Skocz do zawartości
IGNORED

Audiolab 8200A vs Rega Brio-R


Coyotee

Rekomendowane odpowiedzi

"8200A + Callisto miodzio" tylko niestety u mnie znów co najmniej rlski -1,5 metra od ściany..... za to jak się odwdzięczają.........

 

Nie wyłącza się przy głośniejszym graniu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam jeden system na "Audiolabie" z numerami seryjnymi nie przekraczającymi numeru seryjnego 350....

To jest 8200a numer seryjny ..."około 350", 8200CDQ numer seryjny "około 120" 8200T "około 70".

Ciekaw jestem na jakim numerze seryjnym skończyli produkować 8200......

 

Nie sądzę żeby podobnie było z Maranzem...tam produkcja pewnie idzie w "grube tysiące".....

 

Zależnie od modelu.

 

W PM8003 mam końcówkę numeru seryjnego ...000238 - ale ile wyprodukowano, to też trudno powiedzieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyłącza się przy głośniejszym graniu?

 

Nic się nie wyłącza ...przynajmniej gałka do godziny 12 powyżej nie próbowałem szkoda szyb w oknach.....

Zazwyczaj gałka głośności jest na godzinie 9....

 

Tutaj fajne fotki:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego jakos nie chwale....chyba jako jedyny tutaj...gra dobrze, ale mozna lepiej...braki slychac choc radosc ze sluchania jest ogromna.

 

To, ze cos jest masowka a co innego nie, nie znaczy, ze jedno to bubel a drugie sprzet hi-end.

 

Gdy cos jest dobre to bez reklamy sie sprzedaje (np wafelek teatralny :) ) Moze Ci go sprzedawca odradzac a Ty I tak kupisz jak dobrze smakuje.

 

Audiolab ma swoich zwolennikow tak jak kazdy inny sprzet. Np Neat Acoustics czy Leema...w Polsce prawie brak tych klockow a graja wysmienicie. Na miejscu takiego sprzedawcy to bym wlasnie wciskal takie sprzety, ktorych jest malo, bo na nich mozna na ogol wiecej zarobic jak juz sie trafi klient a nie odradzal.

 

Sprobuj kupic glosniki Neat Ultimatum z dobrym rabatem...ciezko. Marantza z rabatem wyrwac to nie problem, audiolaba tez (nawet wiecej niz 50%), ale takiego caspiana nie dostaniesz. Dlaczego...bo duzo osob go kupuje i i tak sie sprzeda. I nikt nikomu nie musi go wciskac, bo wybor jest tak duzy na rynku, ze klient moze sobie wybierac i przebierac ile chce. Jedynym ograniczeniem jest sluch i pieniadze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie wyłącza ...przynajmniej gałka do godziny 12 powyżej nie próbowałem szkoda szyb w oknach.....

Zazwyczaj gałka głośności jest na godzinie 9....

 

Pytałem bo na innym forum rozmawiałem z jednym użytkownikiem takiego zestawu (8200+callisto IV) i mi pisał, że mu się przegrzewał i się wyłączał. Może przeginał z głośnością.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o numery seryjne i ilosc wyprodukowanych egzemplarzy to naim jest najlepszy bo na stronie mozesz sobie sprawdzic po numerze seryjnym z ktorego roku jest twoj sprzet i ile egzemplarzy produkuja rocznie. Z tego co wiem to reszta producentow nie podaje takich informacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem bo na innym forum rozmawiałem z jednym użytkownikiem takiego zestawu (8200+callisto IV) i mi pisał, że mu się przegrzewał i się wyłączał. Może przeginał z głośnością.

 

............czego on słuchał?

 

Sprobuj kupic glosniki Neat Ultimatum z dobrym rabatem...ciezko. Marantza z rabatem wyrwac to nie problem, audiolaba tez (nawet wiecej niz 50%), ale takiego caspiana nie dostaniesz. Dlaczego...bo duzo osob go kupuje i i tak sie sprzeda. I nikt nikomu nie musi go wciskac, bo wybor jest tak duzy na rynku, ze klient moze sobie wybierac i przebierac ile chce. Jedynym ograniczeniem jest sluch i pieniadze.

 

To nie wina sprzętu tylko dystrybucji.

