Skocz do zawartości
IGNORED

brawo Paweł


surfbrother

Rekomendowane odpowiedzi

Tradycyjnie w rozwalaniu zawsze byliśmy dobrzy

No dobra Less , to jaki jest pomysł na to by pogonić to tałatajstwo? Zmieniają się pierdziołkami od 89, podpieprzają ciemnote zmianami, a tu trza zrobić twardy reset, raka nie da sie wyleczyć po kawałku tylko pełną resekcją. Może i byłby wstrząs ale co tu jest jeszcze do stracenia- chyba już nic. Macajewem wydymano i dyma się dalej naród. Inna sprawa to mentalność. Myślałem że gdy moje pokolenie dojrzeje to z latami ten bezmiar ciemnoty i głupoty narodowej zostanie wyparty a tu dalej ten sam ch..j. To niestety siedzi w genach tego narodu. Tak jak Bismarck powiedział że Polaków nie trzeba zniewalać a dać im wolność - sami się wykończą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że gdy moje pokolenie dojrzeje to z latami ten bezmiar ciemnoty i głupoty narodowej zostanie wyparty

 

Wyparty - a niby przez co? W karcie dań masz to, co masz... Czasem wrzuci się jakąś promocję dla urozmaicenia. A to Knur, a to Paligłup a to Kukiz.

Ale restauracja (Sowa & Przyjaciele) wciąż ta sama i ma się dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten młoty z PO jeszcze chyba nie skumały, że to początek buntu pokoleniowego. Na Kukiza głosowała prawie połowa 20-latków a nawet 1/3 30-latków.

Taki bunt jak córki która na złość mamie zakocha się w pijaku - takim jak jej ojciec.

Kukiz to tylko zając do wabienia hartów w wyborach. Na razie żadna siła polityczna. Gościu nie ma nic do powiedzenia, jak już mówi to nie wie o czym i ma problemy z afektywnością alkoholową.

 

Gdyby więcej 40-latków na niego zagłosowało to już byłoby pozamiatane.

Wśród nich jest więcej zapijaczonych pieniaczy wiec raczej znają ten typ dobrze i na niego nie zagłosują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

il Dottore, innych wyzywasz od agentów ... ale Twoje wpisy wyglądają również na agenturalne wywody, mające na celu obrzydzenie reszcie PK, poprzez wielokrotne wmawianie pewnych tez.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

... żeby był jakiś porządek i sens tego wszystkiego nieznanego i tajemniczego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że Kukiz czy Korwin to populiści?

Populistą, to był Lepper. Jedyna siła społeczna poza górnikami jeszcze.

 

A ci dwaj to zwykłe miernoty z parciem na szkło i robienie kasy z tego szołbiznesu politycznego.

 

il Dottore, innych wyzywasz od agentów ... ale Twoje wpisy wyglądają również na agenturalne wywody, mające na celu obrzydzenie reszcie PK, poprzez wielokrotne wmawianie pewnych tez.

Bo kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą - jako rzecze jego ulubiony Zaratustra.

 

Tak jak Bismarck powiedział że Polaków nie trzeba zniewalać a dać im wolność - sami się wykończą.

Bardzo mądre jest cytowanie mądrości własnych wrogów jak prawd objawionych. To już nawet nie jest głupota, ale zwykły brak instynktu samozachowawczego. To się zoloftem leczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

il Dottore, innych wyzywasz od agentów ... ale Twoje wpisy wyglądają również na agenturalne wywody, mające na celu obrzydzenie reszcie PK, poprzez wielokrotne wmawianie pewnych tez.

 

Przyznaję się bez bicia - jestem głęboko zakonspirowanym agentem.... polskim. :)

Szanuję Twój wybór Kukiza, Bóg mi świadkiem, że chciałbym się mylić. Z radością wszystkie swe słowa odszczekam, gdy Kukiz pokaże że naprawdę zmienia Polskę.

