Skocz do zawartości
IGNORED

brawo Paweł


surfbrother

Rekomendowane odpowiedzi

no, kara będzie niemiłosierna

oni tej kary z pewnością strasznie się boją

 

A tu masz rację.

Jest kadencja - trzeba się nakraść. Jedyna szansa w życiu...

A po to utrzymuje się w Bolandzie więcej oddziałów prewencji, niż w GG za Hitlera, aby rząd do końca kadencji dotrwał.

Potem - choćby potop!

W ciepłych krajach nas nie dopadną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12daa34c214e5881dbd282ec25e7c1fd.jpg

 

Zmarł ojciec Pawła Kukiza, uszanujmy to chwilą ciszy i zadumy nad przemijaniem.

 

P.S.

 

Właśnie przeminął mi okres karencji jaki mściwie nałożyła na moją skromną osobę moderacja w zamian za poświęcone przeze mnie pięć lat życia przed klawiaturą, w celu przekazywania społeczności forum rzeczywistości i faktów zarówno tu na bocznicy jak i w działach specjalistycznych.

 

Jako jedyny user-użytkownik od pierwszych dni rejestracji pisząc prawdę stałem się obiektem bezprzykładnych bezczelnych ataków na moje dobre imię i fachowość stricte przedmiotową, od początku w pierwszych wpisach pięć lat wstecz wskazywałem na genialność polityka o nazwisku Kaczyński, co potwierdził w wczorajszej kropce nad i w TVN24 Korwin Mikke, mówiąc Monice Olejnik prosto w twarz, że jest on genialnym strategiem politycznym, - program do obejrzenia na stronach stacji.

 

Pragnę oświadczyć, że mimo szkalowania mnie tu, zwłaszcza w okresie po katastrofie smoleńskiej, warto było dożyć tej chwili radości z zwycięstwa Andrzeja Dudy w pierwszej turze wyborów prezydenckich AD 2015.

 

Cała manipulacja obozu władzy straciła swą moc oddziaływania, całe zło wyrządzone społeczeństwu wraca teraz do tych, którzy byli jego autorami, porażając ich i paraliżując, bezradność do niedawno wielkich postaci polskiej polityki mainestreamowej jest komiczna, główny nurt wpadł w wir prawdy i rozbił się o skały..

 

Oczywiście nie cieszmy się za bardzo, pamiętajmy że wielki kapitał oraz wszystkie, słownie, wszystkie ważne i mniej ważne instytucje są w rękach obcych, lecz pamiętajmy że nawet najdłuższa droga zaczyna się od pierwszego kroku, będzie ciężko, lecz zwyciężymy i odbijemy kraj ludziom, którzy z sobie tylko wiadomych względów uznali że jest ich, a nas obywateli chcieli zaprząc do pracy na swoją rzecz jak niewolników, nic z tego.

 

Grzegorz Schetyna ma teraz ruch, oraz Leszek Miller, który musi wesprzeć Andrzeja Dudę, aby osłabić PO, by zrobiło się jakiekolwiek miejsce po lewej stronie sceny politycznej, gdyż nowa inicjatywa lewicowo-liberalna Leszka Balcerowicza czyli PO 2.0 jest już uchwycona w najnowszym sondażu z poparciem na poziomie 11 %, SLD natomiast ustawiono na poziomie 2% co ma znaczyć że Leszek Miller ma spadać na drzewo..

 

Służby..

 

 

Oczywiście ujawnienie przez Olechowskiego sposobu działania referendalnego PO jak ćwiczenia z nudów, klasyfikuje wszystkie osoby popierające to ugrupowanie w kategorii zwykłych idiotów, dających się nabrać na proste i prymitywne metody manipulacji.

 

 

Co za pech.

 

 

Jednak kiedy moja skromna osoba od lat pisała że nie można utrzymywać się w gronie osób inteligentnych kiedy popiera się to założone przez służby ugrupowanie, to wynagradzano mnie zestawem przymiotów, odpowiednim do poziomu autorów wpisów przeciwko mojej postawie.

 

Żenada!!!

 

Jak teraz wszyscy wyglądacie, Panowie Jozwa i pozostali moderatorzy....

 

Jarosław Kaczyński jest najwybitniejszym polskim politykiem.

 

Napisałem ok pięć lat temu, nie myliłem się, nie myliłem się pisząc na forum na każdy temat, katastrofa w Smoleńsku też okaże się zamachem, poczekajcie..

