Skocz do zawartości
IGNORED

Ekrany Magic Screen


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli dobrze rozumię , że do jaskini ten ekran się nie nadaje ?

Są jeszcze inne produkty Markus77 , czy jest ktoś kto ma inny ekran poza Future ?

Swoją drogą kolega z miłą chęcią pozbył się MS i myśli o standardowym ekranie .

Ale nie zaszkodziłby filmik z projekcją tego samego materiału pół na pół z Adeo przy wyłączonych ledach . Jeżeli są inne filmiki ( nie z Adeo ) , to chyba nie zaszkodzi produktowi .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytasz ze zrozumieniem? Do jaskini też się nadaje. A kolega jak lubi się cofać do tyłu to jego sprawa. Świat idzie do przodu a nie którzy wolą odwrotnie. Ty nie widzisz różnicy pomiędzy Benq a Sony to i może kolega widzi inaczej obraz i woli gorzej zamiast lepiej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek-stereo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze rozumię , że do jaskini ten ekran się nie nadaje ?

Są jeszcze inne produkty Markus77 , czy jest ktoś kto ma inny ekran poza Future ?

Swoją drogą kolega z miłą chęcią pozbył się MS i myśli o standardowym ekranie .

Ale nie zaszkodziłby filmik z projekcją tego samego materiału pół na pół z Adeo przy wyłączonych ledach . Jeżeli są inne filmiki ( nie z Adeo ) , to chyba nie zaszkodzi produktowi .

...czyli rozumiem ze kolega ma jaskinie i pozbył się MS-a... i wraca do zwykłego...

...a czy wczesniej miał zwykły, czy od razu zapakował do jaskini MS-a? i co mu nie pasuje w ekranie Future? zapewne rozmawiałeś z nim o tym , podziel sie opinią kolegi... jestem bardzo ciekawy powodów...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czyli rozumiem ze kolega ma jaskinie i pozbył się MS-a... i wraca do zwykłego...

...a czy wczesniej miał zwykły, czy od razu zapakował do jaskini MS-a? i co mu nie pasuje w ekranie Future? zapewne rozmawiałeś z nim o tym , podziel sie opinią kolegi... jestem bardzo ciekawy powodów...

 

Cos mi sie wydaje ze ten kolega nie mial Future.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz racje Marek-stereo , jestem ślepy i głuchy . I nic nie rozumiem , bo skończyłem 7 klas .

Czemu koledze czar prysł po wyłączeniu ledów ? Przy ledach skupiamy się na kolorze światła , a nie na filmie ? Może taniej umieścić ledy na obiektywie projektora :)?

 

Jest jeszcze zależność kąta wzroku i obiektywu do osi ekranu . Coś wspominał o tych zależnościach Pan Maciej Koper .

Widzę , że jesteś znafcą tematu , może mi wytłumaczysz , czy to jest istotne , czy bzdura ze strony mentora Macieja K ?

 

Ale i tak nic nie zrozumiem ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli Koleś Maxa ma zwykły jasny pokój i pozbył się MS-a future aby wrócić do zwyklaka to wybaczcie ale czegoś tu nie rozumiem.... dlatego zakładam że ma jaskinie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał Future i nie miał jaskini . Biały sufit , okna ( cała masa okien )

Może sam się tutaj wypowie . Nie jestem jego adwokatem , ale wiem , że klaskał po sprzedaży .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze zależność kąta wzroku i obiektywu do osi ekranu . Coś wspominał o tych zależnościach Pan Maciej Koper .

Widzę , że jesteś znafcą tematu , może mi wytłumaczysz , czy to jest istotne , czy bzdura ze strony mentora Macieja K ?

 

Ale i tak nic nie zrozumiem ...

...co do kątów to ja swój ekran testowałem z zachowaniem zasady o której mówisz i róznych innych kątów i nie widziałem żadnej róznicy po zmianie kąta... a zgodnie z zasadą przy standardowych ekranach kąt padania wiazki z proja na ekran powinien być identyczny jak kąt oko ludzkie ekran... powiem jedno MS-a to nie dotyczy... sprawdzałem organoleptycznie...