Problem jednak polega na tym, że Polski nie będzie od pierwszego, bo w parlamencie znajdzie się ten czy ów. Prawdziwi władcy tego kraju nie oddadzą go bez walki - zbrojnej walki. To już widać nader jasno.

Z daleka widać więcej, ja już wiele wyborów przeżyłem i wielu takich "antysystemowych" a w rzeczywistości STWORZONYCH przez System widziałem: Lepper, Palikot - CO ONI ZROBILI? Otóż - gufno. Tak samo będzie i z Kukizem.

Ale - obym się mylił.

Tak czy owak - póki co ekonomiczna podstawa naszego ustroju czyli kapitalizm kompradorski ma się dobrze i nic nie wskazuje na jakąkolwiek możliwość zmiany. Tak było za PO, za PiS, za SLD i kto tam jeszcze z tych złodziei siedział przy korycie... Kto ma zarabiać - ten zarabia. Kto ma być nikim - ten jest i będzie nikim.

I tylko czasem dla zmylenia przeciwnika i podniesienia nastroju podstawia się takie Kukizy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyparty - a niby przez co? W karcie dań masz to, co masz... Czasem wrzuci się jakąś promocję dla urozmaicenia. A to Knur, a to Paligłup a to Kukiz.

Ale restauracja (Sowa & Przyjaciele) wciąż ta sama i ma się dobrze.

No widzisz tak myślałem aż potwierdziło się z latami to że skoro w szkole 95% rocznika to cymbały a ledwie 5% kumatych to co po latach ma się zmienić? smród ten sam tylko intensywniejszy może tylko bardziej skrywany.

W piątek zrozumiałem że znowu będzie puszczanie bąków gdy np. koleżanka ( uważana za osobę światłą i wykształconą, wykładającą ekonomię ), zapytała na kogo tu głosować bo ona nie orientuje się w kandydaturach. No to o czym my k..a mówimy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Less , to jaki jest pomysł na to by pogonić to tałatajstwo?

Niestety nie mam pomysłu. Naród by musiał zmądrzeć, a na to się nie zanosi.

 

a tu trza zrobić twardy reset, raka nie da sie wyleczyć po kawałku tylko pełną resekcją.

Bywają udane operacje, po których pacjent umiera.

 

Tak jak Bismarck powiedział że Polaków nie trzeba zniewalać a dać im wolność - sami się wykończą.

To mi przypomina pewną ideę polityczną z czasów komunizmu: wypowiedzieć wojnę Ameryce i zaraz potem poddać się.

 

Rewolucje często polegają na tym, że zamienia stryjek siekierkę na kijek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bóg mi świadkiem

Powołaj go w procesie :-)

 

gdy Kukiz pokaże że naprawdę zmienia Polskę

Prędzej pokaże d... na koncercie jak kilku znanych muzykantów rockowych przed nim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mądre jest cytowanie mądrości własnych wrogów jak prawd objawionych. To już nawet nie jest głupota, ale zwykły brak instynktu samozachowawczego. To się zoloftem leczy.

 

 

A co ten naród ma instynkt samozachowawczy głosując ciągle na tych samych złodziei? Wilk w sidłach odgryzie sobie łapę by przeżyć a Polak wpieprzy w nie jeszcze drugą. Prawda moze i w oczy kole lecz ważne by wnioski z tego wyciągać a nie fąfać się. Dlatego ten kraj mentalnie trwa w średniowieczu gdy reszta ewoluuje. Świat robi interesy, rozwija się a nie boczy o każde g... Mamy wyniki na bieżąco z tego fąfania i co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naród by musiał zmądrzeć, a na to się nie zanosi.

 

I tym pesymistycznym akcentem... :(

Właściwie po Twoich słowach nie ma już NIC do dodania. :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak - póki co ekonomiczna podstawa naszego ustroju czyli kapitalizm kompradorski

Przestań powtarzać tę nowomowę ziemkiewiczowo- michalkiewiczowo-korwinowaską bo to ani prawdziwe ani mądre, ani nawet błyskotliwe. Jeden służalczy pismak bez żadnych poglądów, drugi - guru kapitalizmu zajmował się w czasach PRLu publikacjami w "Zielonym Sztandarze" udowadniającymi wyższość gospodarki spółdzielczej nad indywidualną i trzeci - bredzący wynalazca feudalizmu. Tacy z nich guru jak z koziej dupy trąba.

