Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do 7000zl


tomek_59824

Rekomendowane odpowiedzi

"antymudowskim"

 

googlowalem te pojecie, ale nic nie pokazuje nawet odmieniowywalem :) i nic

eee ide se zalaczyc lepiej denka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

W międzyczasie były Stello , Hegle , NAIMy , Roksany , CTI Calyxa i wiele innych wzmacniaczy na których tle PMA2020AE jest moim zdaniem najlepszy

 

Widzę że juz tego zachwalanego przez siebie Denona sprzedajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Napisałem, że to tylko moja opinia. Nie mówię, że Roksan jest zły, ale osobiście wybrałbym Denona. Roksan w porównaniu z Denonem jest moim zdaniem za drogi, za mało wydajny, wartość materiałowa - wystarczy porównać wnętrze obu klocków. Co nie znaczy, że Roksan gra źle. Tak, jak wspomniałem, to tylko moja opinia i nie chcę wdawać się w dalszą polemikę, swoją drogą trochę niezdrową w tym "antymudowskim" wątku. A, że mam podobne zdanie, jak muda, to skrobnąłem 2 słowa i tyle...

Czyli caspiana nie słuchałeś ,a swoją opinie opierasz na zdjęciach ??

Miałem kiedyś calyxa cti 5,5kg mały długi wzmacniacz a grał lepiej niz nie jeden klocek ktory ważył 15 kg -waga i wygląd nie gra :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja caspiana słuchałem i to w takiej wypasionej wersji: wzmacniacz + końcówka w biampingu. I grał trochę słabo bym powiedział, nic szczególnego, nie warto sobie głowy zawracać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja caspiana słuchałem i to w takiej wypasionej wersji: wzmacniacz + końcówka w biampingu. I grał trochę słabo bym powiedział, nic szczególnego, nie warto sobie głowy zawracać.

Oczywiscie nie każdemu sie spodoba każdy ma inne gusta

Do tego czesam kolumny nie odpowiednie sa podłączone , ale rozumiem ze może sie nie podobać

Ludzie czasemwyciagaja wnioski które lepszy po obrazkach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do ciebie to tylko forum ale może coś robisz nie tak ze z taka fala krytyki sie spotykasz , a jest tutaj duzo użytkowników i żaden nie ma tyle krytyki co ty ,

Odpowiedz sobie dlaczego jest ta krytyka i dlaczego ty się mnie czepiasz .

Jestem chyba jedyny na tym forum co nie boi się pisać prawdy o sprzęcie i nie włażę nikomu w tyłek . Jak mam o czymś jakieś zdanie to je piszę . A że nie tylko słucham ale i mam wiedze z zakresu elektroniki i budowy to mogę napisać nieco więcej . Ludzie nie lubią prawdy chociaż często sami z czasem rację mi przyznają . Branży i naganiaczom nie jest to też na rękę a to jest chyba forum pomocy międzyludzkiej a nie interesów .

Sa też tacy co im dupsko żal ściska że mam możliwości żonglowania sprzętem i tacy którzy nic nie potrafią zrobić / przerobić i boli ich to że coś potrafię zrobić i jeszcze forumowicze to chwalą .

Ty w jakiej grupie jesteś ?

 

Mudda nie zachowuj sie już jak małe dziecko , poprostu zmień tok pisania i zachwalanie i będzie ok ,masz duzo wiedzę wiec dobrze sie ja podzielić ale może pomysł w jaki sposób to robisz ze kilkanaście osób ci zawsze zwraca uwagę

Styl pisania mam jaki mam ale odpowiednie wnioski może każdy MYŚLĄCY sobie wyciągnąć .

 

Do tego ile razy już pisałeś ze już nie będziesz sie udzielał -ze nigdy nigdy i mija kilka miesięcy i każdy twój wątek do denon sm6 i kabel ruby.

No właśnie .

A co ciebie obchodzi co robię ?

Co ci nie na rękę ?

Lepiej żebym znikł z forum bo kto na tym skorzysta ?

Na pewno nie ci którzy chcą wydać swoje często ciężko zarobione pieniądze na drogi sprzęt który może się okazać bublem .