 

Kolega miał Future i nie miał jaskini . Biały sufit , okna ( cała masa okien )

Może sam się tutaj wypowie . Nie jestem jego adwokatem , ale wiem , że klaskał po sprzedaży .

... to Ci powiem że masz niesamowitych znajomych.... kompletnie nie rozumiem a wiem co widziałem bo miałem u siebie adeo ref grey i wiem co widziałem.... widziałem dokładnie to co anxion... a jego zdanie znasz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli załóżmy , że oczy masz na wysokości 110 od podłogi , to soczewkę miałeś na wysokości 110 od sufitu ? Zakładając , że ekran wisi centralnie na ścianie .

Tak dziwnych mam znajomych :) też nie wybrał Sony 55 :)

 

Czepiacie się mojego zdania z Sony i BenQ . Może zrozumcie , że na mnie ten obraz nie zrobił wrażenia WOW . I wszystko na ten temat .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu koledze czar prysł po wyłączeniu ledów ?

 

Ledy wprowadziliśmy na tegoroczne Audio Video Show, które odbyło się 7-8 listopad. Więc jak Pana kolega mógł posiadać wersję z LEDAmi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Markus77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli załóżmy , że oczy masz na wysokości 110 od podłogi , to soczewkę miałeś na wysokości 110 od sufitu ? Zakładając , że ekran wisi centralnie na ścianie .

Tak dziwnych mam znajomych :) też nie wybrał Sony 55 :)

 

Czepiacie się mojego zdania z Sony i BenQ . Może zrozumcie , że na mnie ten obraz nie zrobił wrażenia WOW . I wszystko na ten temat .

sprawdzałem tak.... proja mam na wysokosci górnej krawedzi ekranu i po prostu usiadłem pod projektorem ( aby odległość mojego oka od ekranu była identyczna jak oka proja ) na wysokości dolnej krawedzi ekranu... ot i cała filozofia.... później usiadłem normalnie jak zawsze i nie widziałem zadnej róznicy w rzucanym obrazie....

 

...zasade o której mówisz stosuje się głównie do ekranów o zawężonym kącie odbicia typu adeo helios... i tam to musi być spełnione obowiązkowo...dzięki tym zawęzonym kątom odbicia mniej swiatła idzie na ściany ( czyli mniej wraca ze ścian na ekran, czyli uzyskują wyższy kontrast w jasnych pokojach ) i dlatego adeo helios jest dedykowany do jasnych ścian i sufitów niestety katy oglądania w tych ekranach są takie jak na matrycach lcd va czyli cieniutkie.... kiedyś M.K. sugerował ze MS to nic innego jak adeo helios , wiec zadałem mu pytanie dlaczego mój ma takie dobre katy jak plazma ,niestety nie uzyskałem odpowiedzi... i sprawa nastepna MS nie moze działać jak helios bo nie muszę stosować przy nim zasady o której wspomniałes czyli o identycznym kącie oko ludzkie- ekran , oko proja- ekran... Przy moim ekranie nie ma znaczenia gdzie usiade , pod jakim katem i w jakiej odległosci bo nie wpływa to wogóle na postrzegany obraz i jego jakość... wrzucałem fotki jakie ma katy mój ekran w innym temacie... wszystko widać jak na dłoni...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim ekranie nie ma znaczenia gdzie usiade , pod jakim katem bo nie wpływa to wogóle na postrzegany obraz i jego jakość.

 

Magiscreen nie ma zadnych problemow ogladania pod katem nic a nic. Sprawdzalem wczoraj i jest elegancko. Ale nie moge powiedziec tego samego o Adeo Gre Reference.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez anxion

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anxion odsprzedaj koledze Adeo. Kasa się zwróci... nie ma co dyskutować. widać mamy inne wyobrażenie o obrazie jak kolega max.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem , że koledze ANXION czar pryskł po wyłączeniu ledów . Tamten był bez światełek .

