Skocz do zawartości
IGNORED

DENON PMA 720ae na PMA 1520ae


piotr78

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kolega kupił przez neta elektronikę to około 1mc czekał na fv bo zapomnieli dosłać.

To co tu on ma ten 1510ae to jakieś leżaki magazynowe bo już nie są produkowane, teraz to 1600ae jest nowy :)

 

 

Tez znam tego kolege :) Hehehhe.

 

Co do salonu.

Kupilem u niego Marantz sr6009, ceny - strzaly ma super to trzeba przyznac. To sa importy, zeby dostac 3 lata gwarancji sprzet musi przejsc przez Polskiego oficjalnego dystrybutora HORN - to oni daja 3 lata.

 

Prawdziwy salon, (istnieje na prawde) nie fake. Po informacji ze zglaszam sprawe do rzecznika spraw dostalem Fakturke :) (wczesniej dostalem paragon).

 

Jak kto tam woli, ale szczerze to jakby przyszlo co do czego i bylaby szansa aby zaoszczedzic spora sumke to Kupulbym jeszcze raz u niego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam gościa, też coś u niego kupowałem. Cwaniak jakich mało, też miałem z nim przeboje bo faktycznie ceny ma czasami bardzo dobre, na szczęście skończyło się dobrze, jednak na rachunek czekałem jakieś 5 miesięcy. Gwarancja w środku w ogóle od innego sprzętu była. Jak zaczynają się problemy to ciężko się z nim skontaktować.

Mojego kolegę oszukał, sprzedał mu uszkodzony amplituner, nie chciał uznać gwarancji, że niby kolega go rozkręcał i grzebał w środku, choć nic takiego nie miało miejsca. Sprawa skończyła się w sądzie, kolega wygrał i dostał zwrot pieniędzy.

 

O tym gościu jest bardzo dużo złego w internecie, zmieniał już konta na allegro itp.

 

Radzę baaaardzo uważać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Cwaniaczek i nie oryginalna gwarancja plus inne problemy. Nie warto.

 

Uwazasz że 1600 to rewolucyjna zmiana w dźwięku w stosunku do 1520?

Nie słuchałem 1600ae, osobiście posiadam 1510ae i jestem zadowolony, gra z MA Silver10.

Jeśli chodzi o san sklep to ma gw org tylko z Niemiec sprowadza, skoro sprzedaje w PL sklepie to według prawa ma 2lata na gw, co prawda nigdzie ona nie jest chonorowana tylko w danym sklepie, ja zalecam osobiste tam zakupy, rabat 50zł dostałem to na paliwo się zwróciło :)

W każdym sklepie w Polsce tak jest, według prawa przysługuje nam 2lata gw. Jeśli sklep nie jest na czarnej liście to do dystrybutora można odsyłać, a tak tam gdzie kupujemy to tam reklamacje....nie trzeba mieć paragonu jeśli płacimy kartą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
I wszystko wiadomo. Super okazji nie ma

Jeśli osobiście bym kupował i okazało by się iż karton oryginalnie zamknięty to jest okazja. Denony się nie psują jak inne marki :)

Jak mówię ja sam rozdziewiczyłem karton na miejscu w sklepie, jak nie masz daleko do Koszalina to jedź tylko umów się bo często gęsto właściciela nie ma w sklepie tylko sekretarka :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie też życie wyleczyło z zakupów na odległość.... jak sprzedajacy ma mniej niz 99.5 pozytywow.

Lepiej juz lokalnie dolozyc i spac spokojnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, żeby facet był uczciwy i powiedział jak jest, czarno na białym z tymi wzmacniaczami.

Skąd ma nowe wzmacniacze, które nie są już od dawna produkowane ? Czy to nie są jakieś egzemplarze po serwisowe czy powystawowe. Bo wtedy to tak jakbyśmy używkę kupowali.

 

Z drugiej strony niby pisze, że polska gwarancja Door To Doror, czyli tak jakby z Polskiej dystrybucji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to czesta praktyka - nawet teoretycznie renomowane salony sprzedają sprzęt poekspozycyjny jako nowy. Na alle są 2 teaci ai1000 sprzedawane jako nowe, jeden jest juz tak nowy od 4 lat a ten za 3k jest nowiutki prosto z wystawy salonu. Gra to lepiej niż przyzwoicie ale takie nieuczciwe podejście mnie dość skutecznie zniechęciło.

