Skocz do zawartości
IGNORED

David Gilmour w Polsce!


reappearancelax

Rekomendowane odpowiedzi

Uff.

Dopiero wróciłem z Wrocławia.

Koncert wspaniały, jakość dźwięku bez zarzutu.

Stałem przed Gilmourem, parę metrów przed sceną.Rewelacja. Nie zapomnę koncertu nigdy.

Po koncercie poszliśmy do klubu Liverpool, gdzie Spare Bricks pogrywał utwory Floydów wraz z kilkoma amatorami gitary.

Jeszcze wcześniej mecz Polski barze,adrenalina do rana :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem i jestem zachwycony.

Nie miałem biletu ale z mojej miejscówki widziałem ekran i słyszałem wszystko doskonale.

Trochę mi było żal Możdżera, bo nie miał okazji się "wykazać".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zapytaj lampy. Lampa bucha to Cię wysłucha! - powiedzonko dziecięce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z relacji telewizyjnej wynikało że na widowni sporo młodych - to cieszy.

Koncert pierwsza klasa, jeśli miałbym pomarudzić to panowie mogli dłużej porozmawiać w money plus powinni wypuścić leszka aby "trochę pohałasował w E".

 

w kilku momentach miałem łzy w oczach.

 

złapałem się na tym że myślę o division bell w kategoriach "nowej" płyty...........

 

ogólnie jeden z lepszych koncertów w życiu. ciężko było usiedzieć więc mało siedziałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możdżer się wykazał wcześniej m.in. utworem Lutosławskiego :)

A ja sobie pluję w brodę, że nie wziąłem lustrzanki tylko męczyłem się starym kompaktem. Kurde no!

Zdjęcia tak na szybko, bez przerabiana i przekadrowywania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-13503-0-70572400-1466970908_thumb.jpg

post-13503-0-59296300-1466970956_thumb.jpg

post-13503-0-61309200-1466970982_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w kilku momentach miałem łzy w oczach.

 

 

Ja tam miałem ciary co kawałek.

Młodych było w większości. Przynajmniej przed sceną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko było usiedzieć więc mało siedziałem.

To Ty byłeś w VIPowskiej strefie. Ja miałem w strefie Golden Circle EE czyli pod samą sceną ale myślałem, że ta strefa jest mniejsza. Gdybym wiedział, że tyle tam ludzi będzie to przyjechałbym wcześniej a nie na 21.

 

Ja tam miałem ciary co kawałek.

Ja też :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty byłeś w VIPowskiej strefie. Ja miałem w strefie Golden Circle EE czyli pod samą sceną ale myślałem, że ta strefa jest mniejsza. Gdybym wiedział, że tyle tam ludzi będzie to przyjechałbym wcześniej a nie na 21.

 

Ja wszedłem zaraz po 19:30 do Golden Circle EE :)

 

Teraz oglądam koncert z TV.

Kamerzysta uchwycił fajna lasę przed sceną (przy barierce) w yellow dress.

Później ona śpiewała w klubie liverpool piosenke Floydów

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z relacji telewizyjnej wynikało że na widowni sporo młodych - to cieszy.

Koncert pierwsza klasa, jeśli miałbym pomarudzić to panowie mogli dłużej porozmawiać w money plus powinni wypuścić leszka aby "trochę pohałasował w E".

 

w kilku momentach miałem łzy w oczach.

 

złapałem się na tym że myślę o division bell w kategoriach "nowej" płyty...........

 

ogólnie jeden z lepszych koncertów w życiu. ciężko było usiedzieć więc mało siedziałem.

Ja podobnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zapytaj lampy. Lampa bucha to Cię wysłucha! - powiedzonko dziecięce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, naprawdę chodzicie na koncerty robić zdjęcia a nie żeby słuchać muzyki?

Robienie zdjęć na koncercie jest grubym nietaktem żeby nie powiedzieć buractwem, tym bardziej głośną lustrzanką z mniemam długim obiektywem...

