Jump to content
IGNORED

system audio dla lokalu 100m2

hadzi83

Recommended Posts

witam

potrzebuje pomocy w dobraniu odpowiedniego sprzetu do lokalu ( restauracji) o powierzchni 100m2 do kwoty 2000zł

myślalem nad amplitunerem plus 3 kolumny( głosniki), które można podwiesić na scianie

z gory dziekuje za sugestie i pomysly )))

Ja nie wiem jak dla was, ale jeśli w knajpie gra dobrze to i ja się lepiej czuję i z przyjemnością wracam. Jeśli gra tak że uszy krwawią, to wolę ciszę.

Nie warto świrować, ale może lepiej jednak zadbać. Więc uważam że dobrze że pytasz.

Może wrzuć jakiś obrazek (rzut) jak ten lokal wygląda? Bo może 3-4 kolumny w mono, a może da się zrobić stereo?

Chcesz ścienne/sufitowe głośniki, czy powiesić kolumny na ścianie?

Z czego będziesz grał? cd? komputer? radio?

potrzebuje pomocy w dobraniu odpowiedniego sprzetu do lokalu ( restauracji) o powierzchni 100m2 do kwoty 2000zł

myślalem nad amplitunerem plus 3 kolumny( głosniki), które można podwiesić na scianie

z gory dziekuje za sugestie i pomysly )))

Kup 2 pary kolumn Magnat Symbol Pro 160, do tego używany wzmacniacz. Będzie grało rewelacyjnie na 100m2.

Ale przy kotlecie, przy jednym stoliku będzie łeb urywało, albo z drugiego końca sali nic nie będzie słychać. Jakiś czas temu byłem w takiej restauracyjce, wysiedzieć się nie dało obok kolumn.

Lepiej rozrzucić więcej punktów a ciszej.

Edit: cofam, nie przeczytałem że 2 pary.

Możesz też popatrzeć w stx-a

Heheheh z ciekawości zerknąłem na te kolumny (hadzi83-kup masz 30 dni na zwrot więc niczym nie ryzykujesz jeśli się nie sprawdzą ;) ) i bardzo mnie rozśmieszył opis :P cytuję :

....... Ekranowanie magnetyczne i dynamiczna ochrona przed przeładowaniami doskonale zabezpieczają głośnik przed uszkodzeniami elektrycznymi. Dzięki dużej mocy, swej wytrzymałości i sztywnej membranie polipropylenowej woofera z powodzeniem można wykorzystać ten głośnik na otwartej przestrzeni . Pierwsze stwierdzenie to jakaś bzdura co do otwartej przestrzeni to nasuwa mi się tylko jedno : JESLI COŚ JEST DO WSZYSTKIEGO to jest do ... :x wszak w pierwszych słowach opisu jest napisane,ze to świetne kolumny do Twojego pokoju :P hihihi pzdr. :)

Do takich zadań są profesjonalne rozwiązania tzw. "100V"

Bez problemu można sie nawet w tym budżecie zmieścić.

Np.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I ze 4 kolumny na 4 strefy, każda oddzielnie regulowana..

Np.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Niedrogo, solidnie i funkcjonalnie...

Witaj,

Zgadzam sie z Markus77 2 pary tych magnatów wystarczą. Kwestia odpowiedniego rozłożenia ich.

Co do wzmacniacza, to polecam wybrać uzywany amplituner z radiem. Przy tej cenie i takiej konfiguracji bedzie to urządzenie najbardziej narażone na usterki wiec nie inwestować zbyt dużo.

Pozdrawiam

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.