Skocz do zawartości
IGNORED

Cambridge Audio Azur 851N


Krzysztof Misza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ha ha ...

Dodałeś świetne zdjęcia z których wynika że nie bardzo masz pojęcie ...

 

Niech każdy sobie to przeanalizuje po swojemu .

 

Co dla klienta wysyłającego sprzęt do naprawy - przeróbki jest ważne ?

Oprócz fachowej naprawy , przeróbki także dbałość o ten sprzęt .

Powyższe dwa zdjęcia pokazują jak to wygląda w realu . Kupa gratów na stole i wśród nich sprzęt za który zapłaciliśmy czasem kilkaset złotych , kilka , kilkadziesiąt tysięcy złotych !

Po co tam suwmiarka z ostrymi krawędziami o które łatwo porysować sprzęt i po co tam zaciskarka do końcówek w sprzęcie gdzie w większości jest SMD ?

Dalej wymieniać ?

 

Możesz, tym bardziej, że zdjęcia nie są przypadkowe :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz, tym bardziej, że zdjęcia nie są przypadkowe :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odpiszę ci po raz ostatni .

Od wielu lat pracuję w jednej z fabryk Volkswagena .

Naprawiałem maszyny warte miliony . Przed dodaniem tej fotki w 2006r według własnego pomysłu przebudowałem stanowiska do testów silników a stanowiska te były zaprojektowane i zbudowane przez jedną z najbardziej uznanych firm w branży .

Pomysł był sprawdzony przez różne działy i wdrożony . Działa do dzisiaj . Dostałem za to niezłą sumkę i zwiedziłem kilka fabryk gdzie został zastosowany .

W tym czasie pisałem nawet programy do testowania różnych sortów silników . Było też wiele innych pomysłów o których pisać nie mogę .

I myślisz że te dwie fotki zrobią na mnie jakiekolwiek wrażenie ?

:)

 

Panowie to, ze ktoś nie jest zainteresowany tuningiem nie oznacza, ze łyka wszystko jak młody pelikan.

Nie neguje osobiście w żadnym przypadku efektów pracy Kolegi Muda44, byłoby to zwykłym chamstwem z mojej strony, nie znając efektu jego pracy nie ma się absolutnie prawa negować efektu końcowego.

Mój post był polemika na upublicznianie fotek ze swojego miejsca pracy jeśli nie jest ono nazbyt reprezentacyjne, bo to w efekcie jak widać może zniweczyć ciężka prace.

Jeśli Kolega Muda poczuł się moim wpisem urażony, pozostaje mi napisać słowo jakże oczywiste - przepraszam.

Jednak nie miałem zamiaru negować pracy, a czytam coś o oszukiwaniu w serwisach itd.

Śmiem wątpić by Kolega Muda zrobiłby taki numer bo to raczej domena wielkich firm (z autopsji serwis Dodge'a).

Tylko jedna rzecz, jakkolwiek cenimy nasza prace, niech efekt końcowy będzie jej wyznacznikiem, nie miejsce pracy. Dlatego Muda niech chwali się (skoro ma do tego powody) tymi efektami, a nie miejscem pracy.

Reszta nie ma znaczenia.

Ze swojej strony przepraszam za to jak się odniosłem wobec Twojej osoby ale tak reaguje na takich " patrików ".

A można było podyskutować normalnie od strony technicznej chociażby .

Jak widać zawsze znajdzie się troll .

 

Ta fotka to był żart a lubię żartować .

Nic nie zniweczy bo mam naprawdę ogromne grono osób zainteresowanych modyfikacjami a droga pantoflowa potrafi zdziałać cuda ;)

Tyle z mojej strony .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu miejsce pracy mojego kolegi z 2008 r. Gościu ma taką wiedzę, że niektórym kapcie mogą pospadać.

 

A też nie wygląda to za ciekawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez nie ma specjalnego wyznaczonego miejsca, ale tak jak powiedzialem wczesniej, liczy sie wiedza i pasja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

gtat3jthrtr7_t.jpg

x3oa36ckcckv_t.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Od wielu lat pracuję w jednej z fabryk Volkswagena .

 

I dorabiasz do pensji "demagnetyzując" - spoko, każdy orze jak może - z czegoś trzeba żyć :)

 

Z tym, że np. ominięcie przedwzmacniacza i wejście bezpośrednio na końcówkę, trudno nazwać modyfikacją - i tu się będziemy zawsze różnić.

