Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do 7000zl


tomek_59824

Rekomendowane odpowiedzi

Okablowanie Real Cable Td 500

Zmień ten kabel na DNM Reson może odechce Ci się na jakiś czas szukania wzmacniacza z mięsistym i kontrolowanym basem.

Miałem TDC500 i miałem później przez wiele lat Resona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za te pieniądze kupiłem coplanda cta 301 + końcówka cta 504 i jestem zadowolony .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie miałeś wszystkie klocki do 10kzl wiec wiesz o czym mówisz ;)

Tuaj to akurat pisze a tematu nie będę rozwijać .

Tak tak tak , denon teraz pózniej coś innego i tak w koło :)

Chyba na tym polega gonienie " króliczka " ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak tak , denon teraz pózniej coś innego i tak w koło :)

Chyba na tym polega gonienie " króliczka " ?

no a jak sobie wyobrażasz inaczej......za 7 kzł wzmak na całe życie :)....chyba, że masz raka :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no a jak sobie wyobrażasz inaczej......za 7 kzł wzmak na całe życie :)....chyba, że masz raka :)

Chodzi mi o zachwalanie , kiedyś był xindak świetny ktory warzył 64 kg były same ah eh jakie cudo ,nie minęło pół roku był krell i tak dalek i tak dalej .non stop co on kupi to jest najlepsze , żałosne to jest nie tylko ja to stwierdzam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to racja....mam też takiego kolegę......zawsze jak coś kupi to jest najlepsze....ciężko się z nim rozmawia...typowy jedynak.....zawsze zmienia sprzęty najlepsze na najlepsze :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję wzmacniacza z raczej cieplym brzmieniem,miesistym ale kontrolowanym basem,duza sceną ale nie rozciągniętą. Wzmacniacz moze być używany

 

A na czym sluchasz muzyki teraz, bo to posluzy jako punkt odniesienia i bedzie latwiej rozmawiac.

Jaki rodzaj muzyki sluchasz, bo z uniwersalnym wzmacniaczem do kazdej nuty to jest okrojony zakres.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a jak sobie wyobrażasz inaczej......za 7 kzł wzmak na całe życie :)....chyba, że masz raka :)

Mam zapewne trochę większe doświadczenie od Ciebie w tym temacie .

Jestem elektronikiem i do lat naprawiam różne klocki Audio i do dzisiaj nieraz ktoś do mnie napisze z problemem dotyczącym nowych urządzeń i często firm uważanych za bardzo dobre . Stąd mam pewne pojęcie o obecnym rynku AUDIO .

Sama norma Unijna dotycząca stosowania cyny bezołowiowej będzie wykańczać współczesną elektronikę , zwłaszcza SMD

Ale to nie czas i miejsce na to .

 

Chodzi mi o zachwalanie , kiedyś był xindak świetny ktory warzył 64 kg były same ah eh jakie cudo ,nie minęło pół roku był krell i tak dalek i tak dalej .non stop co on kupi to jest najlepsze , żałosne to jest nie tylko ja to stwierdzam

Ty robisz to złośliwie czy jednak powinienem do ciebie pisać dużymi i wytłuszczonymi literami ?

 

Xindak A600P to wzmacniacz wybitny w swojej cenie . Pokaż mi inny wzmacniacz w tej cenie , tak wykonany , w którym jest tyle bardzo drogich elementów i tak gra .

To najlepszy stosunek ceny vs ceny użytych do budowy elementów jaki znam . Za cenę użytych tam elementów można zbudować kilka innych wzmacniaczy wystawianych w tej cenie .

Sam go sprzedałem bo nie dobrałem do niego preampa a i chciałem wejść w analog . Jedyny dobry preamp z którym grał wybitnie to Calyx Femto z kablem XLO Limited .

Tyle że wtedy nie było mnie stać dać 30 000zł za Femto i kilka klocków za Limited ( nowy kosztował 12500zł ) .