Wstydu nie masz?

 

A co ten naród ma instynkt samozachowawczy głosując ciągle na tych samych złodziei? Wilk w sidłach odgryzie sobie łapę by przeżyć a Polak wpieprzy w nie jeszcze drugą.

To jest tylko twój ogląd sytuacji.

Ani trafny ani rozsądny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań powtarzać tę nowomowę ziemkiewiczowo- michalkiewiczowo-korwinowaską /.../

 

 

To jest tylko twój ogląd sytuacji.

Ani trafny ani rozsądny.

 

 

Kapitalizm kompradorski jest FAKTEM! To nie jest twór abstrakcji myślowej to jest twarda ekonomiczna codzienność w tym smutnym kraju.

Przykład?

Spróbuj założyć np. agencję handlu nieruchomościami nie będąc w Układzie.

Albo spróbuj pohandlować paliwem w hurcie.

Albo węglem.

Albo otwórz agencję ochrony.

Kantor wymiany walut.

Bank.

Życzę powodzenia!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Arku że jesteśmy narodem rozsądnym, coraz silniejszym gospodarczo w Polsce żyje się coraz lepiej, naród szkiełkiem i okiem analizuje błędy by ich nie powielać, na bieżąco eliminujemy skorumpowanych polityków którzy w przypływie wyrzutów sumienia sami schodzą ze sceny pol. Nasza polityka zagraniczna cechuje się pragmatyzmem i dobrem narodowym, żywimy szacunek dla współrodaków etc. etc.

 

dopszszsz.

Wątek zamknięty. Ale rozumiem że jeszcze coś walniesz tak dla zasady, no bo jak, moje ostatnie -prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się bez bicia - jestem głęboko zakonspirowanym agentem.... polskim. :)

Szanuję Twój wybór Kukiza, Bóg mi świadkiem, że chciałbym się mylić...

 

Już raz się myliłeś, twierdziłeś że Gowin to koń trojański PO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Arku że jesteśmy narodem rozsądnym, ... naród szkiełkiem i okiem analizuje błędy by ich nie powielać,

A znasz taki "naród" ???

 

Naród to nie żadem mózg geniusza, ani superkomputer. To zwykła zbieranina statystyczna z określonym zwykle stałym odsetkiem cwaniaków, ciemniaków, jełopów i zwykłych idiotów ale zawsze z parciem na kasę. Władza jest taka jaki jest przekrój społeczeństwa. Wybiera się ludzi z tego społeczeństwa.

 

Reszta to pretensje do garbatego że ma dzieci proste.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkie osoby, które pragną przemian wolnościowych w Polsce, do poparcia osoby Andrzeja Dudy w drugiej turze wyborów prezydenckich.

 

Tylko kandydat Prawa i Sprawiedliwości, jest w stanie zapewnić wszystkim nam potrzebne przemiany reformatorskie, niezbędne w nowym czasie wielkich wyzwań.

 

Jarosław Kaczyński jako premier, Andrzej Duda jako prezydent, wszystkimi dostępnymi środkami przywrócą nam podmiotowość, w własnym kraju jak i za granicą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalizm kompradorski jest FAKTEM!

może i jest ale tak samo jak wszędzie, bo na tym polega kapitalizm. Mnie chodzi o nowomowę którą się posługujesz.

 

Spróbuj założyć np. agencję handlu nieruchomościami nie będąc w Układzie.

Znam bardzo wiele takich agencji. To nic trudnego akurat.

Albo spróbuj pohandlować paliwem w hurcie.

Albo węglem.

Albo otwórz agencję ochrony.

Kantor wymiany walut.

Także znam wiele takich firm.

jak do tej pory nie słyszałem o zakazie otwierania działalności gospodarczej ze względu na znajomości polityczne czy koleżeńskie. Więc nie bardzo wiem do czego masz zastrzeżenia.

