Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki projektor do 600 Euro.


KrzysiekA

Rekomendowane odpowiedzi

uderz w stół....:) - z jednym ci musze przyznać racje - obsesje mam ale na punkcie oszołomów!!! :)

...posłuchaj panie obsesja...czy ja widząc gdzieś lub czytając o ekranach "zrobionych ze ściany" dokładam swoje 3grosze z podtekstami "wbijania szpileczki" autorowi tej ściany.....NIE...nie robię tego....natomiast ty ,detektywie ,widząc słowo ALR lub MS musisz wpakować swoje 3grosze i "wbić szpileczke"...i tu jest problem...ale ty tego nie widzisz i mnie to nie dziwi...

...tak jak pisałem wcześniej...ignorowałem dość długo twoje wypociny słowne...ale nie zawsze da się przejść obojętnie....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

uderz w stół....:) - z jednym ci musze przyznać racje - obsesje mam ale na punkcie oszołomów!!! :)

 

Mam tylko jedno pytanie!!! Czy byłeś na tegorocznym Audio Show? Pewnie nie bo po co... Ściana jest tylko jedna...

Obsesję masz na puncie firmy, która produkuje ekrany MS. Jeśli twierdzisz, że Twoja ściana daje podobny efekt jak ekran MS, to po prostu masz problemy natury osobistej lub wzroku. Radzę udać się do okulisty lub innej osoby kompetentnej w celu diagnozy problemu... Czytając Twoje wpisy o "oczojebliwości ekranów ARL", widać od razu, że takowego nigdy nie widziałeś na oczy... a wszystkie opinie i tezy wyssane są z Twojej natury... bardzo zazdrosnej natury, że ktoś potrafi więcej... Kolego JGX. Przykre ale prawdziwe... Czasem prawda jest lepsza od ściemy... Pozdrawiam...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele dróg prowadzi do Rzymu. Nie znaczy to że istnieje jedyna ta właściwa. Nie widziałem ekranu MS w działaniu to nie będę oceniał. Osobiście wybrałem inną drogą a więc jasny projektor, ciemny ekran i działa to bardzo dobrze. Im jaśniejszy projektor tym lepszy efekt. Ekran wystarczy mieć poniżej gaina 0,5 żeby uzyskać dobry efekt w dzień. Być może gdy używa się bardzo drogie projektory które raczej są dosyć ciemne to właściwym wyborem są właśnie drogie ekrany. Takie zestawienie ma inne zalety których nie ma zestaw ciemny ekran, jasny projektor n.p. mogą to być projektory 4k. O ile wiem nikt nie robi jasnych projektorów 4k. Poza tym jakość obrazu sama w sobie w drogich projektorach jest lepsza i nie mam tu na myśli kontrastu bo zestawienie jasny projektor ciemny ekran daje w sumie lepszy kontrast w każdych warunkach. Drogi projektor, drogi ekran niestety tylko w jaskini. Dlatego panowie nie ma co się kłócić. Ważne że każdy jest zadowolony.

 

Po drugie uważam że zestawienie ekran za pięć tysięcy i projektor trzy tysiące to nieporozumienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nudów wkleję parę zdjęć. Tak sobie radzi TW6700 teraz a więc o godzinie jedenastej przy całkowicie odsłoniętym oknie w trybie ECO na szarej rolecie z IKEI. Jak widać okno jest dosyć blisko ekranu.

 

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie żeby zasłonić przynajmniej to bliższa ekranu połowę okna.

 

Po zasłonięciu połowy okna kontrast znacznie wzrasta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-13669-0-89019700-1513594343_thumb.jpg

post-13669-0-32620600-1513594366_thumb.jpg

post-13669-0-80286700-1513595510_thumb.jpg

post-13669-0-44136300-1513595526_thumb.jpg

post-13669-0-17544100-1513595541_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.