Do tego to DAC a chciałem posłuchać winyli ...

Proste ?

 

Był Krell o którym bardzo źle pisałem i można to sobie znaleźć w klubie Krella.

 

Jest Denon ...

W międzyczasie były Stello , Hegle , NAIMy , Roksany , CTI Calyxa i wiele innych wzmacniaczy na których tle PMA2020AE jest moim zdaniem najlepszy . Brzmieniowo były fajne wzmaki ale takie coś jak liche trafka czy burczące trafka na starcie je przekreślały . Były też inne elementy które mnie do wzmacniaczy zniechęcały .

 

Więc jak piszę że moim zdaniem ten Denon jest taki dobry to tak jest ( moim zdaniem ) a wynika to z porównaniami z wieloma innymi wzmacniaczami .

Z różnych względów nie pisze na forum o wszystkich klockach jakie miałem a w chwili obecnej przez takich jak ty nie będę wcale pisał o kolejnych moich " odkryciach ".

 

Czy tak ciężko to ogarnąć ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poleciłbym Vincenta. Ma takie cechy jakich potrzebujesz, jest mocarny i ocieplony lampą. Poczytaj tutaj:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu już zareklamowałeś wszystko

I to taki typ z ciebie .

Może tak jad rano wypuścić do szklaneczki przy śniadaniu a na forum pisać bez potrzeby kąszenia ?

 

Coś masz do dodania w temacie ?

 

Ja również poleciłbym Vincenta. Ma takie cechy jakich potrzebujesz, jest mocarny i ocieplony lampą. Poczytaj tutaj:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słuchałem tego Vicka .

Ładny wygląd , bajeranckie okienko ale niczym mnie nie powalił . Mocowo dla przykładu kompletnie nie dawał rady z Vienna Beethoven .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okablowanie Real Cable Td 500

 

Zmień ten kabel na DNM Reson może odechce Ci się na jakiś czas szukania wzmacniacza z mięsistym i kontrolowanym basem.

Miałem TDC500 i miałem później przez wiele lat Resona

 

Również polecam zmienić kable, a wstrzymać się ze wzmacniaczem. Real Cable to są niestety tanie budżetówki - niszczą dźwięk. Miałem i nie polecam, chyba że do tanich zamulonych systemów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam rowniez resona, bardzo ciekwy przewod-mnie odpowiada w zupelnosci. Ciekawy bo faktycznie jest dobry a wyglada jak antena, przy nim zglupialem patrzac na inne oploty/ekranowania grubosci palca bo nic mu sie nie dzieje bez tych dodatkowych ubranek.

Wogole t jest juz wycofany i nie do dostania w zadnym polskim sklepie ;/ (tylko mi tu nie piszcie o tych 4-zylowych ze sa i mozna sobie przeciac ect. bo mowa jest o lsc mk2)

 

Sama norma Unijna dotycząca stosowania cyny bezołowiowej będzie wykańczać współczesną elektronikę , zwłaszcza SMD

W laptopach to jest stosowane juz kupe lat, o sprzecie muzycznym chetnie sie dowiem cos wiecej jesli nie tu to na priv. Bardzo wazny temat, ciekawi mnie data kiedy sie to zaczelo i jak sie rozwija i na jakim etapie jest to teraz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam rowniez resona, bardzo ciekwy przewod-mnie odpowiada w zupelnosci. Ciekawy bo faktycznie jest dobry a wyglada jak antena, przy nim zglupialem patrzac na inne oploty/ekranowania grubosci palca bo nic mu sie nie dzieje bez tych dodatkowych ubranek.

Wogole t jest juz wycofany i nie do dostania w zadnym polskim sklepie ;/ (tylko mi tu nie piszcie o tych 4-zylowych ze sa i mozna sobie przeciac ect. bo mowa jest o lsc mk2)

 

 

W laptopach to jest stosowane juz kupe lat, o sprzecie muzycznym chetnie sie dowiem cos wiecej jesli nie tu to na priv. Bardzo wazny temat, ciekawi mnie data kiedy sie to zaczelo i jak sie rozwija i na jakim etapie jest to teraz.