Jak się przywala 30% - 50% dla klienta końcowego to potem zdziwienie że dają takie upusty.....

 

Ale masz rację są takie sprzęty co się "same sprzedają" z tymże w tym wypadku to nie zasługa samego sprzętu co bardzo dobrego "marketingu"........

 

Chyba nie ma nic lepszego dla producenta , jak własna dystrybucja............

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasna dystrybucja niestety juz nie istnieje...juz tak chcialem kiedys kupic od Roksana system. To mnie swego czasu chyba do richersound wyslali.

 

Niestety bez nakladu duzych pieniedzy ciezko wejsc na inne rynki. Dlatego zazwyczaj mniejsi producenci koncentruja sie na bogatych/duzych rynkach z wieloma potencjalnymi odbiorcami takich jak Anglia, Niemcy, USA... Gdyby taka mala firma jak np. Neat chciala miec przedstawiciela w kazdym kraju to wszedzie musiala by wyslac swoje produkty za darmoszke...nie stac ich na to.

 

Miesiac temu jak sie pytalem o rabat na ultimatum xls to mi Gary w Analogseduction napisal, ze moze mi sprzedac ex demo za £4000 :) bez podstawek. Jak pisalem z Bob'em z Neat to tez mnie odsylal do sklepow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasna dystrybucja niestety juz nie istnieje...juz tak chcialem kiedys kupic od Roksana system. To mnie swego czasu chyba do richersound wyslali.

 

Niestety bez nakladu duzych pieniedzy ciezko wejsc na inne rynki. Dlatego zazwyczaj mniejsi producenci koncentruja sie na bogatych/duzych rynkach z wieloma potencjalnymi odbiorcami takich jak Anglia, Niemcy, USA... Gdyby taka mala firma jak np. Neat chciala miec przedstawiciela w kazdym kraju to wszedzie musiala by wyslac swoje produkty za darmoszke...nie stac ich na to.

 

Miesiac temu jak sie pytalem o rabat na ultimatum xls to mi Gary w Analogseduction napisal, ze moze mi sprzedac ex demo za £4000 :) bez podstawek. Jak pisalem z Bob'em z Neat to tez mnie odsylal do sklepow.

 

 

Dlatego będziemy bulić oprócz tego że za "sprzęt" to i za marketing i inne bzdury,- takie czasy.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyłącza się przy głośniejszym graniu?

 

Problem występował w 8000. 8200 ma przeprojektowaną sekcję zasilania i nawet zbytnio się nie nagrzewa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdolnosc do odprowadzania ciepla ktora w kazdym audiolabie kuleje

 

Chyba nie w każdym. Mój przy mocnym obciążeniu tylko lekko się nagrzewa a o jakimkolwiek rozłączeniu nie ma mowy. Obecnie podłączony do dc-blockera ledwo letni się robi.

 

Chyba żartujesz????

 

Nic z tych rzeczy. Choć ma trochę miejsca. To też nie zaszkodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem występował w 8000. 8200 ma przeprojektowaną sekcję zasilania i nawet zbytnio się nie nagrzewa.

 

Na pewno był to 8200. Callisto iv w opinie wielu są trudne do napędzenia. Skuteczność jest dość niska więc potrzeba sporo odkręcić volume żeby zagrały głośno.

 

Co nie zmienia faktu że Audiolab 8200a to dobry wzmacniacz. Trzeba dobrze dobrać kolumny. Szukałbym takich o barwnej nasyconej średnicy. Oczywiście to moje zdanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 4 ohmy 87 imbecyli

Sam 8200 grzeje się zarówno jako integra jaki preamp do 8200m

Natomiast 8200m sa po prostu ledwo ciepłe - wniosek - grzeje sie preamp :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiac temu jak sie pytalem o rabat na ultimatum xls to mi Gary w Analogseduction napisal, ze moze mi sprzedac ex demo za £4000 :) bez podstawek. Jak pisalem z Bob'em z Neat to tez mnie odsylal do sklepow.

 

To taki standard jest, że podaje się wyłącznie imiona :)

 

Dlatego będziemy bulić oprócz tego że za "sprzęt" to i za marketing i inne bzdury,- takie czasy.....