 

Czyli mam się nie przejmować swoimi warunkami , tez katem odbicia .

Moje oczy są 110cm od podłogi , środek ekranu 129 cm od podłogi , a soczewka projektora 37 cm od sufitu . I wszystko będzie grało ?

 

 

Dzięki Marek-stereo za Twoją wiedzę zasaną z internetu , a Adeo to już mam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez max720
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic to nie mówi bo brak wysokości pomieszczenia... wiem co widziałem na wystawie. nie potrzebuje internetu i filmików na youtube. Wolę podjechać i osobiście zobaczyć.

A ekran dla kolegi a nie dla Ciebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek-stereo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem , że koledze ANXION czar pryskł po wyłączeniu ledów . Tamten był bez światełek .

 

Czyli mam się nie przejmować swoimi warunkami , tez katem odbicia .

Moje oczy są 110cm od podłogi , środek ekranu 129 cm od podłogi , a soczewka projektora 37 cm od sufitu . I wszystko będzie grało ?

 

 

Dzięki Marek-stereo za Twoją wiedzę zasaną z internetu , a Adeo to już mam :)

Max nie musisz się przejmować kątami... Przy ekranie MS Future to nie jest wogóle ważne... śledziłem twoje pytania na portalu Macieja i tam kilka "mądrych " głów sugerowało Ci że bedziesz miał problem, bo przypuszczam że traktuja MS-a jak Adeo helios, a to zupełnie inna technologia... a czy zapytałes ich czy widzieli na żywo ekran MS skoro zabieraja głos w temacie i doradzaja... to są te same głowy które ze mna polemizowały w temacie MS na tamtym forum sugerujac mi b.brzydko, że jestem "spokrewniony zawodowo" z producentem, a co ciekawe żaden z nich nie widział tego ekranu na oczy...krótko mówiac kółeczko wzajemnej adoracji... jezeli nawet sa jakies zmiany w obrazie zalezne od kąta o który sie tak obawiasz to sa one na granicy percepcji wzroku i są niezauważalne...

Kurcze widze ze łazi za Toba ten ekran , wiec jedź na prezentację do producenta.... bo dałeś ciała nie bedac na tegorocznym Audioshow...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anxion odsprzedaj koledze Adeo. Kasa się zwróci... nie ma co dyskutować. widać mamy inne wyobrażenie o obrazie jak kolega max.

 

Z mila checia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Zrozumiałem , że koledze ANXION czar pryskł po wyłączeniu ledów . Tamten był bez światełek .

 

Czar nie prysl. Ale z ledami obraz jest 3D i to bez okularow :)

 

Ja tam nie bede sie klucil z nikim, ale zdecydowanie jestem zadowolonym klientem Magicscreen i nie zaluje ani jednego centa wydanego na ten ekran. A mialem kilka ekranow zaczynajac od 300 - 600euro. I zaden nie zrobil takiego wrazenia jak Magicscreen.

 

Przy zapalonym swietle to faktycznie nie ma szalu,ale zdecydowanie jest lepiej niz w ADEO, ale kto oglada filmy przy zapalonym swietle? bo ja napewno nie. Nawet kolega ktory ma Kuro robi ciemnice w pokoju bo bez tego nie ma efektu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez anxion

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumcie mnie złe , nie wsadzam kija w mrowisko .

Widziałem ten ekran z moją 500 , ale w ciagu godziny ( może 2 i to kilka miesięcy temu ) , wiem jak było . Było super . Mnie teraz właśnie nurtują te kąty i co się dzieje jak spada jasność lampy ( zużycie ) .

Zawsze po kupnie nowej zabawki jest efekt wow , ale pózniej człowiek widzi i słyszy , że coś nie halo :(

Nie traktujcie moich postów jako atak !

