Skocz do zawartości
IGNORED

73. Rocznica Wybuchu Powstania Warszawskiego


marian.ch

Rekomendowane odpowiedzi

mój dziadek walczył w AK w Krakowie, później przeżył obóz w Oświęcimiu i nie został zwolniony ze względu na stan zdrowia, tylko przewieziony do obozu pracy Sachenhousen, coś wiem w tym tematcie

przeżył bo ja żyję

nie lubię ani kłótni na te tematy ani wielkiej pompy ani kwiatów czy orderów

oni powinni dostać porządne renty a władza lubi tylko się lansować na tamtym pokoleniu

artyści także

a youtuberzy to ludzie którzy siedzą tam żeby tylko nie iść do roboty

każdy chciałby być youtuberem

robić karierę a chleb nie pieką inni ludzie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a youtuberzy to ludzie którzy siedzą tam żeby tylko nie iść do roboty

każdy chciałby być youtuberem

robić karierę a chleb nie pieką inni ludzie

przepraszam, Ty tak na serio?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty, a ty ?

 

Szczerze? nie znam żadnego youtubera :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? nie znam żadnego youtubera :-)

ja znam

 

ma 50 tys na miesiąc i jeździ Mercedes ML

kastę ma na rękach, złote łańcuchy i puszcza z głośników utwór Bajera - Usta Twe

ostatnio kupił 3 przyczepy kempingowe, postawił na parkingu żeby sąsiedzi widzieli, że się dorobił

 

ale piosenki o powstaniu jeszcze nie słyszał żadnej

nie wie co to było powstanie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma 50 tys na miesiąc i jeździ Mercedes ML

kastę ma na rękach, złote łańcuchy i puszcza z głośników utwór Bajera - Usta Twe

ostatnio kupił 3 przyczepy kempingowe, postawił na parkingu żeby sąsiedzi widzieli, że się dorobił

 

ale piosenki o powstaniu jeszcze nie słyszał żadnej

nie wie co to było powstanie

 

Ależ czasy! Nie do pomyślenia w socrealu - pod Pewexem by stał!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1

Jezz, podpiszesz się imieniem i nazwiskiem pod tym komentarzem?

2

Życie pełne paradoksów - tak jak ty o żołnierzach wyklętych, faszyści mówili o polskich partyzantach.

1. Dzisiaj podpisywanie się pod takim wpisem może być niebezpieczne... Już TV pokazywała iż jedni są ścigani, a drudzy za to same czyny ale wymierzone w stronę przeciwną nazywani bohaterami... Takie czasy, lepszy i gorszy sort....

 

2.@teskoł musisz być bardzo młodym człowiekiem, albo nieznającym absolutnie historii.

Prawda jest taka iż w dzień przychodziła MO - a czasami i wojsko polskie I zabierali chłopom plony na obowiązkowe kontyngenty. Nocą zaś przychodzili bandyci, okradając chłopów do reszty. A tych co nie dawali dość szybko i chętnie bili, kobiety często gwałcili, czasem mordowali.

Chłopi często organizowali się przeciwko tym bandom, mając pochowaną broń. Nic nie mogli zrobić przeciwko MO, wojsku polskiemu i państwu. Ale z bandytami z lasu walczyli. O tym w tvp Ci raczej nie powiedzą.

 

I nie jest to wiedza od pana prezesa, czy pana grzesia (POPIS).

Tylko od ludzi którzy głęboko w 4 literach mają politykę, ale żyli w tamtych czasach i pamiętają. I ci ludzie mówią jak było. Bez poprawności politycznej. Zwykła prawdę historyczną.

Ocena linia partii rządzącej nakazuje wszystkich uznawać za bohaterów. Nawet poseł Kukiz jak się nieśmiało wyrwał iż nie wszyscy byli bohaterami został bezpardonowo i brutalnie zaatakowany....

Poseł z immunitetem, a tu ktoś chce żeby zwykły Kowalski się podpisywał.

@Szyszkownik Kilkujadek Ty się podpiszesz imieniem i nazwiskiem jako sympatyk partii rządzącej i tego co ona robi ??? No co przykozaczysz, czy mykniesz do norki ???

 

P.S. Jeszcze raz nie ma czarnego i białego. Polacy ukrywali żydów, ale i wydawali ich niemcom. Ba często i gęsto donosili niemcom na polaków. Moja babcia padła ofiara takiego donosu i przesiedziała pół roku w niemieckim wiezieniu, tylko dzięki temu iż Niemiec który czytał donos był człowiekiem nie trafiła do obozu.. I proszę Niemiec zachował się jak bohater - ryzykował wysyłką na front wschodni, albo czapą, a polak okazał się bydlakiem.