 

Wracając do tematu to Denona z polskiej dystrybucji da się kupic tylko przez Horna,nie ma innego dystrybutora. Nawt sprzęt z Saturna czy MediaMarkt jest z Horna. Sam wiem bo miałem 720AE z Saturna i karta gwarancyjna Horn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo z ogłoszenia z allegro od niego Denon avr-x3200w kupiłem, miał najtaniej. Zadzwoniłem i pojechałem, widziałem jego magazyn i kupiłem Denona. Karton był oryginalny, nigdzie karty Horn nie było ale tak jak mówiłem prawo polskie jest takie iż sprzedawca sklepu musi dać 2lata gw, jeśli splatają to gw przepada :)

Proponuje zadzwonić do sprzedawcy....ale jak ktoś chce być pewien gw to polecam sprawdzonych sprzedawców, lepiej trochę więcej zapłacić ale nie ma nerwów to raz, dwa ma się pewność towaru i gw, trzy dostaje się fachową pomoc i cztery kultura osobista na najwyższym poziomie.....tak miałem z S4Home....polecam ten sklep :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ale dziobiesz :D

No ale taka prawda, meilowo się umawiałem i 2razy byłem dopiero za 3razem dorwałem właściciela bo sekretarka o niczym niby nie wiedziała a w S4Home hmmm...trułem du...e i zawsze pozytywnie było, sam wiesz jak jest bo nie raz pisałeś do S4Home :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam takich sprzedawców z dwóch powodów.

Raz owszem macie gwarancję 2 letnia bo sprzedawca musi ją dać, ale uwaga od to odsyła do Niemiec tam znowu z tym dziubią i na pewno nie wróci do was w 2 miechy. Pojawia się pytanie, spoko złoże do rzecznika praw, otóż to nie jest takie super wszystko. Bo zanim oni rozpoczną sprawę zbiorą papiery to akurat minął 2 miesiące.

Kolejna sprawa z którą także my mamy do czynienia. Przez to, że udzielamy się na forach już kilkukrotnie pisali do nas mówi forumowicze że:

- a jak coś ustawić, skalibrowac, a czemu tak a tak. Pół biedy jeśli odpowiedź jest prosta, ale jeśli słyszę "przyjechał by pań pomoc w ramach pomocy z forum" no Panowie....

- dwukrotnie zdarzyło się że przyjechał klient z towarem kupionym właśnie na Allegro już nie wiem u kogo nie ważne. Zepsuty sprzęt. I mówi coś pokroju "Panowie, pomóżcie, zalatwicie gwarancję polską?, Może numery seryjne przekleimy".

No ręce opadają. Niestety musimy tylko wspolczuc.

Nie chodzi tu o to aby demotywowc zakup importu.

Ale, cena musi być na prawdę zachęcająca, trzeba się liczyć z problemami gwarancyjnymi, z brakiem wsparcia tu bardziej powiedzmy amplitunery kina.

Piszcie o ceny i wtedy warto patrzeć czy to z importu jest okazja czy nie.

Nie zejdę do takiej ceny na tego denona bo kupuje go drożej. Ale warto pytać. I kupować świadomie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się trochę nie zgodzę. Problem jest raczej z polskim pośrednikiem niż z Niemcami. Sam często kupuje w Niemczech tyle że bezpośrednio. Nie sprzęt audio tylko rowerowy. Żadnych problemów jak czegoś w przesyłce zabraknie to kurierowi opony się pala żeby dowieść. Nikt nie pyta czy na pewno sam tego nie schowalem bo u nas różnie bywa. Jak się dowiedzą że jesteś niezadowolonych z czegoś to rzyc ci nie dadzą. Nie przesadzam. Nikt nie pyta o paragon żeby wylgac się z gwarancji. Pewnie są ludzie mniej i bardziej uczciwi. Od pewnego czasu żeby mieć mniej problemów potem z zakupionych towarem wolę przy tej samej cenie brać tam. Pewnie dużo w tym jest polityki firmy ale i niestety mentalności. Zaznaczam że chodzi o inny rodzaj sprzętu do robienia uciechy. Myślę że największym problemem jest ten polski pośrednik którego znają i tam. Wybaczcie może to offtop ale trochę tego przewalilem i takie mam odczucia. Przestałem się bać kupować z legalnego źródła za granicą. Pytanie co to za źródło. Skoro taka cena to może i tam być szemrana firma.

