Skocz do zawartości
IGNORED

brawo Paweł


surfbrother

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś już wyżej wklejał

"Tymczasem jako radny Dolnego Śląska zbytnio się nie przepracowuje. Na posiedzenia wprawdzie przychodzi w miarę regularnie, ale często opuszcza głosowania lub wstrzymuje się od głosu. Jego wystąpienia skupiają się głównie na krytyce systemu i Platformy Obywatelskiej. Do dziś Kukiz nie złożył też ani jednej interpelacji czy zapytania do marszałka, choć to podstawowe narzędzie do walki o interesy mieszkańców."

 

Jeśli do tego dołożymy złote myśli :

"W szczegółach o całym budżecie mówić nie będę, ponieważ ja wybitnym ekonomistą nie jestem, to przyznaję, a poza tym jak zobaczyłem wzór dopuszczalnego poziomu zadłużenia, który przedstawiła pani skarbnik, to zapamiętałem z niego tylko tyle, że miał jakieś 2 metry długości i był 5 metrów nad poziomem podłogi."

 

To wychodzi nic innego jak to, że dając głos na Kukiza to jakby dać małpie granat. Jednocześnie skala tego popracia mówi mi żeby wyjaśnić iż nie chodzi o owoc tylko o takie coś z zawleczką.

I najsmutniejsze jest to że chyba już wolałbym obecne PO albo o zgrozo PiS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już wyżej wklejał

"Tymczasem jako radny Dolnego Śląska zbytnio się nie przepracowuje. Na posiedzenia wprawdzie przychodzi w miarę regularnie, ale często opuszcza głosowania lub wstrzymuje się od głosu. Jego wystąpienia skupiają się głównie na krytyce systemu i Platformy Obywatelskiej. Do dziś Kukiz nie złożył też ani jednej interpelacji czy zapytania do marszałka, choć to podstawowe narzędzie do walki o interesy mieszkańców."

 

Jeśli do tego dołożymy złote myśli :

"W szczegółach o całym budżecie mówić nie będę, ponieważ ja wybitnym ekonomistą nie jestem, to przyznaję, a poza tym jak zobaczyłem wzór dopuszczalnego poziomu zadłużenia, który przedstawiła pani skarbnik, to zapamiętałem z niego tylko tyle, że miał jakieś 2 metry długości i był 5 metrów nad poziomem podłogi."

 

To wychodzi nic innego jak to, że dając głos na Kukiza to jakby dać małpie granat. Jednocześnie skala tego popracia mówi mi żeby wyjaśnić iż nie chodzi o owoc tylko o takie coś z zawleczką.

I najsmutniejsze jest to że chyba już wolałbym obecne PO albo o zgrozo PiS.

 

To taka Samoobrona reaktywacja ;-) będzie dokładnie taki sam cyrk cymbałów krzykaczy z łapanki albo i lepszy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I najsmutniejsze jest to że chyba już wolałbym obecne PO albo o zgrozo PiS

 

Risto, posłuchaj dobrej rady kuzyna. Ty weź i z tego PiS się wycofaj, bo Ciebie tutaj zjedzą. I nawet to "o zgrozo" nie będzie okolicznością łagodzącą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka Samoobrona reaktywacja ;-) będzie dokładnie taki sam cyrk cymbałów krzykaczy z łapanki albo i lepszy.

 

 

Nie wiem jak będzie z realizacją, ale co do idei to się coraz bardziej przekonuję do Kukiza. Moim zdaniem Kukiz za słabo przedstawia patologię jaką jest partiokracja polska spowodowana aktualną ordynacją.

Gadki-szmatki które tu wrzucacie "Kukiz głupi / Kukiz mądry" są niepoważne.

 

Co do ewentualnej sterowalności Kukiza przez zewnętrzne siły to całkowite embargo na niego w mainstreamowych mediach raczą temu przeczyć, puki co.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chce JOWy i wisi mi kto je wprowadzi...Kukiz, Kaczynski , Duda , czy Komorowski....byle na wzor brytyjski

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

''Polacy maja wszystkie przymioty, oprocz zmyslu politycznego'' Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wpis na fejsie Kukiza:

 

...O jednym musicie wiedzieć, drogi Systemie : co innego Komitety Referendalne a co innego nasze przyszłe Listy Wyborcze.

W przypadku Komitetów Referendalnych jest mi absolutnie obojętne czy moim nazwiskiem posługują się środowiska "Samoobrony", kółka wędkarskie, pan Jagiełło, Stokłosa, prawica, lewica, centrum, czarni, zieloni, czerwoni czy różowi....

