tym watku jest jego zalozyciel

 

kolega dobrze ci radzi a Ty sie unosisz?

po co?

nie ma znaczenia co podepniesz to tych kolumn '

 

Temat kolega napisał czy ja? Więc łaskawie odpowiadaj na temat albo milcz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie - juz odpowiadam

a wiec...

zrozum chlopie ze twoje kolumny nie bardzo sie kwalifikuja do czegokolwiek

i to ze bedziesz pyskowal to niczego tu w tym temacie nie zmieni - co najwyzej ludzie przestana cie traktowac powaznie

chlopaki chcieli ci to delikatnie zasugerowac ale jak widac nie umiesz czytac pomiedzy wierszami

a wiec wracjac do meritum

obojetnie czym je popedzisz zagraja jak kupa

dotarlo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie - juz odpowiadam

a wiec...

zrozum chlopie ze twoje kolumny nie bardzo sie kwalifikuja do czegokolwiek

i to ze bedziesz pyskowal to niczego tu w tym temacie nie zmieni - co najwyzej ludzie przestana cie traktowac powaznie

chlopaki chcieli ci to delikatnie zasugerowac ale jak widac nie umiesz czytac pomiedzy wierszami

a wiec wracjac do meritum

obojetnie czym je popedzisz zagraja jak kupa

dotarlo?

 

Jedyne co wyniosłem to trzy modele wzmacniaczy i ich dwu-trzy słowna charakterystyka. Resztę sam sobie poskładaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu skladac?

zbierz sobie te wszystkie 3 wzmacniacze i nie uslyszysz roznic

potem wrocisz na forum i bedziesz propagowal idee ze wszystko gra tak samo

o to ci chodzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu skladac?

zbierz sobie te wszystkie 3 wzmacniacze i nie uslyszysz roznic

potem wrocisz na forum i bedziesz propagowal idee ze wszystko gra tak samo

o to ci chodzi?

 

Problem niestety leży gdzie indziej, ja Was rozumiem, Wy mnie nie, no ale skoro do każdego nowo zarejestrowanego użytkownika podchodzicie jak do typowego laika czy kretyna to już Wasza sprawa. Wyśmiać, skrytykować, nabić więcej postów, tyle potraficie. Nie zamierzam prowadzić dyskusji na tak niskim poziomie. Zmień podejście to może potraktuję Cię normalnie, na tą chwilę jesteś dla mnie błaznem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku

na tym forum przez ostatnie 10 lat spotkalem setki takich jak ty

wiesz czego wam brakuje?

pokory

to taki zloty srodek do dobrego audio

jesli na pocztaku tego nie zrozumiesz to popelnisz wszystkie typowe bledy jakie mozna popelnic

ale w sumie to twoj czas i twoje pieniadze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku

na tym forum przez ostatnie 10 lat spotkalem setki takich jak ty

wiesz czego wam brakuje?

pokory

to taki zloty srodek do dobrego audio

jesli na pocztaku tego nie zrozumiesz to popelnisz wszystkie typowe bledy jakie mozna popelnic

ale w sumie to twoj czas i twoje pieniadze

 

Kiedy zna­lazłem się na dnie, usłyszałem pu­kanie od spodu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateuszek nie ma sie co dziwic, juz ktos mu nawkladal na PW kocopolow ze te wzmacniacze co polecilem sa do dupy. Wiec szuka dalej, a temu cwaniaczkowi co do niego pisze niech sam cos poleci publicznie jak jest taki madry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Mateuszek,Rafał ,inni rozsądni

 

Dajcie spokój, gościu jest niereformowalny- już na początku tematu napisałem żeby zmienił kolumny, bo to ordynarna i do niczego się nie nadająca chinszczyzna. I co? Załatwił skasowanie moich wpisów a dla mnie bana w temacie. Z ciekawosci zajrzalem, bo to bardzo dziwne, ile czasu można dyskutować o takich śmieciach. Ban się przeterminował więc rmogę już do Was zaapelować: Dajcie koledze clearsound w samotności przeżywać tę koprofilską miłość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalem juz dawno gdy napisal do mnie na PW. Nie bede tu przytaczal jej tresci, bo nie wypada, (wiekszosc ze smiechu by sie polozyla), ale powiem krotko. Jestemy w LESIE, LESIE i LESIE. A jak da rade gdzies dalej to jeszcze dalej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalem juz dawno gdy napisal do mnie na PW. Nie bede tu przytaczal jej tresci, bo nie wypada, (wiekszosc ze smiechu by sie polozyla), ale powiem krotko. Jestemy w LESIE, LESIE i LESIE. A jak da rade gdzies dalej to jeszcze dalej.

 

>Mateuszek,Rafał ,inni rozsądni

 

Dajcie spokój, gościu jest niereformowalny- już na początku tematu napisałem żeby zmienił kolumny, bo to ordynarna i do niczego się nie nadająca chinszczyzna. I co? Załatwił skasowanie moich wpisów a dla mnie bana w temacie. Z ciekawosci zajrzalem, bo to bardzo dziwne, ile czasu można dyskutować o takich śmieciach. Ban się przeterminował więc rmogę już do Was zaapelować: Dajcie koledze clearsound w samotności przeżywać tę koprofilską miłość.

