Skocz do zawartości
IGNORED

Anthem 510 Vs 710


max720

Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku tych amplitunerów, Anthem 310 ma zasilanie 400W, 510 ma 500W, zatem gdy do 510 podłączymy 5.1, to na każdy z kanałów przypadnie więcej "prądu" niż w 310. Pytanie jednak czy będzie to zauważalna różnica, bo ponoć już 310 ma wydajne zasilanie i dobrze sobie radzi, a widzę, że Twój zestaw i tak będzie wspomagany subwooferem. Nie masz możliwości posłuchania przed zakupem?

 

Natomiast i 510 i 710 pobierają wg specyfikacji po 500W, lecz 710-tka ma zasilacz o większej sprawności, dlatego dostarcza do kolumn więcej mocy niż 510-tka. Choć tutaj nasuwa się myśl, czy ze względu na znaczną różnicę w cenie między 310 a 710, nie warto by było się pokusić o końcówkę do 310-tki. Stereo powinno się poprawić, a całość miałaby i tak więcej zapasu mocy niż w przypadku 710-tki. Mając budżet na 710 osobiście chyba właśnie taką drogą bym poszedł - 310 plus końcówka mocy na fronty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 7.1 do 5.1 mozna zrobić bi amping w zależności jakie masz przednie kolumny i moze grac o wiele lepiej lub inni pisza ze u nich nie było różnicy wiecto cchyba zależy od przednich kolumn jakie posiadasz.

Z drugiej strony jeżeli amplituner ma pewna wydajność pradowa i będzie obciążony na 5 kanalach a nie na 7 to pradowo na 5 powinien przekazac więcej mocy i grac wydajniej

Poprawcie mnie jeśli się mylę. ..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 7.1 do 5.1 mozna zrobić bi amping

510 i 710 umożliwiają takie podłączenie, jednak pamiętajmy, iż i tak wszystkie kolumny będą korzystały wtedy z tego samego zasilacza. Różnica w połączeniu kolumn pojedynczą a podwójną parą kabli do tego samego amplitunera, jest bardzo duża - ale wg mojej opinii wynikająca głównie z ominięcia zwykle kiepskiej jakości zworek w kolumnach. Poszukiwania zdecydowanie zacząłbym więc od zastąpienia fabrycznych zworek kawałkiem porządnego kabla.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miś1185 , jaką końcówkę mógłbyś polecić do 310 ? Czy końcówka kształtuje jakaś barwę dźwięku , czy tylko wzmacniacz ?

Do Klipsch używam Kimber 8 PR na niskie i Qed Silver Aniver. na wysokie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli do kolumn już używasz bi-wiring? Nie znam Kimberów, a te tańsze Qedy są mdłe dla mnie, tańsze interkonekty Qeda bywają chwalone, ale do głośnikowych się nie przekonałem. Jak Ci grają Klipsche z takim okablowaniem?

Każdy element toru kształtuje dźwięk, ale końcówka mocy akurat w tym przypadku będzie to robić w mniejszym stopniu od choćby kolumn czy przedwzmacniacza w amplitunerze. Konkretnych rozwiązań jednak przed odsłuchami nie polecę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max720 poczekaj chwilę, wchodzą właśnie nowe Anthem'y już z Atmosem i DTS:X, nie ma sensu teraz kupować starszych modeli, chyba, że cena jest bardzo atrakcyjna. Jak już, to celuj raczej w 510 - miałem, bardzo dobry amplituner, a ARC jest rewelacyjne i dużo lepsze moim zdaniem od Audyssey.

310 ma inną konstrukcję, ale 710 i 510 to różnica tylko w transformatorze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qed Silver Aniver. mają za zadanie zbić wysokie , które ponoć są dość wysokie :) w Klipsch-ach . I robi to dobrze . Kimber dają więcej mięsa w niskich .

 

Tak , są już nowe Anthem , ale ich cena mnie poraża :( A , druga sprawa , czy wykorzystam potencjał nowszych konstrukcji ?

Może łatwiej byłoby podjąć decyzję , ale na początku marca jestem umówiony z Maciejem K. na montaż eeColor Lut BOX i kalibrację JVC X 500 . Kilka groszy wyrwie z kieszeni ta zabawa .