 

 

Q150 ! Już dawno powinieneś pójść w projektory przy swoim KD :) Co byś nie wybrał , będziesz zadowolony :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez max720
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zadam takie dość proste pytanie. Czy aby na pewno ten ekran ma taką smolistą czerń? Skoro dodano ledy wg. odbiorców jest lepiej niż bez, to o co chodzi . To była wczesniej ta smoła czy jej nie było a pojawiła się dopiero poprzez "oszukanie" grą kontrastem z ledami.

Nie neguję ekranu , ale te relacje odbiorców przypominają trochę reklamę pasty do zębów. Najpierw była najwyższa jakość z mikrogranulkami, a teraz jest najlepszy bo z nanogranulkami.

Poza tym jest jeszcze jedno ale i jest nim przystosowana do projekcji salka.

 

Magiscreen nie ma zadnych problemow ogladania pod katem nic a nic. Sprawdzalem wczoraj i jest elegancko. Ale nie moge powiedziec tego samego o Adeo Gre Reference.

Możesz podać info przy jakim kącie zaczynasz odczuwać /widzieć spadek jakości . Tak mniej więcej.

 

Jak podaje producent, to za wzorzec przy budowaniu ekranu służyła mu Plazma Kuro więc jasność bieli pewnie odpowiada jasności bieli w Kuro

 

A ta biel to przed kalibracją Kuro czy po?

Myślałem że ten wątek jest bardziej merytoryczny. A zaczyna się papka marketingowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Risto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zadam takie dość proste pytanie. Czy aby na pewno ten ekran ma taką smolistą czerń? Skoro dodano ledy wg. odbiorców jest lepiej niż bez, to o co chodzi . To była wczesniej ta smoła czy jej nie było a pojawiła się dopiero poprzez "oszukanie" grą kontrastem z ledami.

 

Bez ledow czarny jest okay, nie ma na co narzekac ale Kuro to nie jest. Z wlaczonymi ledami mamy Pionka kuro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie mnie tu linczować - dla mnie ten wątek był super do momentu jak mimo licznych próśb kolega anxion nie chce pokazać nagranego filmu porównującego na żywca Adeo z MS w zaciemnionym pokoju. Może jestem paranoikiem :) ale dla mnie od tego momentu to jest wielkie naganianie i szeptany marketing tego ekranu przez kilka zainteresowanych tym osób. A filmu pewnie nie ma bo wyszło by że w zaciemnionym pokoju nie ma różnicy między ekranami. A teraz linczujcie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...widzisz anxion i nas rozgryzł jgx... nie zarobimy na ekranie... :))))))

 

...anxion poskładaj ten ramowy od adeo i zrób to dla niewiernych Tomaszów... ;)))

 

A tak na marginesie kiedyś pisałeś jgx ,ze chetnie poczytasz opinie innych uzytkowników ( a nie z tak krótkim stażem jak mój ) którzy przesiądą się ze zwykłego ekranu.... kiedy to nastapiło Ty nadal szukasz dziury w całym.... Masz opinię Gościa , który cieszy się jak dzieciak z nowego nabytku i jego możliwości, jest On można powiedzieć starym forumowiczem a mimo to nadal węszysz szeptany marketing... pewnie jak wstawi filmik porównawczy i na filmiku nie bedzie mega róznic ale autor napisze ze filmik nie oddaje tego co w rzeczywistości to dalej bedzie jazda i pisanie że lipa i kłamstwo.... Audioshow było ale żeby zainteresowani ruszyli dupska i pojechali, to nie, tylko dalej bedą szukać szeptanego marketingu tu na forum i wyciagać wnioski na podstawie zdjęć i filmików które czesto sa tylko namiastką prawdziwych róznic....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze dyskusja nabrala tempa :) Ja na tegorocznym audio niestety z braku czasu tez nie bylem, ale byl moj brat i opisal mi dokladnie prezentacje ms powiedzial "jest k...zajebisty" Ja nie jestem zwolennikiem podswietlen ekranow czy to lcd czy ramowki do kina mimo to iz wiem, ze poprawia to obraz mi to po prostu sie nie podoba. Pytalem juz o dokladna cene 110" Kaubera grey 3348,15 plus 206,00 za przesylke to w jednym ze sklepow. 110" ms chyba kosztuje cos 5500 jak sie nie myle? Do tego dochodzi jeszcze czarna ramka, ktora tez chce miec, bo taki fetysz mam :) wiem moge se dorobic do ms, tylko to juz nie bedzie wygladac tak orginalnie. Tak wiec mam dosc duzo do przemyslenia. max720 tez pierwszy raz slysze, ze ktos byl niezadowolony z ms i sprzedal ....dziwna dziwnosc.

