Skocz do zawartości
IGNORED

brawo Paweł


surfbrother

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Brawo Paweł!

 

Paweł Kukiz odpowiada na list Krystyny Pawłowicz

"Dziękuję (...) za ten list Pani do mnie. Pani »analiza« mojej wcześniejszej wypowiedzi jest bowiem przykładem na to, do czego prowadzi partiokracja" - napisał na swoim profilu na Facebooku Paweł Kukiz. Odniósł się w ten sposób do listu otwartego, który skierowała do niego Krystyna Pawłowicz. Posłanka PiS stwierdziła w nim m.in., że "czuje się oszukana przez Kukiza".

 

"Sprawa jest przecież banalnie prosta: Kukiz to agent PO, który miał za zadanie odebranie PiS-owi elektoratu, rozanarchizowanie Państwa a następnie porzucenie tegoż elektoratu. W zamian za to Schetyna obiecał Kukizowi umorzenie kredytu (we frankach). Myślę, że w związku z tym powinna zostać powołana Komisja Śledcza pod przewodnictwem samego Antoniego. I skazać grajka na... śpiewanie falsetem" - napisał Kukiz na Facebooku.

 

Następnie zwrócił się do Pawłowicz, doradzając jej przeczytanie załączonego tekstu o AWS z Wikipedii. "Jeśli będzie miała Pani problem ze zrozumieniem to z całą pewnością znajdzie Pani nawet w swojej partii ludzi, którzy Pani wytłumaczą" - podkreślił.

 

"I dziękuję Pani za ten list Pani do mnie. Pani "analiza" mojej wcześniejszej wypowiedzi jest bowiem przykładem na to, do czego prowadzi partiokracja i "jedynki" na listach przyznawane przez Wodza" - podsumował Kukiz.

 

 

Wcześniej Krystyna Pawłowicz opublikowała na swoim Facebooku list otwarty do Pawła Kukiza. "Czuję się przez Pana oszukana" – napisała i dodała: "Proszę pomóc PiS i innym środowiskom patriotycznym dokończyć zmiany!".

 

Posłanka PiS w liście opublikowanym na Facebooku mocno krytykuje Pawła Kukiza – ma mu za złe, że ten zapowiedział rychłe porzucenie polityki. Równocześnie, zachęca go, by dalej walczył o Polskę – wspierając PiS i środowiska patriotyczne. "Swymi infantylnymi fochami Pan Paweł Kukiz sam się wuautowuje. Nie sztuka ględzić o czymś, ale sztuką jest doprowadzenie pomysłu do końca! Tym bardziej, że zaufało mu 2% wyborców. To do CZEGOŚ ZOBOWIĄZUJE (pis. oryg.)" – czytamy w liście.

 

Pawłowicz zarzuca Kukizowi, że ten, zapowiadając odejście z polityki i powrót do występów na scenie, wykazuje się brakiem odpowiedzialności. "I co, powietrze z dętki uciekło, P. Kukiz porzuca swych wyborców i wraca do muzyki. Jaka jest Pana ODPOWIEDZIALNOŚĆ Panie Pawle Kukiz za tę Polskę, którą Pan ponoć tak kocha? No, jaka?" – pyta posłanka.

 

"Przyznam, że ja też wiązałam z Panem nadzieje na zmiany w Polsce, a teraz również czuję się przez Pana oszukana. Bo nie ma co ukrywać, bez PANA, bez Pana wyborców, których już Pan jakoś ideowo zorganizował, samo PIS Polski NIE zmieni! Czy Pan to rozumie!?" – czytamy w liście.

 

W końcowej części listu Krystyna Pawłowicz zwraca się do Kukiza z prośbą, by ten wspierał PiS i środowiska patriotyczne. "Panie Pawle KUKIZ, proszę się NIE PODDAWAĆ ! Proszę pozostać POLSKIM WOJOWNIKIEM! Proszę pomóc PIS i innym środowiskom patriotycznym dokończyć zmiany! Proszę nam pomóc! Proszę pomóc Polsce! To przecież Pana rodzinna tradycja" – zwraca się do Kukiza.

 

"To dziś Pana PATRIOTYCZNY OBOWIĄZEK! Czekamy na Pana w Sejmie!" – kończy Pawłowicz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Paweł faktycznie z polityki rejteruje ?

Nie wiedziałem. Jeśli tak jest, to Pawłowicz ma rację....

 

Jemu chodzi o to, żeby NAJPIERW rozp***ć system a potem on wróci do śpiewania bo on nie chce władzy dla siebie tylko dla ludzi.