Chce się i dobry obraz i dobry dźwięk w KD , a to kosztuje :(

 

Czy , może wziąć teraz na wstrzymanie i dokupić Audiolab m-pwr do mojego HK AVR 370 ?

I zbierać na Anthem 720 :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie wyprzedawanych starych modeli to często dobry pomysł, bo i cena potrafi być sporo niższa, tylko trzeba sprawdzić czym różnią się od wchodzących nowych. Sprawdzić czy dodawane nowe bajery są nam potrzebne.

 

Max jeśli chcesz się bawić w końcówkę mocy to tak jak piszą koledzy, ważna jest też jakość przedwzmacniacza w Twoim amplitunerze i dopóki nie sprawdzisz podłączając to się nie dowiesz.

 

ARC jest rewelacyjne i dużo lepsze moim zdaniem od Audyssey.

Pacman, a czy ARC jest Twoim zdaniem lepsze od Dirac z Emotivy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości Pacman na co wymieniles 510 tke

 

Przeszedłem na procesor - miałem Emotivę XMC-1 a teraz Onkyo PR-SC5530.

Co do korekcji akustyki w Anthem'ie moim zdaniem lepsza jest od Dirac'a - nie byłem za bardzo zadowolony z rezultatów kalibracji Dirac w przeciwieństwie do ARC'a (poziomy głośności, za bardzo wyciągnięte wysokie - o tym można poczytać na forach). Może gdybym wykupił płatną opcję z możliwością korekcji krzywych było by lepiej. Z systemów które miałem, ARC jest najlepszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacman a jak onkyo się sprawuje?

Kurde widzę wiele sprzętu się zmieniło od czasu jak byłem u Ciebie a już wtedy byłem pod wrażeniem

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacman a jak onkyo się sprawuje?

Kurde widzę wiele sprzętu się zmieniło od czasu jak byłem u Ciebie a już wtedy byłem pod wrażeniem

 

W zasadzie z tego co było wtedy to nic nie zostało. Zapraszam ponownie, posłuchamy ;)

 

Onkyo sprawuje się lepiej niż przypuszczałem. Kupiłem okazyjnie, miałem potestować i ewentualnie sprzedać ale zostało. W kinie sprawuje się rewelacyjnie, lepiej niż Emotiva, czy Marantz. Na stereo już mi w tym przypadku nie zależy - oddzieliłem kino od stereo. Wspólna jest tylko końcówka i kolumny - zbudowałem sobie automatyczny przełącznik XLR.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z systemów które miałem, ARC jest najlepszy.

 

Ja chyba mam ten system kalibracji zaszyty w subie Paradigma, piszą, że jest tożsamy z Anthemem, fajnie kalibruje suba, nic mi nie przeszkadza, nie wzbudza po kalibracji, basik fajnie pracuje.

 

W kinie sprawuje się rewelacyjnie, lepiej niż Emotiva, czy Marantz.

Możesz napisać o tych plusach, czym góruje nad Emotivą ?

 

 

Tak w ogóle to skąd Ty Pacman bierzesz te okazje, wszystko masz okazyjnie ? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W zasadzie z tego co było wtedy to nic nie zostało. Zapraszam ponownie, posłuchamy ;)

 

Onkyo sprawuje się lepiej niż przypuszczałem. Kupiłem okazyjnie, miałem potestować i ewentualnie sprzedać ale zostało. W kinie sprawuje się rewelacyjnie, lepiej niż Emotiva, czy Marantz. Na stereo już mi w tym przypadku nie zależy - oddzieliłem kino od stereo. Wspólna jest tylko końcówka i kolumny - zbudowałem sobie automatyczny przełącznik XLR.

A jakie masz teraz końcówki i kolumny?

Pewnie zostałeś przy Bowersach?

No i w stereo z czego grasz jaki dac czy może cd daj znać bo jestem bardzo ciekaw

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam rozdzielone u siebie stereo z kinem tylko na troszkę mniejszą skalę.

W stereo jako dac mam nfb 28 z amanero to leci dalej do wzmacniacza stereo i na kolumny.

Kino leci z onkyo do wzmacniacza stereo i na kolumny.