 

Pierwszy bulwersujący przykład z brzegu. Arcam A19 - sześćset funtów za wzmacniacz z końcówką na scalakach. Cenią się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Mam 4 ohmy 87 imbecyli

Sam 8200 grzeje się zarówno jako integra jaki preamp do 8200m

Natomiast 8200m sa po prostu ledwo ciepłe - wniosek - grzeje sie preamp :)

Ja miałem8200 jak i 8000p i końcówka mocy mogła grać cały dzień wcale nie cicho i była wręcz zimna.

8200A tak jak mówisz dosyć mocno się grzała

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie jako końcówka mocy grał zdecydowanie lepiej jak fabryczna integra, ale grał dużo jaśniej jak po modzie.

Góra w niektórych nagraniach była troszkę za krzykliwa,a bas rozlazły, mod uporządkował dźwięk bardzo i spowodował równe granie.

A interga fabryczna jest fatalna

Bo tam nie całe pre jest wywalone i równie dobrze możesz wpiąć pod końcówkę niezmudowanego wzmacniacza inne pre. A co się komu i za ile spodoba, to kwestia dość indywidualna jednak jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patric...przykra sprawa...nie wiesz kto to...poprzez wywalanie bebechow ze wzmacniaczy i lutowanie na strychu takich rzeczy sie nie dowiesz. Poprzez pisanie tu na forum tez nie. Niektorzy znaja tych ludzi. Ty nie musisz (moze oni nie chca znac tez Ciebie?). Jak tak Ci ich namiary potrzebne to znajdz je sobie w Google.

 

Wole pisac I zadawac pytania inzynierom takich firm jak Leema, Tannoy czy Neat niz pisac o dupie marynie z Toba, bo nic madrego do napisania nie masz. Oni natomiast maja wiedze, doswiadczenie i warunki pracy o jakich my mozemy tylko marzyc. Ale co tam...Ty sluchales 15 wzmacniaczy, ktorych nazwy nie pamietasz (a co tu dopiero pytac jak one graly) zanim wybrales swojego Marantza wiec to jest wiedza, ktora wystarczy Ci na kolejne 20 lat zapewne. Ciekawe tez kiedy to bylo, bo seria 8003 to juz kilka dobrych lat ma.

 

Z laski swojej nie pisz juz do mnie tych bredni, bo ani nie mam ochoty na babranie sie w gnoju razem z Toba ani nie mam czasu na "nabijanie" sobie idiotycznych postow o niczym, zeby wytlumaczyc Ci proste rzeczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tam nie całe pre jest wywalone i równie dobrze możesz wpiąć pod końcówkę niezmudowanego wzmacniacza inne pre. A co się komu i za ile spodoba, to kwestia dość indywidualna jednak jest.

Ale ja pod końcówkę podłączyłem inne pre i przecież piszę że grało inaczej , oczywiście dużo lepiej jak fabryczny C356 ale gorzej jak po Mudyfikacji jak ty to określiłeś. Rozbieżności są dosyć znaczne mimo wszystko a skoro koszt u Mudy jest w sumie niski więc nie ma o czym polemizować.

Jestem zadowolony i to jest najważniejsze więc polecam dalej za nie duże pieniądze znacznie wyższy poziom grania.

A troszkę klocków już miałem i ten gra o wiele wiele lepiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja pod końcówkę podłączyłem inne pre i przecież piszę że grało inaczej , oczywiście dużo lepiej jak fabryczny C356 ale gorzej jak po Mudyfikacji jak ty to określiłeś. Rozbieżności są dosyć znaczne mimo wszystko a skoro koszt u Mudy jest w sumie niski więc nie ma o czym polemizować.

Jestem zadowolony i to jest najważniejsze więc polecam dalej za nie duże pieniądze znacznie wyższy poziom grania.

A troszkę klocków już miałem i ten gra o wiele wiele lepiej

 

No toż mówię, że to kwestia wyboru jest.

 

Patric...przykra sprawa...nie wiesz kto to...poprzez wywalanie bebechow ze wzmacniaczy i lutowanie na strychu takich rzeczy sie nie dowiesz. Poprzez pisanie tu na forum tez nie. Niektorzy znaja tych ludzi. Ty nie musisz (moze oni nie chca znac tez Ciebie?). Jak tak Ci ich namiary potrzebne to znajdz je sobie w Google.

