Jump to content
IGNORED

Szukam CD z odtwarzaczem sieciowym

Piotr Zalewa

Recommended Posts

Moj pozostały sprzęt to:

Końcówka mocy - Pass Aleph 5 - klon by darek123br

Przedwzmacniacz - DIY Pass

Kolumny - Tannoy 611

Dysk sieciowy - Synology

Słucham wszystkiego pomiędzy disco i death metalem, najbardziej mi zależy na dużej dynamice i rozdzielczości.

Przykładam się przy słuchaniu Swans, Einsturzende Neubauten, Bethovenie, Schubercie, Becku itp.

Najważniejsze, by transport był w wygodny sposób obsługiwany zdalnie - komputer, lub iPad.

Koszt - bez szaleństw, wolałbym CD z transportem w jednym pudełku, ze względu na ograniczoną ilość wejść w pre, ale jeśli warto, zmusiłbym się do samego transportu.

Witaj,

tak naprawdę masz dwa odtwarzacze CD z funkcjami sieciowymi, które działają sprawnie i stabilnie - Yamaha CD-N301 oraz Onkyo C-N7050. Pod względem funkcjonalnym to urządzenia, które spokojnie powinny Cię usatysfakcjonować, brzmieniowo reprezentują klasę odpowiednią do swojego przedziału cenowego. Zawsze jednak możesz wykorzystać zewnętrzny przetwornik.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, prezentacje. W przypadku pytań oraz oferty finansowej słuźę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Też od pewnego czasu zgłębiam temat odtwarzacza sieciowego, tylko że ja szukam raczej bez CD i chce go używać tylko jako transport plików do zew. dac'a.

Oprócz wymienionych wyżej można jeszcze trafić yamahę cd-n500, starszy model ale lepszy jakościowo. Ostatnio też znalazłem coś ze stajni TEAC:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dużo na jego temat nie ma informacji w sieci, bo temat jest dość świeży.

robiz

Witaj,

Pod względem jakościowym możemy śmiało polecić wspomniane Onkyo 7050. Przyjemnie grające dobrze wyposażone urządzenie.

Nie mieliśmy jeszcze styczności z Teac'em. Biorąc pod uwagę obecne konstrukcje tej firmy. Może to być godny rywal zarówno dla Yamahy jak i Onkyo.

Pozdrawiam

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

A propos rozdzielenia na dwa systemy CD i streamer sieciowy.

Poczytałem i rozważam ewentualnie Stream Magic 6 v2 ze względu na szybkość i Spotify.

Zastanawia mnie tylko, czy nie lepiej (a na pewno nieco taniej o ponad 1kzł) kupic jakis NUC Intela (bezwiatrakowy komputer) i podłączyć do na przykład DAC Magica.

Marantza kupiłem, ten Onkyo zaczynał mi się psuć (wysuwanie szuflady i ostatnio na dobrych płytach przeskoki)

• 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.