A jest bardzo duża różnica między tym co teraz a tym co miałbym puszczać np z onkyo czy jak prędzej Marantz.

AV mają słabe stereo i równie kiepskie dac i na pokładzie niestety.

Płacąc po 7 tys za AV nie mamy żadnej gwarancji że to zagra dobrze w stereo niestety.

Nie wiem jak tytułowy anthem czy jakaś inna emotiva ale w/w AV grają słabo

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacąc po 7 tys za AV nie mamy żadnej gwarancji że to zagra dobrze w stereo niestety.

 

wg mnie i tak i nie...

zalezy od oczekiwan co do stereo i warunkow. Jak zmienialem AV to chcialem mocno Anathema, wtedy 310 bylaby standardem 510 juz taniala a 710 byla topem. Odsluchalem 510 i 710 z wysokim Marantzem- wszystkie wtedy byly chyba w oklicy 8-10k (??), nie pamietam. Jednak nie uslyszalem roznic na tyle znaczacych, aby podjac natychmiastowa decyzje. Jakas chwile pozniej przy testowaniu kolumn, odlsuchalem Onkyo tr-828, zarowno w KD jak i stereo (do stereo mam inny system) i 'ujal' mnie swoim graniem.

Do dzisiaj w pomieszczeniu KD gra Onkyo tr-828 z integra stereo na fronty....Uwazam ze Onkyo swietne gra (jezeli tak to mozna nazwac) i daje sobie rade mocowo na 20 m2 w KD-niczego nie brakuje. Fakt obsluguje tylko centrala i surroundy+ sygnal na sub'y....wiec sie nie przmecza:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz teraz końcówki i kolumny?

Pewnie zostałeś przy Bowersach?

No i w stereo z czego grasz jaki dac czy może cd daj znać bo jestem bardzo ciekaw

 

Końcówkę chcę wymienić - mam Primare A33.2 na przód i A30.7 na pozostałe kanały. Szukam czegoś większego - zobaczymy, może coś się trafi ;) Przy Bowersach zostałem, tylko wymieniłem na 802'ki- wtedy miałem chyba 803 albo 804?

 

W stereo słucham z McIntosha C220 i MCD201 -dość niskie modele jak na Maca, ale gra to lepiej niż Primare CD31 i CA840E które mam zamiennie.

 

Duza różnica w stereo prownujac anthema i teraz procesor onkyo ?

Piszesz ze rozdzieliles systemy ale na pewno jest jakiś punkt odniesienia...

 

Onkyo jest bardziej dynamiczne. Jakby lepiej operuje dźwiękiem z bocznych i tylnych kolumn. Lepiej wypełnia dźwiękiem przestrzeń - dźwięk odrywa się od kolumn. Emotiva za to lepiej grała w stereo, bardziej neutralnie od Onkyo - ale akurat to zupełnie nie przeszkadza w kinie.

 

Tak w ogóle to skąd Ty Pacman bierzesz te okazje, wszystko masz okazyjnie ? :)

 

Tu akurat Ebay.de Śledzę co się pojawia, można kupić fajne okazy ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Will66 , a jaką integrę podłączyłeś pod 828 ? Nowsza 838 jest ciekawsza ? Jakie masz głośniki ?

 

Sam już nie wiem , co robić :( Ma pokazać się nowy dekoder AC-4 , może dokupić tylko końcówkę mocy na przeczekanie ? I szukać kasy na nowsze wynalazki ?

 

Albo , co z używek hi-end jest godnego uwagi ? Co deklasuje najnowsze 14-15 Kg wagi .

Potrzebny będzie jakiś BOX z wejściami hdmi , aby spiąć N-kę , BR , Ariva 210 i może jeszcze jedno urządzenie posiadające hdmi . I puścić to na projektor .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hegel 100, w 838 jest Atmos, którym nie jestem zainteresowany,a reszta ku mojej wiedzy jest taka sama jak w 828, kolumny w KD Bowersy w systemie 5.2.

