Skocz do zawartości
IGNORED

Dobrej klasy odtwarzacz blueray


IGNAC

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze

Mówiąc ostatnim argumentem dla mnie przy dylemacie pionier vs panasonic czy tez wydatek na odtwarzacz 1500 zł vs 5000 byłaby trwałość :) przy dzisiejszych czasach gdzie cholera wie kto kogo przejął i pod kogo jest podwieszony :)

Ja tez idę w kierunku odtwarzania filmów z innych źródeł niż DVD czy blueray np Apple TV i netflix ... ALE ... czasami warto kupić dobry film na płycie lub przede wszystkim koncert i włożyć tradycyjnie do odtwarzacza. Trochę tradycji w tym smutnym jak piz*a cyfrowym świecie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę pamiętać właścicielem Panasonica są Japończycy a Pionieera Chińczycy.

Mnie wszystko jedno czy to china czy japan bo te wszystkie marki to to samo (panas, denon, marantz, onkyo, pionek, yamaha).

 

Przydałoby się jednak pisać prawdę, pioneer jest japończykiem a właścicielem jest onkyo, też japończyk.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Panasonic już tę trwałość zapewnie Pioneer nie. I to jest ta różnica. Po to są takie wątki by się można tego było dowiedzieć.

Tia, szczególnie ta trwałość produkowana w turcji :)

Chłopie to zwykła firma która na tobie zarabia, po co ją gloryfikować i sektę tworzyć?

 

jak by nie było mam sprzęt panasa i pioneera

 

Szczerze

Mówiąc ostatnim argumentem dla mnie przy dylemacie pionier vs panasonic czy tez wydatek na odtwarzacz 1500 zł vs 5000 byłaby trwałość :) przy dzisiejszych czasach gdzie cholera wie kto kogo przejął i pod kogo jest podwieszony :)

Ja tez idę w kierunku odtwarzania filmów z innych źródeł niż DVD czy blueray np Apple TV i netflix ... ALE ... czasami warto kupić dobry film na płycie lub przede wszystkim koncert i włożyć tradycyjnie do odtwarzacza. Trochę tradycji w tym smutnym jak piz*a cyfrowym świecie :)

Panas nie robi bluray za 5 kawałków, chłopie to budżetówka jest, max ze 3 tyś :)

 

Mam AppleTV i netflixa, obydwa odpadają przy nośniku bluray, z prostej przyczyny, nadają w zwykłym 5.1, żadne master hd czy dts, poza tym obraz jest mniej szczegółowy. Na plus ATV twich, zdjęcia, strumień. Na plus Netlixa: californication :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sugerujesz ze jestem ślepy i głuchy ?

Nic takiego nie sugeruję :) Może po prostu sam siebie przekonujesz, że obraz jest lepszy, więc tak go widzisz.

 

Na hdtv polska jest gdzieś pomiar cyfrowych błędów wideo w odtwarzaczach BR. Wynikało z niego, że dwa lub trzy testowane tam odtwarzacze (w tym był Oppo) wypuszczają po HDMI dokładnie to samo co jest zapisane na płycie, za to jakiś budżetowy model Sony minimalnie zmieniał wartość badanego piksela. Głównie obniżana była w stopniu minimalnym składowa barwy zielonej, pozostałe praktycznie bez zmian. Tak więc Sony próbował na siłę ulepszać obraz co było odbierane jako jego wada - generował cyfrowe błędy. Ideałem jest więc dostarczanie dokładnie tego co jest zapisane na płycie. Zostawiam to do przemyślenia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem zmiany w obrazie są małe, ale w dźwięku znacznie bardziej słyszalne w każdym aspekcie. I o to mi chodziło

 

A jak się ma wg ciebie odtwarzacz CD do bd?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się ma wg ciebie odtwarzacz CD do bd?

CD to zupełnie co innego. Różnice mogą być w zarówno w torze analogowym jak i cyfrowym (tam oczywiście mniejsze, ale zawsze).

W odtwarzaczach CD cyfrowo dane idą jako PCM, więc dokładność wysyłania poszczególnych próbek ma już znaczenie.

 

k**wa ja o jednym ten o drugim :)

Nie wiem do kogo odpisujesz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd czerpiesz wiedzę ? Z gazet ? Przecierz wg recenzentów prasowych każdy egzemplarz to objawienie.

 

Sory za stan wkurwienia ale pytałem tez o zmiany w dźwięku wiec dlaczego ciagle trzymasz się kurczowo obrazu ?

 

A ja w auto moto szow czytałem porównanie Opla, forda i mercedesa. Wygrał opel bo miał najwiecej miejsca, największy bagażnik i palił najmniej. I co z tego ze porównania parametrów są na korzyść Opla, skoro jazda tym autem nie na się nijak jak do jazdy mercedesem

 

Jak to wytłumaczysz ?