 

Już wkrótce odpowiedź, czekajcie forumowe trolle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On sie posilkuje kolegą, który pordukuje kable dla studii nagraniowych - tak slyszalem. Moje propozycje wzmacniaczy do 500zł tj. Denona PMA-860, 920, 935R zotaly odrzucone poniewaz majaj za duża moc - tak stwierdzil kolega fachowiec od kabli do studio :D

Po tych tekstach stwierdzilem ze dluga droga z lasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwił skasowanie moich wpisów a dla mnie bana w temacie.

U mnie był dokładnie ten sam scenariusz, czyli jest schemat działania. Pytanie tylko który to moderator mu w tej szopce pomaga?

 

On sie posilkuje kolegą, który pordukuje kable dla studii nagraniowych - tak slyszalem. Moje propozycje wzmacniaczy do 500zł tj. Denona PMA-860, 920, 935R zotaly odrzucone poniewaz majaj za duża moc - tak stwierdzil kolega fachowiec od kabli do studio :D

Kolumny też kupił za radą tego fachowca?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tu jest trollem? Autor wątku kupił zapiekanę w Biedronce za 2 zł i pyta jakie najlepsze Bordeaux do niej dokupić.

 

U mnie był dokładnie ten sam scenariusz, czyli jest schemat działania. Pytanie tylko który to moderator mu w tej szopce pomaga?

 

 

Kolumny też kupił za radą tego fachowca?

 

On sie posilkuje kolegą, który pordukuje kable dla studii nagraniowych - tak slyszalem. Moje propozycje wzmacniaczy do 500zł tj. Denona PMA-860, 920, 935R zotaly odrzucone poniewaz majaj za duża moc - tak stwierdzil kolega fachowiec od kabli do studio :D

Po tych tekstach stwierdzilem ze dluga droga z lasu.

 

Podsycam Wasz żar niepewności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Mateuszek,Rafał ,inni rozsądni

 

Dajcie spokój, gościu jest niereformowalny- już na początku tematu napisałem żeby zmienił kolumny, bo to ordynarna i do niczego się nie nadająca chinszczyzna. I co? Załatwił skasowanie moich wpisów a dla mnie bana w temacie. Z ciekawosci zajrzalem, bo to bardzo dziwne, ile czasu można dyskutować o takich śmieciach. Ban się przeterminował więc rmogę już do Was zaapelować: Dajcie koledze clearsound w samotności przeżywać tę koprofilską miłość.

 

Nie załatwił, a zgłosił. Nie przeterminował, a został zdjęty.

 

 

Kto tu jest trollem? Autor wątku kupił zapiekanę w Biedronce za 2 zł i pyta jakie najlepsze Bordeaux do niej dokupić.

 

Daleko w tym lesie jesteś. Już dawno jestem posiadaczem innych kolumn.

 

 

On sie posilkuje kolegą, który pordukuje kable dla studii nagraniowych - tak slyszalem. Moje propozycje wzmacniaczy do 500zł tj. Denona PMA-860, 920, 935R zotaly odrzucone poniewaz majaj za duża moc - tak stwierdzil kolega fachowiec od kabli do studio :D

Po tych tekstach stwierdzilem ze dluga droga z lasu.

 

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Szacunek i kultura widzę dla Ciebie pojęcia obce. Dla ścisłości, ręcznie produkowane kable tworzone w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb klienta.

 

U mnie był dokładnie ten sam scenariusz, czyli jest schemat działania. Pytanie tylko który to moderator mu w tej szopce pomaga?

 

Kolumny też kupił za radą tego fachowca?

 

Jedyne co podsycasz to bekę, jaką tutaj już wszyscy z ciebie mamy. Ale jak wiadomo śmiech to zdrowie, więc dbaj o nas i podsycaj dalej.

 

Z pewnością jakiś kompetentny. Fachowca niestety jeszcze nie znałem, szkoda, ale nie musisz się martwić, jak widać owa "beka" działa obustronnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że tu nie zagladalem bo ominął mnie niezły kabaret. Z wielkim zainteresowaniem przeczytalem caly temat. Autorowi przydałoby się skierowanie do specjalisty i nie mam na myśli laryngologa...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz chlopie tupet

Nie ma co...

 

Czy mam, czy nie mam, Tobie Mateuszku nic do tego.

 

Żałuję, że tu nie zagladalem bo ominął mnie niezły kabaret. Z wielkim zainteresowaniem przeczytalem caly temat. Autorowi przydałoby się skierowanie do specjalisty i nie mam na myśli laryngologa...

 

Tak, tak. Po prostu nie miałeś takiej możliwości bo najzwyczajniej w świecie zabrałem Ci możliwość wypowiadania oraz czytania. Zatańczyłeś jak zagrałem i nadal tańczysz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatańczyłeś jak zagrałem i nadal tańczysz.

Jeśli mowa o tańcach, czy innych występach, to raczej MY jesteśmy na widowni, a TY występujesz w roli błazna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.