 

Żegnam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jumbo, może masz racje lecz gdybyś laski Balbinowi nie robił w każdym poscie byłbyś bardziej wiarygodny. A tak wychodzisz na fundamentalistę. trza było trochę popisiorzyć. Co do gruchy w tupolewie, ch.j znajet, za duzo niejasności i uśmiechów to fakt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak kiedy moja skromna osoba od lat pisała że nie można utrzymywać się w gronie osób inteligentnych kiedy popiera się to założone przez służby ugrupowanie, to wynagradzano mnie zestawem przymiotów, odpowiednim do poziomu autorów wpisów przeciwko mojej postawie.

 

Na forum znane są osoby fanatycznie POpierające to ugrupowanie założone przez służby, które chwalą się posiadaniem legitymacji Mensy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo konkretów o JOWach w tym zalewie demagogii:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ako jedyny user-użytkownik od pierwszych dni rejestracji pisząc prawdę stałem się obiektem bezprzykładnych bezczelnych ataków na moje dobre imię i fachowość stricte przedmiotową, od początku w pierwszych wpisach pięć lat wstecz wskazywałem na genialność polityka o nazwisku Kaczyński, co potwierdził w wczorajszej kropce nad i w TVN24 Korwin Mikke, mówiąc Monice Olejnik prosto w twarz, że jest on genialnym strategiem politycznym, - program do obejrzenia na stronach stacji.

 

ja myślę że to kwestia na osobny temat. na bocznicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"On jest nikim! To człowiek bez znaczenia! Zaskoczeniem będzie jeśli zdobędzie powyżej 1%" - Stefan Niesiołowski o Pawle Kukizie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór pomiędzy Dudą a Komorowskim jest wyborem:

1. Estetycznym. Burakowi trzeba powiedzieć zejdź nam z oczu.

2. Egzystencjalnym. Jak nie zatrzymamy niszczenia naszego kraju, naszego domu, naszego narodu, będzie krótko mówiąc - po nas.

3. Przyszłościowym. Nie twierdzę, że Duda nas od razu wybawi, ale tylko wybór Dudy da szansę na przywrócenie Polski Polakom na jesieni, o co walczy Paweł Kukiz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swój

a tu jakis kabaret zaczal działalnosc dobroczynnom??

 

Roznica miedzy Prezydentem a niejakim dudom jest taka jak miedzy POCZTOM a chłopcem na posylki.Dudzie tylko trzeba kupic spodnie z lampasami zeby był,...WIDOCZNY dla psów i rowerów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12daa34c214e5881dbd282ec25e7c1fd.jpg

 

Zmarł ojciec Pawła Kukiza, uszanujmy to chwilą ciszy i zadumy nad przemijaniem.

 

P.S.

 

Właśnie przeminął mi okres karencji jaki mściwie nałożyła na moją skromną osobę moderacja w zamian za poświęcone przeze mnie pięć lat życia przed klawiaturą, w celu przekazywania społeczności forum rzeczywistości i faktów zarówno tu na bocznicy jak i w działach specjalistycznych.

 

Jako jedyny user-użytkownik od pierwszych dni rejestracji pisząc prawdę stałem się obiektem bezprzykładnych bezczelnych ataków na moje dobre imię i fachowość stricte przedmiotową, od początku w pierwszych wpisach pięć lat wstecz wskazywałem na genialność polityka o nazwisku Kaczyński, co potwierdził w wczorajszej kropce nad i w TVN24 Korwin Mikke, mówiąc Monice Olejnik prosto w twarz, że jest on genialnym strategiem politycznym, - program do obejrzenia na stronach stacji.

 

Pragnę oświadczyć, że mimo szkalowania mnie tu, zwłaszcza w okresie po katastrofie smoleńskiej, warto było dożyć tej chwili radości z zwycięstwa Andrzeja Dudy w pierwszej turze wyborów prezydenckich AD 2015.

 

Cała manipulacja obozu władzy straciła swą moc oddziaływania, całe zło wyrządzone społeczeństwu wraca teraz do tych, którzy byli jego autorami, porażając ich i paraliżując, bezradność do niedawno wielkich postaci polskiej polityki mainestreamowej jest komiczna, główny nurt wpadł w wir prawdy i rozbił się o skały..

 

Oczywiście nie cieszmy się za bardzo, pamiętajmy że wielki kapitał oraz wszystkie, słownie, wszystkie ważne i mniej ważne instytucje są w rękach obcych, lecz pamiętajmy że nawet najdłuższa droga zaczyna się od pierwszego kroku, będzie ciężko, lecz zwyciężymy i odbijemy kraj ludziom, którzy z sobie tylko wiadomych względów uznali że jest ich, a nas obywateli chcieli zaprząc do pracy na swoją rzecz jak niewolników, nic z tego.