 

Bo na tym ze w obu autach są zastosowane innej jakości materiały przy zachowaniu podobnych parametrów technicznych. To jest tak jak z prześciganiem się producentów aut z parametrami w katalogach. To jest ostatnia rzecz która przekonuje do zakupu.

 

Poza tym kolega pisał o porównaniu playstation do tego pioniera na korzyść dźwięku z pioniera, a przecierz oba wysyłają sygnał cyfrowy.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Już za późno bo jest pionier :) ale wszystko przede mną.

 

A pan z s4home jakiegoś klipscha by miał ?

Miałby :)

Do końca.marca w niższej cenie

 

Obydwie firmy to Japończyki, obydwie firmy składają w różnych krajach, np. panas w czechach, w najgorszym badziewiu: turcji (Vestel), w chinach (na chwile obecną pewnie nie po protestach

miejscowych). Pionek w malezji, chinach, wielkiej brytanii... Ja bym się za bardzo tym nie przejmował.

Tak przy okazji wiesz że pioneer to onkyo?

Można u was posłuchać monitor audio bronze 6, mr6 i klipsch premiere rp-260F z własnymi kawałkami?

Tylko z własnymi kawałkami. Przeciez nie będziesz sluchal tego co ja w domu pewnie. Tak :)

 

 

 

 

Skąd czerpiesz wiedzę ? Z gazet ? Przecierz wg recenzentów prasowych każdy egzemplarz to objawienie.

 

Przepraszam że odniose się tylko do tego fragmentu. Ale 100 procent zgody. Jak ktoś kto lizna audio czyta niektóre rzeczy to o zgroza.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd czerpiesz wiedzę ? Z gazet ? Przecierz wg recenzentów prasowych każdy egzemplarz to objawienie.

Jeśli czytałeś kiedyś prasę audio to wiesz, że tam takich rzeczy nie znajdziesz. Zresztą nie wiem czemu mi to zarzucasz, jeśli Ci piszę, że różnice w obrazie są prawie żadne - a co masz na ten temat w prasie a/v czy w różnych testach w sieci? Zachwyty nad każdym nowym modelem, że wszystko lepsze... sam o tym piszesz. Wydaje mi się, że to Ty bardziej ulegasz tej reklamie.

 

pytałem tez o zmiany w dźwięku wiec dlaczego ciagle trzymasz się kurczowo obrazu ?

Bo o obrazie również pisałeś, nie wycofuj się z tego teraz. A można powiedzieć, że to moja działka, na audio się mniej znam. Napisałem Ci co wiem na ten temat. Testów odtwarzaczy BR pod tym kątem nie robiłem, bo mnie to nie interesowało.

 

Poza tym kolega pisał o porównaniu playstation do tego pioniera na korzyść dźwięku z pioniera, a przecierz oba wysyłają sygnał cyfrowy.

To jeszcze zależy jaki cyfrowy. Jak wysyła skompresowany bitstream to różnic nie będziesz miał żadnych, bo nie ma fizycznie takiej możliwości. Jeśli dane idą jako PCM (czyli stereo w większości przypadków) to różnice mogą być w zależności od tego jak działa DAC czy amplituner, który te dane odbiera. I to są rzeczy przeze mnie sprawdzone, nie tylko wiedza teoretyczna.

 

A ja w auto moto szow czytałem porównanie Opla, forda i mercedesa. Wygrał opel bo miał najwiecej miejsca, największy bagażnik i palił najmniej. I co z tego ze porównania parametrów są na korzyść Opla, skoro jazda tym autem nie na się nijak jak do jazdy mercedesem

To tylko dowodzi, że każdy ma inne wymagania. Dla jednego ważny będzie duży bagażnik i to ile pali, a dla innego komfort z jazdy :) Dlatego najlepiej samemu wszystko testować, jeśli tylko jest taka możliwość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kolejna teoria wzięła w łeb :)

 

 

chodzi mi o stwierdzenie ze odtwarzając w Bitstream nie możliwości ze dźwięk się różni

 

pytanie więc dlaczego są lepsze i gorsze napędy CD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z PS3 dane szły jako bitstream, z Pionka tak samo...jednak z Pionka było więcej przestrzeni (minimalnie, ale było).

Oba były podłączone po HDMI? Powiedz jeszcze, że słyszałeś to na ścieżce z filmu...

 

czyli kolejna teoria wzięła w łeb :)

 

 

chodzi mi o stwierdzenie ze odtwarzając w Bitstream nie możliwości ze dźwięk się różni

Może dla Ciebie wzięła w łeb, ja też wiem co słyszałem.

Jeśli ktoś uważa, że bitstream może się różnić to chętnie posłucham dlaczego i co powoduje te różnice. Wypowiedzi od "słyszących inaczej" i wyznawców audio-voodoo mnie nie interesują.