I takie donosy we czasie wojny to nie były wyjątki, a niestety norma... Rodacy niemieckimi rękoma załatwiali porachunki, mścili się, czy zwyczajnie chcieli coś na tym zarobić... W trudnych czasach z większości ludzi wychodzi nie to co najlepsze, a to co najgorsze...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ czasy! Nie do pomyślenia w socrealu - pod Pewexem by stał!

l

 

jego dziadek stał i ojciec pod pewexem i pod kinem, jeden sprzedawał waluty, drugi był konikiem

rodzice wychowują - jak mieć a się nie narobić, dlatego youtube, covery, Powstanie Warszawskie

trochę pośpiewasz stajesz się gwiazdą i nie musisz iść do roboty

ludzie ci zrobią wyświetleń na youtube, stajesz się sławny, nic nie umiesz ale każdy patrzy na liczbę wyświetleń i myśli to musi być dobre skoro tyle ma

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość D.S.D

(Konto usunięte)

Spóścizną po wojnie i Powstaniu Warszawskim są złe energie i trauma tego miejsca a nie piosenki, pocztówki i liczne miejsca pamięci. Te pamiątki mie powinny czić tego kultu ani słuzyć do robienia biznesu tylko czegoś nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

2.@teskoł musisz być bardzo młodym człowiekiem, albo nieznającym absolutnie historii.

 

 

P.S. Jeszcze raz nie ma czarnego i białego.

 

ad.2 - 2xpudło :)

ad. P.S. - i o to chodzi, i o to chodzi.

 

Gdybyś z większą uwagą przeczytał, co napisałem... zaprotestowałem przeciw wrzucaniu zbirów i bohaterów do jednego wora, wora z napisem "zbiry"... A że w czasie wojny można w ułamku sekundy od bohatera do zera... lub odwrotnie - vide Kmicic, vide Lisowczycy...

Nie widziałem wojny, ale miałem szczęście rozmawiać z kilkoma uczestnikami, świadkami, także z Niemcami.

Wojna to wojna. Są inne reguły, niż w czasie pokoju, delikatnie mówiąc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Stereofonia – elektroakustyczna metoda odbierania, zapisywania, transmitowania i odtwarzania dźwięku, tak aby u słuchającego wywołać wrażenie przestrzennego rozmieszczenia jego źródeł."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość D.S.D

(Konto usunięte)

Obstaje przy swoim. Patrz grafika :)

U mnie w bloku mieszka 94 latka która twierdzi, że powstanie było nie potrzebne. Zadam ponownie pytanie. Czemu nie czci się zwycięstw jak Powstanie Wielkopolskie?

http://www.polskieradio.pl/39/156/Artykul/1007064,Powstanie-wielkopolskie-%E2%80%93-zapomniane-zwyciestwo

post-67286-0-57747600-1503063134_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstaje przy swoim. Patrz grafika :)

U mnie w bloku mieszka 94 latka która twierdzi, że powstanie było nie potrzebne. Zadam ponownie pytanie. Czemu nie czci się zwycięstw jak Powstanie Wielkopolskie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

No właśnie, zobacz grafikę i pomyśl przez chwilę: 'I saw'. Ale oczywiście obstawać przy swoim możesz jak najbardziej, tylko to jest po prostu niepoprawnie. Znasz angielski?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość D.S.D

(Konto usunięte)

Nie piszę o poprawnej angielszczyźnie a o znaczeniu. O skojarzeniach osób sensytywnych energetycznie i anglojęzycznych odwiedzających Warszawę pierwszy raz. Tylko tyle i aż tyle.

Nad Warszawą unosi się nie piła a siekiera Powstania Warszawskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I saw - zobaczyłem

saw - piła

z tego wynika, że I saw to "ja piłem" ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mądrali, którzy jadą po Powstańcach i Niezłomnych: To była walka z wrogiem o Wolną Polskę -Chwała i Cześć Polskim Bohaterom !!! a odpowiedzialnymi za WSZYSTKO co złe są Niemcy i Rosjanie i najbardziej zbrodniczy w historii świata SOCJALIZM oraz jego odmiany: faszyzm, nazizm i komunizm !!!.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o teraz Pietrzak ma super chody u obecnych rządzących,

 

wygadany człowiek, szkoda tylko że większść życia spędził w USA,

 

łatwo śpiewać piosenki o walczących o ojczyznę siedząc za granicą i gadając do radia

 

nie trawię typa, za nonszalancki ton i brak skromności

 

tym razem znowu nie trafiłeś w mój gust

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietrzak - "artysta wyklęty"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mądrali, którzy jadą po Powstańcach i Niezłomnych: To była walka z wrogiem o Wolną Polskę -Chwała i Cześć Polskim Bohaterom !!! a odpowiedzialnymi za WSZYSTKO co złe są Niemcy i Rosjanie i najbardziej zbrodniczy w historii świata SOCJALIZM oraz jego odmiany: faszyzm, nazizm i komunizm !!!.