 

Za klikanie migawki nad uchem jestem w stanie upomnieć fotografa w sposób nieprzyjemny...

 

Zakaz jest po to żeby go przestrzegać i nie przeszkadzać innym uczestnikom koncertu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, naprawdę chodzicie na koncerty robić zdjęcia a nie żeby słuchać muzyki?

Robienie zdjęć na koncercie jest grubym nietaktem żeby nie powiedzieć buractwem, tym bardziej głośną lustrzanką z mniemam długim obiektywem...

 

Za klikanie migawki nad uchem jestem w stanie upomnieć fotografa w sposób nieprzyjemny...

 

Zakaz jest po to żeby go przestrzegać i nie przeszkadzać innym uczestnikom koncertu...

To masz jakieś lipne doświadczenia. Wkurza mnie takie gadanie-ten kto robi zdjęcia na koncertach to burak. Foto to też sztuka. Na koncertach rockowych/metalowych na bank nie usłyszysz migawki. Teraz na koncercie Gilmoura też sporo osób robiło i nikt nikomu nie przeszkadzał. Sam Aubrey Powell zachęcał aby na tym koncercie używać komórek do rejestracji tego wydarzenia. Poza tym nie wiem czy wiesz, niektórzy podczas takich koncertów są w pracy. Więc jakby mi ktoś wyjechał z tekstem, że mu przeszkadza migawka to bym go odesłał do organizatora. Wiadomo, że trzeba się umieć zachować, bo co niektórzy fotografowie, którzy bądź co bądź robiący świetne zdjęcia, tego nie potrafią. On tu robi zdjęcia i koniec i nie ważne że Ty słuchasz. A buractwem można nazwać nie tych, którzy robią zrobią sobie kilka fotek na koncercie na pamiątkę a takie coś jak było teraz na Gilmourze. Jakiś gość co przerwa między utworami krzyczał "Ku..... , Gilmour! Napier......j". Po trzecim czy czwartym zwróceniu uwagi ktoś wreszcie uciszył jegomościa centralnym strzałem w ryja.

Wiadomo, że tam gdzie nie można robić fotek to się ich na siłę nie robi. Ostatnio nie dało rady robić zdjęć u nas duetowi Dorota Miśkiewicz i Marek Napiórkowski. Manager p. Doroty nie wyraził zgody. Ale już w tym roku porobiłem tyle zdjęć na koncertach i nikt pretensji nie miał ( a były to przeważnie koncerty jazzowe), trzeba umieć się wtopić tak aby nikomu nie przeszkadzać. Istnieje jeszcze coś takiego jak akredytacja gdzie przeważnie przez 15 minut, jak ją masz, możesz strzelać foty do woli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz jakieś lipne doświadczenia. Wkurza mnie takie gadanie-ten kto robi zdjęcia na koncertach to burak. Foto to też sztuka. Na koncertach rockowych/metalowych na bank nie usłyszysz migawki. Teraz na koncercie Gilmoura też sporo osób robiło i nikt nikomu nie przeszkadzał. Sam Aubrey Powell zachęcał aby na tym koncercie używać komórek do rejestracji tego wydarzenia. Poza tym nie wiem czy wiesz, niektórzy podczas takich koncertów są w pracy. Więc jakby mi ktoś wyjechał z tekstem, że mu przeszkadza migawka to bym go odesłał do organizatora. Wiadomo, że trzeba się umieć zachować, bo co niektórzy fotografowie, którzy bądź co bądź robiący świetne zdjęcia, tego nie potrafią. On tu robi zdjęcia i koniec i nie ważne że Ty słuchasz. A buractwem można nazwać nie tych, którzy robią zrobią sobie kilka fotek na koncercie na pamiątkę a takie coś jak było teraz na Gilmourze. Jakiś gość co przerwa między utworami krzyczał "Ku..... , Gilmour! Napier......j". Po trzecim czy czwartym zwróceniu uwagi ktoś wreszcie uciszył jegomościa centralnym strzałem w ryja.