 

Bo jesli chodzi ci o to, że ze znajomościami i jest lepiej i łatwiej, to jest lepiej w każdym ustroju i w każdym rodzaju działalności gospodarczej na całym świecie i w każdym kapitalizmie jakbyś go sobie nie nazywał. Może być komparadorski albo srorski - bez różnicy.

 

Zapraszam wszystkie osoby, które pragną przemian

Tylko kandydat Prawa i Sprawiedliwości, jest w stanie zapewnić wszystkim nam potrzebne przemiany

 

wszystkimi dostępnymi środkami przywrócą nam podmiotowość, w własnym kraju jak i za granicą.

 

Achaaaa. przemiany zapewnią ... A to ja mam ich przemiany głęboko w dupie.

 

Już raz przywrócili te "podmiotowość" z wiadomym skutkiem ekonomicznym. Czułem się wtedy bardzo podmiotowo, przyznam.

 

Weź jakieś inne hasło wymyśl, bo mnie teraz kompletnie zniechęciłeś do wyborów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apeluję do wszystkich przedstawicieli Polski rozsądnej do głosowania na Pana Prezydenta Bronisława Komorowskiego w drugiej turze wyborów prezydenckich.

 

Tylko jego ponowny wybór zapewni nam możliwość pracy do 67. roku życia. Równocześnie jego pozostanie na stanowisku prezydenta gwarantuje ministrom naszego światłego rządu odpowiedni poziom cateringu (ośmiorniczki, dobre wina itp.), dzięki któremu będą mogli z pełną werwą i zapałem poświęcić się walce z przedstawicielami Polski radykalnej, czyli tymi, którzy chcieliby zniszczyć dorobek naszego złotego 25-lecia.

 

Tylko dzięki niemu np. poprzez wchodzenie na krzesła w parlamentach innych państw, będziemy mogli się naocznie przekonać o wyższości (dosłownie) naszej polityki zagranicznej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja mam ich przemiany głęboko w dupie

 

Czas pakować walizki, teraz jest szansa na normalność, nie będzie można bezkarnie kraść, żeby zarobić pieniądze potrzebne będzie danie z siebie wszystkiego, zamiast dania łapówki kolesiom czy zegarka..

 

Spadaj, nie jesteś nikomu potrzebny w Polsce, jeszcze weź ze sobą kumpli..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apeluję do wszystkich przedstawicieli Polski rozsądnej do głosowania na Pana Prezydenta Bronisława Komorowskiego w drugiej turze wyborów prezydenckich.

Nie ma takiego kraju na mapie, sprawdziłem - "Polska Rozsądna". Nawet Wikipedia nie znajduje.

Więc pan Bronisław ma już przerąbane, bez mojej pomocy.

Tą metodą obrzydzania jednego kandydata także nie zachęciłeś do głosowania. Strategię wyboru mniejszego zła Polacy od dawna również mają głęboko - to już nie działa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadaj, nie jesteś nikomu potrzebny w Polsce, jeszcze weź ze sobą kumpli..

 

Nie ty o tym decydujesz, szmaciarzu.

 

Poczytaj tabele, największy wzrost ekonomiczny był za rządów Jana Olszewskiego oraz PiS, cwaniaczku..

 

W ich kalesonach był ten wzrost. Naucz się czytać, nieuku propagandowy.

 

W Polsce sprawdza sie tylko jedno hasło wyborcze. Tylko jedno zawołanie sprawdza sie od kiedy powstała szansa masowego wyrażania poglądów.

Brzmi ono mniej więcej tak:

Dopierd... tym bucom przy władzy - głosujmy na przeciwnika!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa

 

Polska dziś pyta, co może każdy z nas zrobić dla swojej ojczyzny, ci którzy oczekują cudu, którzy oczekują transferów i danin, niech zaniechają chciejstwa i spróbują otrzymać je w innym kraju, np w GB.