 

tapniete z telefonu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Biorąc pod uwagę kolumny Dali Ikon 6 MK2 oraz preferencje brzmieniowe, na pewno zwróciłbym uwagę jeśli budżet pozwoli na Musical Fidelity M3si (http://www.q21.pl/musical-fidelity-m3si.html) oraz jeden z modeli hybrydowych marki Vincent - SV-500 (http://www.q21.pl/vincent-sv-500.html) lub wyższy SV-227 (http://www.q21.pl/vincent-sv-227.html). Hybrydy lampowe Vincent są bardzo dobrym połączeniem plastyczności, dobrego wypełnienia, lekkiego ocieplenia lampy z mocą, szybkością i dynamiką tranzystora. Myślę, że byłaby to jedna z ciekawszych propozycji. Warto także posłuchać francuską integrę Atoll IN100SE (http://www.q21.pl/atoll-in100se.html). To swobodne, otwarte, ale bardzo plastyczne granie.

 

Zapraszam serdecznie na odsłuchy, powyżej to tylko kilka konkretnych propozycji, które na pewno są odpowiednią opcją do Twoich kolumn, natomiast na miejscu w salonie mamy ogromny wybór wzmacniaczy, które w komfortowych warunkach można posłuchać, porównać.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że jeszcze off top.

 

Gwarancja dwu letnia Polskiego sklepu w przypadku takich nieuczciwych sprzedawców to tylko teoria, bo jak ją później wyegzekwujecie ? Będziecie się latami po sądach ciągać ?

Przecież z tego ogłoszenia to nie wiemy czy on ma nawet tą niemiecką gwarancję.

Poza tym jest napisane Door to Door, jeśli to jest gwarancja sklepu to nie wyobrażam sobie jej realizacji w przypadku tego krętacza.

 

Ja przez 5 miesięcy nie mogłem rachunku zakupu i właściwej karty gwarancyjnej wydobyć !

Facet zwodził i bajerował przez telefon, to znowu nie odbierał, pisałem maile to nie odpisywali. Potem znowu bajery, że wysłali pocztą, po miesiącu dzwonię, że nic nie dostałem, a oni że w takim razie musiało na poczcie zginąć, oczywiście wysłali zwykłym listem więc nie mają potwierdzenia nadania, niekończąca się opowieść. Teraz wyobraźcie sobie realizację gwarancji na sprzęt, za który zapłaciliście kilka tyś zł. ?

Jeśli ktoś kupuje osobiście na miejscu to może wszystko sprawdzić, obejrzeć, nawet do dystrybutora zadzwonić i spytać czy ten konkretny egzemplarz pochodzi o nich, ale zakup na odległość jest dużo bardziej ryzykowny.

 

Ja też trafiłem u niego sprzęt w dobrej cenie, wiedziałem, że to krętacz bo sprawdziłem opinie, jednak facet obiecał, że osobiście mi przywiezie bo i tak jedzie z większym transportem do mojego miasta. Pomyślałem, że w takim razie nic nie ryzykuję bo obejrzę sprzęt na miejscu, papiery i jak wszystko będzie ok to dopiero płacę.

Facet wysłał jednak sprzęt kurierem bo powiedział, że z jakichś tam powodów jednak nie mógł sam przyjechać. Nie było też ważnego bonusu, który miał dorzucić.

Mówię wam, to jest krętacz, że nawet trudno sobie wyobrazić jak ktoś nie miał z nim do czynienia.

 

Na szczęście ja mam gwarancję dystrybutora, sprawdzoną, więc w razie czego sklep już mnie nie interesuje, oddaję do serwisu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej kupic przez allegro - bo mamy dowod zakupu i swiety spokoj. W sumie nic nas nie interesuje bo jest Umowa kupna sprzedarzy.

