Skocz do zawartości
IGNORED

Małe podłogówki do 5kzl


ygrek

Rekomendowane odpowiedzi

O rany, tylko nie Avance, żądanie takiej kasy za Omegi umieszczone w ładniejszych skrzynkach to rozbój. No, może jeszcze zwrotnice trochę lepsze mają. A 15 m to całkiem sporo, można tam wstawić już coś z midwooferami 18cm, i wcale nie będzie źle. Przed przeprowadzką moje kolumnt na Vifach M18 grały w pokoiku 12m i było bardzo dobrze, żadnych problemów z basem. Teraz w 18m jest lepiej (głębia, przestrzeń), ale bas się zasadniczo nie zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z nowych AP to może Yara, z AP słuchałem tylko Sparka, bardzo mi się podobał, ale Yara też ma dobre opinie. Trochę przekracza budżet bo kosztuje 5,9 kzł, ale może jakiś mały rabacik. W każdym bądź razie moim zdaniem warto odsłuchać.

[obrazekLUKASZ-199362_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to ma identyczny tweeter jak najnowsze najtańsze avance. I za co ta kasa? A widzieliście nowe Dali Suite? Przetworniki produkowane na Tajwanie i stemplowane przez Vifę i winylowa olkeina. W serii 350, 450 i Evidence były przynajmniej Vify z serii Classic na aluminiowych koszach, Seasy i fornir, wszystko schodzi na psy a producenci coraz bezczelniej przekraczają granice przyzwoitości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie mieszczą się też Jm&Lab Cobalt 816

chyba nawet są na allegro

[obrazekLUKASZ-199393_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam - nie znam obecnych cen - monitory studio 100 były droższe od podłogowych studio125 - kiedy sie nimi interesowałem studio125 kosztowało trochę ponad 5k zaś studio100 była kilkaset złotych droższe (trochę poniżej 6k). nie znam cen proaca po wejsciu polski do ue - ale warto ewentualnie sprawdzic ceny u sąsiadów - w niemczech i czechach oraz w kraju producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam nowe i znakomite we wszelkich magazynowych opiniach Acoustic Energy Aelite 3. Sluchalem kilka tygodni temu z elektornika Atolla i wypadly fantastycznie. Az dziw, ze za takie pieniadze bo graja rownie dobrze jak wiele dwa razy drozszych. Te kolumny maja wszystko a na dodatek bardzo muzykalna prezentacje muzyki. Trudno doszukac sie jakichkolwiek slabosci w tej cenie. Bardzo przyjemne prezentowanie smaczkow gitarowych na przyklad. Swietne kolumny. Cena chyba okolo 4000 zl.

 

pzdrw

 

soso

[obrazekLUKASZ-199554_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AP Yara mam. Są ładne, zgrabne. Łatwo ustawić, sympatyczny dźwięk. Raczej wymagające, co do sprzetu - potrfią oddać szczegóły równiez te niekorzystne. Stereofonia i przestrzenność bardzo dobre. Tylko dlaczego to już kosztuje ponad 5kPLN? U mnie grają w pokuju ok 20m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • Biuletyn

      Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
      Zapisz się
    • KONTO PREMIUM


    • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

      Ostatnio dodane opinie o albumach

    • Najnowsze wpisy na blogu

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

     

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.