 

Grzegorz Schetyna ma teraz ruch, oraz Leszek Miller, który musi wesprzeć Andrzeja Dudę, aby osłabić PO, by zrobiło się jakiekolwiek miejsce po lewej stronie sceny politycznej, gdyż nowa inicjatywa lewicowo-liberalna Leszka Balcerowicza czyli PO 2.0 jest już uchwycona w najnowszym sondażu z poparciem na poziomie 11 %, SLD natomiast ustawiono na poziomie 2% co ma znaczyć że Leszek Miller ma spadać na drzewo..

 

Służby..

 

 

Oczywiście ujawnienie przez Olechowskiego sposobu działania referendalnego PO jak ćwiczenia z nudów, klasyfikuje wszystkie osoby popierające to ugrupowanie w kategorii zwykłych idiotów, dających się nabrać na proste i prymitywne metody manipulacji.

 

 

Co za pech.

 

 

Jednak kiedy moja skromna osoba od lat pisała że nie można utrzymywać się w gronie osób inteligentnych kiedy popiera się to założone przez służby ugrupowanie, to wynagradzano mnie zestawem przymiotów, odpowiednim do poziomu autorów wpisów przeciwko mojej postawie.

 

Żenada!!!

 

Jak teraz wszyscy wyglądacie, Panowie Jozwa i pozostali moderatorzy....

 

Jarosław Kaczyński jest najwybitniejszym polskim politykiem.

 

Napisałem ok pięć lat temu, nie myliłem się, nie myliłem się pisząc na forum na każdy temat, katastrofa w Smoleńsku też okaże się zamachem, poczekajcie..

 

Żegnam!

Podobno, gnoju - uszanować trzeba...

A ty - po swojemu.

Jesteś niebywały bęcwał i kawał chama.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica muls jezd zawsze inaczej krawat byś wiązał na nodze powiedzmy a nie na szyji

powidzmy ze roznica jest ze jednemu wons rosnie a drugiemu..niee.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki bat czeka w szafie ... pozwólcie tylko Bredzisławowi uchylić od niej drzwi.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idiotyzmy to są "naboje medialne" przeciwko prawym ludziom:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Po raz pierwszy w historii ludzkości możesz przenieść chorobę, na którą nie chorujesz, na kogoś, kto został na nią zaszczepiony !!!" u2be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki bat czeka w szafie ... pozwólcie tylko Bredzisławowi uchylić od niej drzwi.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Modrzew47 ma na niego sposób. potrafi wycenić wartość nieruchomości na podstawie ceny kupy cegieł. Wezmą go na konsultanta :-)

 

"Podatek katastralny odnosi się do jakiejś hipotetycznej wartości, jakby przedmiot miałby być sprzedany teraz, a przecież nie ma sprzedaży czegokolwiek bez określenia czasu sprzedaży, bo jeśli ma to nastąpić w odległej przyszłości, to należałoby od tej przyszłej wartości odjąć przyszłe płatności podatku katastralnego i od uzyskanego wyniku obliczyć wartość PV, czyli obecną wartość przyszłych przychodów."

 

Jesteś pewien że to nie Moddrzew47 pisał? Bo bredzi całkiem podobnie.

 

Paweł jest mocny.

 

mocny to jest Full - ten z "Kiepskich".

 

A Pawełek to jest zając PO wypuszczony na poganianie hartów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to trzeba posłuchać...

 

W pale się nie mieści.

Przecież to zdrada stanu - prowokowanie obcego mocarstwa.

W dodatku z ohydnych pobudek.

A potem się dziwią że mosty płoną w Warszawie...

Wóz TVN czy Polszmatu (już nie pamiętam) też spłonął w jakichś dziwnych okolicznościach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z Kukizem, chyba pierwszy po pierwszej turze:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z Kukizem, chyba pierwszy po pierwszej turze:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Teraz zrobią.

Zawsze wygrywa ten pierwszy, który to wymyślił.

Drugi w tej materii nic nie osiągnie

 

.

.

.

Ale jaja, teraz czytając tą wypowiedź Kukiza widzę, że myślę podobnymi schematami.

Napisałem kilka dni temu, że JOW nie były głównym i jedynym celem, a tylko chodziło

o nie rozmienianie się na drobne.

Wreszcie mam "swój ruch".

I to nie Ty mi go wskazałeś Janusz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Po raz pierwszy w historii ludzkości możesz przenieść chorobę, na którą nie chorujesz, na kogoś, kto został na nią zaszczepiony !!!" u2be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.