Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  444 członków

Audiostereo Caffe
IGNORED

Klub miłośników muzyki ambient , downtempo , psytrance


margaryna85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie na audiostereo nie było, a tu proszę ciekawy wątek.

Chciałbym polecić tym, którzy nie znają twórczość Pete,a Namlook,a. Płyt nagrał od pyty, w tym wiele kolaboracji. Naprawdę wyróżniają się jego dokonania w duecie z Move D oraz seria " Labirynth " z Lorenzo Montaną. Ambient, który nie nudzi, a wciąga. W tym sporo produkcji w systemie DTS, który w elektronice sprawdza się chyba najlepiej ;-). Lecę dalej odkrywać te perełki, bo jestem na początku drogi ;-)

Edytowane przez AL

Smuga cienia spowija..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Nie wiem czy wiecie, ale do dzisiaj w sklepie Ultimae trwa promocja: -20% na wszystkie oferowane przez nich płyty :) Moja kolekcja powiększyła się albumu MikTek - Elsewhere i Circular - Moon Pool. Lepiej późno niż wcale :)

Gratuluje zakupów nie wiedziałem o promocji dawno nie patrzyłem.Sam czekam aż coś spuszczą albo euro spadnie to zrobię sobie zakupy.

Polecam Shpongle, OTT, Younger Brother, Future Sound of London, Krusseldorf, Scann-Tec, Miktek, Aes Dana, Phutureprimitive, Blue Tech, Kaya Project, Carbon Life Based Forms

większość znam tych co nie znam posłucham , dzięki.

 

Chciałbym polecić tym, którzy nie znają twórczość Pete,a Namlook,a

znam też lubię miałem bardzo dużo różnych wykonawców parę lat temu ściąganych jeszcze z orga .

Wystawiał JT.szkoda tylko że jego wstawki były w marnej jakości więc nic sobie nie wypaliłem aż dysk twardy zdechł i po temacie.

Wpadła mi w ucho taka płytka http://allegro.pl/jon-hopkins-contact-note-cd-nowa-folia-i6715802090.html

no ale cholera trochę cena nie do przyjęcia .Potrafiłem dawać za nie dostępne tytuły ultimae większe pieniądze ale teraz mi jakoś trochę szkoda .Są inne wydatki ale do rzeczy.

Znalazłem ją tutaj

https://www.dodax.pl/muzyka-cd-dvd-winyle/dance-i-electro/jon-hopkins-contact-note-p8nabbxs2/

cena spoko tylko jakoś nie mogę zapłacić bo nie umiem lub sklep jakiś lipny.

Kupował ktoś coś z tego sklepu , jakieś opinię i jak ktoś kupował to jak tu można zapłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W kwietniu wychodzi nowa płyta Sundial aeon.

http://www.sundial-aeon.pl/

Jak by ktoś był zainteresowany.

 

Mam nadzieję że będzie dostępna gdzieś w kraju.

 

Miałem już okazje przesłuchać. Styl zupełnie nie pasuje do pierwszych płyt.

 

Dorwałem natomiast Aes Dana feat. MikTek - Far & Off. Przydały by się kolumny z naprawdę nisko schodzącym basem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nowy carbon based liveforms już od dzisiaj w domu .Po małym 23 niewypale chłopaki wracają na dobre tory znane z wcześniejszych płyt.

Moim zdaniem godna polecenia.

 

Album dobry, nawet bardzo. Od tygodnia jestem właścicielem wersji na CD :) Ma jednak dwa słabe punkty:

1) Nattväsen

2) Everwave

Te dwa utwory imo kompletnie nie pasują do całości. Szczególnie ten drugi - widziałbym go właśnie na "Twentythree" (które notabene uwielbiam). Reszta produkcji brzmi rewelacyjnie.

A dziś zamówiłem jeszcze nową wersję "Pollen" AES Dany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Album dobry, nawet bardzo. Od tygodnia jestem właścicielem wersji na CD :) Ma jednak dwa słabe punkty:

1) Nattväsen

2) Everwave

Te dwa utwory imo kompletnie nie pasują do całości. Szczególnie ten drugi

całkowicie się zgadzam zwłaszcza co do 2) Everwave.

Pollen mam pierwsze wydanie płyta średniawka jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj kupiłem

 

Już się smaży w odtwarzaczu . Klient sprzedaje jeszcze

https://allegro.pl/uzytkownik/sger?order=m

Jak by ktoś był chętny.

Cześć

Uwielbiam ten album. Moja córka znakomicie przy nim zasypia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dopiero po Twoim ostatnim wpisie @Margaryna85 ukazał mi się ten fajny wątek.

 

Wszystko co najlepsze zostało już wymienione, ale niekoniecznie wyczerpało wszystkich artystów gatunku ;)

 

Osobiście słucham z spotify i niecierpliwie czekam na wprowadzenie jakości HiFi przez ten serwis.

 

Od siebie polecam bardzo dobry moim zdaniem album Spiral Empire grupy Distant System.

 

 

 

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.