 

Max, nie odbierz tego zle, ale mam wrażenie ze sie troche miotasz i na sile chcesz mieć wszystko co jest na rynku :) powiem Ci tak: jak zmieniałem ampli, a miałem wczesniej tez Onkyo, chyba 307 albo 308, to jedynym powodem zmiany było tylko jedno hdmi. Po zakupie nowego nowego Onkyo 828 troche porównywałem ze starym i: mocowo (chociaż nowy na papierze ma więcej koni od starego) fizycznie nie słyszałem różnicy, przestrzennie i w szerokim rozumieniu 'jakosciowo' tez nie usłyszałem żadnego WOW.....najwieksza różnica była fizyczność nowego ampli: po prostu nowy design i skrzynia.....to tak na skróty.

Mam ten stary ampli zreszta do dzisiaj w domu na wsi w innym systemie i dalej jestem z niego zadowolony. Jak gram kino na starym nie mowię do siebie co za syf dzwiękowy albo ze czegoś brakuje- jest tak samo dobrze jak na nowym, fakt inne kolumny wiec inne brzemienie, moze barwa ale ponownie: bez wielkiego wow....

 

Max, wypożycz jakaś integre podepnij do ampli którego masz i ocen nausznie. Nie kupuj nic na sile albo z rekomendacji..

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Anrhem MRX-310 z 6k zszedł do 4k, a po negocjacjach z dystrybutorem nawet niżej :) Miałem go na testach w domu zdecydowany kupić. Solidny klocek z niezłym zasilaniem, niezłym, transparentnym preoutem - jeżeli wyłączy się wszystkie "upiększacze" - wtedy tylko działa selektor wejść i regulacja głośności. Bardzo dobra kalibracja pomieszczenia ARC - daje dużo możliwości ustawienia pod własne preferencje i obrazuje to w postaci pięknych wykresów - można sprawdzić na jakich częstotliwościach mamy "piki" i "dołki".

 

Ale główny problem w tym, że pomimo entuzjastycznych opinii na zagranicznych forach nie gra idealnie. Może nie mam porównania z nowoczesnymi amplitunerami KD, bo zostałem z tymi sprzed 2005 roku, ale ogólnie to dźwięk "kartonowy", zdecydowanie jasny. Jak ktoś takiego szuka bo ma "ciemne" kolumny to może być strzał w dziesiątkę. Ale mój leciwy Denon AVC-A10SE (odpowiednik amerykakańskiego AVR-4800) z 1999 roku, kupiony za 900 zł, gra zdecydowanie przyjemniej, z większą energią, potęgą. Co z tego, że scena lepsza w Anthem - przynajmniej w demach technologicznych, jak w warunkach normalnego oglądania filmów kakafonia dźwięków męczyła mnie po 15 minutach. Można napisać - eee tam Denon, brak gestych formatów, HDMI - lipa. Ale najważniejsze jak się Tobie granie podoba. Mi się nie podobało - oddałem, wyleczyłem się, 4k w kieszeni.

 

A jak wszystkie nowe ampli tak grają, to jest dramat dla mnie. Denon AVR-3808 też tak grał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Will66 , a porównywałeś Onkyo z HK ?

Od 20 lat mieszkam w .... I jest tutaj inna mentalność na temat AV :( Mam wrażenie , że tylko ja jestem pier... tutaj na temat KD . A , w Białymstoku nikogo nie znam z podobnymi schorzeniami :) Dzieli mnie tylko 40 km , to tak mało i tak dużo jednocześnie :(

 

O.K . Załóżmy , że zostaję przy swoim AVR 370 . Jakie są plusy i minusy zastosowania wzmacniacza , a jakie koncówki mocy ? Jaka ewentualnie końcówka mocy do kwoty 1.5-2k ?( myślałem o Audiolab m-pwr , ale tylko 40 wat ). Jeżeli wzmacniacz , będzie to Nad 356 po modyfikacji .

Czy Nad 356 ma lepszy DAC od tego , co ma AVR 370 ?

 

PPM jesteś chyba pierwszą niezadowoloną osobą z Anthem-a :)

 

Myśle , zbudować coś na przeczekanie , aż wykluje się jakaś większa gotówka .

Miedzy czasie pojawi się AC-4 i unormuje z dekoderami .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle , zbudować coś na przeczekanie , aż wykluje się jakaś większa gotówka .

