Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  49 członków

Verictum Klub

Gość NEWNEW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

To ja zapytam, niczym pan ze straży miejskiej z pewnego skeczu Neonówki:

"A co On ma do tu, do tego?"

;)

Tyż Zwierz ;))

A poważnie to zaczyna mierzić pazerność psudobranży wykorzystającej naiwność ludzi...

Kabel za 36 tys...pudełko z blaszkami w środku za 2,5 tys ...rebrandingowany bezpiecznik za 400 zł...i jakaś nowa listwa za 30 tys...

I Pan Mark11 per Marek Verictum naganiający na swoje produkty w tym wątku ...

Teź podłączasz do swojego ( skądinąd świetnego) Dynaco kable za 30 tys?

Może Pan Marek opisze co jest takiego niezwykłego poza voodoo w kablu kosztującym wiecej niż np. świetny wzmacniacz ?

Wiem , wiem odprawiał nad nim czary , wydobywał własnoręcznie rudę , miedzi i srebra ..latał z nią na Księżyc , żeby w absolutnej próżni opracować nowy proces oczyszczania miedzi ...3 lata polerował jedwabiem druty , żeby osiągnąć nirvanę...

Troszkę przyzwoitości proszę ..za dużo wiem o tej branży .

Edytowane przez Diogenes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyż Zwierz ;))

A poważnie to zaczyna mierzić pazerność psudobranży wykorzystającej naiwność ludzi...

Kabel za 36 tys...pudełko z blaszkami w środku za 2,5 tys ...rebrandingowany bezpiecznik za 400 zł...i jakaś nowa listwa za 30 tys...

I Pan Mark11 per Marek Verictum naganiający na swoje produkty w tym wątku ...

Teź podłączasz do swojego ( skądinąd świetnego) Dynaco kable za 30 tys?

Może Pan Marek opisze co jest takiego niezwykłego poza voodoo w kablu kosztującym wiecej niż np. świetny wzmacniacz ?

Wiem , wiem odprawiał nad nim czary , wydobywał własnoręcznie rudę , żelaza ..latał z nią na Księżyc , żeby w absolutnej próżni opracować nowy proces oczyszczania miedzi ...3 lata polerował jedwabiem druty żeby osiągnąć nirvanę...

 

Grzegorzu,

sam się wielokrotnie zgodziłeś ze stwierdzeniem "Kto Bogatemu zabroni." Głosujemy własną kiesą.

Skąd masz pewność, że to rebrandowane bezpieczniki?

No i skąd masz pewność, że moja (mocno przerobiona) końcówka mocy jest świetna? ;)

Przecież tego wszystkiego nie słuchałeś...

Edytowane przez Cytrus

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

Grzgorzu,

sam się wielokrotnie zgodziłeś ze stwierdzeniem "Kto Bogatemu zabroni." Głosujemy własną kiesą.

Skąd masz pewność, że to rebrandowane bezpieczniki?

No i skąd masz pewność, że moja (mocno przerobiona) końcówka mocy jest świetna? ;)

Ad.1 Czy wiesz ,że ludzie biorą kredyty na takie rzeczy ...i podpinają takie kable za 36 tys do CD za 10...????

Ad.2 .Bo logo na blaszce jest takie samo , komuś nawet tego nie chciało się zetrzeć ? Zadałem pytanie ...czekam na odpowiedź.

Ad.3 .Tak mówiły Jaskółki ;) i niezły Gagacek go przytachał ;))

 

Nie mam nic do uczciwych producentów , tylko dlaczego Pan Verictum nie pisze jako Verictum?

Można byłoby podyskutować merytorycznie , a tak to kolejny wątek promocyjny .

Edytowane przez Diogenes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś hi-end'em był Nakamichi Dragon albo dzielony CD Marantza.

Był wkład intelektualny, była technologia.

Człowiek wiedział za co płaci.

Teraz hi-endem każą nazywać kawał drutu albo głupi bezpiecznik.

 

Audio to było kiedyś fajne hobby.

