Jump to content
IGNORED

Amplituner z UK - ew. roznice z wersja EU

barni

Recommended Posts

Ktos wie czy amplituner Yamahy na UK rozni sie czyms oprocz kabla od wersji EU ? DAB wg opisu nie ma, wiec chyba nie powinna to wersja standardowa, dedykowany na UK by go chyba miał.

Jest swietna promocja w Richersounds na RX-A3050 i sie mocno zastanawiam. Taniej 1000 zl niz w dowolnym miejscu w Polsce, wiec gra warta swieczki, zwlaszcza ze nawet w przypadku usterki wysylka do UK w tych czasach majatku nie kosztuje.

W TopHifi cena 3050 to 7555 zł.W Angli 1300 x 5.13 = 6669 zł. Ja wiem,czy to taka wielka różnica.Tym bardziej ,że tu nie będzie problemu z gwarancją.

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Tam też...

Ja gro sprzętu kupuję w Berlinie, raz musiałem skorzystać na tv kupionego przez znajomą i wymianę na nowy dało się praktycznie załatwić jednym wyjazdem i kilkoma telefonami.

Ten sam model kupiony ciut wcześniej przez osobę która poleciła znajomej ten tv zdechł i w Polsce sprawa o mało nie oparła się o sąd cywilny....

Ja kiedys mieszkajac w uk trafilem swoja 3010 praktycznie za pol ceny, bo juz jakis czas byl na rynku nowy model. Do dzis smiga bez problemu i wyglada jak nowka :) Tam jest wiekszy przemial ampli i ceny duzo bardziej atrakcyjne jak w Polsce. Z gwarancja nie ma problemu byles mial rachunek. Jak co to pakujesz do pudla i wysylasz nawet tam nigdzie z tym nie chodzisz.....

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

tu masz za £1199 jest napisane jak nowa, akcesoria i orginalne opakowanie plus pelna gwarancja. Problem tylko, bo do europy wysylaja male przedmioty kable, itp. Reszta uk.

btw swoja lata temu tez kupilem w tym sklepie.

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.