Miedzy czasie pojawi się AC-4 i unormuje z dekoderami .

 

Jak chcesz coś na przeczekanie w niedużej cenie, to ja bym zobaczył tego Anthem'a MRX300 na znanym portalu aukcyjnym - dekodery HD ma, 3D obsługuje, nie ma tylko dwóch wyjść HDMI ale splitter to koszt 100/200zł. Ma też pre-out więc mógłbyś pokombinować ze wzmacniaczem. Do tego jest 7.1 a nie 5.1 jak nowszy, i ten wygląd mi się bardziej podoba ;)

Tylko charakterystyki ARC z tego co kojarzę wgrywa się po RS232 a nie po sieci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptrzebuję skaler 4K . Mam BR ze skanerem i projektor ze skanerem i może pojawi się Dune Solo 4K :)

Może nie najmądrzejszy pomysł , ale rozważam jeszcze Anthem 720 , finansowany w 50% kredycikiem . Ma wszystko do ewentualnej rozbudowy .

Następnym świeżym pomysłem jest Onkyo 9070 i np 636 , 638 ( czy jakiś taki ) , lub Onkyo 8150 ( ma DAB :) )

i Onkyo 636 , 638 ( czy coś takiego )

 

 

Czy ktoś ma pożyczyć za kaucją modyfikowany Nad 356 :)? Chciałbym sprawdzić go w swoich warunkach.

 

Może Onkyo 5030 :)

Chyba jestem p....

Nie mam skąd brać klocki na odsłuchy :( W Rms nie kupię , bo mają zaporowe ceny :(

A , brzydko brać i nie kupić u nich tylko szukać tańszej oferty .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PPM jesteś chyba pierwszą niezadowoloną osobą z Anthem-a :)

 

:) Też mi przeszło przez myśl, że coś ze mną może jest nie tak - wszyscy nie mogą przecież się mylić... Ja nie twierdzę, że Anthem'y to złe klocki. Chciałem tylko napisać, że nie każdemu podpasują - jak to w audio. To na pewno nie jest mój dźwięk. Przed odsłuchem przeczytałem o nim wszystko - te 200 stron na avsforum też. Tam większość opinii jest świetna, choć można zauważyć, że ostatnio duża część zatwardziałych zwolenników i osób ciągnących wątek odeszła od Anthem - do topowców Marantz'a, Arcam'a. Potwierdzam za to, że Bas Management w Anthem jest idealny. Subwoofer praktycznie znika w systemie. Staje się naturalnym przedłużeniem dolnego pasma dla frontów/systemu. Jak to jest bolączką, czyli wzbudzania zakresów, to ARC jest na to lekarstwem - potrafi o 6dB +/- regulować poszczególne zakresy.

 

Ja miałem 310-kę przez parę dni - wymęczyłem ją bardzo i byłem prawie zdecydowany kupić, ale rzutem na taśmę podłączyłem jeszcze raz Denon'a i już nie wróciłem do Anthem'a. A plan był taki, żeby Anthem był sercem AV i do niego podłączona jakaś integra, czy też końcówka mocy dla frontów. Problem w tym, że ani w kinie, ani tym bardziej w stereo nie było super. Rok temu też go miałem na testach i razem Xindaka PA-M. I Xindak "zjadł" go w każdym aspekcie. Wtedy (rok temu) nie kupiłem bo był za drogi - 6k, a teraz - bo dla selektora HDMI i gęstych formatów nie byłem w stanie zrezygnować z mojego dźwięku i pozbyć się przy okazji 4k :)

 

A i 310-ka ma tylko 4k passthrough, a nie ma skalera.

 

Tak więc polecam odsłuch.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko charakterystyki ARC z tego co kojarzę wgrywa się po RS232 a nie po sieci.

Ciekawe czy tych różnic jeśli chodzi o ARC nie jest więcej w porównaniu do modelu 310

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 310 poprawili algorytmy ARC w stosunku do 300-ki. Poza tym 310-ka ma transparentny preout, czego o 300-ce powiedzieć nie można i łatwiejszą obsługę przez USB.

Ale ja nie testowałem 300-ki, więc tylko przytaczam opinie z "większego" forum :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.