Pawłowicz nie rozumie, jak można nie chcieć immunitetu i "money for nothing".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrabiamy dupę Kukizowi, że niby jest kiepskim biurokratą:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

 

 

 

 

Ciekawy artykuł o demagogii wokół jow'ów:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A w nim porażająca statystyka: ...Nie da się dłużej utrzymać kalekiego ustroju III Rzeczypospolitej, gdzie zwykły obywatel ma drogę do Sejmu zamkniętą, a gdzie z łatwością wchodzą nomenklaturowi nominanci często z ułamkiem procenta poparcia wyborców. Teraz jest takich posłów czworo: Michał Szczerba – 0.41%, Ligia Krajewska – 0.35%, Marcin Kierwiński – 0.35% i Leszek Jastrzębski – 0.30%. W sumie aż 65 posłów otrzymało mandaty z poparciem mniejszym niż 2% głosów (!!!). Jedynie 36 posłów, sprawuje mandaty z poparciem większym niż 10% wyborców. Tylko dwóch otrzymało poparcie większe niż 30%, co i tak byłoby za mało, żeby marzyć o wygraniu wyborów w znakomitej większości okręgów do Izby Gmin.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak pisior:(

 

635689328811448355.jpg

 

Monika Olejnik: A gościem Radia ZET jest Paweł Kukiz, witam.

 

Paweł Kukiz: Dzień dobry.

 

Monika Olejnik: Czy chce pan kandydować do Sejmu, czy będzie pan startował...

 

Paweł Kukiz: Oczywiście, pewnie.

 

Monika Olejnik: Tak, będzie pan startował.

 

Paweł Kukiz: Dlatego startowałem w kampanii prezydenckiej i intencją było wejście w wyborach parlamentarnych, jesiennych z dużą grupą do Sejmu.

 

Monika Olejnik: Czy wyobraża pan sobie siebie w roli premiera?

 

Paweł Kukiz: Ciężko to sobie wyobrazić, ale trzeba, ale nie chcę, ale muszę, chciałbym, chcę zmienić konstytucję, chcę zmienić ustrój państwa.

 

Monika Olejnik: Czyli premier Jarosław Kaczyński, a wicepremier Paweł Kukiz.

 

Paweł Kukiz: Albo premier Paweł Kukiz i inny wicepremier.

 

Monika Olejnik: I pan, jako premier, co będzie robił?

 

Paweł Kukiz: Zmieniał ustrój państwa.

 

Monika Olejnik: Na jaki?

 

Paweł Kukiz: Będę przede wszystkim naprawiał państwo, na ustrój proobywatelski. Nie mam obietnic w swoim programie, mam w swoim programie program napraw..., moim programem jest naprawa państwa, a nie realizacje jakiś obietnic składanych, jakimś poszczególnym grupom, wkupywanie się w łaski wyborcy po to, by czerpać korzyści ze sprawowania władzy, partykularne korzyści.

 

Monika Olejnik: Nie będę tworzyć żadnych struktur, zaraz pojawią się jacyś cwaniacy, tak pan mówił w Jarocinie.

 

Paweł Kukiz: Oczywiście. W Jarocinie mówiłem w ogóle wiele rzeczy i problem polega na tym, że po pierwsze telewizja TVN nie miała prawa filmować koncertu, ponieważ tak mamy zastrzeżone w umowie, telewizja TVN filmowała koncert, a oprócz tego zmanipulowała wypowiedź, ponieważ ja mówiłem tam wiele rzeczy w Jarocinie.

 

Monika Olejnik: Ale mówił pan też o tym, że mam w d... politykę.

 

Paweł Kukiz: Na tym polega manipulacja, że między innymi...

 

Monika Olejnik: Ale powiedział pan w d... czy nie.

 

Paweł Kukiz: Tak, tak, powiedziałem. Mogę zacytować dokładnie, pełne d... w tej chwili.

 

Monika Olejnik: No proszę bardzo.

 

Paweł Kukiz: Ale nie zacytuję.

 

Monika Olejnik: Nie zacytuje pan. No to ma pan d... politykę, czy nie?

 

Paweł Kukiz: Proszę pani, to było wyrwane z kontekstu. Powiedziałem, choć moją intencją i z całych moich wypowiedzi wynikało, że tak naprawdę chcę grać piosenki, tak naprawdę wszedłem do polityki tylko dlatego, że nie chcę już śpiewać piosenek o Stefanie Niesiołowskim i o panu Ryszardzie Kaliszu, tylko chcę śpiewać piosenki o kwiatkach i motylkach. Ale dopóki nie zmieni się ustroju państwa, takich piosenek śpiewać, piosenek o miłości śpiewać nie mogę, bo żyję w matrixie, w państwie neokolonialnym, w państwie, które jest kolonią banków i korporacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz z doświadczenia?

Ja nie mam żadnej misji ale widzę, że co poniektórych internet przytłacza nadmiarem dostępu do wszelakich wiadomości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie zagadki skąd Cookies ma takie poparcie i kto za tym stoi ;-) ci sami od lat przy korytach tylko mniejszych lokalnych :-)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam złudzeń co do tego że Kukiz jest obstawiony przez szemrane towarzystwo - ciekawe jak się odniesie do tego artykułu - ale niestety to jest polityka i tak ona wygląda. Pokazuje on (artykuł) natomiast inną ciekawą rzecz która mnie nurtuje od jakiegoś czasu, a mianowicie że JOWy mogą mieć problem przy obecnym polskim systemie samorządowym - po prostu samorządy są za mało niezależne. To nie "landy" w Niemczech, czy "stany" w USA. "Misie" opisane w artykule de facto żyją z pieniędzy podatnika krajowego, a nie samorządowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł Kukiz (ponoć) ma zamiar wyrzucić z Polski Niemieckie firmy i produkty :

 

''na Facebooku pisze wprost, że działa "wbrew interesowi niemieckich korpo"

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczynasz sobie na tym forum, jak zawodowy PR-owiec. Wszystkie twoje posty są polityczne i jednoznacznie prawackie. Zdeklaruj się wprost jako pislamski propagandzista, albo jednak postaraj się o większą obiektywność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczynasz sobie na tym forum, jak zawodowy PR-owiec

 

Dzięki!