A że polecam ten kabel i ten wzmacniacz przewalając masę gratów i tobie powinno coś dać do myślenia a nie się przypierniczasz na SZKODĘ tego forum .

Tyle tu pisałem i tak tego nie zrozumiesz .

Taki wredny typ jesteś i tyle .

 

 

 

Tak, jak wspomniałem, to tylko moja opinia i nie chcę wdawać się w dalszą polemikę, swoją drogą trochę niezdrową w tym "antymudowskim" wątku.

To jest właśnie zasługa takich jak ty . Ludzie nie chcą pisać , dzielić się swoim doświadczeniem i ścierać się z takimi jak ty .

 

Miałem kiedyś calyxa cti 5,5kg mały długi wzmacniacz a grał lepiej niz nie jeden klocek ktory ważył 15 kg -waga i wygląd nie gra :)

Wzmacniacz wynalazek . Słuchałem , miałem okazję kupić i nie kupiłem .

Pierwszy raz Xindak A600P zrobił na mnie większe wrażenie a za drugim razem Denon .

Denon też jest dzisiaj i będzie jutro a tu nie wiadomo . Wzmacniacz zrobiony z modułów po kilka stów które nie wiadomo kiedy się posypia i czy to ktoś naprawi .

 

Dobry wzmacniacz powinien mieć porządne zasilanie , radiatory , ekrany .

To waży i swoje kosztuje .

Jak coś jest zrobione porządnie to wróży to wiele lat bezproblemowej pracy . W klasie D wystarczy że nieco się elektronika rozjedzie i mamy po sprzęcie .

Zwykłe wzmacniacze w klasie AB i tak wykonane jak ten Denon powinny chodzić bezawaryjnie lata a i nawet jak coś się sypnie , naprawi je średnio kumaty elektronik .

 

To jest właśnie zasługa takich jak ty . Ludzie nie chcą pisać , dzielić się swoim doświadczeniem i ścierać się z takimi jak ty .

Nie mogę już edytować - wpis do szwagier83

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie zasługa takich jak ty . Ludzie nie chcą pisać , dzielić się swoim doświadczeniem i ścierać się z takimi jak ty .

 

Nie bardzo rozumiem. Jaka zasługa? Co to znaczy, że ludzie nie chcą ścierać się z takimi jak ja?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem. Jaka zasługa? Co to znaczy, że ludzie nie chcą ścierać się z takimi jak ja?

Wpis był do szwagier83 że przesz takich jak on ludzie co mają coś do napisania pisać nie chcą , ale że nie mogłem już edytować to na koniec swojego wpisu napisałem to

Nie mogę już edytować - wpis do szwagier83

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli caspiana nie słuchałeś ,a swoją opinie opierasz na zdjęciach ??

 

Odpowiadam: słuchałem i mi nie przypasował. Jak za te pieniądze jest trochę rachityczny. Ma swój "przyjemny" charakter, ale za tą kasę wymagałbym większej uniwersalności w sensie współpracy z bardziej wymagającymi kolumnami i odtwarzania mocno "prądowego" materiału.

 

Miałem kiedyś calyxa cti 5,5kg mały długi wzmacniacz a grał lepiej niz nie jeden klocek ktory ważył 15 kg -waga i wygląd nie gra :)

 

.

 

Nie znam Calyxa, miałem Creeka końcówkę A43, która zmiatała wszelkie Yamahy i Onkyo w podobnej cenie. Wygląd czasami nie gra, ale czasami jednak tak.

 

Wpis był do szwagier83 że przesz takich jak on ludzie co mają coś do napisania pisać nie chcą , ale że nie mogłem już edytować to na koniec swojego wpisu napisałem to

Użytkownik muda44 dnia 07.08.2015 - 19:25 napisał

Nie mogę już edytować - wpis do szwagier83

 

Oki, dzięki za wyjaśnienie;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak charakter się spodoba to jest jeszcze taki wzmacniacz:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Musica curat cor meum et animam meam delenit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj muda ja swoje ty swoje , większość ludzi tu pisze prawdę nie tylko ty ale sa obiektywni i nie jedno stroni a ty zawsze do wszystkiego polecasz to co masz :) pewnie trzeba dobrze zrobić dobra reklamę zeby pózniej łatwo sprzedać :) krela już jie lubisz a polecałeś na forum często za czasu jaki miałeś