Wiadomo, że tam gdzie nie można robić fotek to się ich na siłę nie robi. Ostatnio nie dało rady robić zdjęć u nas duetowi Dorota Miśkiewicz i Marek Napiórkowski. Manager p. Doroty nie wyraził zgody. Ale już w tym roku porobiłem tyle zdjęć na koncertach i nikt pretensji nie miał ( a były to przeważnie koncerty jazzowe), trzeba umieć się wtopić tak aby nikomu nie przeszkadzać. Istnieje jeszcze coś takiego jak akredytacja gdzie przeważnie przez 15 minut, jak ją masz, możesz strzelać foty do woli.

 

Akredytowani fotografowie są w fosie i przez 15 minut robią zdjęcia, ok...

Oni nie muszą być nawet fanami tylko są w pracy.

 

Chodzi mi o januszów którzy napieprzają zdjęcia z publiki przez CAŁY koncert, bywa że z wbudowaną w aparat lampą bo tak lepiej :P

Muszą mieć też włączony taki pikacz który pika kiedy aparat łapie ostrość, bez tego przecież zdjęcie nie wyjdzie...

I miej taki aparat za swoimi uszami, porażka...

 

Akredytowani są czasem całkowicie niewidzialni i niesłyszalni mimo że robią zdjęcia przez cały koncert a czasami wprost przeciwnie.

Byłem na koncercie gdzie w składzie była harfa, saksofon i bodajże wiolonczela, praktycznie bez dodatkowego nagłośnienia, dziesięciu akredytowanych nap......ło przez cały koncert...

 

To co napisałeś, że ważna jest umiejętność zachowania się. 100% w sedno. Problem w tym, że wszystkim wydaje się że umieją się zachować, mimo, że tak nie jest. Stąd zakaz wnoszenia sprzętu itd.

 

Poważnie jakiś artysta zachęcał do rejestracji?

Wiadomo, że nikt nie trzyma telefonu na wysokości twarzy tylko trzyma nad głową, ogląda się wtedy nie koncert a czyjeś telefony...

Najbardziej podoba mi się podejście Jack'a White'a do tego tematu... Zachęca do oglądania koncertu na żywo a nie na ekranie telefonu.

 

Dwa tygodnie temu byłem na McCartneyu, miałem kompakt ale nawet go nie wyciągnąłem, zrobiłem może z 10 zdjęć komórką a i tak miałem wrażenie, że tracę w tym momencie koncert...

 

Z tym strzałem w ryj to piękne :) Zatwierdzam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że nikt nie trzyma telefonu na wysokości twarzy tylko trzyma nad głową, ogląda się wtedy nie koncert a czyjeś telefony...

Najbardziej podoba mi się podejście Jack'a White'a do tego tematu... Zachęca do oglądania koncertu na żywo a nie na ekranie telefonu.

 

0c1acd4b1a1eef6a4e1efd38ab341d1f.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o januszów którzy napieprzają zdjęcia z publiki przez CAŁY koncert, bywa że z wbudowaną w aparat lampą bo tak lepiej :P

Muszą mieć też włączony taki pikacz który pika kiedy aparat łapie ostrość, bez tego przecież zdjęcie nie wyjdzie...

I miej taki aparat za swoimi uszami, porażka...

 

:). Masz rację, sporo takich widuję, walą z fleszem aż miło. Na koncercie Wodeckiego i Mitch&Mitch musiano kilku osobom to wytłumaczyć za drzwiami ewakuacyjnymi.

Byłem na koncercie gdzie w składzie była harfa, saksofon i bodajże wiolonczela, praktycznie bez dodatkowego nagłośnienia, dziesięciu akredytowanych nap......ło przez cały koncert...

No to masz złe doświadczenia. Współczuję.

Poważnie jakiś artysta zachęcał do rejestracji?

Na koncercie Gilmoura, ten co realizował transmisję.