 

Wszystkie twoje posty są polityczne i jednoznacznie prawackie.

 

Ten o Monisi też?

 

albo jednak postaraj się o większą obiektywność.

 

Czyli tak jak Ty? Ja wolę postarać się o większy obiektywizm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Ja wolę postarać się o większy obiektywizm.

 

Sądząc po większości wcześniejszych wpisów, trudno będzie. A sam piszę tak, a nie inaczej tylko dlatego, że po wyborach wolałbym nie obudzić się w katolskiej wersji Państwa Islamskiego (a poczytaj np. twórczość niejakiego szczerskiego sprzed paru lat - teraz nieudolnie tłumaczy się, że to było political fiction :) ).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po większości wcześniejszych wpisów, trudno będzie.

 

Skoro tak mówisz, to się jednak nie będę starał.

 

A sam piszę tak, a nie inaczej tylko dlatego, że po wyborach wolałbym nie obudzić się w katolskiej wersji Państwa Islamskiego

 

Każdy ma jakieś lęki, fobie, natręctwa. Większość da się leczyć, a z resztą trzeba żyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, to nie jest fobia. Przypomnij sobie lata 1991-92 i 2005-07. Niewiele brakowało - szczególnie w tych pierwszych 2 latach. Przypominam ku przestrodze niejakiego goryszewskiego, wówczas wicepremiera: " [...] nieważne, czy Polska będzie biedna czy bogata - ważne, żeby była katolicka [...] " .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ku przestrodze niejakiego goryszewskiego, wówczas wicepremiera:

 

Z tamtych lat, to pamiętam głównie kolegę Goryszewskiego z ZChN-u, niejakiego Niesiołowskiego cyt.

 

"Chorzy na AIDS to przede wszystkim zboczeńcy i narkomani. Oni na ogół sami sobie są winni… Na Zachodzie homoseksualiści już wywalczyli sobie ogromne przywileje. Ja się z tym nie zgadzam i nigdy nie uznam prawa nakazującego traktować zboczenie jako normę."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieważne, czy Polska będzie biedna czy bogata - ważne, żeby była katolicka [...] " .

 

Jeżeli o mnie chodzi, to ważne aby Polska była bogata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy, na czyją rzecz czynisz propagandę - obyś się nie zawiódł ...

 

P.S.

poczytaj sobie choćby to:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

wbrew pozorom, to wcale nie jest margines. Jak się im podobni dorwą do władzy, katolski szariat mamy na 100%

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy, na czyją rzecz czynisz propagandę - obyś się nie zawiódł ...

 

Zważywszy na czyją rzecz robisz propagandę - właśnie się zawiodłeś

 

Co komu bliższe, to pamięta :)

 

Raczej zapamiętują najgłupsze rzeczy, które w życiu usłyszeli.

 

poczytaj sobie choćby to:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tak bardzo Tobie przeszkadza nawrócony Antkowiak? Mnie to ani grzeje, ani ziębi. Jego sprawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy na czyją rzecz robisz propagandę [...]

 

Zwróć uwagę na taki drobiazg, że nie czynię propagandy na niczyją rzecz - jedynie PRZECIW prawactwu, klerykalizmowi i katooszołomstwu (które zagraża nam jak najbardziej realnie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na taki drobiazg, że nie czynię propagandy na niczyją rzecz

 

O Jezuu.... O, przepraszam Ciebie Arguś, chciałem napisać "O motyla noga".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fakt. Sprawdź, czy w jakimkolwiek poście poparłem jakąś partię, czy polityka.

A że pewne rzeczy w sferze publicznej brzydzą mnie maksymalnie - to odrębna kwestia. I daję temu wyraz bez ogródek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy w jakimkolwiek poście poparłem jakąś partię, czy polityka.

 

Arguś, wybacz chłopie, ale mam lepsze rzeczy do roboty niż kwerenda Twojej twórczości. Powiem Tobie tylko, że w dyskusjach politycznych będąc przeciw komuś/czemuś ustawiasz się za kimś/za czymś. Krytykujesz lewicę znaczy prawicowiec, krytykujesz prawicę znaczy lewicowiec (no, może za wyjątkiem Foxa, bo on sam o sobie mówi: oportunista i smaga idiotów bez względu na to, gdzie się znajdują: czy na prawo czy też lewo). Może to się Tobie nie podobać ale tak jest.

 

A że pewne rzeczy w sferze publicznej brzydzą mnie maksymalnie - to odrębna kwestia. I daję temu wyraz bez ogródek.

 

To wolny kraj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.