 

EOD.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

"Przedmiotem aukcji jest modyfikacja przetwornika Arcam rDAC .

 

Modyfikacja polega na poprawie zasilania elektroniki w przetworniku oraz wstawieniu wysokiej klasy formowanych kondensatorów na jego wyjściu .

 

Całość jest też poddana procesowi demagnetyzacji .

 

Takich przetworników jest już kilkanaście sztuk a poprawa jakości brzmienia jest na poziomie zastosowania do niego zasilacza Teddy Pardo ."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dorabiasz do pensji "demagnetyzując" - spoko, każdy orze jak może - z czegoś trzeba żyć :)

Nie chodzi o dorabianie chociaż są z tego jakieś pieniądze .

Chodzi o poznawanie ludzi , o to żeby jakaś część mnie była na tym świecie .

Dzięki temu poznałem wielu ciekawych ludzi . Tych mniej i bardziej znanych a są wśród nich ludzie z różnych zawodów w tym muzycy .

Ostatnio chociażby zrobiłem sprzęt do domu dla Jarosława Mielcarka . Jesteśmy na " Ty " , mam jego jedną płytę i wymieniliśmy się kawałkiem wiedzy z tego świata .

Ale i uczę się , poznaję , rozwijam . Może kiedyś na rynku coś będzie z moim logo .

Moje pomysły z branży motoryzacyjnej są też w jednym z poradników w sieci co mnie też cieszy

Ale wątpię czy to zrozumiesz .

 

O szczątkowej magnetyzacji elementów elektronicznych raczej nic nie wiesz więc rozwijać nie będę .

 

Z tym, że np. ominięcie przedwzmacniacza i wejście bezpośrednio na końcówkę, trudno nazwać modyfikacją

A czym ?

:)

Widzisz jaka twoja wiedza jest w tym temacie mała . Trzeba wiedzieć jak to ominąć , jak poprowadzić sygnał czy spiąć masy .

Potrafisz to zrobić ?

To co robię działa , niewielki wydatek a duże zmiany a sprzęt działa bezawaryjnie i to jest najważniejsze .

 

i tu się będziemy zawsze różnić.

Oczywiście że tak .

Zanim wcześniej zostałeś wyrzucony z tego forum tak samo trollowałeś tematy .

Już wiele lat temu kończąc szkołę moja praca dyplomowa ( wzmacniacz z mikserem i korektorem na dyskoteki który zrobiliśmy z kolegą ) była najlepszą pracą dyplomową w szkole i zajęła II miejsce na Olimpiadzie Młodych Mistrzów Techniki

O moich modyfikacjach choćby na tym forum jest masa informacji a ty czym się możesz pochwalić znawco ?

 

Nie odpowiadaj , szkoda tego tematu dla twoich chorych wymysłów .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o dorabianie chociaż są z tego jakieś pieniądze .

Chodzi o poznawanie ludzi , o to żeby jakaś część mnie była na tym świecie .

Dzięki temu poznałem wielu ciekawych ludzi . Tych mniej i bardziej znanych a są wśród nich ludzie z różnych zawodów w tym muzycy .

Ostatnio chociażby zrobiłem sprzęt do domu dla Jarosława Mielcarka . Jesteśmy na " Ty " , mam jego jedną płytę i wymieniliśmy się kawałkiem wiedzy z tego świata .

Ale i uczę się , poznaję , rozwijam . Może kiedyś na rynku coś będzie z moim logo .

Moje pomysły z branży motoryzacyjnej są też w jednym z poradników w sieci co mnie też cieszy

Ale wątpię czy to zrozumiesz .

 

O szczątkowej magnetyzacji elementów elektronicznych raczej nic nie wiesz więc rozwijać nie będę .

 

 

A czym ?

:)

Widzisz jaka twoja wiedza jest w tym temacie mała . Trzeba wiedzieć jak to ominąć , jak poprowadzić sygnał czy spiąć masy .

Potrafisz to zrobić ?

To co robię działa , niewielki wydatek a duże zmiany a sprzęt działa bezawaryjnie i to jest najważniejsze .

 

 

Oczywiście że tak .

Zanim wcześniej zostałeś wyrzucony z tego forum tak samo trollowałeś tematy .

Już wiele lat temu kończąc szkołę moja praca dyplomowa ( wzmacniacz z mikserem i korektorem na dyskoteki który zrobiliśmy z kolegą ) była najlepszą pracą dyplomową w szkole i zajęła II miejsce na Olimpiadzie Młodych Mistrzów Techniki

O moich modyfikacjach choćby na tym forum jest masa informacji a ty czym się możesz pochwalić znawco ?