 

Już poczułeś się lepszy ??? Powtórzyłeś jak bezmyślna papuga parę sloganów i co związku z tym ???

 

Z umiejętnością czytania też u Ciebie nie najlepiej. Nikt tu nie powiedział złego słowa na powstańców walczących z bronią.

Natomiast ci którzy tą decyzję podjęli nigdy się z niej nie rozliczyli. A np. ja mam poważne wątpliwości iż wynikała ona z osobistych planów i aspiracji, a nie polskiej racji stanu.

I absolutnie była oderwana od rzeczywistości. Po Katyniu nawet dureń mógł przewidzieć reakcję Stalina.

 

Czasami lepiej nie dotykać klawiatury Kolego. Tu nie ma pana prezesa, po główce nie pogłaszcze...

 

A pan Pietrzak mojego szacunku nie budzi, wręcz odwrotnie - jak każdy kto dokłada swoją cegiełkę żeby ten naród dzielić, a nie łączyć. Poza tym on sam źle nie wyszedł na III RP. I kto jak kto ale nie ma powodów do narzekań. ;) Finansowych, bo rzeczywiście jest start jako przyszłego prezydenta RP był klapą wręcz genialną 1,12% głosów (ok 200 tys. głosów) i ostatnie miejsce na liście chętnych.

 

A i mimo iż nie jestem fanem PIS, PO uważam za większą chorobę. Bo zaraz jakiś idiota, pardon mądry inaczej (poprawność polityczna) mnie nazwie POpaprańcem - taka moda. Wolę zatem uprzedzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszę o poprawnej angielszczyźnie a o znaczeniu. O skojarzeniach osób sensytywnych energetycznie i anglojęzycznych odwiedzających Warszawę pierwszy raz. Tylko tyle i aż tyle.

Nad Warszawą unosi się nie piła a siekiera Powstania Warszawskiego.

 

Nad powyższym tekstem zastanowiłbym się też na twoim miejscu, ponieważ jak sam napisałeś chodzi ci o skojarzenia osób anglojęzycznych odwiedzających Warszawę - skojarzenia w kontekście 'War saw' będą z piłą. To, że ty kojarzysz inaczej nie mówi nic anglojęzycznym turystom, no chyba że im będziesz tłumaczył na migi o co ci właściwie chodzi. Wypisujesz stek bzdur i jeszcze tego bronisz jak Wołodyjowski Częstochowy.

 

A tak w ogóle, czy temat '73 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego' pasuje do zakładki 'Muzyka'? I don't think so.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

A tak w ogóle, czy temat '73 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego' pasuje do zakładki 'Muzyka'? I don't think so.

...a ja myślę, że pasuje. Piosenki powstańcze to też muzyka.

Natamiast niepotrzebne są nic nie wnoszące komentarze czyli spam - niestety jest to normą w każdym temacie na tym forum ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durni dowódcy to spam? IDŹ POD PRĄD to kościół czy sekta?

 

 

 

 

Już poczułeś się lepszy ??? Powtórzyłeś jak bezmyślna papuga parę sloganów i co związku z tym ???

 

Z umiejętnością czytania też u Ciebie nie najlepiej. Nikt tu nie powiedział złego słowa na powstańców walczących z bronią.

Natomiast ci którzy tą decyzję podjęli nigdy się z niej nie rozliczyli. A np. ja mam poważne wątpliwości iż wynikała ona z osobistych planów i aspiracji, a nie polskiej racji stanu.

I absolutnie była oderwana od rzeczywistości. Po Katyniu nawet dureń mógł przewidzieć reakcję Stalina.

 

Czasami lepiej nie dotykać klawiatury Kolego. Tu nie ma pana prezesa, po główce nie pogłaszcze...

 

A pan Pietrzak mojego szacunku nie budzi, wręcz odwrotnie - jak każdy kto dokłada swoją cegiełkę żeby ten naród dzielić, a nie łączyć. Poza tym on sam źle nie wyszedł na III RP. I kto jak kto ale nie ma powodów do narzekań. ;) Finansowych, bo rzeczywiście jest start jako przyszłego prezydenta RP był klapą wręcz genialną 1,12% głosów (ok 200 tys. głosów) i ostatnie miejsce na liście chętnych.