Było.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.3 .Tak mówiły Jaskółki ;) i niezły Gagacek go przytachał ;))

 

Nie mam nic do uczciwych producentów , tylko dlaczego Pan Verictum nie pisze jako Verictum?

Można byłoby podyskutować merytorycznie , a tak to kolejny wątek promocyjny .

 

Co do punktu 3: Od dłuższego czasu, to zupełnie dźwiękowo co innego. Niemniej jednak nie zmienia to faktu, że zawsze Gagackowi będę wdzięczny za liczne inspiracje.

Każdy Klub, jest swego rodzaju wątkiem promocyjnym.

By była jasność - nie posiadam żadnych produktów Verictum. Po prostu trochę mierzi mnie nagonka na nich.

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Kiedyś hi-end'em był Nakamichi Dragon albo dzielony CD Marantza.

Był wkład intelektualny, była technologia.

Człowiek wiedział za co płaci.

Teraz hi-endem każą nazywać kawał drutu albo głupi bezpiecznik.

 

Audio to było kiedyś fajne hobby.

Było.

Dalej jest fajne , a nawet fajniejsze :)) tylko " min i sekt " wokół pełno...;))

Kiedyś miałeś pieniądze i kupowałeś dobry produkt , teraz trzeba mieć jeszcze wiedzę .

Same pieniądze nie wystarczą.

 

 

 

 

Co do punktu 3: Od dłuższego czasu, to zupełnie dźwiękowo co innego. Niemniej jednak nie zmienia to faktu, że zawsze Gagackowi będę wdzięczny za liczne inspiracje.

Każdy Klub, jest swego rodzaju wątkiem promocyjnym.

By była jasność - nie posiadam żadnych produktów Verictum. Po prostu trochę mierzi mnie nagonka na nich.

Ale jaka nagonka ...???

Drogie voodoo i tyle ..można jak w grze w Pokera powiedzieć " sprawdzam" ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te bezpieczniki Verictum to rebrand jakiej firmy?

Ma ktoś zdjęcia wnętrz tych x-blockow i x-bulkow

 

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
(...) Audio to było kiedyś fajne hobby.

Było.

Tak.

Też mam takie wrażenie.

Teraz każdy zagląda w środek i liczy za pomocą gugla jaki jest wkład materiałowy. Mało komu wpadnie do głowy, że czasem trzeba sporo pieniędzy zmarnować i czasu (sic!), by dojść do takich a nie innych rezultatów. Pomijając zasadniczy fakt, że większość "negujących aktywistów" nie miała okazji sprawdzić/porównać pewne produkty.

Ale przywalić komuś zawsze warto...

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

Tak.

Też mam takie wrażenie.

Teraz każdy zagląda w środek i liczy za pomocą gugla jaki jest wkład materiałowy. Mało komu wpadnie do głowy, że czasem trzeba sporo pieniędzy zmarnować i czasu (sic!), by dojść do takich a nie innych rezultatów. Pomijając zasadniczy fakt, że większość "negujących aktywistów" nie miała okazji sprawdzić/porównać pewne produkty.

Ale przywalić komuś zawsze warto...

O wypraszam sobie ja X-blocka miałem ...:)))

A przywalić czasem warto ...wypada wtedy ściema ;)))

Od głaskania się jest inne forum:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wypraszam sobie ja X-blocka miałem ...:)))

Wiem, czytałem.

Nie wiem, na jakim forum się głaskają, ale na wszelki wypadek napiszę: proszę mnie w to nie mieszać,wypraszam sobie. ;)

Edytowane przez Cytrus

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś fotki bebechow tych Verictum ów

?

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,, Tomek mnie tu przygnał ...a jak typowy cynik powiem " nie usłyszę nie uwierzę" ...

 

Tomek przygnałeś Diogenesa do tego klubu , choć wiedziałeś że to ,,koń trojański " . Teraz proszę skoro go przygnałeś to go przegoń z tego klubu .Sam uciekłeś to weź go ze sobą do elitarnego forum , niech reformuje Twoich kolegów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa w znajdź 2 różnice ;))

Jedna dla ułatwienia to 2 razy wyższa cena ;))

Pilnik się zaciął .)) i został ślad.

post-3650-0-57594100-1476394662_thumb.jpg

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

Z przykrością udzielam zasłużonego bana koledze Diogenesowi. Prośba do moderacji o posprzątanie dzisiejszego, mało chwalebnego dorobku tego wątku.