Nie mam nic do tego ze piszes pisz ale nie bądź hipokryta ktory pisze jedno a robi drugie ,pod wpływem emocji reagujesz tak jak nie inaczej a pózniej po przemyśleniu wracasz i piszes znowu :)

Nie mam żadnego problemu do ciebie i niechce być złośliwy jeśli uraziłem to przepraszam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek wybierać i przebierać, a potem posłuchać, a potem pewnie jakaś lampka, ale to potem za jakiś czas, jak budżet pozwoli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) A jak używane, to szukać okazji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj muda ja swoje ty swoje , większość ludzi tu pisze prawdę nie tylko ty ale sa obiektywni i nie jedno stroni a ty zawsze do wszystkiego polecasz to co masz :) pewnie trzeba dobrze zrobić dobra reklamę zeby pózniej łatwo sprzedać :) krela już jie lubisz a polecałeś na forum często za czasu jaki miałeś

Nie mam nic do tego ze piszes pisz ale nie bądź hipokryta ktory pisze jedno a robi drugie ,pod wpływem emocji reagujesz tak jak nie inaczej a pózniej po przemyśleniu wracasz i piszes znowu :)

Nie mam żadnego problemu do ciebie i niechce być złośliwy jeśli uraziłem to przepraszam

 

Wez ty sie sam kopnij w dupe Szwagier!

Jesli cie urazilem to przepraszam ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty zawsze do wszystkiego polecasz to co masz :)

Czytaj dobrze i wtedy się czepiaj .

Polecam Pioneera PD50 jako niedrogi i bdb CD ?

A nie mam go do dawna .

Jako transport Marantza CD 52 ?

Tez nie mam tego modelu od lat .

Jak łaskawie zechcesz poczytać to w klubie Krella zjechałem S300i od razu po zakupie , chociaż jak za 5000zł używany jest dobrym wzmacniaczem ale z wadami o których napisałem .

A 600P miałem i tez polecam jak i wiele innych klocków które miałem i sie wyróżniały na tle innych .

SM6 z DOBRYM transportem też w moim systemie przegonił wiele droższych DACów a tobie jak szukałeś DACa podałem przykład Wadii ( znowu klamot który mam ) która robi pośmiewisko z nietanich DACów dostępnych na rynku .

 

A że polecam to co mam . Napisze po raz któryś tam .

Skoro mam teraz to co mam i polecam to znaczy że wśród tego co miałem jest to najlepsze bo chyba zmieniamy sprzęt na lepszy ?

 

Nie mam żadnego problemu do ciebie i niechce być złośliwy jeśli uraziłem to przepraszam

Czasami jesteś złośliwy ;)

Niepotrzebnie i niepotrzebne są takie publiczne przekomarzania .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu .

Bardzo dobrym i uniwersalnym wzmakiem jest Yaqin MC-100B

Samymi lampami 6SN7 możemy kształtować sobie niemal dowolnie brzmienie . Ma też dużą moc ale...

Ale dobre choćby same lampy 6SN7 to od około 500zł para a potrzebna jest kwadra . 12AX7 to też około 500-1000zł .

Jak do tego dodamy kilka par lamp które wieczne nie są to zakup takiego wzmacniacza należy dzisiaj mocno przemyśleć .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze nie do mnie, ale smiecisz strasznie-pisz sobie alusy do muda na priv jak bedzie chcial to odpowie, ja mam juz dosc czytania tego tak poprostu po ludzku.

Polemizowac fajnie jest ale nie az z takim zaangazowaniem personalnym no prosze Cie!

 

Wracając do tematu .

Bardzo dobrym i uniwersalnym wzmakiem jest Yaqin MC-100B

Samymi lampami 6SN7 możemy kształtować sobie niemal dowolnie brzmienie . Ma też dużą moc ale...

Ale dobre choćby same lampy 6SN7 to od około 500zł para a potrzebna jest kwadra . 12AX7 to też około 500-1000zł .

Jak do tego dodamy kilka par lamp które wieczne nie są to zakup takiego wzmacniacza należy dzisiaj mocno przemyśleć .