 

Tu na naszych ziemiach w zakresie granic administracyjnych, mamy teraz szansę po mroku rządów IIIRP, odbudować kraj z zniszczeń, najpierw z zniszczeń w umysłach, mentalności, wzorach zachowań, następnie w praktyce działania.

 

Każdy urzędnik państwowy pracując, udaje się na służbę dla społeczeństwa, ma obowiązek działać w imię najwyższego dobra wspólnego narodu i państwa.

 

Ci wszyscy, którzy obejmując urząd myślą w pierwszym rzędzie o zabezpieczeniu siebie i rodziny, niech przejdą do biznesu, niech zaprzestaną omyłkowo traktować swoje posady.

 

Państwo polskie potrzebuje sprawnego mechanizmu administracyjnego, zdolnego do sprawnego funkcjonowania i zabezpieczenia.

Obywatel musi posiadać status podmiotowości w stosunku do wszelkich jego relacji z państwem, musi on posiadać realne prawa i jeśli wywiązuje się z swoich obowiązków, nie może być przez instytucje represjonowany.

 

szmaciarzu.

Zbyt szybko się odkrywasz, jest takie powiedzenie kto się przezywa, ten sam się tak nazywa, wysil swój intelekt nieco bardziej i spróbuj być przekonujący nawet w obrażaniu, że potrafisz to zrobić ponad poziom znany z podstawówki.

 

Skończyłeś podstawówkę..?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego kraju na mapie, sprawdziłem - "Polska Rozsądna". Nawet Wikipedia nie znajduje.

 

Tak, masz rację, pomyliłem się. Chodziło mi o Polskę Racjonalną, która istnieje w tym spocie:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bucom przy władzy

 

Sam jesteś bucem, tylko brak Ci odwagi aby przyznać to sam przed sobą, jak dorośniesz to zrozumiesz, że największym życiowym problemem człowieka, każdego bez wyjątku, jest oszukiwanie samego siebie, w ogólnym rozliczeniu życiowym, w długiej perspektywie, właśnie na tym się wychodzi najgorzej.

 

Masz przykład z tzw prezydentem Komorowskim, który wmawia sobie i próbuje wmówić innym, że jest godzien urzędu który piastuje, zapominając, że wstawiły go tam i podtrzymują ciemne siły, które dzięki temu, że pada na nie coraz więcej światła, zaczynają być wyblakłe i uschnięte..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc skorzystaj ze swojej porady i przetań się oszukiwać że myslisz i rozumiesz cokolwiek z tego co czytasz :-)

BUCU :-)

 

Tak, masz rację, pomyliłem się. Chodziło mi o Polskę Racjonalną, która istnieje w tym spocie:

Powinien powiedzieć o Polsce ciapciakowatej, jeśli miał na myśli siebie.

Racjonalizm kojarzy się z myśleniem, a w jego prezydenturze tego nie widać. Całe PO działa na zasadzie polityki haseł schlebiających tanim gustom.

Jest to pewien rodzaj populizmu ale skierowanego do megalomanów.

 

Tu na naszych ziemiach mamy teraz szansę po mroku rządów IIIRP, odbudować kraj z zniszczeń, najpierw z zniszczeń w umysłach.

Uszkodzona tkanka mózgowa nie podlega odbudowie. Wiec nie ma dla ciebie ratunku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUCU

 

Bardzo się męczysz, odpocznij, jest wiosna, piękna pogoda, polecam spacer.

 

 

Emocje nie są przyjacielem człowieka, najczęściej są reakcją obronną mającą wystraszyć przeciwnika, jednak dożyliśmy ery informatycznej, emocja jest formą prymitywną, rodzi się więc konflikt wartości..użyj intelektu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO się bawię.

 

Wklej zdjęcie jakiejś Chujni Kim. będzie jeszcze weselej.

 

Chujnia Kim na Prezydenta!

 

Ci wszyscy, którzy obejmując urząd myślą w pierwszym rzędzie o zabezpieczeniu siebie i rodziny,

A to wezwanie chyba do PSLu zwłaszcza :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.