 

Gdyby bitstream wszystko załatwiał. Czyli najwyższą jakość wizji i dźwięku to wszystkie odtwarzacze byłby jednakowe i w tej samej cenie.

A myślisz, że po co się kupuje te drogie odtwarzacze? Głównie dla dobrego DAC-a i całej konstrukcji toru analogowego. Pośrednio też po to, żeby za 2 lata nie padł laser albo rozleciały się części mechaniczne. Żeby nie hałasował podczas odtwarzania itp. itd. Nie chce mi się powtarzać tego samego... Tor cyfrowy ma w tym wszystkim akurat najmniejsze znaczenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sygnał audio dekodował amplituner to nie ma opcji żeby była różnica w dźwięku, bo skąd skoro dekoduje jedno i to samo urządzenie.Po analogu jak najbardziej, różnice są prawie zawsze, i prawie zawsze duże.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zapytaj kolegów audiofili dlaczego różne odtwarzacze cd, dvd,notebooki jako transporty(stare Maranze Manty,Arcamy, Thety) podłączone do wypasionego DACa brzmią różnie, przecież to te same zera i jedynki płyną a grają zupełnie różnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość A&T

(Konto usunięte)

A myślisz, że po co się kupuje te drogie odtwarzacze? Głównie dla dobrego DAC-a i całej konstrukcji toru analogowego. Pośrednio też po to, żeby za 2 lata nie padł laser albo rozleciały się części mechaniczne. Żeby nie hałasował podczas odtwarzania itp. itd. Nie chce mi się powtarzać tego samego... Tor cyfrowy ma w tym wszystkim akurat najmniejsze znaczenie.

 

Należy zauważyć, że prócz tego istnieje cała gama sprzętu tańszego. I nie jest to wszystko to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak offtopic to dziś przeżyłem szok, posłuchałem kolumn z lampówką i flac, całość za jakieś 50 kawałków...takiego marnego dźwięku dawno nie słyszałem. Dla mnie stereo bez suba i korekcji to nie istnieje jednak.

 

A odnośnie tematu, to nie jest różnica czasem na hdmi?

może ten pionek ma hdmi 2.0 (60 klatki na sekundę, 32 kanały audio z wysoką częstotliwością do 1536 kHz)

ps3 ma zdaje się hdmi 1,4 (30 klatek na sekundę, Dolby Digital True HD i DTS HD Master Audio)

 

czy to ślepa uliczka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ten pionek ma hdmi 2.0 (60 klatki na sekundę, 32 kanały audio z wysoką częstotliwością do 1536 kHz)

ps3 ma zdaje się hdmi 1,4 (30 klatek na sekundę, Dolby Digital True HD i DTS HD Master Audio)

 

czy to ślepa uliczka?

Może nie do końca ślepa... ale musielibyśmy wiedzieć jakie są możliwości ps3 w tym zakresie. Może zamiast wypuszczać pełne DTS HD jak to robił pionek, to konsola obcinała go do Core i mieliśmy tylko DTS. Wtedy już mogłaby powstać różnica w jakości. Ale na razie to tylko gdybanie.

Jeśli ścieżki były jednak identyczne to parametry samego HDMI nie mogły mieć znaczenia.

 

to zapytaj kolegów audiofili dlaczego różne odtwarzacze cd, dvd,notebooki jako transporty(stare Maranze Manty,Arcamy, Thety) podłączone do wypasionego DACa brzmią różnie

Koledzy audiofile słyszą nawet kable zasilające, listwy i inne tego typu bzdury. Poza tym my mówimy tylko o przypadku, gdy dźwięk przesyłany jest jako bitstream, a nie o transporcie w ogóle. Nie pakujmy wszystkiego do jednego worka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Koledzy audiofile słyszą nawet kable zasilające, listwy i inne tego typu bzdury. Poza tym my mówimy tylko o przypadku, gdy dźwięk przesyłany jest jako bitstream, a nie o transporcie w ogóle. Nie pakujmy wszystkiego do jednego worka.

 

Zapamiętaj raz na zawsze bo warto:

 

jeśli TY czegoś nie słyszysz czy czegoś nie wiedzisz to nie znaczy, że czegoś tam nie ma. Twoje zmysły i Twój mózg po prostu nie są zbyt selektywne, żeby to wychwycić. Prosty przykład, ok. 5% ludzi nie widzi efektu 3D w filmach. Czy to znaczy, że te filmy są w 2D?