Najważniejsze bowiem jest to, by jak najwięcej środowisk przyprowadziło swoich zwolenników do urn referendalnych. Najważniejsze jest to, by przekroczyć zaporowy próg frekwencyjny, zaporowe 50% liczby obywateli. Bo tylko wówczas- po przekroczeniu tego progu- referendum będzie uznane za wiążące.

I tutaj WSZYSCY- absolutnie wszyscy - mogą posługiwać się moim nazwiskiem, jeśli tylko uważają, że pomoże im to w zdobyciu większej liczby zwolenników referendum.

Jeśli jednak chodzi o Listy Wyborcze, to proszę pamiętać, że ustalane one będą ZESPOŁOWO a ich podstawowym wyróżnikiem ma być TRANSPARENTNOŚĆ- czyli przejrzystość i czystość.

Będą one (i już są) ustalane wspólnie - przez KoLibra i wywodzących się z KoLibra środowisk , Ruch JOW-owski, stowarzyszenia walczące o podmiotowość obywateli, środowiska pracodawców, którym bliskie są idee Centrum A. Smitha i obrońców praw pracowniczych. Podkreślam- obrońców praw PRACOWNICZYCH a nie swoich własnych stołków, które sobie wymościli pozorowaniem walki o interes pracownika.

Naszą wspólną sprawę musi cechować ETYKA a w związku z tym nie będzie miejsca na listach wyborczych dla tych, którzy ponad Polskę, dobro Wspólnoty, przekładają swój partykularny interes - chęć objęcia urzędu dla pieniędzy czy "władzę dla władzy".

Przyjąłem na siebie rolę pełnomocnika wyborczego właśnie po to by jak najbardziej zminimalizować prawdopodobieństwo "wkręcenia się" na listy osób nieczytelnych, niejasnych, "szemranych"....

To strasznie odpowiedzialne zadanie ale musiałem wziąć je na siebie bo to w koncu właśnie ja odpowiadam własną głową za efekt walki z NIEETYCZNYM Systemem. Walki, którą podjałem kilka lat temu i którą zamierzam wygrać z Waszą pomocą.

Już w przyszłym tygodniu podam Wam adres strony internetowej, nad którą kończymy pracę i na której znajdziecie wszystkie podstawowe informacje dotyczace naszej wspólnej walki o wolną Polskę.

Znajdziecie na niej m.in. nazwiska 16 osób-reprezentantów naszej sprawy. Po jednej na województwo...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez wisi co ty chcesz.Ale nie wisi kto bedzie przez nastepne 20 lat ciagle/

....znaczy ze w obecnym systemie masz wplyw na to?....hmmmm....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

''Polacy maja wszystkie przymioty, oprocz zmyslu politycznego'' Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu przynajmniej ktos za tych typkow odpowiada.W jowach juz nikt.

 

ciekawe ze anglicy maja juz tego dosc a my oczywista nastepne 50 lat cwiczen.

 

w wiekszosci gdzie sa jowy jest klincz dwoch partii.Doskonaly przyklad senat.Tylko 10 spoza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu szerzej.Facetowi sie chciało mnie nie

Pisalem o tym wczesniej, ale bede pisac o tym az do znudzenia, ale miejmy nadzieje az do otrzezwienia.O JOW-ach mozna wiele dyskutowac, ale jest wiecej minusow niz zalet. Jest tez jeszcze inne, podstawowe pytanie. Kto i jak bedzie ewentualnie "wytyczal" okregi wyborcze, mozna zastosowac "gerrymandering", czyli stworzyc okregi wyborcze pod swoja partie. Np. wiadomo jak glosuje Wisla (za PO, za Komorowskim), bliska Istebna na odwrot. Mozna zrobic takie okregi wyborcze ze albo jedni albo drudzy nie beda mieli po co chodzic do wyborow przez najblizsze dziesieciolecia. To samo dotyczy tzw. "wysp" np. PIS-owska "wyspa" okreg legnicki, czy koninski, sa tez rzecz jasna wyspy PO, mozna to tak pieknie "pokroic" ze to nie bedzie mialo nic wspolnego z demokracja. PO na wschodzie nie bedzie mialo nic do powiedzenia a PIS na Zachodzie i Polnocy. Prawdziwa walka bedzie tylko w 25%-gora 35% okregow. Czesto beda tez wygrywac ludzie z duzymi pieniedzmi albo kandydaci z ich poparciem. Wyniki beda bardzo czesto nieproporcjonalne i beda wypaczaly wole wyborcow, patrz np. na Wielka Brytanie. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem Kaczynskiego i PIS-u, ale nic nie poradze na to ze w sam raz w tej sprawie maja racje. Moze system mieszany, tak jak w Niemczech, polowa mandatow w JOW-ach, polowa w wyborach proporcjonalnych, sa jeszcze inne "techniczne" mozliwosci poprawienia systemu proporcjonalnego. Obnizenie progu procentowego w skali calego kraju, zniesienie progu procentowego w skali calego kraju, zachowanie progu procentowego w skali kraju ale wprowadzenie zasady ze jesli ktos dostaje w okregu wyborczym np. 12% to moze dostac ten mandat nawet jesli nie przekroczy progu procentowego w skali calego kraju, tak jest np. w Szwecji. JOW-y to nie jest dobry pomysl, to nie jest pomysl na Polske obywatelska.

