Skocz do zawartości
IGNORED

Dupy.


Piotr_1

Rekomendowane odpowiedzi

Udławił się czytając nas Towarzyszu Komendancie ;-)

zobacz Piotrek pare słów a mloda dziewczyna już juz pisze "nas" i jeszcze tytułuje mnie komendantem;):):):)

jednak feminizm jest przereklamowany:)

Keef towarzysze odeszli w zapomnienie nie należe do żadnej partii ani nie jestem sympatykiem nikogo kto prezentuje poglądy o odcieniu czerwonym:)

idealizm jaki prezentujesz powinnas zamienic na pragmatyzm, tym bardziej ,ze skłaniasz sie ku naukom ścislym, a jeśli chodzi o demokracje to nie jest to idealny ustroj, lepszy czasami jest "zamordyzm" ale w tym wątku nie wypada ciągnąc tego tematu.;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keef odeszli towarzysze w zapomnienie nie należe do żadnej partii ani nie jestem sympatykiem nikogo kto prezentuje poglądy o odcieniu czerwonym:)

Teraz wracają pod szyldem PiS szeroką ławą. Odcień czerwony przykryli czarnym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zobacz Piotrek pare słów a mloda dziewczyna już juz pisze "nas" i jeszcze tytułuje mnie komendantem;):):):)

jednak feminizm jest przereklamowany:)

Keef towarzysze odeszli w zapomnienie nie należe do żadnej partii ani nie jestem sympatykiem nikogo kto prezentuje poglądy o odcieniu czerwonym:)

idealizm jaki prezentujesz powinnas zamienic na pragmatyzm, tym bardziej ,ze skłaniasz sie ku naukom ścislym, a jeśli chodzi o demokracje to nie jest to idealny ustroj, lepszy czasami jest "zamordyzm" ale w tym wątku nie wypada ciągnąc tego tematu.;)

Pobódka, ja jestem marszałkiem ;-)

Nie mam poglądów skrajnie lewicowych.

A, że demokracja nie jest doskonała, to wiem, ale na razie nie ma niczego lepszego, a na 100% jest lepsza od dyktatury.

Jestem romantykiem:

"Bez serc, bez ducha, to szkieletów ludy;

Młodości! Dodaj mi skrzydła!"

itd ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobódka, ja jestem marszałkiem ;-)

Nie mam poglądów skrajnie lewicowych.

A, że demokracja nie jest doskonała, to wiem, ale na razie nie ma niczego lepszego, a na 100% jest lepsza od dyktatury.

 

zmierzasz wprost w kierunku dyktatury:) tytułując sie marszałkiem:) jeden taki juz przwrót majowy zrobił i rozpiepszył sejm , który sie nie mógł dogadać

Ty ze swoim kodem masz realna szanse skończyc jak Piłsudski:)

 

skoro jestes romantyczna to pewnie ciągle sobie zadajesz pytanie czy to jest przyjaźń ...

zrób przezent dla Piotrka pod choinke i napisz jak sie powinno teraz podrywać dziewczynę, żeby nie zarobic kosy pod żebro lub z liścia, do you have a boyfriend?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Dupy gdyby nie chęć posiadania dzieci w ogóle nie spojrzalyby na facetów...patrz przykład " kur... kiedy on skończy"... Ktoś się pomylił rozdając plciom różne temperamenty :)) ale obsuwa

 

zmierzasz wprost w kierunku dyktatury:) tytułując sie marszałkiem:) jeden taki juz przwrót majowy zrobił i rozpiepszył sejm , który sie nie mógł dogadać

Ty ze swoim kodem masz realna szanse skończyc jak Piłsudski:)

 

skoro jestes romantyczna to pewnie ciągle sobie zadajesz pytanie czy to jest przyjaźń ...

zrób przezent dla Piotrka pod choinke i napisz jak sie powinno teraz podrywać dziewczynę, żeby nie zarobic kosy pod żebro lub z liścia, do you have a boyfriend?

 

Jak się podrywa?? Fura i kasa :)). I zdolność kredytowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasa :)). I zdolność kredytowa

Po co zdolność kredytowa jak jest kasa ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ewentualny większy dom

Jak ktoś ma kasę to weźmie "kredyt" z kupki. Oczywiście o ile potrzebuje na większy dom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Co do dup popieram pewnego kolegę który przyznał że wygonil żonę i może słuchać stereo kiedy chce. Do tego kolejne plusy : może ustawić stereo jak chce, może kupować co chce bez gledzenia że wydaje kasę bez sensu.. Brawo on hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dup popieram pewnego kolegę który przyznał że wygonil żonę i może słuchać stereo kiedy chce. Do tego kolejne plusy : może ustawić stereo jak chce, może kupować co chce bez gledzenia że wydaje kasę bez sensu.. Brawo on hehe