 

Nie odpowiadaj , szkoda tego tematu dla twoich chorych wymysłów .

Pycha kroczy przed upadkiem - tyle Ci powiem.

 

EOD.

 

 

Aha, i nikt mnie z forum nie wyrzucił - to tak aby być w zgodzie z faktami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez patrick.mc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pycha kroczy przed upadkiem - tyle Ci powiem.

 

EOD.

 

 

Aha, i nikt mnie z forum nie wyrzucił - to tak aby być w zgodzie z faktami.

 

Patryk nie che nic mowic ale raczej mudzie do piet nie dorastasz ze swoja wiedza. Nie maja sensu te dyskusje wiec nie zatruwaj watku o tak fajnym streamerze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mikel

.

Ten kto doświatczył wybitnego zestawu w paskudnym pomieszczeniu i budżeciaka pod akustyką idealną odnajdzie spokój ducha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Patryk nie che nic mowic ale raczej mudzie do piet nie dorastasz ze swoja wiedza. Nie maja sensu te dyskusje wiec nie zatruwaj watku o tak fajnym streamerze.

Wątek istnieje od ponad roku i nie zabierałem w nim głosu dopóki muda nie zaczął reklamować swoich "modyfikacji".

 

Przez ostatnie kilka dni miałem u siebie 851N przysłany do modyfikacji .

Fabryczny 851N jest gorszy jako DAC od modyfikowanego SM6.

Gra bardziej wybuchowo ale sztucznie i brakuje barw, naturalności.

 

PS. Co do wiedzy, to mógłbyś się nieźle zdziwić, z tym że ja na forum jestem dla przyjemności, a nie dla zarabiania kasy na audio voodoo :)

 

Już dwukrotnie próbowałem zakończyć dyskusję o "modyfikacjach", ale jak widać, interes mudy jest najważniejszy :P

 

EOD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez patrick.mc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamowanie się w ogólnych wątkach na forum powinno być zabronione. To taka sama plaga jak nieproszeni akwizytorzy. I tu chciałbym zwrócić uwagę, że są producenci którzy to rozumieją jak np. Amplifon lub Studio 16 Hz.

 

Nie ma to nic wspólnego z wiedzą i jakością produktów, raczej z mentalnością.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Co do wiedzy, to mógłbyś się nieźle zdziwić

A ja co weekend latam na Marsa ...

Takie kity to dzieciakom z piaskownicy wciskaj .

Gdybyś miał jakąś wiedzę to byś nie pisał takiego idiotyzmu

Z tym, że np. ominięcie przedwzmacniacza i wejście bezpośrednio na końcówkę, trudno nazwać modyfikacją - i tu się będziemy zawsze różnić.

 

Nie do pominięcia jest twój niski poziom inteligencji skoro nie potrafisz zrozumieć zdjęcia dodanego jako żart 10 lat temu i według tego zdjęcia oceniasz mnie dzisiaj .

 

z tym że ja na forum jestem dla przyjemności,

Trolling się to nazywa . Jak coś mi zarzucasz podaj konkrety .

Pokaż fotkę takiego urządzenia i wytknij moje błędy .

 

a nie dla zarabiania kasy na audio voodoo :)

Obrażasz wielu forumowiczów którzy w przeciwieństwie do ciebie taki sprzęt mają i mieli możliwość porównać co daje to co robię .

Może faktycznie za dużo wóódu w siebie wlewasz ...

 

Już dwukrotnie próbowałem zakończyć dyskusję o "modyfikacjach", ale jak widać, interes mudy jest najważniejszy :P

Nie o modyfikacjach ale do tego co robię , jak i gdzie robię chociaż o tym nie masz najmniejszego pojęcia .

 

Żałosny jesteś :)

 

Reklamowanie się w ogólnych wątkach na forum powinno być zabronione

Ucięło mi ten pierwszy wpis bo miało być o ewolucji od strony technicznej od pierwszego SM6 V1 przez V2 ( przykładowo SM6 są w różnych wersjach wykonania ) , CXN do 851N i jak ma się to do brzmienia a nie reklamowanie czegokolwiek ale pojawił się troll ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak w końcu wyświetlają się wam te okładki płyt w 851N ? :-)

 

Wpis Nr 89

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tadeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja co weekend latam na Marsa ...