 

Dla mnie abstrakcja, na dzis stac mnie dokladnie na wzmacniacz w cenie 7k jak w temacie (tym razem bede celowac w uzywany), zastanawiam sie tez kiedy Creek wypusci cos nowego i stawiam litr ze bedzie zaczynac sie cena nie nizej niz 9k za nowy piec.

Cambridge juz walczy z nowa seria wiec zakladam ze niebawem beda kolejne debiuty..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze nie do mnie, ale smiecisz strasznie-pisz sobie alusy do muda na priv jak bedzie chcial to odpowie, ja mam juz dosc czytania tego tak poprostu po ludzku.

Polemizowac fajnie jest ale nie az z takim zaangazowaniem personalnym no prosze Cie!

 

 

 

Dla mnie abstrakcja, na dzis stac mnie dokladnie na wzmacniacz w cenie 7k jak w temacie (tym razem bede celowac w uzywany), zastanawiam sie tez kiedy Creek wypusci cos nowego i stawiam litr ze bedzie zaczynac sie cena nie nizej niz 9k za nowy piec.

Cambridge juz walczy z nowa seria wiec zakladam ze niebawem beda kolejne debiuty..

Słuchaj pełno takich rzeczy na forum , duzo ludzi sie kłoci albo coś ma do siebie , dlaczego ich tam nie uciszasz a do tego nie musisz czytać jak nichcesz nik nie każe :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj pełno takich rzeczy na forum , duzo ludzi sie kłoci albo coś ma do siebie , dlaczego ich tam nie uciszasz a do tego nie musisz czytać jak nichcesz nik nie każe :)

 

nie jestem "wszyscy".. a ty rob jak wszyscy ja juz nie bede ci w tym przeszkadzac..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę (czytałem wszystko) że wzmacniacz za 7tys zszedł na drugi plan albo nawet na trzeci ;)

Co do wzmacniacza z charakterem 1 postu to można by polecać coś z wysokich modeli marantza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać.. oglądać.. czytać.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na ex demo też jest pełna gwarancja Hor....

Gwarancja liczy się od momentu sprzedazy przez sklep do klienta końcowego. A to że on stał 2 lata wczęsniej na ekspozycji nie ma znaczneia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W kwocie 5,5 za Denona 2020 AE to jednak nie. Ale jeśli ktoś szuka nowego z Polską gwarancją. To w kwocie z tematu powinniśmy się zmieścić.

Zapraszamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Trochę przestrzeliłem z ceną 5,5 jest minimalnie wyższa

Żeby nie być gołosłownym skan fa-y w załączniku

Na liczne PW pytania gdzie jak dlaczego,nie mogę odpowiedzieć bo może to się skończyć czerwoną kartką od dystrybutora dla sklepu

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PMA2020AE Black ?

Jeżeli to nowe a nie powystawowe klocki to cena fajna ( a wygląda na fakturę zakupu na sklep a nie sprzedaży bo z tego co wiem to mniej więcej za tyle dostaję dklepy ten model + ich marża ) ale zauważ że faktura jest na 3 klocki a nie jeden i tu też można coś ponegocjować .

Tak czy inaczej to nawet za te 7000zł to na dzień dzisiejszy i według mnie best buy wśród wzmacniaczy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale przy takiej łączonej sprzedaży, jak mówi muda44, można liczyć na upusty duże. Pytanie, czy to był jedyny zakup u tego sprzedawcy, czy Jesteś kamiln stałym klientem w tym sklepie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Panowie że każdy ma inne zdanie i tak ma być w istocie rzeczy. Od siebie dodam że kedys miałem caspiana potem chciałem jak to się mówi iść dalej,myślałem że lepiej i pojawiły się inne klocki. Denona również słuchałem choć krótko. Teraz wróciłem do caspiana i wiem że ma dużą wartość trzeba tylko dobrze zestawić system.Podpiałem mu monitory kef reference 201 które są naprawdę bardzo przejrzyste i nie wymagają za dużo i gra muzyka. Pozdrowienia dla wszystkich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy serio słyszycie "na ucho" jakieś różnice pomiędzy tymi wysokimi Denonami ;) ? (bo ja nie, aczkolwleiek pma-2020ae nie słyszałem)

dla mnie grają tak samo :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.