 

wam tylko pozostaje....myslec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu przynajmniej ktos za tych typkow odpowiada

...odpowiada? przed kim? przed prezesem partii? ...jaja sobie robisz

 

w wiekszosci gdzie sa jowy jest klincz dwoch partii

...no idobrze tylko te partie nie maja juz tego charakteru co teraz...MP trzyma palec mi a nie prezesowi

Doskonaly przyklad senat.

...dupa a nie przyklad(300tys wyborcow na okreg????)...to nie jest JOW na wzor brytyjski...i nie wiem gdzie slyszales ze angole maja go dosc...chyba w PL mediach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

''Polacy maja wszystkie przymioty, oprocz zmyslu politycznego'' Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak i partie w tym pic zrobia okregi wyborcze zeby prezes przegrał.Mysl dalej.

 

i dziwnym trafem w anglii ciagle to samo jak u nas.

 

a anglii jeszcze sie komus chce pytac.W polsce wygra kazdy jak sie znajdzie na liscie i bedzie mial kase.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOW to najlepszy sposób żeby do sejmu dostawały się osoby znane. A więc piosenkarze, aktorzy, celebryci, nauczycielki, lekarze, znani politycy, populiści i ... muzycy.

No i sprzyjają tworzeniu się monopolu największych partii.

 

Taaak - dokładnie tego właśnie nam potrzeba żeby uzdrowić ten kraj ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOW to najlepszy sposób żeby do sejmu dostawały się osoby znane. A więc piosenkarze, aktorzy, celebryci, nauczycielki, lekarze, znani politycy, populiści i ... muzycy.

No i sprzyjają tworzeniu się monopolu największych partii.

 

Taaak - dokładnie tego właśnie nam potrzeba żeby uzdrowić ten kraj ...

 

Nic dodać, nic ująć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOW to najlepszy sposób żeby do sejmu dostawały się osoby znane. A więc piosenkarze, aktorzy, celebryci, nauczycielki, lekarze, znani politycy, populiści i ... muzycy.

No i sprzyjają tworzeniu się monopolu największych partii.

 

Taaak - dokładnie tego właśnie nam potrzeba żeby uzdrowić ten kraj ...

ja bym stawiał na aktorow i skoczkow do wody.No i kukiza oczywiscie.

 

aaa i stokłosa biznesmen bedzie.

 

.odpowiada? przed kim? przed prezesem partii? ...jaja sobie robisz

a generalnie skoro chcesz to moze opowiesz co chcesz.Bo jak na razie samo hasło jest pojemne ze wlasciwie nie mowi nic a sadze ze sam kukiz nie wie o co mu chodzi.Myslenie ze jak bede mial swojego to bedzie lepiej jest mylace.Bo inni beda mieli 100 swoich przy tym samym elektoracie.wide anglia i szkocja.

 

A więc piosenkarze, aktorzy, celebryci, nauczycielki, le

samo w sobie to nic nowego bo obecnie tez sie dostaja i to juz daje do myslenia jak bedzie potem.Przeglad spoleczenstwa moze byc, tylko tak czy siak wszystko to musi byc chwycone za morde zeby realizowac jakis program... a wiec partyjny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOW to najlepszy sposób żeby do sejmu dostawały się osoby znane. A więc piosenkarze, aktorzy, celebryci, nauczycielki, lekarze, znani politycy, populiści i ... muzycy.

No i sprzyjają tworzeniu się monopolu największych partii.

 

Taaak - dokładnie tego właśnie nam potrzeba żeby uzdrowić ten kraj ...

 

Bardzo głupie. Ilu celebrytów masz w brytyjskim parlamencie? JOWy mają minusy, ale nie te akurat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaiste porównanie parlamentu brytyjskiego to jak porownać krolowe Elzbiete do prezesa.

 

nie chce juz porownywac polskich kmiotków bo nie mam do czego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a generalnie skoro chcesz to moze opowiesz co chcesz.Bo jak na razie samo hasło jest pojemne ze wlasciwie nie mowi nic a sadze ze sam kukiz nie wie o co mu chodzi.Myslenie ze jak bede mial swojego to bedzie lepiej jest mylace.Bo inni beda mieli 100 swoich przy tym samym elektoracie.wide anglia i szkocja.