 

Wole pisac I zadawac pytania inzynierom takich firm jak Leema, Tannoy czy Neat niz pisac o dupie marynie z Toba, bo nic madrego do napisania nie masz. Oni natomiast maja wiedze, doswiadczenie i warunki pracy o jakich my mozemy tylko marzyc. Ale co tam...Ty sluchales 15 wzmacniaczy, ktorych nazwy nie pamietasz (a co tu dopiero pytac jak one graly) zanim wybrales swojego Marantza wiec to jest wiedza, ktora wystarczy Ci na kolejne 20 lat zapewne. Ciekawe tez kiedy to bylo, bo seria 8003 to juz kilka dobrych lat ma.

 

Z laski swojej nie pisz juz do mnie tych bredni, bo ani nie mam ochoty na babranie sie w gnoju razem z Toba ani nie mam czasu na "nabijanie" sobie idiotycznych postow o niczym, zeby wytlumaczyc Ci proste rzeczy.

 

Fajnie.

 

Tylko pamiętaj, że Cię zapraszałem do siebie. Odrzuciłeś, spoko - Twój wybór.

 

Pozdrawiam, Partick

 

PS. I nadal nie wymieniłeś firmy w której pracuję :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora: a jak ten caspian gral u Ciebie? Mozesz dac jakis komentarz odnosnie brzmienia?

Caspian brzmiał bardzo dobrze, bardzo szeroka scena z subtelną górą. Podoba mi się też nisko schodzący bas, który jest świetnie kontrolowany i może się podobać. Chciałoby się aby było go trochę więcej ale to taki subtelny charakter Caspiana, wydaje mi się że to taki dojrzały wzmacniacz, który żadnego zakresu nie faworyzuje.

 

Reszta toru to Auralic Aries Mini, na wewnętrznym DACu, który jest nowoczesny (Sabre 9018) ale to konstrukcja raczej budżetowa.Jeszcze audiolaba nie słuchałem ale obawiam się że Caspian mógł ocieplać jego raczej ostre brzmienie. Na Audiolabie może być mniej muzykalnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caspian brzmiał bardzo dobrze, bardzo szeroka scena z subtelną górą. Podoba mi się też nisko schodzący bas, który jest świetnie kontrolowany i może się podobać. Chciałoby się aby było go trochę więcej ale to taki subtelny charakter Caspiana, wydaje mi się że to taki dojrzały wzmacniacz, który żadnego zakresu nie faworyzuje.

 

Reszta toru to Auralic Aries Mini, na wewnętrznym DACu, który jest nowoczesny (Sabre 9018) ale to konstrukcja raczej budżetowa.Jeszcze audiolaba nie słuchałem ale obawiam się że Caspian mógł ocieplać jego raczej ostre brzmienie. Na Audiolabie może być mniej muzykalnie.

Kupiłeś dobry wzmacniacz , nie mniej rozterek.

Żeby była jasność Audiolab to również dobry wzmacniacz,ale Caspian o klasę lepszy, jak sam zauważyłeś gra z gracją ale bez szaleństwa, a to na dłuższą metę bardzo istotne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caspian to taki bezpieczny produkt...raczej nadaje sie do spokojniejszego grania, bo wulkanem energii nie jest, ale wedlug mnie to wlasnie wzmacniacz na dlugie odsluchy bez meczenia (M2). Mankamentem jest na pewno wydajnosc pradowa. Nie napedzi on dobrze jakiegos wymagajacego glosnika. Dzwiek lekko ocieplony, zaokraglony z dobra scena. Z dobrym odtwarzaczem I glosnikami potrafi pokazac pazur. Detal w tej klasie na dobrym poziomie.

