Skocz do zawartości
IGNORED

Hi-End czy SH.T-End


MusicManiacX

Rekomendowane odpowiedzi

Zaden z forumowiczów nie ma sprzętu za 100 tys dolarów.

 

Takiej taniochy ??? Weź przestań, kobieta by mnie z takim złomem z domu wyrzuciła - a z racji narodowości ma temperament.

Nie jest to zawrotna kwota jak mogłoby się wydawać. Tym bardziej iż rozkłada się na parę dobrych lat...

 

Pieniądze nie grają to fakt. Ale Mercedes też nie kosztuje 10 tys. złotych.

 

Mnie nie stać na prywatny odrzutowiec, ale gdyby - jak najbardziej, już teraz widzę jego przydatność w życiu ;)

 

A tak po za tym to co ? Sezon ogórkowy uroczyście uważam za otarty !!!

 

P.S. Otwarty nie otarty - sorry ( z czego oni tą kawę robią, że nie działa )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

Mnie osłabia jak na odsłuchach ludzie wrzucają taka muzę ze nie wiadomo nawet na czym to jest zagrane i jak by to miało faktycznie brzmieć w realu. I porównują zejście w basie, głębokość sceny bla bla bla... A w zyciu fagotu nie widzieli i nie słyszeli...

Gdzie w Polsce mogę posłuchać moje ulubione instrumenty tj:

Bianzhong, Erhu, Guqin, Guzheng, Hulusi, Pipa, Sheng, Sihu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon, takie rzeczy tylko u Slaja :)

 

Mowa o RCA Living Stereo? Rok 1955, były to nagrania dokonane na taśmach szpulowych z prędkością 15 cali na sekundę (zwiększona później do prędkości 30 cali na sekundę). Na labelach płyt winylowych pisano wtedy dumnie "LIVING STEREO". Sony kontynuował "umieszczanie" tej jakości na CD. Z jakim skutkiem? Trzeba posłuchać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gdzie w Polsce mogę posłuchać moje ulubione instrumenty tj:

Bianzhong, Erhu, Guqin, Guzheng, Hulusi, Pipa, Sheng, Sihu?

 

Korpuskulator molekularny.... Słuchaj sobie na płytach, nikt nie broni, ale do oceny systemów używaj tego co znasz z Polski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon, takie rzeczy tylko u Slaja :)

 

Mowa o RCA Living Stereo? Rok 1955, były to nagrania dokonane na taśmach szpulowych z prędkością 15 cali na sekundę (zwiększona później do prędkości 30 cali na sekundę). Na labelach płyt winylowych pisano wtedy dumnie "LIVING STEREO". Sony kontynuował "umieszczanie" tej jakości na CD. Z jakim skutkiem? Trzeba posłuchać...

 

A Sony to już jest najwyższa półka, czy jest coś lepszego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zupełnie oczywiste, od kilku lat piszę w podobnym duchu na ten temat pokazując wnętrza urządzeń czytelnikom forum, ich niedoskonałość..

 

Z kablami jest jeszcze gorzej, nie rozumiem osób, które oczekują od kabli za kilka-kilkanaście tysięcy, jakiś szczególnych właściwości jakościowych..

 

Tak, tylko "BETON" to taka zorganizowana CHOLOTA TROLI na tym forum, którzy dobrze się organizują i ciężko z konkretnymi informacjami, ciekawostkami i spostrzeżeniami dotrzec do normalnych ludzi. Niektórzy po prostu boją sie wyrażać w tym dziale swoje opinie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, jest dd6, znaczy się elita :) Sony najwyższa? Nie, regał nie jest za duży, kupiłem taki w sam raz :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

wszystko ok :)

 

mi chodziło tylko o to - że są instrumenty, które doskonale detektują liniowość przetwarzania zestawu, ciągłość pasma (oczywiście w pewnym zakresie).

 

po prostu - niezależnie co muzycznie się preferuje - jeśli ktoś ma dobry słuch, to na nagraniach tych instrumentów najłatwiej zauważy ewentualne problemy z przetwarzaniem.

ja np słyszę "schodkowe" brzmienie wzmacniaczy operacyjnych na wyjściach cd, w stosunku do wyjść lampowych.

 

to, jak zostało zrealizowane dane nagranie w innym paśmie / instrumentach, czy to, co komu odpowiada, i czy słyszy tego typu rzeczy czy nie - to już osobna sprawa :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

wszystko ok :)

 

mi chodziło tylko o to - że są instrumenty, które doskonale detektują liniowość przetwarzania zestawu, ciągłość pasma (oczywiście w pewnym zakresie).

 

po prostu - niezależnie co muzycznie się preferuje - jeśli ktoś ma dobry słuch, to na nagraniach tych instrumentów najłatwiej zauważy ewentualne problemy z przetwarzaniem.

ja np słyszę "schodkowe" brzmienie wzmacniaczy operacyjnych na wyjściach cd, w stosunku do wyjść lampowych.

 

to, jak zostało zrealizowane dane nagranie w innym paśmie / instrumentach, czy to, co komu odpowiada, i czy słyszy tego typu rzeczy czy nie - to już osobna sprawa :)

Ja lubię testować skrzypeczki na kolumnach tubowych, bardzo ciekawe doświadczenie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię testować skrzypeczki na kolumnach tubowych, bardzo ciekawe doświadczenie :)

 

Kantem je? Czy z plaskacza o ring? :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.