 

Trochę nie rozumiem,pojawiły sie wątpliwości,Diogenes stwierdził,że Verictum jest nieetycznie promowane,dodatkowo pojawiły się wątpliwości,co do samodzielnego wytwarzania bezpieczników(nietanich) a ty banujesz Diogenesa i prosisz o posprzątanie wątku,zamiast dołożyć starań,aby wyjaśnić sytuację?zapatrzyłeś sie na Elberotha? Jeżeli to co opisał Grzegorz jest prawdą,to Verictum zaszkodziło sobie samo!tak nie funkcjonuje profesjonalna firma,z partyzanta to może wujek Romek w garażu druty klecić. Proszę o pozostawienie wszystkich wpisów a Verictum i usera mark o wyjaśnienie,czy faktycznie jest zaangażowany w ten biznes i czy bezpieczniki Verictum to faktycznie rebrand inej firmy-tylko tyle!

 

Tomasz jeszcze jedna prośba,odbanuj Grzegorza,bo ten knebel tylko wzmacnia przekonanie adwersarzy,że coś jest na rzeczy. W tym wątku nie ma hejterstwa,jest za to sporo niewiadomych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Diogenes został zbanowany nie za poszukiwanie prawdy tylko za złe zachowanie:

 

1. Trolling typu dyskusje o świnkach, łosiach czy jeleniach

2. Autorytatywne wypowiedzi z sugerującymi przekręt określeniami typu "piasek w środku", "magnesiki i magiczny piasek"

3. Żarciki w postaci znajdź dwie różnice na zdjęciu - czysty trolling i w dodatku sugerujący oszustwo producenta

4. Wycieczki personalne pod adresem kolegi Mark11

5. Wycieczki pod adresem użytkowników innego forum o głaskaniu

6. Całościową szyderę pod adresem marki Verictum oraz użytkowników jej produktów

 

Jak chodzi o sugestię kryptoreklamy to poczułem się osobiście urażony, gdyż wspieram markę od samego początku działalności, ale nie mam z tego tytułu żadnych korzyści, za swoje X-Blocki zapłaciłem gotówką. W moim systemie prowadzono sporo odsłuchów, w efekcie których brzmienie tych urządzeń stawało się coraz lepsze. Tyle z mojej strony.

Natomiast osobom zainteresowanym co jest w środku X-Blocka odpowiadam, proszę wyasygnować stosowną pulę środków, zakupić i rozebrać sobie swój egzemplarz.

Edytowane przez tomkly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

Diogenes został zbanowany nie za poszukiwanie prawdy tylko za złe zachowanie:

 

1. Trolling typu dyskusje o świnkach, łosiach czy jeleniach

2. Autorytatywne wypowiedzi z sugerującymi przekręt określeniami typu "piasek w środku", "magnesiki i magiczny piasek"

3. Żarciki w postaci znajdź dwie różnice na zdjęciu - czysty trolling i w dodatku sugerujący oszustwo producenta

4. Wycieczki personalne pod adresem kolegi Mark11

5. Wycieczki pod adresem użytkowników innego forum o głaskaniu

6. Całościową szyderę pod adresem marki Verictum oraz użytkowników jej produktów

 

Jak chodzi o sugestię kryptoreklamy to poczułem się osobiście urażony, gdyż wspieram markę od samego początku działalności, ale nie mam z tego tytułu żadnych korzyści, za swoje X-Blocki zapłaciłem gotówką. W moim systemie prowadzono sporo odsłuchów, w efekcie których brzmienie tych urządzeń stawało się coraz lepsze. Tyle z mojej strony.

Natomiast osobom zainteresowanym co jest w środku X-Blocka odpowiadam, proszę wyasygnować stosowną pulę środków, zakupić i rozebrać sobie swój egzemplarz.

