Jump to content
IGNORED

Cd nad 516 czy 546?

Majcher87

Recommended Posts

Dzień dobry.

Bezpośrednio porównując odtwarzacze NAD C516 BEE i C546 BEE oczywiście brzmieniowo lepiej wypada model wyższy, różnica jest słyszalna. Natomiast w przypadku odtwarzacz CD uważaj na produkty używane, w których często do wymiany jest napęd. Niestety jest to cześć urządzenia, która ma ograniczoną żywotność i nie jest bezawaryjna.

Jaki masz budżet na zakup odtwarzacza?

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Kontynuujac poszukiwania,a co sadzicie o nad 545? Gdzie go pozycjonowac w gronie 516 I 546? Czy warto ewentualnie kupic uzywany,bez gwarancji,czesto psuja sie takie cdki I czy mozliwa jest eeentualna naprawa czy to napedu czy lasera? Dzieki

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Nie chcę wywołać burzy ale kiedyś na forum zajmował się tym kolega muda44. Posiadam wzmacniacz po jego modyfikacji i jestem bardzo zadowolony. Obecnie posiadam również nad c542 którego zamierzam także poddać tuningowi.

Mądry tuning ma zawsze sens.

De gustibus non est disputandum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.