Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Opera Loudspeakers


Adam901
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, jozwa maryn napisał:

To wcześniejsza kolumna z linii Callas?

Tak. callas SP zamknięta konstrukcja?

14 minut temu, pawel k napisał:

Starsza wersja callas DIVA ??

I Lepsza?  troszke się jednak różnią od Diva.  Cieżko je dorwać sluchałem obu modeli jeden po drugim ten sam system i pomieszczenie i padło na Callas SP . 
Ale opisze pozniej po2-3 tygodniach grania u mnie. Porównam bezpośrednio z Seconda Oz MK1 ? któreś zostaną.  Grand Callasy sprzedane?okazały sie za duże do nowego pokoju stereo cóż  życie żona  wygoniła mnie z salonu... ale to i dobrze mam dla siebie 25 metrow wiec nie jest żle. Pokój po remoncie na etapie wypełniania ustrojstwem?

Edytowane przez nissio100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.10.2020 o 21:30, nissio100 napisał:

Tak. callas SP zamknięta konstrukcja?

I Lepsza?  troszke się jednak różnią od Diva.  Cieżko je dorwać sluchałem obu modeli jeden po drugim ten sam system i pomieszczenie i padło na Callas SP . 
Ale opisze pozniej po2-3 tygodniach grania u mnie. Porównam bezpośrednio z Seconda Oz MK1 ? któreś zostaną.  Grand Callasy sprzedane?okazały sie za duże do nowego pokoju stereo cóż  życie żona  wygoniła mnie z salonu... ale to i dobrze mam dla siebie 25 metrow wiec nie jest żle. Pokój po remoncie na etapie wypełniania ustrojstwem?

A więc Callas SP dojechały. Lecz granie w sobote mało czasu ? sprawdziłem co i jak i powiem marzenie do Ok 20-25 metrow. Ale juz mysle o Callas Diva? jednak to za jakis czas pewnie. ? Mam taki cel aby odsłuchać jak najwięcej produktów Opery. Jak do tej pory Każdy  set kolumn Opera zaskakuje mnie bardzo pozytywnie. 

Edytowane przez nissio100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grutka napisał:

A jakich Oper już sluchales?

Seconda OZ.mam Grand Callas miałem . Słuchałem Seconda se Grand Mezza Quinta OZ i SE  Prima ,  Callas i Callas Diva. Mam Callas SP ?

D251EE55-0CEE-4340-8409-4E44CCE6373E.jpeg

A najbardziej interesują mnie Callas Tebaldi?

DDA7C87A-B4FD-4240-B752-76611D1B657F.jpeg

Edytowane przez nissio100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale czekamy, nie zapomnij o swoich uczniach, nasz nauczycielu, jesteśmy wpatrzeni w Ciebie jak w obrazek, ucz nas, my bez Ciebie jesteśmy jak ślepe kocięta ? ale nie zrób z Nas Konwertytów , i nie zmieniaj nam religii z chrześcijańskiej  na  voo doo,  nie karz nam wierzyć w kable,listwy i gniazdka, o to tylko Cię prosimy   ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze kupiłbym, ale nie mam do nich póki co mieszkania. No i czuję jeszcze w krzyżu wzmacniacz lampowy ? a one po 45kg ważą.

Wróć, nie kupiłbym. Dopiero teraz doczytałem że to Secondy. Jak kiedyś będę miał znowu większy metraż to idę w Quintę.

Jutro mają wrócić moje opery z serwisu to Wam napiszę jak fantastycznie mnie producent potraktował (w skrócie kazał się odpier..). Ale najpierw niech wrócą całe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wymieniałem  swoje Opery i w moim przypadku EIC chyba miało wyjebane za mnie, a ładnie zachował się s4home, dlatego złego słowa o nich nie powiem i bujają się z tymi kolumnami do dzisiaj, jako niby powystawowe i są chyba o tysiąc złotych droższe niż wcześniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grutka napisał:

Dobra ale czekamy, nie zapomnij o swoich uczniach, nasz nauczycielu, jesteśmy wpatrzeni w Ciebie jak w obrazek, ucz nas, my bez Ciebie jesteśmy jak ślepe kocięta ? ale nie zrób z Nas Konwertytów , i nie zmieniaj nam religii z chrześcijańskiej  na  voo doo,  nie karz nam wierzyć w kable,listwy i gniazdka, o to tylko Cię prosimy   ? 

Ale Grutka kabliska sa ważne w systemie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Grutka napisał:

Ojej no, zepsuliście klimat  no, Nisiulek, prosiłem Cię ? a było tak romantycznie wieczorową  porą w klubie- echhh 

Bo klimat klimatem a dobry kondycjoner robi robote jak i kable i reszta składowa systemu.???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grand Mezzy dojechały, całe, teraz podłączone do lampeczki i sprzęcik się wygrzewa.

A teraz krótka historia na temat włoskiej dokładności.

Gdy kolumny przyszły do mnie w styczniu, w jednej kolumnie terminal był niedokręcony i zamocowanie kabla graniczyło z cudem. Ale dogadałem się ze sprzedawcą i sam sobie naprawiłem bez utraty gwarancji.

Natomiast w drugiej kolumnie terminale były przykręcone krzywo (chodzi o otwory do montażu gołego kabla), EIC mi to teraz poprawiło.

Jakiś czas temu zauważyłem, że kopułki antypyłowe rozpoczęły swą podróż w nieznane i ponieważ czekałem na wzmacniacz od Sinusaudio to postanowiłem wysłać Opery do serwisu. Wklejam zdjęcia tylko dwóch głośników bo wszystkie się nie zmieszczą w 2MB.

Zepsuły się 3 z 4 głośników niskotonowych.

Odpowiedź producenta na moją reklamację była następująca:

" i would like to reassure customer that nothing, on term of sound" - w sumie to póki co mieli rację.

Niemniej jednak EIC wykazało się dobrą wolą i wymieniło mi te głośniki za co bardzo dziękuję.

 

O wzmacniaczu (Dual mono na KT120) napisze za tydzień bo muszę sprzęt wygrzać. Póki co gra to jak Dayens na amfie ? Bardzo potężny dźwięk z gigantycznym basem.

 

opera_terminal.jpg

1.jpg

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Grutka napisał:

ale nie zrób z Nas Konwertytów , i nie zmieniaj nam religii z chrześcijańskiej  na  voo doo,  nie karz nam wierzyć w kable,listwy i gniazdka, o to tylko Cię prosimy

Dziwne rzeczy piszesz...

Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafa, pożartować  chyba niekiedy można prawda? Lub nawet trzeba, że jesteś sztywny jak kij od szczoty,  to nie moja wina.

Krzysiu, wrzuć fotkę tego swojego sinus audio i napisz  coś, jak tam u nich się zamawia, oni mają chyba indywidualne wzmacniacze? Że pod klienta? Napisz coś o nich i ile zaplaciles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.