 

 

Tomku a czy byłbyś łaskaw odpowiedzieć na dwa pytania,z resztą zadane już wcześniej:

1.czy user Mark11 jest zaangażowany w jakikolwiek sposób w markę Verictum?

2.czy bezpieczniki sprzedawane pod nazwą Verictum,są produktem masowy,rebrandowanym przez Vrictum?

Dziękuję i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontekscie wykorzystania wiedzy firm zajmujących się profesjonalnie produkcją np. kabli , wtyków itp. Mam pytanie czy wszystkie znane marki sprzedając produkt końcowy brandowany swoją firmą mają od A do Z ten produkt wykonany przez siebie ?

Na przykład Acrolink , czy sam produkuje przewody i wtyki ? Nie wydaje mi się , z tego co przeczytałem to raczej kabel z metra odpowiednio konfekcjonowany .Wiele firm korzysta z doświadczenia i technologii znanych wytwórców , ale nieliczne potrafią dać coś od siebie co pozwala produktom być wyjątkowymi.Tak mi się przynajmniej wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

W kontekscie wykorzystania wiedzy firm zajmujących się profesjonalnie produkcją np. kabli , wtyków itp. Mam pytanie czy wszystkie znane marki sprzedając produkt końcowy brandowany swoją firmą mają od A do Z ten produkt wykonany przez siebie ?

Na przykład Acrolink , czy sam produkuje przewody i wtyki ? Nie wydaje mi się , z tego co przeczytałem to raczej kabel z metra odpowiednio konfekcjonowany .Wiele firm korzysta z doświadczenia i technologii znanych wytwórców , ale nieliczne potrafią dać coś od siebie co pozwala produktom być wyjątkowymi.Tak mi się przynajmniej wydaje.

 

Wykorzystywanie know how to jedno a rebrand to inna para kaloszy,tym bardziej że słyszałem o całkowitej samodzielności w procesie wytwarzania bezpieczników,więc jak to jest?

Zadano konkretne pytania,nikt nie ma jaj żeby odpowiedzieć? Diogenes załapał bana a chętnych do wyjaśnień brak,to co konsument ma o tym myśleć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja oprócz info na temat bezpiecznikow zobaczyłbym chetnie środki tych x-bulkow i x-blockow .

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja oprócz info na temat bezpiecznikow zobaczyłbym chetnie środki tych x-bulkow i x-blockow ������.

I czar, by prysnął. ;))

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby się dowiedzieć prawdy o produkcji bezbieczników Verictum nie potrzeba pisać tekstów w stylu

 

,, słyszałem o całkowitej samodzielności w procesie wytwarzania bezpieczników,więc jak to jest?..."

Wystarczy wejść na stronę Verictum i przeczytać uważnie , cytuję i zapraszam do przeczytania :

,, ...Oferowane przez nas bezpieczniki są ceramiczne. Produkowane są one dla nas ściśle wg naszych specyfikacji. W odróżnieniu od wielu produktów tego typu na rynku styki bezpieczników nie są niklowane. Verictum - X Fuse mają styki pokryte warstwą czystego srebra, aby zapewnić jak najlepsze przewodzenie. Każdy z nich jest przez nas ręcznie polerowany w celu zmaksymalizowania powierzchni kontaktu z gniazdem i ograniczenia strat. Bezpieczniki są również poddawane kontrolowanemu komputerowo, etapowemu i wielogodzinnemu procesowi wymrażania w azocie, który przeprowadzany jest w warunkach laboratoryjnych. Kriogenizacja stabilizuje strukturę krystaliczną przewodnika, co z kolei w sposób istotny wpływa na parametry elektryczne oraz znacząco poprawia dźwięk... " jest wyraźnie napisane ,, produkowane dla nas" i to jest ta inna para kaloszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładam że jak nie ma zdjęć wnętrza jakiegoś ulepszacza brzmienia to znaczy że w środku jest audiofilskie powietrze. Takie podejście poprawia mi samopoczucie - szczególnie audiofilskie:)

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.