Jump to content
IGNORED

Kable głośnikowe do zestawu Primare I21 + Audio Physic Tempo 6

qbeq

Recommended Posts

Drodzy,

potrzebuję kolejnej pomocy w konfiguracji zestawu. Na forum mało jest informacji na temat AP Tempo 6 oraz Primare dlatego zwracam się z prośbą o pomoc.

W czym problem?

W weekend z sąsiadem przesłuchiwaliśmy różne konfiguracje naszych zestawów (kolega ma wzmacniacz Xindak + CD Yamaha) i zauważyłem, że w moim zestawieniu trochę mi brakuje: kontroli basu (np. kontrabas na nagraniach Diany Krall) oraz wyeksponowania góry. W związku z tym doszliśmy do wniosku, że wartoby potestować różne kable głośnikowe. Obecnie mój zestaw wygląda następująco: Audio Physic Tempo 6 + Primare I21 + CD21 + StrightWire Octave + Oyaide Across 750 RR V2.

Zapytanie:

Czy mogę prosić o jakieś sugestie co wypożyczyć do odsłuchów? Budżet do 2 tys zł, choć nie upieram się, że mają to być nowe kable (np. używane:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ). Dodatkowe utrudnienie: od strony kolumien mam bi-wire.

Z góry dziękuję za pomoc!

Polecam przesłuchać coś z Equilibrium. Przewaliłem podczas poszukiwań sporo kabli głośnikowych i finalnie pozostał u mnie Piece od Heaven. A jeszcze i cenę miałem okazyjną 2200zł za nówkę sztukę. Warto przesłuchać.

EC4.8MKII+2xAW400+ECP2MKII+EMC1MKV+ECM1MKII+2-XPERIENCE CLASSIC+SCM50PSLT+ ULTRA BLACK II

nie, swojego nie sprzedam. to jest, jak to się mówi "kabel na życie"!

ale -

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

a może jeszcze i uszłoby coś utargować...

youtube.com/watch?v=azHdFUdMtqc

• 2 months later...

Trochę odgrzewam wątek.

Ostatnio słyszałem na wzm. Primare i21 z kolumnami Dali Zensor 7 dwa kpl. kabli:

1. QED ruby - w tym systemie jakby wyrównały wszystkie pasma - dla mnie ciut zbyt równo ;)

2. Chord odyssey - mi bardzo się spodobało - dźwięk nabrał dużo przestrzeni, stał się żywszy i detaliczny.

ale te kable to oczywiście zupełnie inna półka cenowa.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.