 

Paragony to zawsze sie moze wykrecic ze to paragon nie od tego, ze inny model byl, a to ze niebma karty gwarancyjnej. Itp.

 

 

Ja swojego ampli kupilem z kwote "x" potrzymalem prawie rok czas i sprzedalem 100zl taniej. Wiec z jednej strony warto a z drugiej strony....

 

 

Jak to mowia:

Jest ryzyko - jest zabawa.

 

 

Z drugiej strony inni uzywki kupuja prawie w podobnych cenach wiec... jeszcze bardziej ryzykuja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca z Koszalina ma też najtaniej na alle... PMA 2500ne , za 8999 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Car audio Media. On także na większość produktów nie ma polskiej gwarancji. Ale akurat od klientów wiem że sprzęt wysyła.

Też ci tyle zrobię na 2500ne

I teraz wolisz kupić z gwarancją 3 lata polska czy nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym chciał za taka kase kupić Denona,to tego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gdybym chciał za taka kase kupić Denona,to tego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A ma gw??? Cena już ok jak za używany :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma gw??? Cena już ok jak za używany :)

Skoro piszę ,że z września 2016,to musi mieć jeszcze 2,5 roku gwarancji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszę ,że z września 2016,to musi mieć jeszcze 2,5 roku gwarancji

Jeśli w PL kupił to super, ale chyba nie bo tak by było napisane Horn a tu już mamy 3lata gw. Czyli gw daje sklep chyba albo samemu trzeba się martwić jak by coś.

 

Ten wyświetlacz no.

Jest i nie jest fajny ale zapewnie można go ściemnić.

Hmmm....ciekawe za ile sklep odkupił bo trzeba jeszcze zarobić z 30% :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie też życie wyleczyło z zakupów na odległość.... jak sprzedajacy ma mniej niz 99.5 pozytywow.

Lepiej juz lokalnie dolozyc i spac spokojnie.

Kurde jak ja bym musial lokalnie kupować to musiałbym Radmora słuchać, albo kina Medion.

 

A ja się trochę nie zgodzę. Problem jest raczej z polskim pośrednikiem niż z Niemcami. Sam często kupuje w Niemczech tyle że bezpośrednio. Nie sprzęt audio tylko rowerowy. Żadnych problemów jak czegoś w przesyłce zabraknie to kurierowi opony się pala żeby dowieść. Nikt nie pyta czy na pewno sam tego nie schowalem bo u nas różnie bywa. Jak się dowiedzą że jesteś niezadowolonych z czegoś to rzyc ci nie dadzą. Nie przesadzam. Nikt nie pyta o paragon żeby wylgac się z gwarancji. Pewnie są ludzie mniej i bardziej uczciwi. Od pewnego czasu żeby mieć mniej problemów potem z zakupionych towarem wolę przy tej samej cenie brać tam. Pewnie dużo w tym jest polityki firmy ale i niestety mentalności. Zaznaczam że chodzi o inny rodzaj sprzętu do robienia uciechy. Myślę że największym problemem jest ten polski pośrednik którego znają i tam. Wybaczcie może to offtop ale trochę tego przewalilem i takie mam odczucia. Przestałem się bać kupować z legalnego źródła za granicą. Pytanie co to za źródło. Skoro taka cena to może i tam być szemrana firma.

 

tapniete z telefonu

Mam podobne odczucia. Kiedyś wysyłałem na gwar kolumny Magnata. Przez sklep pojechaly do serwisu w DE. Jeden wysokotonowy szwankowal. Wymienili oba, a do tego dwa sredniotony, bo był uszkodzony (wcisnelem go reka). Mimo że takie uszkodzenie nie podlega gwar, wymienili wszystko i nawet nie pytali, co i jak. W ogóle inne podejście. W PL to by najpierw osiemnaście dochodzen zrobili. Kiedyś wysyłałem słuchawki Panasonic do Polskiego dystrybutora na gwar, bo w jednej dosłownie bas zanikal. "Usterki nie stwierdzono".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.