 

W audiopunkcie jeszcze można było dostać, ja swój sprzedałem całkiem niedawno 2x3m, ale można zobaczyć na giełdzie Hifi.

Warto się nim wpiąć bez żadnych bananów etc. o wiele lepsze wrażenia :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kolumienki bardzo fajne I z wysoka czuloscia - bez problem wysterujesz je kazdym z wymienionych tu wzmacniaczy - sprobuj odsluchac przed zakupem bo tylko wtedy bedziesz wiedzial jak Tobie sie takie granie podoba. Mi np tak bardzo spodobal sie musical fidelity ze kupilem ;). Jak dla mnie swietnie zgrywa sie z Tannoy Precision - cieply dzwiek z dobrze kontrolowanym basem. Jak dla mnie bardzo akuratnie gra :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy denon 2020 za 5,5tys :)) baju baju bedziem w raju.... nawet dilerki cwaniaczki co popychaja naprawiony jako nowy nie robia takich promocji

 

Co samego denona to tez przewalilem kilka wzmacniaczy nawet troche drozszych i nic nie bylo tak dobre jak ten denon. Oczywiscie jak ktos chce sie spuszczac przy jakims plumkaniu jazzu klasyki itp. to nie jest to wzmacniacz dla niego i final.

 

aha vicka tez sluchalem i to nawet 237 i jak dla mnie gralo to mizernie ....

 

 

aaa no i jeszcze... muda ta cena to mnie teraz spoliczkowales ....trzeba bylo wtedy krzyknac nawet nie tyle, tylko cene paliwa mniej i byloby po sprawie :)) ktos bydzie miec fajnego prezenta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy denon 2020 za 5,5tys :)) baju baju bedziem w raju.... nawet dilerki cwaniaczki co popychaja naprawiony jako nowy nie robia takich promocji

 

No właśnie, bajanie Sabały.

Można, słyszałem, koledzy mówili....

Jak pada pytanie o konkret i namiary, to cisza.

Na Allegro też trafiają się prawie nowe bryki za pół ceny. Logiczne? Nie, więc nawet jak jest taka oferta, to radziłbym traktować ją z dużym dystansem.

 

Ja za te pieniądze kupiłem coplanda cta 301 + końcówka cta 504 i jestem zadowolony .

 

Bardzo podoba mnie się ta opcja:) IMO chyba najlepsza z propozycji.

Tylko ofert nie ma wcale lub raz na jakiś czas i nie wiadomo czy to reanimowane zwłoki czy też "zdrowy" piecyk.

 

Poza konkursem są lepsze propozycje niż ten Denon,choćby wspomniany Caspian

 

Nie no, bez jaj. To już z Anglików za te pieniądze wolałbym Naima lub Creeka. Nie napiszę, że Arcama, którego mam, coby nie wylewano na mnie wiader pomyj, jak na Mudę.

Do tego Denona bym jednak Caspiana nie porównywał, nie mówię, że Roksan to zły piecyk, ale trochę mu jednak do 2020 brakuje.

To oczywiście tylko moje zdanie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muda44- nie pamietam, czy miales Creeki?

Pierwszym był 4330 , były i inne ale wybacz . Już nie mam zamiaru o tym pisać ani publicznie ani prywatnie .

 

o sprzecie muzycznym chetnie sie dowiem cos wiecej jesli nie tu to na priv. Bardzo wazny temat, ciekawi mnie data kiedy sie to zaczelo i jak sie rozwija i na jakim etapie jest to teraz.

Jak wyżej .

Podpowiem jedynie że często z tyłu na takim wzmaku jest napis RoHS a weszło to jakoś w 2003r ( nie wszędzie i nie od razu ) .