Wiadomo, że nikt nie trzyma telefonu na wysokości twarzy tylko trzyma nad głową, ogląda się wtedy nie koncert a czyjeś telefony...

Również zgoda, na Gilmourze też mnie czasem to irytowało ale wtedy zamykałem oczy i oddawałem się muzyce.

Zachęca do oglądania koncertu na żywo a nie na ekranie telefonu.

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczestnictwo w takim koncercie dostarcza wspaniałych wrażeń (przynajmniej w moim przypadku tak było) i zgadzam się co do tego, że lepiej się delektować niż nagrywać, z drugiej jednak strony, człowiek chce tę chwilę jakoś utrwalić i dlatego popełnia ten błąd. Złotego środka nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej jednak strony, człowiek chce tę chwilę jakoś utrwalić i dlatego popełnia ten błąd

Nie nazwałbym tego błędem :) Od dwóch lat trochę zacząłem fotografować koncerty a że Gilmour jest moim "jednym z naj" bardziej ulubionych twórców to nie mogło zabraknąć go w "kolekcji". Płyty mam jego wszystkie, zarówno te solowe jak i te z Pink Floyd to chciałem mieć i kilka zdjęć. Słabo wyszły ale to lepiej niż nic. Na koncercie byłem z tatą, który nie krył wzruszenia. Zdjęcia robiłem też między innymi dla niego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może materiał, który był na TVP 2 i TVP Rozrywka z tego koncertu? Wczoraj aż się roiło od nich na YT a dziś pustka. Chciałem sobie dziś obejrzeć jak to wyglądało w TV.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi mówił, że na YT zablokowano te materiały z TVP 2 i Rozrywka.

No właśnie. Ale może ktoś z Was ma zgrane. Podzieli się ktoś? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Ale może ktoś z Was ma zgrane. Podzieli się ktoś? :)

 

 

Jak się rozejrzysz na ruskich trackerach, to znajdziesz. Ewentualnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może materiał, który był na TVP 2 i TVP Rozrywka z tego koncertu? Wczoraj aż się roiło od nich na YT a dziś pustka. Chciałem sobie dziś obejrzeć jak to wyglądało w TV.

Ja mam.

Tylko to jest nagrane na dekoder od kablówki i nie wiem jak to przenieść i ewentualnie Ci przesłać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zapytaj lampy. Lampa bucha to Cię wysłucha! - powiedzonko dziecięce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do obejrzenia tutaj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

edit:

Ściągnąć też się da

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie miałem wygórowanych oczekiwań. Pink Floyd to zespół mojej młodości i w ogóle nr 1. wszech czasów wg mnie oczywiście. Czyli być musiałem. Na miejscu atmosfera pikniku. Wszyscy grali jakby od niechcenia. Zaznaczam to moje wrażenia. Było też za cicho. Przed sceną jakieś dzieci bawiące się balonikiem. Gawiedź ciamiąca frytki. Smutno. Oprawa wizualna za to wspaniała. Chyba tak i tylko tak mógł ten koncert przebiec. Wydanej forsy i poświęconego czasu nie żałuję.

Nie mogło przecież się stać, że szkoda, że Cię tu nie ma...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupi nie lubi się zastanawiać, lecz tylko swe zdanie przedstawić. Księga Przysłów 18,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy grali jakby od niechcenia

Wg mnie zagrane było ok, tak był taki spokój, masz rację.

I było sporo buractwa ale pisałem o tym wyżej a latający balonik widziałem, stałem niedaleko.

 

ewentualnie Ci przesłać

Wrzucić to mógłbyś tu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ściągnąć też się da

Dzięki, popatrzę w domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

defol,

biega o to, że to jest dekoder vectry i z niego nic nie można przenieść.

Musiałbym wysłać dekoder.

Cwaniaczki z kablówki tak wymyśliły.

Cicho było rzeczywiście.

Może kompromis z mieszkającymi w okolicy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zapytaj lampy. Lampa bucha to Cię wysłucha! - powiedzonko dziecięce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.