 

Czy za te pieniadze sa lepsze...mozliwe, zalezy w jakiej konfiguracji i do jakiej muzyki. Nie ma idealnych wzmacniaczy czy tez systemu, ktory wszystko zagra wybitnie. A jesli jest to na pewno mnie na niego nie stac. Najwazniejsze, zeby muzyka z glosnikow cieszyla ucho :)

 

Patric...nie ochodzi mnie gdzie pracujesz. Co to ma do rzeczy? Jak dla mnie mozesz parcowac w NASA co nie znaczy, ze umiesz pilotowac rakiete. Patrzac jednak na zdjecia (ktorymi zasmiecasz watek) smiem twierdzic, ze kosisz trawe, wypasasz owce, albo produkujesz kozi ser w tej chacie. Biorac pod uwage godziny w jakich wstawiasz posty to albo siedzisz na zasilku, albo klepiesz nocna zmiane w jakiejs fabryce (moze w Tannoy polerujesz glosniki?). Tak czy inaczej (gdziekolwiek bys nie pracowal) po polsku nie rozumiesz a w "o mnie" napisales, ze tylko w "forum-funkcjonalnosc" sie bedziesz wypowiadal...Kolejny cwaniaczek bajkopisarz na obczyznie probujacy zawojowac swiat...przez internet. Musialbym byc idiota, zeby jechac 5 godzin do Ciebie, zeby posluchac Twojego systemu. To tak jakby jechac z Gdanska do Krakowa, zeby posmakowac tam czekolady Wawel (naprawde myslisz, ze wszyscy lubia marnowac czas?). Logiczne myslenie...cos czego ludzia coraz czesciej brakuje. Jeszcze tylko czekac jak zaraz zaczniesz pisac o zmudyfikowanych NAD'ach. Bez odbioru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, jak się okazało, trzeba mieć 50 wpisów aby pisać na Bocznicy. A do tego czasu to już pewnie wątek wygaśnie ;)

 

Czasu mam dużo, nudzę się czekając na operację kolana - cóż, starość nie radość.

 

cbf1070568138e8e92479e0391b4a3a8.jpg

A zawodowo zajmuję się takimi pierdołami - i nadal mnie to kręci :)

 

PS. Z Polakami od dawna nie pracuję i być może dlatego Twój stopień agresji mnie przeraża wręcz. Gdybyś się tak zachowywał w firmie, to długo byś nie popracował.

 

EOD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Caspian brzmiał bardzo dobrze, bardzo szeroka scena z subtelną górą. Podoba mi się też nisko schodzący bas, który jest świetnie kontrolowany i może się podobać. Chciałoby się aby było go trochę więcej ale to taki subtelny charakter Caspiana, wydaje mi się że to taki dojrzały wzmacniacz, który żadnego zakresu nie faworyzuje.

 

A jak wygląda porównanie tego Caspiana M1 z Roksan K3 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widac, ze z nudow tu piszesz...z tym siedzeniem na zasilku duzo sie nie pomylilem. (Chodzilo o to, ze siedzisz w domu).

 

Kolano ciezka sprawa, tez mialem problemy dawno temu, ale wyleczylem. Tobie tego rowniez zycze.

 

Agresja to nie jest dobre slowo. Zadajesz pytania to dostajesz odpowiedz taka, zebys zrozumial. Uwierz mi, ze to co ludzie o mnie mysla mam w nosie, bo ludzi z mojej profesji sie nienawidzi w kazdym kraju, ale jak cos sie stanie w pracy w srodku nocy to do mnie dzwonia jako do pierwszego. ;) to taki paradoks pracy Managera od H&S ;)

 

Takze nie trafiles z ta moja "agresja" w pracy...w moim przypadku to wrecz atut. Lepiej komus zastosowac kuracje wstrzasowa slownie, niz dzwonic do jego rodziny, ze sie polamal w pracy.

 

Jak chcesz popisac to pisz na PW, zeby autorowi watku nie zasmiecac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caspian brzmiał bardzo dobrze, bardzo szeroka scena z subtelną górą. Podoba mi się też nisko schodzący bas, który jest świetnie kontrolowany i może się podobać. Chciałoby się aby było go trochę więcej ale to taki subtelny charakter Caspiana, wydaje mi się że to taki dojrzały wzmacniacz, który żadnego zakresu nie faworyzuje.

 

Wpasował się w system to dlaczego go zwróciłeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Audiolab będzie miał swoją szansę - kupiłem w ciemno na ebay bo ciągle był niedostępny do odsłuchu w PL. Poszukuję też używanego Caspiana M1 NG lub M2. Może ktoś ma na sprzedaż albo coś słyszał?

Jak będę miał obydwa w domu to dopiero wtedy wybiorę który zostanie na stałe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.