Ja mam żonę i też mogę robić to wszystko co ten kolega. Tak się zastanawiam czy to lepiej czy gorzej ? Chyba jednak lepiej bo inaczej musiałbym sobie sam robić jedzenie a tak nie muszę ;-) (mogę więcej słuchać) choć czasem robię też jedzenie lub pomagam przy jego przyrządzaniu. Aha żona też lubi muzykę i też lubi czasem głośno posłuchać. Nawet sama zachęca mnie do zrobienia głośniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie póki co stać na 50 par skarpet i majtek, można więc prać rzadko. Są też koszule non iron. Sprzątaczka też nie jest droga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się podrywa?? Fura i kasa :)). I zdolność kredytowa

popieram pewnego kolegę który przyznał że wygonil żonę i może słuchać stereo kiedy chce. Do tego kolejne plusy : może ustawić stereo jak chce, może kupować co chce bez gledzenia że wydaje kasę bez sensu.. Brawo on hehe

 

na takie gadanie mam jedna odpowiedź

nie wstrzymuj gazów w organizmie !

bo gazy zatruwaja krew i idąc do mózgu tworza posrane pomysły:)

 

Mnie póki co stać na 50 par skarpet i majtek, można więc prać rzadko. Są też koszule non iron. Sprzątaczka też nie jest droga

 

każdy tak może napisac:)

 

chcesz powiedzieć ,ze nie potrzebujesz kobiety, zony matki Twoich dzieci partnerki ???:)

bo masz 50 par gaci i możesz złapacv od czasu do czasu dupe na boku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takie gadanie mam jedna odpowiedź

nie wstrzymuj gazów w organizmie !

bo gazy zatruwaja krew i idąc do mózgu tworza posrane pomysły:)

 

 

 

każdy tak może napisac:)

 

chcesz powiedzieć ,ze nie potrzebujesz kobiety, zony matki Twoich dzieci partnerki ???:)

bo masz 50 par gaci i możesz złapacv od czasu do czasu dupe na boku?

 

Może i potrzebuję, ale jak już jest ładna, mądra, porządna i inteligentna, to okazuje się że jest nudna w cholerę, albo brakuje "chemii".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak już jest ładna, mądra, porządna i inteligentna, to okazuje się że jest nudna w cholerę, albo brakuje "chemii".

to wsród tych nie nudnych i rozsiewających feromony szukaj tej inteligentnej;)

 

ale to jest ciekawe facet chciałby uprawiać seks ale na partnerke tylko porządna jak to pogodzić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest ciekawe facet chciałby uprawiać seks ale na partnerke tylko porządna jak to pogodzić?

 

No bardzo młoda i wychować jeszcze ile się da. I zakazać jeść chipsów z Colą. Tak czy nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zmierzasz wprost w kierunku dyktatury:) tytułując sie marszałkiem:) jeden taki juz przwrót majowy zrobił i rozpiepszył sejm , który sie nie mógł dogadać

Ty ze swoim kodem masz realna szanse skończyc jak Piłsudski:)

 

skoro jestes romantyczna to pewnie ciągle sobie zadajesz pytanie czy to jest przyjaźń ...

zrób przezent dla Piotrka pod choinke i napisz jak sie powinno teraz podrywać dziewczynę, żeby nie zarobic kosy pod żebro lub z liścia, do you have a boyfriend?

Wpadłam na genialny pomysł. Związek giaura i Wertera :-)

Najlepiej, aby poderwał taką bez rąk - nie przywali mu nawet, jak będzie mówił o kobietach per dupo ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odpowiem jednoznacznie bo troche juz przeżyłem... kobiet , słodkich idiotek, inteligentnych damulek,

 

razczej wychowanie nie uda sie , dwoje dorosłych osobników musi sie raczej spierać , poznawać swoje sposoby myslenia i reakcje na rózne doswiadczenia

 

ale zdarzaja sie fajne dziewczyny , a związek moze sie udać pod warunkiem ,ze kompromis nie będzie teoria z innej galaktyki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

bo gazy zatruwaja krew i idąc do mózgu tworza posrane pomysły:)

 

O widzę kolega z mocno wybujalym libido. Singli jest coraz więcej i nie są to posrani ludzie :)). Proponuje trochę więcej nieszablonowego myślenia. Nie każdy budzi się rano z myślą o dupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę kolega z mocno wybujalym libido. Singli jest coraz więcej i nie są to posrani ludzie :)).

nie pisales o jakims singlu tylko o kims kto wygonił zone by sluchac muzyki ze swojego kochanego systemu:) to nie jest godne naśladowania bo pokazuje zupełny brak odpowiedzialnośći

dla mnie to jest podobne podejście jak grodzki, grocka , czy jak tam temu idicie jest, który najpierw ożenil sie ma dzieci a potem zapragnał zostac kobietą, aneczką

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grocka jest osobą transseksualną. Dlaczego wcześniej miała dzieci i była mężczyzną? Najprawdopodobniej przez presję, jaką wywierało środowisko, w którym nie było i nie ma (cały czas) za grosz tolerancji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grocka jest osobą transseksualną. Dlaczego wcześniej miała dzieci i była mężczyzną? Najprawdopodobniej przez presję, jaką wywierało środowisko, w którym nie było i nie ma (cały czas) za grosz tolerancji.