 

A i mimo iż nie jestem fanem PIS, PO uważam za większą chorobę. Bo zaraz jakiś idiota, pardon mądry inaczej (poprawność polityczna) mnie nazwie POpaprańcem - taka moda. Wolę zatem uprzedzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja myślę, że pasuje. Piosenki powstańcze to też muzyka.

Natamiast niepotrzebne są nic nie wnoszące komentarze czyli spam - niestety jest to normą w każdym temacie na tym forum ;)

 

Przecież muzyka powstańcza będzie tu odgrywać marginalną rolę - pojawią się natomiast klimaty narodowo-wyzwoleńcze, a co za tym idzie znając nasze podwórko - rzucanie do siebie dzidami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o teraz Pietrzak ma super chody u obecnych rządzących,

 

wygadany człowiek, szkoda tylko że większść życia spędził w USA,

 

łatwo śpiewać piosenki o walczących o ojczyznę siedząc za granicą i gadając do radia

 

nie trawię typa, za nonszalancki ton i brak skromności

 

tym razem znowu nie trafiłeś w mój gust

 

 

 

Przecież muzyka powstańcza będzie tu odgrywać marginalną rolę - pojawią się natomiast klimaty narodowo-wyzwoleńcze, a co za tym idzie znając nasze podwórko - rzucanie do siebie dzidami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można inaczej

 

swojsko

 

to mi sie bardzo podoba

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

nie jestem za PiS, ale oni robią też dobre rzeczy, w końcu powstają fajne filmy o największych

 

naszych bohaterach

 

im się to po prostu należy

 

przez 25 lat nic nie robiono

 

 

w USA zrobiono by już 20 filmów jakby mieli takiego bohatera

 

mamy jeszcze dużo do zrobienia,

 

np film o Ince i Pileckim

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież muzyka powstańcza będzie tu odgrywać marginalną rolę - pojawią się natomiast klimaty narodowo-wyzwoleńcze, a co za tym idzie znając nasze podwórko - rzucanie do siebie dzidami.

 

Kto z was jest bez winy, niech pierwszy rzuci dzidą :)

a w tym wątku - pierwsi zgłosili się kontestatorzy patriotyzmu, niestety.

Dlatego wkleiłem Demarczyk interpretującą Baczyńskiego - rzecz na absolutnie światowym poziomie. Ponadczasowa klasyka.

 

I dorzucę jeszcze:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Stereofonia – elektroakustyczna metoda odbierania, zapisywania, transmitowania i odtwarzania dźwięku, tak aby u słuchającego wywołać wrażenie przestrzennego rozmieszczenia jego źródeł."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietrzak - "artysta wyklęty"

Po szkole kadetów, gdzie kształcili go wrogowie ojczyzny. Paradne.

 

 

 

Kto z was jest bez winy, niech pierwszy rzuci dzidą :)

a w tym wątku - pierwsi zgłosili się kontestatorzy patriotyzmu,

Wielki patrioto, oceniajacy innych na odległość. Jak chcesz mogę ci pokazać co zostało po moim stryjku Miejsce na wolskim cmentarzu w zbiorowym grobie i nazwisko, pseudonim i stopień wojskowy wyskrobany na murze pamięci w muzeum powstania. Nawet się za bardzo nie nawojował bo zastrzekili go pierszwego dnia. Tak jak Ci pisalem, te twoje internetowe bąki nie robią na mnie wrażenia.

A jeśli chodxi o tych konkretnych wyklętych, o ktorych pisalem... wrogowie naszej ojczyzny mają takie ładne powiedzenie czym powinna porosnąć ich mogiła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po szkole kadetów, gdzie kształcili go wrogowie ojczyzny. Paradne.

 

 

Wielki patrioto, oceniajacy innych na odległość. Jak chcesz mogę ci pokazać co zostało po moim stryjku Miejsce na wolskim cmentarzu w zbiorowym grobie i nazwisko, pseudonim i stopień wojskowy wyskrobany na murze pamięci w muzeum powstania. Nawet się za bardzo nie nawojował bo zastrzekili go pierszwego dnia. Tak jak Ci pisalem, te twoje internetowe bąki nie robią na mnie wrażenia.

A jeśli chodxi o tych konkretnych wyklętych, o ktorych pisalem... wrogowie naszej ojczyzny mają takie ładne powiedzenie czym powinna porosnąć ich mogiła.

 

Obrażasz pamięć zmarłych. Obrażasz interlokutorów. Lekce sobie ważysz tragiczne dzieje przodka ("Nawet się za bardzo nie nawojował").

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Stereofonia – elektroakustyczna metoda odbierania, zapisywania, transmitowania i odtwarzania dźwięku, tak aby u słuchającego wywołać wrażenie przestrzennego rozmieszczenia jego źródeł."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.