...nic z tego nie kapujesz, ale nie martw sie nie ty jeden. Kukiz nie jest zadnym moim idolem a juz napewno nie politycznym. Popieram pomysl wprowadzenia JOW tak jak popieralem PO w 2007 kiedy obiecywala je wprowadzic '' stay on issue not a person''.

W UK nie ma podzialu jak u nas na swoich i cudzych.Partie polityczne dbaja o DOBRO WSPOLNE ! Kazda moze miec inna wizje tego ''dbania'' i jego realizacji a JOW skutecznie redukuje pokusy tworzenia klanow i sekt.

tak i partie w tym pic zrobia okregi wyborcze zeby prezes przegrał.Mysl dalej.

...w UK przegrywajacy wybory prezes odchodzi

jak sie komus chce czytac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

''Polacy maja wszystkie przymioty, oprocz zmyslu politycznego'' Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK nie ma podzialu jak u nas na swoich i cudzych.Partie polityczne dbaja o DOBRO WSPOLNE

i dlatego porownuje krolowa Elzbiete do prezesa.U nas nie bedzie juz tak nigdy .Pozostana oni i my.To nie ta sama publicznosc.Pokaz mi polaka ktory pojdzie sie dowiedziec kto zacz, sprawdzi i spotka sie z kandydatem.I nie bedzie mial nic przeciwko temu ze kiedys był z pis albo po.Ja tez glosowałem Na PO i jednomandatowe oraz szereg obiecanek innych.Ale Jowy mi przeszly znajac rodakow.Byc moze wynika to z tego ze parlamentaryzm brytyjski to epoka ...kuda nam?I kto skloni wszystkie partielub prezydenta do zrobienia takich okregow zeby było proporcjonalnie.

 

w miare.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nikt nie mowi ze bedzie latwo i ze to zaraz zadziala...z mojego punktu siedzenia(egoistycznego) tez byloby najlepiej, zeby to sie stalo juz (tzn nastapila poprawa).....najdalej za 2 lata ...niestety pewne mechanizmy musza sie wyksztalcic a na to jest potrzebny czas...wiec zdaje sie ze chce tego nie dla siebie ale dla mlodszych ode mnie ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

''Polacy maja wszystkie przymioty, oprocz zmyslu politycznego'' Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jakies 30 lat po dziesieciu poprawkach i awanturach pod warunkiem ze wszyscy beda chcieli dobra wspolnego.Nie zalamuj mnie.

 

Z polakami??wyobrazasz sobie ze mamy taka Szkocje np.

 

i ona ma dochod jako szkocja mniejszy od polski .Takie kieleckie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Polakiem i chce sie ludzic...nie przyjmuje do wiadomosci ze gdzie indziej idzie a u nas nie...jesli zas tak, to ostatni gasi swiatlo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

''Polacy maja wszystkie przymioty, oprocz zmyslu politycznego'' Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam zludzen.To nie ten narod.

 

Irlandia nagle wzieła wiatr w zagle.Ale najpierw odcieła sie od balastu jakim był kosciól ktory tam zawsze rzadził i dzielił.Maja to juz za soba.To jest przed nami....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najpierw odcieła sie od balastu jakim był kosciól ktory tam zawsze rzadził i dzielił

...nie widze zwiazku...a Irlandia to znow nie najlepszy przyklad

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

''Polacy maja wszystkie przymioty, oprocz zmyslu politycznego'' Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy w kraju w którym od 400 lat jest syf i wszystko idzie nie tak jak powinno. Ostatnie 25 lat to czas olbrzymiego sukcesu, a i tak wszyscy plują na ten okres. Jesteśmy biednym krajem drugiego świata, należymy do krajów rozwijających się. A tu nikt nie może tego zaakceptować - wszyscy się porównują do najbogatszych krajów świata. A to budzi frustrację. Ale zamiast POMYŚLEĆ dlaczego jesteśmy tacy beznadziejni i co jest przyczyną naszego cywilizacyjnego i organizacyjnego zacofania - łatwiej nam bezmyślnie szukać WROGA który jest winien naszemu nieudacznictwu - np "rosyjsko-niemieckie kondominium pod żydowskim zarządem powierniczym". I to nas zwalnia z myślenia co możemy zrobić lepiej. Zamiast tego bijemy pianę własnej wścieklicy kompromitując się przed resztą cywilizowanego świata. I do tego jesteśmy tak głupi że sami jeszcze wybieramy sobie populistów i liczymy (to najśmieszniejsze) że poprawią u nas sytuację. Ręce opadają ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.