 

Jesteś w posiadaniu dowodów na wywieranie tej środowiskowej presji? O czym ty mówisz? O polityce? Środowisko zawsze wywiera presję na każdą jednostkę, ponieważ takie jest prawo natury.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym mówię? Presji, Polska jest państwem skrajnie prawicowym. Spora cześć ludzi to banda dewotów, a nie? Większość patrzy na osoby homo, bi czy transseksualne, jak na nie powiedzem kogo. A ogół, większość, chcać lub nie wywiera presję na innych. Oczywiście są wyjątki, znam kilka osób homoseksualnych, ktore nie ukrywają swojej orientacji (bardzo ich lubię). Ale niewielu jest takich, właśnie przez presję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie jest nieustanną walką mała. Nikogo na takie badziewie tutaj nie weźmiesz. Doszliśmy już od etapu, że mniejszość zaczyna narzucać swoje reguły większości. Pora to sobie uświadomić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym mówię? Presji, Polska jest państwem skrajnie prawicowym. Spora cześć ludzi to banda dewotów, a nie? Większość patrzy na osoby homo, bi czy transseksualne, jak na nie powiedzem kogo.

sorry Koleżanko ale przeginasz , tylko zastanawiam sie czy rzeczywiście tak myslisz czy sie zgrywasz?:)

ja tam przeciwko pedałom i lesbijkom nic nie mam dopóki ich wzajemne stosunki sa ich osobistymi i nie wkraczaja w przestrzen publiczną

a koronnym przykladem debilnych pomysłów jest np adopcja dzieci przez dwoch "tatusiów", czy takie dziecko będzie miało warunki do normalnego psychicznego zgodnego z natura rozwoju ??? odpowiedz chcialabys byc wychowywana przez homoseksualny związek? powierzyłabys kogos ze swojej rodziny w homoseksualne ręce???

 

Grocka jest osobą transseksualną. Dlaczego wcześniej miała dzieci i była mężczyzną? Najprawdopodobniej przez presję, jaką wywierało środowisko, w którym nie było i nie ma (cały czas) za grosz tolerancji.

jeśli nawet przyjmiemy Twój punkt widzenia , czyli presję srodowiska , to dlaczego taka sama presja nie tłumaczysz zachowania dresiarzy, pedofili, i innych zboczeń???

 

każde skrzywienie czy patologie mozna podciągąć pod presje środowiska

 

grocki jesli chciał zostac babą to mógł to zrobic po cichu bez rozpętywania wokół siebie martyrologii bez gloryfikacji swoich poczynań i ubijania na tym wszystkim kariery politycznej, dla mnie to jest chore złe bardziej godne napiętnowania niz ubolewania nad jego krzywdą nie mówiąc juz o wstydzie jaki przyniósł najbliższym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedofilia jest zboczeniem, bycie homo czy trans - nie. Kija warte porównanie.

Pytanie czy chciałabyś być wychowywana przez dówch ojców jest do bani, bo za nic bym nie zmieniła moich Rodziców.

Lepszych jest dwóch ojców/dwie matki czy np. patologiczna rodzina czy dzieciak w domu dziecka? Uważam, że dla dziecka jest ważniejsza miłość niż płeć opiekunów.

Stosunki NORMANYCH ludzi niezależnie od orientacji nie wkraczają w życie publiczne, tylko kretyni, obnoszą się ze swoim życiem seksualnym. Największe zbliżenie u homoseksualistów, jakie widziałam, to było przytulenie się do siebie, (normalne) z kolei częściej można spotkać mało przyjemne zachowania u osób heteroseksualnych np. ostatnio w tramwaju jakiś facet postanowił swojej partnerce przy ludziach wkładać ręce pod spódnicę.

P.S. Jak patrzę na jedną moją ciotkę (jest to jedyna osoba w rodzinie, którą traktuję jak powietrze), to uważam, że jej synowie byliby normalnejsi, gdyby ich wychowywało np. dwóch mężczyzn.

P.S. 2 Dyskusja nie ma sensu, bo nikt nikogo do niczego nie przekona :-) Ja jestem starym liberałem i nic na to nie poradzisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem starym liberałem i nic na to nie poradzisz

i znów sie mylisz, nie jestes starym tylko młodym liberałem :)

a na temat związków homo i ich reperkusji można prawdziwie dyskutować kiedy dotknie to kogos naprawdę bliskiego, bo teoretyzowanie o kims innym ma taki wpływ na nasze postrzeganie problemu jak wpływ zorzy polarnej na rozwój dorożkarstwa w Chinach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.