Przed zakupem czegokolwiek bede staral sie znalesc czas na demo hmm a moze Yodas mnie kiedys zaprosi to zobacze i soniaczka w akcji :)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie mnie tu linczować - dla mnie ten wątek był super do momentu jak mimo licznych próśb kolega anxion nie chce pokazać nagranego filmu porównującego na żywca Adeo z MS w zaciemnionym pokoju. Może jestem paranoikiem :) ale dla mnie od tego momentu to jest wielkie naganianie i szeptany marketing tego ekranu przez kilka zainteresowanych tym osób. A filmu pewnie nie ma bo wyszło by że w zaciemnionym pokoju nie ma różnicy między ekranami. A teraz linczujcie :)

 

Wiesz co nie chce mi sie skladac adeo znowu, nie jest to 5 minut pracy.

 

 

Bardzo mi przykro, ze jestes niedowiarek.

 

 

Moze mi sie uda to plotno(plastik) z Adeo rozwinac, bez ramek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez anxion

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze dyskusja nabrala tempa :) Ja na tegorocznym audio niestety z braku czasu tez nie bylem, ale byl moj brat i opisal mi dokladnie prezentacje ms powiedzial "jest k...zajebisty" Ja nie jestem zwolennikiem podswietlen ekranow czy to lcd czy ramowki do kina mimo to iz wiem, ze poprawia to obraz mi to po prostu sie nie podoba. Pytalem juz o dokladna cene 110" Kaubera grey 3348,15 plus 206,00 za przesylke to w jednym ze sklepow. 110" ms chyba kosztuje cos 5500 jak sie nie myle? Do tego dochodzi jeszcze czarna ramka, ktora tez chce miec, bo taki fetysz mam :) wiem moge se dorobic do ms, tylko to juz nie bedzie wygladac tak orginalnie. Tak wiec mam dosc duzo do przemyslenia. max720 tez pierwszy raz slysze, ze ktos byl niezadowolony z ms i sprzedal ....dziwna dziwnosc.

Przed zakupem czegokolwiek bede staral sie znalesc czas na demo hmm a moze Yodas mnie kiedys zaprosi to zobacze i soniaczka w akcji :)?

...wpadaj śmiało do mnie , nie ma problemu.... jeśli coś to pisz na priva... zapraszam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz anxion i nas rozgryzł jgx... nie zarobimy na ekranie... :))))))

 

Zawsze da sie zarobic :) Bede pobieral symboliczne 2 euro za seans bo mam lepiej niz nie w jednym Kinie w Dublinie ;-) hehe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez anxion

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co te bicie piany. Kto ma MS ten wie co widzi a kto nie ma niech się cieszy z tego co ma. Najlepsze są wypowiedzi osób które nawet nie widziały albo bezsensownie kłamią że miały widziały i wymieniły na coś lepszego... ja nie widziałem nic lepszego ale może dlatego że nie wiele widziałem. A no i jeszcze róbmy testy żeby przekonywać nie przekonanych. A ja pytam po co ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie to dobre co jest dobre, tylko co się komu podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co nie chce mi sie skladac adeo znowu, nie jest to 5 minut pracy.

 

 

Bardzo mi przykro, ze jestes niedowiarek.

 

 

Moze mi sie uda to plotno(plastik) z Adeo rozwinac, bez ramek.

Nie próbuj nawet kręcić porównania bez ramek bo padnie stwierdzenie, że nie było płótno naciagnięte i dlatego adeo gorzej wypadł.... ;)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.