Takie kity to dzieciakom z piaskownicy wciskaj .

Gdybyś miał jakąś wiedzę to byś nie pisał takiego idiotyzmu

 

 

Nie do pominięcia jest twój niski poziom inteligencji skoro nie potrafisz zrozumieć zdjęcia dodanego jako żart 10 lat temu i według tego zdjęcia oceniasz mnie dzisiaj .

 

 

Trolling się to nazywa . Jak coś mi zarzucasz podaj konkrety .

Pokaż fotkę takiego urządzenia i wytknij moje błędy .

 

 

Obrażasz wielu forumowiczów którzy w przeciwieństwie do ciebie taki sprzęt mają i mieli możliwość porównać co daje to co robię .

Może faktycznie za dużo wóódu w siebie wlewasz ...

 

 

Nie o modyfikacjach ale do tego co robię , jak i gdzie robię chociaż o tym nie masz najmniejszego pojęcia .

 

Żałosny jesteś :)

 

Twój stopień pogardy jest żenujący wręcz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie spokój. Skupmy się na temacie. Tadeo o coś pytał i do teraz nie ma odpowiedzi.

A w końcu to temat o 851N, nie o tuningu via Muda

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
No i jak w końcu wyświetlają się wam te okładki płyt w 851N ? :-)

 

A próbowałeś kontaktować się bezpośrednio z Cambridge Audio?

 

Przepraszam, ale jednak to ich autorstwa jest sprzęt i oprogramowanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie pochodzi mnie jwięcej z 2006r

Może trudno Ci to zrozumieć ale niektórzy rozwijają się.

 

Ok, to poproszę o zdjęcie po dziesięciu latach "rozwijania się".

 

U mnie tez nie ma specjalnego wyznaczonego miejsca, ale tak jak powiedzialem wczesniej, liczy sie wiedza i pasja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

gtat3jthrtr7_t.jpg

x3oa36ckcckv_t.jpg

A koc gdzie? Amatorszczyzna ;)

 

Tu miejsce pracy mojego kolegi z 2008 r. Gościu ma taką wiedzę, że niektórym kapcie mogą pospadać.

 

A też nie wygląda to za ciekawie.

Fajne miejsce. Kolega pewnie lekko nawiedzony - ja lubię takich ludzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum to miało być miejscem dla ludzi którzy chcę się czegoś dowiedzieć o sprzęcie AUDIO , dzielić tą wiedzą , wymieniać poglądami , spostrzeżeniami itd .

A nie dla trolli którzy niby coś wiedzą ale nie napiszą , a na pytania odsyłają do producenta .

Nie dla trolli którzy są tu dla zabawy i próbują wywoływać kłótnie psując wątki . Powinieneś zostać usunięty dla dobra tego forum ...

Nie licz więcej na jakąkolwiek moją reakcję na twoje chore wymysły .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Forum to miało być miejscem dla ludzi którzy chcę się czegoś dowiedzieć o sprzęcie AUDIO , dzielić tą wiedzą , wymieniać poglądami , spostrzeżeniami itd .

A nie dla trolli którzy niby coś wiedzą ale nie napiszą , a na pytania odsyłają do producenta .

Nie dla trolli którzy są tu dla zabawy i próbują wywoływać kłótnie psując wątki . Powinieneś zostać usunięty dla dobra tego forum ...

Nie licz więcej na jakąkolwiek moją reakcję na twoje chore wymysły .

Jesteś gdzieś jeszcze obecny na forum? Gdzieś, gdzie nie reklamujesz swoich usług?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu ma słuzyć ta pyskówka? Wiemy już, że Muda sam się wystawił pokazując zdjęcie.

Raczej mało reprezentacyjne, totalny kaszan. Wiemy też, że było to kilka ładnych lat temu.

Za Muda idą pozytywne opinie w temacie tuningu sprzętu, więc ma swój udział w poprawianiu brzmienia - nie każdy to potrafi.

Wiemy też, że nie każdy jest za tym by dokonywac zmian w fabrycznym secie.

A reszta zaczyna robić się zwykłą pyskówką i załatwianiem jakiś osobistych animozji na Forum.

Komu to służy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu to służy?

 

Nie ważne co, byleby nick poprawnie podano :D

 

 

Ok, żeby nie było, że się czepiam.

