Jump to content
IGNORED

Zestaw kolumn i wzmacniacz do 900,-

Somnam

Recommended Posts

Witam, poszukuje zestawu kolumn i wzmacniacza do pokoju, raczej na pewno z myślą o przyszłym przetransportowaniu ich.

W tym momencie używam kolumn stx i wzmacniacza harman/kardon. Grają ładnie, ale czuć ze to nie jest to. No i wzmacniacz ma lat wiecej niż ja i zaczął sie sypać.

W związku z powyższym szukam przede wszystkim wzmacniacza, ale za kolumnami tez sie rozglądam.

Chciałbym wydać na taki zestawik do 1000,- jest to cena zaporowa, i nie bede miał nic przeciwko tańszym rozwiązaniom. Mój pokój ma ok 12m2, ale kolumny tez na pewno posłużą jako domowkowe dwie anielskie trąby zwiastujące apokalipsę. Dodatkowo zapytam tez o kartę dzwiękowa (do laptopa). Mogą być używane mogą być nowe. Maja pięknie grać. Głownie słucham wszystkiego ;) ale zostawiam muzykę popularna radiowo i inne tego typu wytwory. Muzyka to dla mnie integralna cześć świata bez której nie mogę sie obejść. Jazz, rap, jazzorap, rock, blues, elektronika itd. Wszystko co dobre :) jeżeli czegoś nie dopisałem nie denerwujcie sie za bardzo :) z góry dzięki za odpowiedzi.

Jak do 600 zł dorwie Tannoye m1/m2 i powiedzmy coś jasno brzmiącego np taka maszynka

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

to już ma na początek przyzwoity sprzęt :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.