 

aaa no i jeszcze... muda ta cena to mnie teraz spoliczkowales ....trzeba bylo wtedy krzyknac nawet nie tyle, tylko cene paliwa mniej i byloby po sprawie :)) ktos bydzie miec fajnego prezenta

A widzisz , u mnie tak kilka razy w roku są takie " promocje " ;)

 

A kolumn w jeszcze lepszej promocji nie chcesz ?

;)

 

Co do kabli to zamiast Resona polecam ( znowu ) Qed Ruby .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mudda nie zachowuj sie już jak małe dziecko , poprostu zmień tok pisania i zachwalanie i będzie ok ,masz duzo wiedzę wiec dobrze sie ja podzielić ale może pomysł w jaki sposób to robisz ze kilkanaście osób ci zawsze zwraca uwagę

Do tego ile razy już pisałeś ze już nie będziesz sie udzielał -ze nigdy nigdy i mija kilka miesięcy i każdy twój wątek do denon sm6 i kabel ruby.

Nie mam nic do ciebie to tylko forum ale może coś robisz nie tak ze z taka fala krytyki sie spotykasz , a jest tutaj duzo użytkowników i żaden nie ma tyle krytyki co ty ,

Najlepiej nie odpisuj na posta mojego tylko przemysl to chyba chybq se nie widzisz ze coś nie tak to sorry ;) czasem tego cieżko u siebie zauważy i mieć trochę samokrytyki w sobie

Pozdrawiam serdecznie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolumn w jeszcze lepszej promocji nie chcesz ?

 

Kef to zacna marka jak i wiele innych jednak zostaje dalej z MA i teraz zbroje sie na Platinium :) slyszalem jak chodzi z denonem i dla mnie to jest to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No właśnie, bajanie Sabały.

Można, słyszałem, koledzy mówili....

Jak pada pytanie o konkret i namiary, to cisza.

Na Allegro też trafiają się prawie nowe bryki za pół ceny. Logiczne? Nie, więc nawet jak jest taka oferta, to radziłbym traktować ją z dużym dystansem.

 

 

 

Bardzo podoba mnie się ta opcja:) IMO chyba najlepsza z propozycji.

Tylko ofert nie ma wcale lub raz na jakiś czas i nie wiadomo czy to reanimowane zwłoki czy też "zdrowy" piecyk.

 

 

 

Nie no, bez jaj. To już z Anglików za te pieniądze wolałbym Naima lub Creeka. Nie napiszę, że Arcama, którego mam, coby nie wylewano na mnie wiader pomyj, jak na Mudę.

Do tego Denona bym jednak Caspiana nie porównywał, nie mówię, że Roksan to zły piecyk, ale trochę mu jednak do 2020 brakuje.

To oczywiście tylko moje zdanie...

Napisz proszę różnice jakie sa miedzy denonem a caspianem prozę jestem ciekawy dlaczego caspianowi brakuje do denona

Caspian jest fajny klocek i grał millo i da sie lubiec , naima znowu albo sie lubię albo nie lubi ,ma swoi firmowy dźwięk ktory nie każdemu sie spodoba

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz proszę różnice jakie sa miedzy denonem a caspianem prozę jestem ciekawy dlaczego caspianowi brakuje do denona

Caspian jest fajny klocek i grał millo i da sie lubiec , naima znowu albo sie lubię albo nie lubi ,ma swoi firmowy dźwięk ktory nie każdemu sie spodoba

 

Napisałem, że to tylko moja opinia. Nie mówię, że Roksan jest zły, ale osobiście wybrałbym Denona. Roksan w porównaniu z Denonem jest moim zdaniem za drogi, za mało wydajny, wartość materiałowa - wystarczy porównać wnętrze obu klocków. Co nie znaczy, że Roksan gra źle. Tak, jak wspomniałem, to tylko moja opinia i nie chcę wdawać się w dalszą polemikę, swoją drogą trochę niezdrową w tym "antymudowskim" wątku. A, że mam podobne zdanie, jak muda, to skrobnąłem 2 słowa i tyle...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.