 

Przy 851N siedziałem kilka dni i jak się okazało modyfikacje nie dawały satysfakcjonujących zmian ( fakt że miałem za mało czasu ale wrócę do tematu za jakiś czas ) . Tak też było i z wieloma innymi urządzeniami .

 

Tak właśnie wygląda niezrozumienie schematu ideowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez patrick.mc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk nie jestem ani po jednej, ani po drugiej stronie. Więcej - osobiście jestem poza wszelkim trendem ingerencji w fabryczne rozwiązania.

Ale bez sensu toczyć wojny i osobiste animozje załatwiać na publicznym. Mamy PW i można wszystko wyjasnić, łącznie z wyrażeniem po męsku, że Muda robi "to" czy "tamto".

A jeśli naprawdę chcesz toczyć z nim publiczne boje…nikt nie ma na to wpływu, tylko nie słuzy to niczemu większemu.

Tyle, tylko tyle i aż tyle z mojej strony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dołączam do grona posiadaczy 851n. Sprzęt gra wyśmienicie. Wcześniej miałam CXN. Obecnie podpięty XLR-mi Cardasa Parsec do Hegla 100.

I od razu pytanie do posiadaczy - zdarzyło się że dwa razy przy odtwarzaniu z dysku przenosnego usb plików DSD taki szum/buczenie. Po restarcie odtwarzacza lub zatrzymania utworu wszystko wraca do normy i gra bez problemu. Czego to może być wina? Soft czy coś złego się dzieje z jakimś procesorem w urządzeniu? Z góry dzięki za podpowiedź.

Jak u Was najlepiej się sprawuje? Po sieci z NAS? Czy lepiej z przenosnego dysku USB?

Czy jest jakaś sztuczka by mieć dostęp do skasowania plików flac/dsd bez wyjmowania i przenoszenia dysku do komputera?

Przepraszam że od razu tyle pytań ale pewnie innym osobom z forum też się przyda..

Miłego weekendu.

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Witam, dołączam do grona posiadaczy 851n. Sprzęt gra wyśmienicie. Wcześniej miałam CXN. Obecnie podpięty XLR-mi Cardasa Parsec do Hegla 100.

I od razu pytanie do posiadaczy - zdarzyło się że dwa razy przy odtwarzaniu z dysku przenosnego usb plików DSD taki szum/buczenie. Po restarcie odtwarzacza lub zatrzymania utworu wszystko wraca do normy i gra bez problemu. Czego to może być wina? Soft czy coś złego się dzieje z jakimś procesorem w urządzeniu? Z góry dzięki za podpowiedź.

Jak u Was najlepiej się sprawuje? Po sieci z NAS? Czy lepiej z przenosnego dysku USB?

Czy jest jakaś sztuczka by mieć dostęp do skasowania plików flac/dsd bez wyjmowania i przenoszenia dysku do komputera?

Przepraszam że od razu tyle pytań ale pewnie innym osobom z forum też się przyda..

Miłego weekendu.

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

jakbyś porównał do CXN?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CXN grał mniej barwnie, mniej ekspresji i jakby mniej głębi, detali. A spodobał się na tyle by zrobić krok dalej bo był to mój pierwszy streamer poza Dune HD max do kina.

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Potwierdzam też zdecydowanie lepiej na xlr. Scena, głebia...

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie najlepiej grają po coaxie z transportem CD i PC + dobry program po USB.

Kolejno dysk twardy ale z osobnym zasilaczem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na razie najlepiej z twardego dysku z zasilaczem Tomaka .

Po coaxie wypróbowałem jako transport Yamahę CD S-2000 (kolegi) i nie było najlepiej ,może ta Yamaha jako transport słaba ?

Kabel coaxilany jak i USB to WireWorld Starlight 7.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich klientów miał tą Yamahę i używał w roli transportu . Później czytając to forum kupił Marantza CD52 i stwierdził że jako transport do DACa jest lepszy ( jako odtwarzacz CD też )

Nie pamiętam jaką miał wersję .

To nie jest moja opinia ale warto spróbować. Majątku nie wydasz .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam CD Nirvana Pana Bogusława Dubiela .

Jest to konstrukcja skończona ,nie ma wyjścia coaxialnego ani żadnego innego oprócz 2xRCA .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD42-52 kupisz z przesyłką do 300zl.

W razie czego sprzedasz i nie stracisz albo stracisz na kilka piw ;-)

Za to zyskasz doświadczenie.

Kabla coax używam Profigolda PGA 4000

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.