Skocz do zawartości
IGNORED

DENON PMA 720ae na PMA 1520ae


piotr78

Rekomendowane odpowiedzi

Zniknął z allegro 6 miesięczny PMA 2500 :) .Ktoś z forum może go kupił ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak ja bym musial lokalnie kupować to musiałbym Radmora słuchać, albo kina Medion.

Mam podobne odczucia. Kiedyś wysyłałem na gwar kolumny Magnata. Przez sklep pojechaly do serwisu w DE. Jeden wysokotonowy szwankowal. Wymienili oba, a do tego dwa sredniotony, bo był uszkodzony (wcisnelem go reka). Mimo że takie uszkodzenie nie podlega gwar, wymienili wszystko i nawet nie pytali, co i jak. W ogóle inne podejście. W PL to by najpierw osiemnaście dochodzen zrobili. Kiedyś wysyłałem słuchawki Panasonic do Polskiego dystrybutora na gwar, bo w jednej dosłownie bas zanikal. "Usterki nie stwierdzono".

W pl by ci gwarancję na gwizdek odrzucili bo niskotonowy wcisniety. Sorki za offtop wiem że siedzą tu i sklepy ale doświadczenie pokazuje że u nas w kraju nie jest najlepiej. Fakt winni są też konsumenci bo polak to kombinuje jak by serwis brał wszystko od polaka to by marka splajtowala jak ta promocja z połowa paczki chipsów. Za granicą jeszcze nie są na nas przygotowani widocznie. Osobiście wolę rozmawiać z serwisami na świecie niz w Polsce. To niemalże ostatnie miejsce gdzie chciałbym coś naprawiać i nie chodzi tu o kompetencje tylko o podejście. Przecież serwis nie ponosi odpowiedzialności za wady sprzętu tylko klient że takowy kupił. Za granicą mam wrażenie jest odwrotnie. Wybaczcie za offtop śledzę wątek bo siedzę na pma720ae to czytam jak to w tej linii wygląda.

 

tapniete z telefonu

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile?

Był wystawiony za 6,5 k

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pl by ci gwarancję na gwizdek odrzucili bo niskotonowy wcisniety. Sorki za offtop wiem że siedzą tu i sklepy ale doświadczenie pokazuje że u nas w kraju nie jest najlepiej. Fakt winni są też konsumenci bo polak to kombinuje jak by serwis brał wszystko od polaka to by marka splajtowala jak ta promocja z połowa paczki chipsów. Za granicą jeszcze nie są na nas przygotowani widocznie. Osobiście wolę rozmawiać z serwisami na świecie niz w Polsce. To niemalże ostatnie miejsce gdzie chciałbym coś naprawiać i nie chodzi tu o kompetencje tylko o podejście. Przecież serwis nie ponosi odpowiedzialności za wady sprzętu tylko klient że takowy kupił. Za granicą mam wrażenie jest odwrotnie. Wybaczcie za offtop śledzę wątek bo siedzę na pma720ae to czytam jak to w tej linii wygląda.

 

tapniete z telefonu

 

Przede wszystkim jest duża szansa, że w Polsce nie uznaliby Ci gwarancji na uszkodzone kolumny z powodu np. przepalenia głośnika. Jeśli głośnik przepalony to znaczy, że przesterowałeś kolumny i po zawodach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smax, cena dobra no i gwarancje jeszcze miał.

omen, to zależy. Nie będę wskazywał palcami ale są serwisy które tego typu naprawy uwzględniały na swój/producenta koszt, bo tego nie wiem. Ale są też takie które absolutnie się wypną wszystkiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 8 miesięcy temu...

Nie słuchałem 1600ae, osobiście posiadam 1510ae i jestem zadowolony, gra z MA Silver10.

 

zanim doszedłem do końca tego posta to zapomniałem dwa razy o czym był..:)

z tym sprzedawcą miałem kontakt, miał fajny sprzęt w dobrej cenie ale okazało się ze nie wyśle, potem znalazła się inna jego aukcja takiego przedmiotu plusparęstówpln już z dostawą, powinni blokować takich bo aledrogo zejdzie na psy przez takich

 

ja mam silvery10 z 1520 i wygląda na to ze koniec poszukiwań na najbliższy czas. miałem wcześniej onkyo ale podstawowy model(jak za takie pieniadze 9155 zajebisty) oraz azura 740(straszna kupa jak dla mnie, dobrze ze używany kupiłem tanio i tanio poszedł dalej) nie jestem pewien jeszcze co do wbudowanego preampa, może porównam z tanim projectem który jeszcze u mnie leży. muszę dobrać do niego cd, pewnie 720

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.