 

Dla Twojej informacji ... nie każdy kabel zasilający i nie każda listwa wprowadza zmianę. Zależy to przede wszystkim od komponentów systemu oraz od miejsca gdzie dokonujesz zmiany. Trzeba tylko się o tym dowiedzieć. A żeby sie dowiedzieć trzeba poświęcić mnóstwo czasu i pieniędzy żeby SAMEMU spróbować, a nie czytać i pisać w internecie.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

PS. Podobnie z odtwarzaczami blu-ray. Różnice są, trzeba je tylko umieć wychwycić, posiadając odpowiedni system, doświadczenie oraz selektywne oczy i uszy. I trzeba wiedzieć gdzie i jakich różnic szukać. Czasami chowają się pod kamieniami albo w kępach traw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Podobnie z odtwarzaczami blu-ray. Różnice są, trzeba je tylko umieć wychwycić, posiadając odpowiedni system, doświadczenie oraz selektywne oczy i uszy. I trzeba wiedzieć gdzie i jakich różnic szukać. Czasami chowają się pod kamieniami albo w kępach traw.

 

zgadzam sie - jak masz slaby TV to obojetnie co podlaczysz, to on bedzie najslabszym ogniwem i roznic nie bedzie (czy to BD za 400zl czy 4000zl) ale jak TV jest porzadny to roznica miedzy jednym a drugim BD jest zauwazalna) i wtedy jeden mowi ze widzi a drugi ze nie widzi i co najgorsze - obaj maja racje, tylko szkoda ze sie na sile przekonuja ze racje ma tylko jeden.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SONY HW55, DENON PMA-2020AE + Cambridge Audio 751R, Monitor Audio: GX200, GX50, GXC150, Silver W12, Oppo BDP-95 (ISO), Mede8er 600X3D, DAC Nostromo 5 & wzm. Nostromo, Denon AH-D7200, BT: qudelix5k & 10kg kabli wszelakiej maści 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli TY czegoś nie słyszysz czy czegoś nie wiedzisz to nie znaczy, że czegoś tam nie ma. Twoje zmysły i Twój mózg po prostu nie są zbyt selektywne, żeby to wychwycić. Prosty przykład, ok. 5% ludzi nie widzi efektu 3D w filmach. Czy to znaczy, że te filmy są w 2D?

Częściowo to prawda, bo sam wiem jak czasem ludzie słuchają lub oglądają na swoim sprzęcie za który zapłacili ciężką kasę, a nie potrafią go porządnie ustawić... bo dla nich np. jest wystarczająco dobrze, a że jadą na trybie dynamicznym to już inna sprawa. Tylko z tego nic nie wynika dla tej dyskusji.

Pisałem, że miałem przez chwilę Oppo BDP103, miałem też jakiegoś budżetowego Samsunga (nie pamiętam już teraz modelu), do tego mam zwykły komputerowy zewnętrzny napęd BR. I wniosek jest taki: jeśli nie włączymy w tych sprzętach różnych, nazwijmy je, ulepszaczy obrazu, to różnice są praktycznie nie do wyłapania. Nawet komputerowy BR dawał taki sam obraz. Jeśli je powłączamy to oczywiście, że różnice będą na korzyść Oppo, bo on ma Darbee, który swoje robi... tylko nie o to tutaj chodzi. Obróbkę obrazu równie dobrze mógłbym włączyć w TV czy projektorze i w wielu przypadkach te opcje się dublują z tym co jest w BR - odszumianie, usuwanie artefaktów kompresji itp. Wyostrzanie też, chociaż przyznaję nie tak efektowne jak robi to Darbee. Tylko, że dla mnie to tak jakby testować sprzęt audio podłączając go do EQ lub włączając loudness i potem mówić, że ten co miał podpięty EQ gra lepiej. Więc sprzęt wideo testujmy podobnie - czyli na czystym sygnale, bez jego obróbki. A tutaj jakość jest już dokłądnie taka sama albo tak zbliżona, że różnice można wyłapać oglądając obraz przez lupę (w przenośni oczywiście, chodzi o to, że nikt nie ogląda obrazu po pikselu, a tylko tak można coś wyłapać).

Na koniec powiem, że podobny efekt, który daje Darbee uzyskuję na laptopie z madVR i nie muszę za to płacić ciężkiej kasy, bo oprogramowanie jest darmowe. Zaryzykuję nawet, że efekt jest lepszy, bo Darbee nie daje się tak elastycznie konfigurować. Wydaje mi się tylko, że dla wszelkich audio/wideofili takie rozwiązanie może być bez sensu, bo przecież trzeba by to zapakować w ładne pudełko i nakleić odpowiednio wysoką cenę oraz znaczek znanego producenta, żeby docenili efekt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby bitstream wszystko załatwiał. Czyli najwyższą jakość wizji i dźwięku to wszystkie odtwarzacze byłby jednakowe i w tej samej cenie.

No chyba że firm których nazwa związana jest z audio. One muszą być droższe. Bo...... tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy audiofile słyszą nawet kable zasilające, listwy i inne tego typu bzdury.

Serio? nie lepiej posłuchać muzy?, to raczej nie audiofile tylko kablofile ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.